Opinie o Sano Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Sano Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Sano Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sano Sp. z o.o. w Koszalin

Pracownica

To zapraszam do sano emka tam jest dopiero mobing kierowniczki zmianowe jak by mogły to by strzelały z karabinów do pracownikow

hy hy

Tak w sano wielki bałagan.Nikt z góry albo udaje ze nie wie albo najzwyczaniej w świecie nie chce wiedzieć.W śród kierownictwa i pracowników cały czas się słyszy "mam (usunięte przez administratora) o co chodzi?Przecierz powinni dbać o wizerunek.To nie to SANO co kilka lat temu!Sano w Białogardzie było sklepem które nie zapowiadało się na mini market któy będzie dobrym sklepem duży wkład pracy i poświęcenia tamtego kierownictwa tj.[usunięte przez moderatora] spowodował ze właśnie tak się stało.Dzisiaj -mniej klientów nie ma asortymentu w ladach pogoń za polecaniem" kto więcej"nie dba się o klienta .Na gorącym stole syf .Miny i odzywki są....kary godne .Tak ktoś z góry z zaskoczenia i ktoś kogo nie znają powinien się temu przyjżeć.

edzia

Witam, czy ktoś może jest zorientowany co się dzieje w Sano w Połczynie? Od jakiegoś czasu jest tam straszny (usunięte przez administratora) rotacja ludzi jak nigdy, jestem tam stałym klientem i co róż widzę nowych pracowników. O co tam chodzi?

mika

SANO TO WIELKIE NIEPOROZUMIENIE .PRZEPRACOWAŁAM TAM PONAD 2 LATA JEDNAK NIE PRZEDŁUŻONO MI UMOWY.A JAK ZAPYTAŁAM DLACZEGO TO USŁYSZAŁAM NIE BO NIE .ZA 2 DNI NA MOJE MIEJSCE PRZYSZŁA OSOBA KTÓRA Z KIEROWNICZKĄ JEST NA ,,TY;A PONADTO NIC NIE UMIE PO PROSTU ŻENADA.UMOWY MAJĄ PRZEDŁUŻANE (usunięte przez administratora)

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sano Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Inżynier ds. rozwoju produktu ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Manager ds. Planowania Łańcucha Dostaw
Rybnik
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
lola

Maja ma rację, takie rzeczy dzieją się tylko w sano. Również juz tam nie pracuję i jest mi z tym bardzo dobrze, pracowałam w wielu miejscach ale to co tam przeszłam było szokiem, a teraz spokojnie sobie pracuję za dużo lepsze pieniądze gdzie ludzie mają szacunek do siebie. Maja a o jakim sano mówisz?

Maja12

Pracowałam w sano i moge powiedziec tylko tyle ze jest tam straszny bałagan brak szacunku do pracownikow!Niby jestes sprzewdawca a robisz wszystko...w pospiechu obslugujesz kolejke dokladasz towar dzwigasz ciezkie skrzynie a i tak jest zle! bo ceny stoja krzywo! i nie wazne ze jestescie tylko 2 na stoisku w czym jedna obsluguje i wysluchuje narzekających klientów a druga wypruwa flaki zeby szybko wylozyc towar do lady i obslugiwac i po tym jak stoi ledwo zywa jeszcze dostanie opierdziel ze cos jest nie tak!!! Nic dobrego w tym sano! i jeszcze kible trzeba sprzatac kierownictwu...masakra

Tutaj niczego dobrego sie nie dowiesz raczej, proponuję napisać do prezesa, hiihih

A tego to ja niewiem, to już Twoja decyzja. Ja gdybym miał możliwość starania sie gdzieś indziej o pracę, tam bym się starał, Sano jak dla mnie to ostateczność!!!

Tego niewiem, przypuszczam ze zawsze będziemy robić za najniższą krajową, ja bym się nie łudził jakimiś podwyżkami. A co powiecie na temat "porozumienia o wykorzystaniu urlopu wypoczynkowego" przy podpisywaniu umowy którą przedłużają? Coś mi się wydaje że zaczynają działać niezgodnie z prawem, bo jak pracownik może coś takiego podpisać kiedy kończy mu się umowa i firma z nim przedłuża? Zakładając że nie wykorzystał całego urlopu? Czyli podpisanie tego porozumienia jest warunkiem przedłużenia z nim umowy? a urlop przepada? AAA i jeszcze dziwne jest to że to porozumienie wydane jest tylko w jednym egzemplarzu, czyli tylko do podpisu i do wglądu pracownika bo wraca pisemko do biura. Coś mi sie wydaje, że nabijają ludzi w butelke. Co o tym sądzicie?

