Opinie o Info-grupa.pl w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Info-grupa.pl. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Info-grupa.pl o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Info-grupa.pl w Wrocław

Paula Nowy wpis

Co za (usunięte przez administratora). Zarabiają najniższą, siedzą cały dzień na telefonie, są natrętni, opryskliwi. W takiej pracy też bym taka była. Mało rozwojowi i nieambitni ludzie. Pozdrawiam serdecznie :)

Przemek Nowy wpis

Nie polecam!!! (usunięte przez administratora) ludzi, wmawiają, że ma się u nich umowę i, że sugerują przedłużenie. Są opryskliwi, nie dają dojść do słowa. Jednym słowem (usunięte przez administratora).

Tomasz Budasz Photography Nowy wpis

Nierzetelna firma, wydzwania i wciska że jakiś wpis się u nich robiło, a taki nie istnieje w ogóle w ich bazie. Sprawdziłem od razu. Oczywiście już oferuje przedłużenie, co łączy się z opłatą. A jak się powie, że nie dziękuję, to się szybko rozłączają bez słowa. (usunięte przez administratora)

Irena Nowy wpis

Jak teraz wygląda w tej firmie sprawa umowy ? można nadal liczyć na otrzymanie umowy o pracę po przepracowaniu pół roku i wyrobieniu planu sprzedażowego ? czy jednak pandemia wpłynęła na firmę i wszyscy pracują na zleceniu przez dłuższy czas ?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Info-grupa.pl spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Aneta

Czy ta firma jest już dawno na rynku?

coś

Dobrze, że atmosfera dopisuje, bo każdy dba o pozytywne relacje.

Serafin

a no podobno potrzebują konsultantów, telemarketerów czy jak ich nazwać. Do pracy na słuchawce. Jak to w callcenter;]

Serafin

szukają szukają. w necie pewnie znajdziesz do nich kontakt. nie wiem jak we Wro, ale w Częstochowie prowadzą rekrutację.

Serafin

przez pierwsze pół roku zlecenie potem masz gwarancję umowy o pracę na 2 lata. Wymogiem jest to że przez te pół roku nie obijasz się i nie tniesz z wynikiem. Jak jesteś na planie to masz umowę o pracę po 6 miesiącach gwarantowaną. W przypadku zlecenia 7godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu, umowa o pracę - cały etat. nie inaczej.

Serafin

Aktualnie poszukują ludzi bo część pracowników pojechała zarabiać w euro;] Praca od pon-pt po 7 godzin dziennie, weekendy wolne. Stawki też zmienili uwzględniając te zkonkurencyjnych callcenter. No i praca w małych grupach. To nie kuźnia umów z robotami w słuchawkach na uszach. Dwa pokoje po 4/5 osób i to wszystko.

Bazinga

Info grupa to strona na której można poszukać informacji na temat firmy czy usług świadczonych w konkretnym miejscu. Pomysł dobry, chociaż bardziej wyrasta to na konkurencję dla PKT, które co by nie mówić jest potentatem na rynku polskim. Jednak mam wrażenie, że ta tendencja może się szybko odwrócić. Także może rzeczywiście informatycy i marketingowcy powinni z nimi zacząć współpracować?

brejk
@Bazinga

w obecnych czasach co raz trudniej wprowadzać tego typu usługi zwłaszcza gdy zrobił to już ktoś przed nami... a akurat tych stron podobnych do info grupy jest już cała masa i trudno im będzie wypromować kolejną z którą bedzie można konkurować. Niemniej jednak warto próbować jeśli jest to opłacalne oczywiście

kurczak

no własnie, ludzie tu pytają, próbują się czegoś dowiedzieć o info-grupie, szczerze mówiąc pojawiłem się tu z takim samym zamiarem ale nie wiem czy ma to sens, skoro i tak tu raczej nie uzyskam odpowiedzi... a szkoda, bo wypowiedzi osób z doświadczeniem na pewno wiele by ułatwiło ludziom szukajacym roboty w info-grupie

jacek

W poprzednim roku były odpowiedzi które wyglądały zadowalajaco, nadal tak jest? Kierownik jest do dogadania się? I atmosfera pozwala na normalne rozmowy między pracownikami czy raczej spina? Szkolenia trwają cały tydzień czy istnieje możliwość przerobienia materiału samemu? Pytań sporo ale mam nadzieję że ktoś się znajdzie do odpowiedzi ;)

brejk
@jacek

pytań sporo , ale ludzi do odpowiedzi brak niestety... nie jesteś pierwszą osobą, która stara się czegoś konkretnego dowiedzieć o pracy w Info-grupa.pl . Parę rzeczy wyczytałem na ich stronie. Chociażby że zajmują się sprzedażą reklam dla klientów biznesowych, ale to nie to samo co informacje o nich z pierwszej ręki

