pphu romak

Tychy

Opinie o pphu romak

Była pracownica 2011-05-07 21:38:55
Nie ma mechaników ,a do dyrekcji ( usunięte przez administratora )przyjmują.
anonim 2011-05-08 12:03:16
szok, czyli widac nic sie nie zmienilo....ciesze sie, ze mnie tak juz nie ma...
zycze wytrwalosci pozostalym i zmiany pracy na normalniejsza....
widmo 2011-10-10 16:50:51
dziki ale wyplate dostales bez problemu bo ja czekam i jeszcze mi nie wyslali i niewiem co mam robic odp czekam
Ja 2012-03-18 21:21:22
Pracuję tutaj już kilka lat i nigdy nie miałem jakichkolwiek problemów z kadrową. Wynagrodzenie zawsze jest na czas więc widzę, że wypowiadają się tutaj osoby które nie mają zielonego pojęcia o firmie, z konkurencji, bądź pewnie szukające teraz bezskutecznie jakiegoś naiwnego pracodawcy, który by ich zatrudnił. Wiem, że dla nierobów i partaczy nie ma tutaj miejsca.
Pozdrawiam
kapusta 2012-04-05 18:28:58
Ciekawe ilu ludzi ze starej załogi udało się zwerbować kadrowej do pracy.
ktoś 2012-12-02 01:25:59
firma jak firma w każdym zakładzie coś sie znajdzie do poprawki ja robie i nie narzekam tym bardziej że o prace trudno
oleeee 2013-03-03 12:32:24
czy wsrod tych opinii o romaku nie ma szans na znalezienie chociazby jednej, malutkiej- pozytywnej opinii???szkoda- w sumie w realnych rozmowach z bylymi o obecnymi pracownikami tez nie mozna niczego dobrego uslyszec..(usunięte przez administratora)A szkoda, byl nawet kiedys cien szansy na to, ze ten zaklad zaliczy mozliwosc malego rozwoju- "ale to juz bylo"...
jabadabadu 2013-12-14 20:58:20
ja dobrze na 5 minut
ktoś 2014-02-26 12:26:42
(usunięte przez administratora) zakład ale było by lepiej od początku gdyby zmienili jedną osobe (usunięte przez administratora) taka prawda
Tomek 2014-05-30 13:46:15
Już wiem, że przeczucie mnie nie myliło, pomimo tego, że strona pphu romak działa, to nie mają rejestru, więc chyba jednak nie działają.
truskaweczka 2014-11-04 18:12:05
to co z tym rejestrem? pphu romak obecnie funkcjonuje czy nie? proszę dajcie jakiś znak pilnie bo to dla mnie informacja na wagę złota.co prawda na ich stronie internetowej w zakładce oferty pracy jest obecnie pusto to jednak wierzę że jak zobaczą moje cv i poznają mnie na ewentualnej rozmowie to mi coś ekstra zaproponują
Bumbik 2015-01-10 12:21:17
Tu chyba jasno macie potwierdzone, że firma normalnie dalej funkcjonuje http://www.krs-online.com.pl/przedsiebiorstwo-produkcyjno-handlowo-krs-383695.html Zamiast siać jakieś plotki lepiej na początku zweryfikować konkretne informacje. Swoją drogą ciekawe jak wygląda proces rekrutacji i czego się można spodziewać na nim.
panna kleks 2015-01-29 22:15:16
sprawdziłam w krs i rzeczywiście ta firma funkcjonuje natomiast w jakiej jestm obecnie kondycji wewnętrznej i czy prowadzi obecnie jakiekolwiek rekrutacje? czy w ostatnim czasie poprawiły się też warunki zatrudnienia pracowników o których pisaliście negatywnie wcześniej? z góry dziękuję za odpowiedź.
ja 2015-08-01 18:20:54
pracowałam, nie narzekam az tak. kolorowo nie jest - kierownik potrafi być miły,(usunięte przez administratora)Co do rekrutacji to najlepiej wysłać maila i tyle. Pracowników za duzo tam nie ma. Osoby z grupa inwalidzka mają najłatwiej.
gip 2016-01-31 20:44:38
Ja tam pracuje i były rekutacje. fajna firma wszystko jest na czas ludzie i szefostwo super. praca jest i będzie ciężka ale jak liczycie na cos lekszego to smarujcie chleb z najnisza krajowa i umowę zlecenie lub dzielo
pig 2016-02-01 14:22:23
oj gipsie, nieladnie nasladowac Pinokio...nosek Ci sie wydluzy- no chyba, ze teraz cos o premiach wspomniano i myslisz, ze tym zapunktujesz...
nati 2016-02-10 07:11:58
Ile wynosi wynagrodzenie na ręke pracując na produkcji ?
via 2016-07-06 18:08:06
ciagle rekrutacje mowia same za siebie...ciezki temat z romakiem, ale to juz w kronikach tyskich pisali
Zostaw swoją opinię o pphu romak - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pphu romak