Opinie o Praktiker w Janki 3 Maja 11

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Praktiker. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Praktiker o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Praktiker w Janki 3 Maja 11

Karol Nowy wpis

Wiecie dlaczego ta firma upadła ?

Pawel310877 Nowy wpis

To są pedały dzisiaj byłem kupiłem płyty osb cena wisiała nad nimi więc je biore lecz dałem ja pociąć na wymiary a cena wzrosła po podejściu do kasy z 51zl na 69 obłęd bo nie chcieli mi tego zwrucić bo pocięte huje bydlaki musze z tym iść sądu na nich i na pracownika ktury mi wmawiał głupoty

akrobata Nowy wpis
@Pawel310877

Człowieku, naucz się ortografii (ty zwrucić i ktury hehe). Wywal komputer i naucz się czytać, jak piszesz tak rozumujesz. A od tych wszystkich(usunięte przez administratora)o wyzywaj rodzinę, (usunięte przez administratora)u. Hehe

p.e.nnis Nowy wpis

I w końcu nastała chwila gdy Opolski Praktiker się zwija.

Robert

Serio zarobki na poziomie 1500 zł??? Ludzie nie pracujcie za tak niskie stawki!

Sprzedawca

rozmowa z menadżerem działu, krótkie pytania odnośnie poprzedniego miejsca pracy, przyczyn odejścia, itp. Brak pytań o znajomość asortymentu.

odpowiedz po rekrutacji: ma Pan bardzo dużą wiedzę, która niestety jest zbyt wysoka na stanowisko o które się Pan ubiega. :-))))))))))))))))))))))))

manio

@lolka akurat na kasjera to jest sporo ofert, a gdzie szukasz?

lolka

chciałabym aplikować na kasjera.Jak wygląda praca i jeżeli ktoś może niech opisze mi co i jak :) będę wdzięczna.No i jak mniej więcej wyglądają zmiany godzinowo.

lugi

To się zatrudnij :)

nowymłody

Ktoś pracował w praktikerze w Poznaniu na franowie? Może coś powiedzieć jak wygląda praca na dziale np drewno,jaka atmosfera panuje w pracy, jakiś zakres obowiązków?

ex_pracownik
@nowymłody

Kierownik - kobieta , bardzo ok. Ludzie hmmm często się zmieniają:) . Praca polega na dbaniu o wystawki, czyli czyszczenie oraz dokładanie towaru, co jakiś czas przestawianie , przebudowy i obsługa klienta. No i jeszcze obsługa stolarni czyli docinanie na wymiar. Podczas obsługi doradzasz sprzedajesz, wydajasz towar czasami szykujesz na magazyn towar.Jak nie ściemniasz i nie przychodzisz do pracy jak za karę to będzie ok. Co do atmosfery to jak nie jesteś donosicielem i dupowłazem to przeżyjesz. Stanowczo lepiej niż w Castoramie pomimo mniejszych zarobków.

lugi
@ex_pracownik

Lepiej niż w Castoramie ? haha,chyba sobie żartujesz -,-

Panda

Managerowie tylko potrafią poganiać,bo przecież jesteś sam na dziale i musisz wszystko ogarnąć, szybciej i szybciej za marne 1300 zł,żenada

Gutoefkfi

Najniższa krajowa za latanie jak murzyn po połowie sklepu.. Większość porobi trochę i się zwalnia

joasia

A ja słyszałam że podobno do marketu w olsztynie ma znowu trafić ten oszołom dyrektor F.to porażka jak można na takie stanowisko brać tak niekompetentnych ludzi...

Natalaa

Wrocław. Stawka mała koło 1450zł na reke przy czym pełna odpowiedzialność finansowa. A dziwnym trafem wiecznie wszystkim brakuje w kasetkach.

przyszlypracownik

powie mi ktoś jak pracuje sie w praktikerze w M1 w krakowie i ile płaca na kasie?

marli

Dno zupełne,brak poszanowania dla pracownika,pracownik,to "sztuka" jednostka w ewidencji,kwalifikacje i umiejetnosci nie mają żadnego znaczenia,wielkie wymagania,nedzne wynagrodzenie i praca 7 dni w tygodniu,jednego dnia na 7.00 drugiego na 10.00,trzeciego na 12.00,brak chetnych do pracy,wiec biorą kazdego jak leci,byle "nie za mądry"kadra tzw.menedzerska beznadziejna,moze byc mierny byle posłuszny i ma gonic do roboty,często idiotycznej,jak przestawianie towaru z półki na półke oddaloną o 1m

LordEter

Witam! Ogólnie od niedawna pracuje ww firmie, nie jestem żadnym kierownikiem ani nie płacą mi za opinie. Tekst z perspektywy sprzedawcy, ogólnie nie jest źle, pieniążki jakie są każdy wie, nie ma ich za wiele 1300 ale za to umowa o prace, praca ciężka ale nie przesadzajmy nie odbiega od opisu, co do kadry kierowniczej mój kiero jest spoko zawsze znajdzie sie jakiś oszołom ale o mobingu bym raczej nie mówił. Jeżeli ktokolwiek sie wacha to polecam sprawdzić na własnej skórze, z mojej perspektywy zdecydowanie nie jest najgorzej. Pozdrawiam

