Opinie o Bloober Team S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Bloober Team S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Bloober Team S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bloober Team S.A. w Kraków

Widzę ,ze przychodzę z podobnym problemem, który dotyczył kiedyś pracy jako tester. Na stronie faktycznie teraz nie ma takiego ogłoszenia, można jedynie spontanicznie się zgłosić, co zamierzam zrobić. Tylko czy juniorzy w trybie zdalnym będą mieli w ogóle szanse na pracę w tym roku?

Semiramida Nowy wpis

Kontakt po wysłaniu CV żaden. Firma, która niby odpowiada na wszystkie ofert jednak nie taka doskonała.

Marysia Nowy wpis
@Semiramida

A tak z ciekawości to ile dni minęło? Chce wiedzieć ile max trzeba czekać. Ja ciekawa byłam pracy jako tester ale z tego co widziałam na stronie jest tylko stanowisko seniorskie teraz do obsadzenia. Czy osoby poczatkujące są brane na Testy?

Semiramida Nowy wpis
@Marysia

Tak właśnie na seniorskie składane i od 2 miesięcy cisza a ogłoszenie dalej wisi.

Co powiecie o pracy w firmie Bloober Team S.A.? Niedawno szukali kogoś na Asystent księgowości.

Po jakim czasie zwykle się odzywa firma od momentu złożenia CV? Czy dostaje się informacje zwrotną z tym czy się przechodzi dalej czy cisza?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Bloober Team S.A. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Office Assistant?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Emilia

Tak ogólnie to serio tak mało tu płacą? Bo widzę, że pytali niedawno o reakcję firmy na podwyżkę, a jakiś kandydat stwierdził, że pracownikom dają 2 razy mniej niż podwykonawcom swoim. To prawda? Tak teraz wyglądają wypłaty i jak drogich podwykonawców ma aktualnie firma?

kpina

tak jak osoba za mną, firma jest nieprofesjonalna co do rekrutacji pierwszy etap normalny, wszystko miło i obiecanie że skontaktują się, drugi etap również normalny obiecano kontakt po tygodniu-dwoch nieważne od tego czy się człowiek dostał czy też nie, od tego czasu zero kontaktu, jeśli komuś bardzo zależy na pracy w tej firmie to niech nie liczy że skontaktują się z nim nawet jak nie dostanie się żeby nie tracić czasu a niech szuka dalej

Emilia
@kpina

Norma, mnie to już nie dziwi. Tylko pytanie czy przez to czekałeś z innym miejscem pracy, bo miałeś nadzieję, że tu u nich się uda? Widzisz tu mamy przykład, że 2 miesiące po fakcie się "odezwali", ciekawa jestem czy do Ciebie jeszcze uderzą. ;)

zniesmaczony

Moja ocena dotyczy pierwszych 2 etapów rozmowy kwalifikacyjnej l: 1 etap był przyjemny - rozmowa z dziewczyną HRu i seniora z działu do którego miałem trafić. Klasyczna rozmowa na której padło pytanie czy chce wykonać zadanie. Tu plus za to że taka rozmowa się w ogóle odbyła przed wykonywaniem zadania, człowiek przynajmniej wiedział czy mu to stanowisko w ogóle odpowiada, z kim będzie pracował itd. Niestety tutaj było coraz gorzej - zadanie zostało przeze mnie wykonane na czas jednak żadnego feedbacku nie dostałem. Jedynym kontaktem były coraz rzadsze wymiany z dziewczyną z HR która mnie informowała że „jeszcze myślą” …2 miesiące po fakcie. Totalny brak szacunku - Podziękowałem ;)

zgodny
@zniesmaczony

Potwierdzam dokładnie tę samą sytuację. Rozmowa kwalifikacyjna bardzo przyjemna, konkretna, podano wszystkie informacje i odpowiedziano na wszystkie nurtujące mnie pytania. Niestety, po wysłaniu zadania rekrutacyjnego kontakt się urwał i nic nie wynikło mimo kilkukrotnych prób, maili i próśb o jakiekolwiek info. Szkoda, mało profesjonalne zachowanie firmy.

kandydat

Dlaczego bloober tak mało płaci pracownikom skoro podwykonawcom płaci 2x więcej?

Arek

Jak firma reaguje na prośby o podwyżkę ?

Zainteresowsny

Jak w blooberze wyglądają wynagrodzenia w zależności od ranku?

Czy Bloober Team S.A. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Firma ma swoje core hours, ale godziny pracy są elastyczne.

Dobrze wiedzieć. Dla wielu osób elastyczne godziny pracy są niezwykle ważne. Czyli mam rozumieć, że w Bloober Team chętnie przyjmowane są do pracy na przykład studenci? Czy jednak stawiają tam na nieco bardziej dyspozycyjne osoby?

Remik

@Marek Nikt nie twierdzi, że firma to ideał bo takich pewnie nie ma. Ale uczciwie trzeba powiedzieć, że to dobra firma i tyle.

Ziomek
@Remik

Potwierdzam, że nie jest to ideał ale firma jest uczciwa i dobra.

Jacenty

Firma to dobry pracodawca więc spokojnie można aplikować!

Tak, potwierdzam, profesjonalni od strony umiejętności, brak crunchów, praca 8h o ile się wyrabiają z robotą, wypłaty w terminie, imprezy firmowe co miesiąc itp. itd. organizacyjnie super, ale nie brakowało tam incydentów które skończyły się dla mnie l4 i rozstrojem zdrowia na długie miesiące. Nie będę pisał czy to zła czy dobra firma bo to różni ludzie i podjęte działania tworzą firmę. Osobiście raczej nie będę polecał z przyczyn prywatnych, ale powiem tylko tyle, że jak się nie lubi/rozumie sarkazmu (jak ja) to polecam przemyśleć aplikowanie do firmy.

Aneta

Na oficjalnej stronie internetowej firmy Bloober Team znalazłam informację o tym, że firma poszukuje osób do pracy na kilka stanowisk. Aktywne ogłoszenia można znaleźć pod linkiem https://www.blooberteam.com/careers.html. Strona internetowa w całości jest w języku angielskim, więc mogę przypuszczać, że aby móc tam pracować, należy biegle posługiwać się tym właśnie językiem. Ktoś z Was pracował tam kiedyś i może wyrazić swoją opinię na temat tego miejsca pracy? Chciałabym poznać Wasze zdania odnośnie tego pracodawcy. Zachęcam do aktywnej dyskusji.

Duro
@Aneta

polecam studio; profesjonalne, bardzo dobrze skonstruowane pipeliny produkcji, malo/ brak crunchow, praca 8h/ dziennie( co nie jest oczywiste w game-devie ) wyplaty ZAWSZE w terminie, urlopy, rozne formy zatrudnienia (m.in.UoP). jezyk: polski.

admin

Za jakiego pracodawcę uważasz firmę BLOOBER TEAM SP. Z O.O.? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Bloober Team S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Bloober Team S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bloober Team S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bloober Team S.A.?

Bloober Team S.A.
2.9/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Cystersów 9
    31-553 Kraków