Opinie o Stako w Słupsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stako. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stako na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stako w Słupsk

Pan Jabłecznik

Będą jeszcze jabłka ??

Mecenas masz rację. Tylko zamiast na tym forum tracić czas trzeba to zgłosić do prokuratury. Wtedy szybko skończy sie zastraszanie i będziemy mogli wrócić do normalnej pracy bez mobbingu.

lider

Spokojnie , związki już się tym zajęły. Dupę mu przetrzepią jak trzeba. Teraz tylko nie dajmy się nabrać na jego uśmieszki i trzeba te związki utrzymać bo ta łajza wlazłą nam wczoraj w (usunięte przez administratora) ale już na pewno myśli jak by tu nas wydymać .I nie łudzmy się na pewno to zrobi w swoim stylu od tyłu ;))

Mecenas Jarząbek

Witam wszystkich zainteresowanych zadymą w Stako. Otóż z tego co się orientuję to pracownicy maja sprawę wygraną, pod warunkiem że się nie ugną przed socjopatycznymi praktykami pracodawcy.Biorąc pod uwagę że pracodawca już na starcie spalił się w dokach co stawia go na przegranej pozycji, gdyż nie zna elementarnych zasad i przepisów kodeksu pracy. Sprawa sięga głębszego problemu który tkwi nie w samych pracownikach lecz w pracodawcy.Pracodawca zastosował zastraszenie i czysty mobbing co w naszym kraju i świetle prawa jest karalne.Pisanie zawiłym językiem urzędowym nie upoważnia go do tego aby traktować pracowników jak gorszy podmiot. Panie dyrektorze dyrektorem się bywa a nie jest się z zawodu.

rekordzista wydajności

Pewnie jesteś z tych co mają wykształcenie podstawowe a na rękę co najmniej 10 koła byś chciał . I pewnie jeszcze żeby przyszli do ciebie i błagali żebyś zechciał u nich pracować.Ot taka to PGR-owska mentalność

W porządku

ANDRZEJ CO TY KUREWKOOO. Przyjdzie czas na Ciebie dupo lizie. A z innej beczki Andrzejku (usunięte przez administratora) jak byłeś mały to kanapki w szkole Ci zabierali :D BRUDASIE

Dlaczego nikomu nie przyjdzie do głowy pomysł aby zgłosić to do prokuratury. Przecież to co on robi jest nielegalne.

Środek Europy, XXI wiek, a pracownika nadal się gnębi i stosuje mobbing, oraz zastrasza załogę. Dlaczego? Dlatego że jesteśmy w Polsce i niektórzy czują się bezkarni. Ciekawe co na to pańscy pracodawcy, panie F. Jest pan żałosny.

Raz sierpem raz młotem czerwoną chołotę

Czy ktoś ze związków może odpowiedzieć na pytanie kiedy odbędzie się jakieś spotkanie i kiedy będzie można do "SOLIDARNOŚCI" się zapisać ???. Sporo ludzi ze spawalni i nie tylko nie może się doczekać .

osoba

Nikt nie może ponosić ujemnych następstw z powodu przynależności do związku zawodowego lub pozostawania poza nim albo wykonywania funkcji związkowej. W szczególności nie może to być warunkiem nawiązania stosunku pracy i pozostawania w zatrudnieniu oraz awansowania pracownika. Ponadto: prawo reprezentowania interesów pracowniczych na forum międzynarodowym, współuczestnictwo w tworzeniu korzystnych warunków pracy, płacy i wypoczynku, prawo tworzenia ogólnokrajowych zrzeszeń (federacji) związków zawodowych, opiniowanie założeń i projektów aktów w zakresie objętym zadaniami tego związku, opiniowanie dokumentów konsultacyjnych Unii Europejskiej w zakresie zadań objętych zadaniami związków zawodowych, występowanie z wnioskami o wydanie lub zmianę ustawy albo innego aktu prawnego w zakresie spraw objętych zadaniami związku zawodowego, prowadzenie rokowań zbiorowych, zawieranie układów zbiorowych pracy i innych porozumień przewidzianych przepisami prawa pracy kontrola nad przestrzeganiem prawa pracy, uczestnictwo w nadzorze nad przestrzeganiem przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Domi

He do końca sierpnia L4 , bo pogoda jeszcze ma być..

Domi

Urlop ja chcę już urlop !! Chcę zapomnieć o tym syfie, smrodzie na spawalni .....urlop 10-cio dniowy i może L4 do końca sierpnia...

Spawacz

Jest kolego jedno specjalne miejsce dla osoby doświadczonej. Zapraszam na stronę naszej firmy : http://www.stako.pl/kariera/

Makaron

Powiem tak Panie anonim ,że nie w tym zakładzie. Jeżeli tak Panu bardzo zależy na tych paczkach i ubezpieczeniu to proponuję jak najszybciej zmienić zakład.Szkoda Pana nerwów przy zbliżających się Świętach. Jak pracuję w tym zakładzie prawie 12 lat to jeszcze nigdy ale to nigdy nie było bonów czy paczek z okazji Świąt. Nawet dodatek za pranie z 5zl dopiero po 15 latach został podwyższony do 10zł co dla mnie i tak jest to śmieszną sumą przy dzisiejszych cenach wody, proszku , prądu i eksploatacji pralki. Zapomnij p.anonim o dodatkach Świątecznych.....chociaż w Tłusty Czwartek na pączka możesz liczyć buahhabaha