Czarna Gwiazda

Zarobki - 1450 złotych co miesiąc. Menagerowie działów, którzy otrzymali to stanowisko za wchodzenie głęboko w (usunięte przez administratora) bo o zarządzaniu ludźmi, zasadach BHP, prawie itd. nie mają zielonego pojęcia. Mobbing, to normalka i ludzie nie zwracają uwagi, bo albo się boją, albo przywykli. Ciężkie warunki pracy, brak jakichkolwiek perspektyw na rozwój. Nie musisz być mądry (bo mądry wie za dużo i się potrafi wypowiedzieć, a i nawet postawić) bylebyś tyrał jak na plantacji bawełny. Totalna żenada.

lola

Robiłam zakupy w Praktiker w Jankach i cóż koszmar i porażka żadnego zainteresowania ze strony pracowników i żadnej pomocy nic nikt nie wie przyszedł młody człowiek niewyspany i zniechęcony do pracy popatrzył nieprzytomnym wzrokiem i 9 paczek paneli musiałam na wózek włożyć sama , na stoisku z wkrętami usłyszałam tam wiszą . Moje pierwsze iostatnie zakupy w tym sklepie .

banana
@lola

jakaś ty delikatna królewno, samochodem też musiałaś sama jechać, czy na szczęście ktoś Ci też pomógł?

50gb
@lola

Ludzie w marketach budowlanych nie są od pakowania klientowi rzeczy na wózek. Jejku 9 paczek paneli. Co jeszcze miał z tobą jechać do domu i rozładować towar? Głupie babsko

Gibon
@lola

A masło na spożywce też Ci trzeba włożyć do wózka, to są sklepy samoobsługowe jeżeli wiesz co to takiego. Nikt nie jest koniem pociągowym. Ładuj każdemu na wózek to wieczorem się nie wyprostujesz. Dlatego jest taka rotacja pracowników w marketach. Ciesz się, że ktoś tam jeszcze jest. Czasami trzeba się zastanowić co się wypisuje. Wywal komputer a zajmij się normalną pracą. Żal, że w naszym kraju jest tyle buraków, swój swojemu dokopuje równo.

Ostatnio starałem się o pracę w praktikerze na stanowisko sprzedawcy. Po całej rozmowie kwalifikacyjnej otrzymałem jednoznaczną odpowiedź od menagera działu że posiadana przeze mnie wiedza i kwalifikacje jest zbyt duża jak na to stanowisko. Po takiej odpowiedzi po prostu się uśmiałem. Widocznie potwierdza się to co pisze we wcześniejszych postach, że w praktikerze nie potrzebują ludzi z wiedzą tylko takich co na niczym się nie znają ale za to będą pracować jak niewolnik w kamieniołomach. Bo gdyby zatrudnili pracownika z wiedzą okazało by się jeszcze że wie więcej jak menadżer działu. Więc nic dziwnego że potem tak wygląda obsługa klienta w sieci PRAKTIKER jak tam nikt nic nie wie.

anka

Witam czekam na nową gazetke z praktikera i nie moge sie doczekac nie dbają o kilentów gazetka miała być już dawno temu. w rybniku niemiła obsługa cały czas robie tam zakupy to tylko jeden pan jest zawsze uśmiechnięty i chętny do pomocy.

Madzia
@anka

Idź kretynko walnij się w dekiel. A co może mają stopy całować bo panna Anna przyszła po żarówkę. A ten Pan to pewnie uśmiecha się bo ma n Pannę Annę chęć.

Co tutaj dużo pisac ale napiszę.Nikt nie narzeka i rozumiem osoby które wypowiadają śie źle o praktikierze i ogólnie o warunkach pracy.Ale zgodzę sie z tym :))))) z tymi opiniami :)))).A jak słysze opinie na temat a nie marudz bo trzeba pracowac :(((((( widac co niektórzy sie wypowiadają to kierownicy :(((( i dyrektorzy bo kole w oko opinie o firmie,ale sami sobie zapracowaliscie na to dyrektorzy,menagerowie :))))) ja miałem kupe lat doświadczenia w handlu,szkolenia it itd niepełne wyższe wykształcenie ale 10lat doświadczenia.Przepracowałęm w tych obozach pracy 11lat wiec stwierdzam że normlany uczciwy człowiek nie ma co tam robic.Zrezygnowałem długa historia ale wim jak jest :(((( a praktikier to był mój ostatni przystanek chwała bogu.A pisanie rzeczy typu a atmosfera fajna ludzie fajni i nie spoznanie wypłat to tylko tyle co firma może oferowac.A firma nie oferuje to szkolen,socjalnego na wysokim poziomie,dodatki,podwyższki awanse dla zwykłych sprzedawców na managerów czy innych.:(((((((( tego brak a nie wspomnę o normalnej wypłacie :-//////

@Piotr

W zupełności się z Tobą zgadzam.Dyrektorzy w Praktikerze to śmiech na sali , ludzie nie mający pojęcia o zarządzaniu. Nie potrafią myśleć , a wyrzywają się tylko na pracownikach.W Rybniku na przykład Dyrektor w połowie lutego wyłączył ogrzewanie , no cóż przecież ludzie to tylko zbędne koszty. Rotacja pracowników jest na taką skalę , że nie sposób już nawet zapamiętać kolegi z działu.Praktiker to obóz pracy , który dawno powinien zniknąć

Zostaw merytoryczną opinię o Praktiker - Janki

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Praktiker?

Kandydaci do pracy w Praktiker napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Praktiker