Opinie o Pphu Romak w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Pphu Romak. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pphu Romak o rekrutacji.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pphu Romak w Tychy

Aaaa Nowy wpis

Praca lekka, fajna, ludzie pozytywni, masz problem to ci pomogą.

Magdalena Nowy wpis
@Aaaa

No to super, ale ile zarobi pracownik na linii? Bo kiedyś pisali że satysfakcjonująco, ale nikt nie pytał ile np. mnie będzie satysfakcjonować ;)

Aaa Nowy wpis
@Magdalena

Najniższa krajowa + premie.

Opinia

Widzę że już moją opinię administracja usunęła i wcale się nie dziwię,jak wyrzucają dobrych pracowników, a przyjmują meneli,dzięki Bogu że już mnie tam nie ma, szkoda mi tylko kilku dobrych pracowników, którzy jeszcze się tam męczą, oby jak najszybciej stamtąd uciekli dla własnego dobra!

@Opinia

Jaka jest Twoja definicja menela? I opiszesz ewentualnie tych zrekrutowanych ludzi, których tak określasz? Bo zastanawiam się czy to nie jest trochę skrajne określenie

Opinia. Nowy wpis
@Natalia

Nie muszę się tłumaczyć,dlaczego tak napisałam,ale wiem na 100% że firma "zeszła na psy", i zatrudnia takie osoby co piją alkohol w pracy lub przychodzą już w takim stanie, albo w ogóle nie przychodzą do pracy,itp, itd...Ogólnie to jest masakra, co tam się dzieje,pani prezesowa ma pracowników za nic,próbuje ich" robić w konia", wymyślając swoje głupie zasady, niezgodne z prawem kodeksu pracy. Jest tego długa lista,ale nie będę się denerwować na darmo, opowiadając wszystko ze szczegółami. Powiem na koniec, że PIP powinien porządnie dobrać się do tej firmy.

Dominika

Dzięki za odpowiedź, ale tak się zastanawiam, czy mieliście osobiście okazję pracować w pphu romak. Czy ktoś z Waszych znajomych tam pracuje i rzeczywiście nie ma najlepszego zdania na temat warunków w tej firmie? Czy rzeczywiście względem konkurencji warunki mogłyby być lepsze?

ONA

W skrocie Dominiko- jezeli masz okazje znalezc prace w innej firmie zrob to...Oszczedzisz sporo nerwow a i samo zdrowie znajdzie sie w lepszej kondycji. Z mojego doswiadczenia- praca w dziale handlowym- pracownik nie jest tam postrzegany jako potencjal firmy, a jako pasozyt ktoremu trzeba wynagdodzenie zaplacic. "Gora" skupia sie tylko na bledach pracownikow (nawet jak ich nie ma to i tak je znajda)...Cokolwiek bys nie zrobil i tak jest zle...Motywacja przez antymotywacje...Pewnie wiesz o czym pisze...Zapomij o slowach dziekuje, swietnie wam to poszlo...Zatem, jezeli chcesz cos w zyciu osiagnac zawodowo to poszukaj czegos, gdzie szacunek pracownika i jego wysilku nie idzie na marne...Zycze powodzenia...

Magdalena
@Dominika

Pracowałam tam przeszło rok,było super, dopóki nie złamałam ręki w pracy, zostałam "wyrzucona" (usunięte przez administratora) bo za długo byłam na l4, mimo że miałam wypadek w pracy, nie przedłużyła mi umowy, chociaż chciałam już wrócić do pracy, to nawet nie chciała ze mną rozmawiać,a chciałam Ją prosić by mnie zatrzymała. Krótko mówiąc, zwalnia dobrych i lojalnych pracowników, którzy wszystkiego się nauczyli i chcą pracować, a przyjmuje takich co olewają wszystko i tylko kasa ich obchodzi.

Olo

Niektorzy wcale Sie nie zmieniaja

Robert
@Magdalena

Przecież miałaś powód że byłaś na zwolnieniu. Szczególnie, że wypadek stal się w pracy. Dostałaś chociaż jakieś odszkodowanie z ubezpieczenia, czy nie miałaś tego w umowie?