Makaron

Specjalne ubezpieczenie zdrowotne , zapraszam do rozszerzenia pakietu na dogodnych warunkach w Ergo Hestia. Co do paczek to proszę kierować prośby do Św. Mikołaja, albo Dziada Mroza. Buhaha paczki co, a może jeszcze bony buuhhahaaha.

bambo

Tyralem w stako u zaby na lapkach zle niebylo wejdzcie na strone firmy prowam to jest dopiero kino

byly pracownik:)

hahaha 2 lata temu tam robilem o tej porze bylo jakies 15 stopni mrozu na zewnatrz i na halach bylo podobnie kierownik w kantorku cieplutko, a na hali - 10 i o czym my rozmawiamy? Nie wiem jak teraz ,moze inspekcja was odwiedzila. Ale to jest prawda co mowie niech ktorys pracownik potwierdzi.

POlska

Witam :) Jak wam sie robi w te mrozy w stako? Zalozyli wam juz kaloryfery czy dalej marzniecie heh:) powodzenia!:):):):)

PISmak
@POlska

Nie wiem czy pracowałeś w Stako, ale kaloryfery są od samego początku istnienia zakładu. Jeżeli chodzi o grzanie to rewelacja , na halach temp 22C to norma (ciepłe powietrze wdmuchiwane systemem wentylacji grzewczej). W pomieszczeniach socjalnych grzejniki(kaloryfery) gorące , zapewne cieplejsze jak u ciebie w domu :) :) :) Od dwóch lat wydane ocieplacze leżą w szatni, gdyż nie ma takiej potrzeby zakładać. Podsumowując JEST CIEPŁO !! i dzięki że się o Nas martwisz. Również życzę powodzenia!! :):)

?

Wręcz odwrotnie, wszystkim jest wesoło w szczególności, że każdy (usunięte przez administratora) i robotę. Bat w formie nagrody uznaniowej już nie działa, bo ludzie przyzwyczaili się do niskich premii. Jakość produktu daje wiele do życzenia co potwierdza odbiorca. Ps. Panie (usunięte przez administratora) zbliża się koniec roku , jeżeli zakład ciągle jest pod kreską tak jak Pan twierdzi to ciekawe jak to się będzie przekładać na Pana roczną premie ? Jaki gospodarz taka sytuacja w firmie.

były

(usunięte przez administratora) Co jest panowie co tam słychać w firmie ??coś tu smutno się zrobiło :))))

spawacz

omery - 2013-07-13 08:30:48 jak wam zle to w ims wam pokarzą jak się pracuje na 4 łapach będziecie wracać pozdrowienia z lini pras haha.....(usunięte przez administratora) Nie wiem czy się orientujesz ale w Flerze obecnie Imsie zmieniono nazwe firmy zeby odejsc od podatkow i to juz swiadczy jak wlasciciel kreci zeby nabijac wiecej kabzy , dlatego nie dziwi mnie to ze zatrudnia pracownikow z Indii, Turcji korzy pracuja za psie grosze no ale maja dostarczany catering do pracy i sa przywożeni i odwożeni Nordem pod same baraki. To powiedz mi jak Polscy pracownicy maja tam zarabiac i byc traktowani ??? Jak maja byc rozliczani z godzin sobotnich ?? Niedlugo w Stako tez sie przekonamy jak to jest ,gdy(usunięte przez administratora) wpadnie na pomysl zatrudniena pracownikow z Indii na prasy do wciskania dwoch guzikow jednoczesnie. Taka praca dla(usunięte przez administratora) bez szkoly juz nie mowiac o maturze. Prosta regula chcesz zaoszczedzic plac mniej przy wiekszym przerobie produktu.

omery

jak wam zle to w ims wam pokarzą jak się pracuje na 4 łapach będziecie wracać pozdrowienia z lini pras haha..... BURAKI

zielony hrabia

16 lat pracy w Stako - 2013-06-13 19:30:14 Naczelny - 2013-06-13 16:51:22 żal - 2013-06-13 12:55:26 Żal mi was chłopaki jak wam tak źle w stako to czemu nie poszukacie sobie innej robotyBo my nie są(usunięte przez administratora). Niech nam MOŚKI odprawy zapłacą to sobie poszukamy ;))))Dokładnie , jak zwolnia to odprawa 3 miesieczna + wypowiedzenie 14 dniowe albo 3 miesieczne na wolnym ze swiadczeniami :P W najlepszym przypadku 6cio krotnosc wyplaty tj, od 14 do 18 tysia :P :P Sam sie nie zwolnie : P 3 miechy to na wypowiedzeniu będziesz robił a na końcu urlop weźmiesz, dodam tylko że stratny będziesz bo premii przez ten czas nie będziesz miał a urlop zapłacony będzie ze średniej także po 18 tysia pojedziesz raczej na zachód:-) albo dalej będziesz narzekał i pracował-tak jak to robiłeś przez 16 lat:-)

Zostaw merytoryczną opinię o Stako - Słupsk

• Jak się pracuje w Stako?

Zobacz opinie na temat firmy Stako tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stako?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stako?

Kandydaci do pracy w Stako napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stako
1.6/5 Na podstawie 893 ocen.
  • Poznańska 54
    76-200 Słupsk