wyglada to tak ze dostajesz umowe zlecenie, ktora odnawiana jest co miesiac. szkolenie masz 3godzinne jesli akurat jest ktos wolny, jesli jestes lotna/y dostajesz materialy do domu a pozniej uczysz sie w praktyce. kierownik jest naprawde super, gorzej z wlascicielem-ale na szczescie stacjonuje we wroclawiu a tu przyjezdza raz na jakis czas spojrzec z gory na swoich wyrobnikow:) praca luzna- dla uczniow,studentow. stabilizacji nie osiagniesz, ale przejsciowo zeby cos dorobic polecam

xxx

a w jakim mieście było to szkolenie, że tylko materiały rozdali do domu? byłem we wro i tak nie było, owszem dali do domu jakieś materiały ale jako dodatek do szkolenia w firmie, które trwało 5 dni

nick

xxx - 2012-05-18 21:03:23 a co to przedszkole, żeby za rękę prowadzić? uważam, ze jak ktoś znika po pierwszym czy drugim dniu szkolenia i nawet nie spróbuje zadzwonić - to o co ta dyskusja? sprzedaż nie jest dla wszystkich, albo to masz albo nie... jak wolisz iść do firmy, w której każą czytać skrypt i nawet słowa od siebie nie masz szansy dodać to są takie - idź! są takie, byłem w takiej 2 tygodnie... jeżeli wolisz mieć wpływ na rozmowę z klientem to warto spróbować w tej firmie a co do właściciela - wymyśl sobie co chcesz robić, znajdź wspólników, wyłóż kasę - 100 000 to pewnie mało, załóż firmę, zatrudnij pracowników, znajdź biuro, opłać wszystko - ZUS, podatki, pensje, telefony, neta, kup sprzęt itd. „Znacznie trudniej jest sądzić siebie niż bliźniego” powiedział Mały Książę... miłego weekendu życzę wszystkim, którzy tylko wymagać potrafią, a pracować się nie chceChciałbym sie odniesc do cytatu od Pana/ Pani xxx odnośnie znikania po pierwszym czy drugim dniu szkolenia. W moim przypadku bylo to raczej auto szkolenie, ktore polegalo na wyjeciu materiałów szkoleniowych w domu i przeczytaniu ich. Czy cos sie w tym temacie zmienilo?

...

Ja nie wiem po co ostatnio tyle tych szkol pootwierali .Nie potrzebnie nazbieralo sie tylko tych inzynierow, technikow i magistrow . W koncu liczy sie tylko ,,to cos,, i albo to masz i sobie wszedzie od razu poradzisz albo przepadles . Praca dla ludzi z doswiadczeniem. Nie masz doswiadczenia - nie probuj bo stracisz tylko czas i nerwy.

xxx

nick

W temacie o firmie typu call center, wogole nie powinno poruszac sie kwestii wynagrodzenia. Jest to mocno indywidualna sprawa. Pracodawcy i ,,menagerowie,, wypowiadajacy sie w tym temacie powiedza ze zarobisz duzo. Hejterzy ze wynagrodzenie jest bardzo male.Tego tematu sie nie porusza i juz. Prawda jest taka ze jak przchodzisz z ulicy, dadza ci telefon do reki i jesli szybko nie znajdziesz tego zlotego sposobu na siebie to nikt cie nie poprowadzi za rączke i niestety trzeba bedzie szukac nowej pracy.Nie przekonasz sie czy jestes kiepski czy moze tylko czegos ci brak w rozmowie z klientem. Norma jest to, ze przychodzi nowy pracownik, robi duze oczy i juz nastepnego dnia sie nie pokazuje. jest inaczej ? No wlaśnie... to rownież jest efekt przeprowadzonego szkolenia. Wielokrotnie przetacza sie tu temat milych warunkow pracy... a i owszem. Sa tu 2 grupy ludzi. Jesli nalezysz do tych wypowiadajacych sie troche wyzej i wysylajacych do pracy typu ,, handel jabłkami na placu ,, to na pewno milo. Jesli do tych drugich, to juz nie koniecznie . Pozdrawiam.

jasne

no bo to prowadzi Pan co może handlem jabłkami na placu się zająć hahaaha

Zostaw merytoryczną opinię o Info-grupa.pl - Wrocław

• Jak się pracuje w Info-grupa.pl?

Zobacz opinie na temat firmy Info-grupa.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Info-grupa.pl?

Info-grupa.pl
3.2/5 Na podstawie 61 ocen.

Info-grupa.pl