Robert

Zgadzam się z tobą. Szkoda nerwów na robotę gdzie tak traktują ludzi. Wiesz może ile tam płacą, bo jak atmosfera kiepska to pewnie nie ma co się spodziewać kokosów. Jak myślisz?

@Robert

Najniższa krajowa :)

Weronika
@Kwiat

ta najniższa to jakaś podstawa i dochodzą do tego premie czy to jedyna kasa na którą można liczyć?

@Weronika

3010 zł +300zl premi. Pójdziesz na L4 premi nie masz. Będziesz miał kilka dni wolnego premii nie zobaczysz. Mega źle że nie dają zarobić, bo warunki pracy nie są dobre. Zimno jak cholera, prysznic to porażka, umyć się nie da...

@Kwiat

To ile max dni można wolnych mieć, żeby premii nie tknęli?

Czy Pphu Romak zapewnia kartę multisportu?

Werka

Nie

@Werka

A na jakiekolwiek benefity lub nagrody można liczyć?

Werka
@Marek

Też nie, masz stawkę + premie i to jest tyle.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Pphu Romak? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
nati

Ile wynosi wynagrodzenie na ręke pracując na produkcji ?

@nati

Szukam jakiś świeżych informacji o firmie Romak , jakie warunki ?atmosfera?

$
@nati

2800+400 zł premiera, której pewnie nie dostaniesz.

Weronika
@$

Czemu ma nie dostać? Zabierają za coś premie?

@Weronika

L4, jak przyjdzie jakiś zwrot na Ciebie, jakieś wolne

Natalia

Nie polecam z całego serca. Szkoda tylko czasu na to żeby tam pracować

Bambi

Ta firma to jest jedna wielka porażka. Odradzam każdemu, najnizsza krajowa. Gdzie 90% Polaków pracuje za większą stawkę. Chcesz się czegoś dorobić to na pewno nie tutaj, tu każdy ma się za robola i nie zasługujesz na więcej niż najniższa krajowa.

Aagoo

Czy firma Romak nie ma przypadkiem problemu z wypłatą wynagrodzeń?

Już wiem, że przeczucie mnie nie myliło, pomimo tego, że strona pphu romak działa, to nie mają rejestru, więc chyba jednak nie działają.

@Tomek

Działają i poszukują pracowników. Wystarczy aplikować.

@Matylda

Witam, gdzie aplikowac na stronie czy pytać przy bramie na cieciowce? Mam 10 minut pieszo do zakładu. Nie pracowalam nigdy na produkcji, mam. 10 lat w handlu, poragne sie przebranżowić. Pozdrawiam

Tobiasz

Firma stara się dbać o pracowników więc atmosfera jest spoko i zarobki również.

panna kleks

sprawdziłam w krs i rzeczywiście ta firma funkcjonuje natomiast w jakiej jestm obecnie kondycji wewnętrznej i czy prowadzi obecnie jakiekolwiek rekrutacje? czy w ostatnim czasie poprawiły się też warunki zatrudnienia pracowników o których pisaliście negatywnie wcześniej? z góry dziękuję za odpowiedź.

@ panna kleks

Firma Romak nadal funkcjonuje I poszukują pracowników. Wystarczy aplikować i Pani z kadrów zadzwoni na rozmowę kwalifikacyjną,a kierownik oprowadza po zakładzie i zaprasza na dzień próbny. Radzę zostać 8 godzin bo wtedy jest to zapłacone przy wypłacie. Pracuje tu miesiąc i nie zauważyłam żadnych negatywnych warunków. Pozdrawiam i zapraszam.

oleeee

czy wsrod tych opinii o romaku nie ma szans na znalezienie chociazby jednej, malutkiej- pozytywnej opinii???szkoda- w sumie w realnych rozmowach z bylymi o obecnymi pracownikami tez nie mozna niczego dobrego uslyszec..(usunięte przez administratora)A szkoda, byl nawet kiedys cien szansy na to, ze ten zaklad zaliczy mozliwosc malego rozwoju- "ale to juz bylo"...