Nie ma szans na żadne podwyżki, bo pieniędzy nie mają. Podwyżki dostali tylko ci co mieli najniższą krajową, bo podnieśli wiec byli zmuszeni do podwyżek, jestem kierownikiem i podwyżki od 3 lat nie dostałem. Myślę o reygnacji, od pewnego czasu jest to (usunięte przez administratora) a nie praca. Wytrwałości dla tych co muszą tam pracować bo wyjścia nie mają!!!!

rita

(usunięte przez administratora).Porządne dziewczyny uciekajcie stamtąd np.do biedronki lub Lidla. (usunięte przez administratora)Ktoś z koszalina z firmy powinien sie tym zająć i zrobić porzątek jak w ccc.

powiat

niunia - 2013-04-21 20:06:53 TOTALNA PRAWDA TAK SIE WŁASNIE DZIEJE W SANO W BIAŁOGARDZIE ..............PRACOWNICY SIE ZWALNIAJA I CHODZA NA ZWOLNIENIA ZE WZGLEDU NA KIEROWNICTWO .. STRASZA TYLKO ZE BEDA ZWOLNIAC PRACOWNIKÓW JAK NIE BEDA POLECAC CROSELINGU .DZIWNE ZE BIURO SIE TYM NIE INTERESUJE .....W Świdwinie jeszcze lepiej tam magazynier nie wytrzymuje dwóch miesięcy i się zwalnia od otwarcia sano tam przewinęło sie chyba z 10 magazynierów rzenada.

ŚWIDWINIANKA
@powiat

święta prawda.w świdwinie nawet zabrania się skorzystać z pzerwy lub wyjscia na papierosa.grafiki po 10 godz.(usunięte przez administratora)

mateusz - 2013-08-14 13:37:22 Naprawdę w Sano wogóle nie ma podwyżek czy może jest to tak że dla jednych są a dla innych nie ma ich?Właśnie tak jest coraz więcej obowiązków a pensja stoi w miejscu,pdwyżki tylko kierowncy i fakturzyści dostają.Zwykły robol nie ma nic do gadania tylko więcej wymagają,dziury na półkach ich w oczy kole a towar jest na sprzedaż a nie do ekspozycji.

Klient

Prawda szczera prawda,wciskanie kitu przy kasie ,którego ne chcemy odstrasza klientów,odechciewa mi się robić zakupy w sano jak takie coś słyszę w ten sposób tracą klientów,jestem tam coraz rzadziej.W ten sposób nie dojdą daleko.

dana

składam skargę na kierowników z Sano ze świdwina do prezesa.jestem stała klientką tego sklepu i żal mi porządnych kasjerek które tam się męczą.

gosc serwisu

Pracodawco ! jestem klijetka Waszego sklepu i uwazam ze te wmuszanie nam jakiego kolwiek produktu przy kasie to jakas paranojaa moze batonika to dziala na mnie iwielu innych kljetow jak plachta na byka .Prosze usiasc chociasz raz przy kasie i tak jakt te pracownice przez osiem godzin powtarzac co chwile a moze batonika to co macie sprzedac to sprzedacie nigdzie na zachodzie nikt nie prowadzi takiej polityki sprzedarzy ale wasza chciwosc miernosc polska niezna granic. prosze dac temu spokuj a wasze pracownice bez tego dodatku sa mile

pracownica

tez sie z tym zgodze.od paru lat pracuje w tej firmie i jest coraz gorzej.zarobki tez kiepskie-10 lat pracy i zeby miec 1600 zl brutto to jest jakis obled.trzeba poprostu stad uciekac jak najdalej.codziennie coraz wiecej obowiazkow-za ta sama pensje!zwykly (usunięte przez administratora) za miske ryzu

ssssssss

szkoda słów!!!!!!!!! coraz to gorzej! niech sobie sami stana przez tydzien czasu na naszym stanowisku i zobaczą jaka to jest (usunięte przez administratora) lekka praca! potrafia tylko wymagać! i nic (usunięte przez administratora) więcej!!!

\"Kierownik \" pisze prawdę!!! A mówiąc więcej, opisał dopiero wstęp do prawdy... Ps. OCENA PRACOWNICZA - wszyscy powinni to wiedzieć, ale nie wiedzą bo mają wąski zakres rozumowania (bez urazy), OCENĘ wprowadzono tylko i wyłącznie po to by wmówić pracownikom że są nic nie warci. Teraz firma ma spokój bo nikt nie powie że chce podwyżkę. Od razu wyciągną mu kartkę z OCENĄ i udowodnią że na nią nie zasłużył (jakby ktoś nie zrozumiał-oceny są celowo zaniżane)

jest coraz gorzej ... ;/.

Zostaw merytoryczną opinię o Sano Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Sano Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sano Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sano Sp. z o.o.?

Sano Sp. z o.o.