@oleeee

Ja tu pracuje od miesiąca i nie widzę żadnych negatywnych warunków. Poprotu trzeba być dobrym dla innych to inni będą mili dla Ciebie ????

truskaweczka

to co z tym rejestrem? pphu romak obecnie funkcjonuje czy nie? proszę dajcie jakiś znak pilnie bo to dla mnie informacja na wagę złota.co prawda na ich stronie internetowej w zakładce oferty pracy jest obecnie pusto to jednak wierzę że jak zobaczą moje cv i poznają mnie na ewentualnej rozmowie to mi coś ekstra zaproponują

@truskaweczka

Firma Romak nadal funkcjonuje I poszukują pracowników. Pracuje tu miesiąc i nie zauważyłam żadnych negatywnych warunków. Wystarczy aplikować i Pani z kadrów zadzwoni na rozmowę, następnie kierownik oprowadza po zakładzie i zaprasza na dzień próbny, proponuję na 8 godzin bo wtedy jest to zapłacone przy wypłacie. Mi się tu podoba i ludzie też są fajni.

KTOŚ

NIE POLECAM TAKIE FIRMY WIEM COŚ O NIEJ PARĘ LAT BYŁAM

Tytus

Dobra firma więc i zarobić można dobrze ale to jeszcze zależy co potrafimy i jak pracujemy!!

paulo

Jakie sa zarobki na stanowisku pracownika produkcji czy sa jakies premie swiadczenia itd ?

Opinie dotyczące zatrudnienia w pphu romak to bardzo cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

ona

wypowiem sie na podstawie mojego doswiadczenia: place- placone regularnie ale...wyplacaja jak tylko moga najdluzej podstawe i zawsze znajduja argumenty by zadnych podwyzek nie bylo. Pamietam jak wyplacone mialy byc premie. (usunięte przez administratora)co wiazal sie z tym, ze z premia sie minelam:) Wiem, ze takich trikow jest i bylo cale mnostwo a osobiscie nie znam nikogo, kto mialby pozytywne opinie na temat tej firmy, no moze za wyjatkiem samej siebie- poznalam tam wielu wspanialych ludzi z ktorymi do dzis mam kontakt 8co oczywiscie zabronione bylo:)

@ona

Powiedz proszę jeszcze, czy pracownicy mogą wypracować sobie dodatkowe pieniądze poprzez nadgodziny? Często taka forma dodatkowego zarobku jest istotna dla nowych pracowników. Jak to wygląda w przypadku firmy Pphu Romak? Ponadto istnieją może jakieś inne benefity? Zachęcam do opisania, jak to wygląda w tej firmie.

Ciekawa
@Dominika

Byłaś już tam? Jak po rozmowie?

Erwin

Wiem, że firma ciągle się rozbudowuje oraz poszerza i modernizuje park maszynowy, w celu zwiększenia wydajności i jakości wyrobów. Powiedzcie czy warto aplikować na operatora maszyn?

rezo
@Erwin

Nie nie warto , stracicie zdrowie , głównie nerwy

olaf
@rezo

potwierdzam, praca tylko dla tych, ktrzy faktycznie nic innego nie maja...ale warunki i calosc- katastrofa...

@olaf

Rozwiniesz co rozumiesz przez ta katastrofe?

Dominika

@Erwin Czy ostatecznie zaaplikowałeś na stanowisko operatora maszyn w tej firmie? Jeśli tak, to mógłbyś opisać w paru zdaniach, jak wyglądał przebieg rekrutacji? Taka informacje być może pomoże niektórym forumowiczom.

rezo

Nie idż tam

via

ciagle rekrutacje mowia same za siebie...ciezki temat z romakiem, ale to juz w kronikach tyskich pisali

Zostaw merytoryczną opinię o Pphu Romak - Tychy

• Jak się pracuje w Pphu Romak?

Zobacz opinie na temat firmy Pphu Romak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pphu Romak?

Pphu Romak
2.3/5 Na podstawie 54 ocen.
  • PRZEMYSŁOWA 74
    43-100 Tychy