Opinie o Stako w Słupsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stako. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stako na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stako w Słupsk

Kiedy kasa za covid od Amerykanów? Miała być do końca miesiąca!

Ona

Czy mógłby ktoś kto pracuje w firmie STAKO napisać coś o tej firmie. Jakie są zarobki, jaka atmosfera panuje, czy są świadczenia socjalne.?

@Ona

Nie ma świadczeń

kamień

kobiety przyjmują a potem im wiecej machasz cyckami przełożonemu tym mniej robisz na produkcji więc cycki na sztorci heja do pracy

@kamień

nie dostałam odpowiedzi na moje pytanie

Zainteresowana

Hej dostałeś się do pracy? Możesz mi coś więcej na ten temat powiedzieć?

W porządku

ANDRZEJ CO TY KUREWKOOO. Przyjdzie czas na Ciebie dupo lizie. A z innej beczki Andrzejku (usunięte przez administratora) jak byłeś mały to kanapki w szkole Ci zabierali :D BRUDASIE

Zainteresowana

Witam czy mógłby mi ktoś napisać jak jest w stako, czy przyjmują kobiety, jaka umowa, zarobki i najważniejsze jak z atmosferą? Z góry dziękuję

Bony .M

Ciekawe kiedy bony ?

Bezrobotny

Witam. Jak tam Panowie sytuacja w firmie w dobie koronawirusa ? Szukam pracy . Jestem spawacza i interesuje mnie czy są przyjęcia i ogólnie jak praca, ile zmian itp. Z góry dzięki za odpowiedzi .Pozdrawiam.

Robert

@pracownik a jakie zarobki ? I atmosfera ?

Cześć, oddział na Portowej cały czas potrzebuje pracowników. Praca jest bardzo w porządku... nie ma tyranii, płaca na czas, bonusy świąteczne, urlopy, kasa przyzwoita. Sama praca na pracownikach produkcyjnych nie jest ciężka. Warto chociaż spróbować...

Markus

Witam a jest możliwość pracy z nadgodzinami i caly tydz jestem pracowity i potzebuje dużo godzin bo mam trudna sytuacje zyciowa

Franek

Trzeba być dobrym, zaangażowanym pracownikiem a zadowolenie jest pewne!!

Seba

Brak świadczeń socjalnych.. Za wypadek pracownika kara finansową dla wszystkich pracowników . Za spytanie o podwyżkę jankes wręczył 20 zł.banknot żeby zamknąć gębę . Bieda .

produkcyjny

Ludzie koledzy obudzcie się , pora najwyższa się upomnieć o podwyżke mowa oczywiście o produkcji ,

koper
@produkcyjny

ile dostanę na początek? znalazłem się w trudnej syt i musze znaleźć pracę pilnie ;/

prawda

@produkcyjny

Prawda, robię to widzę, papierologi i wymagań coraz więcej a kasa słaba, jeszcze ta nagroda za obecność 100 zł miesięcznie brutto, śmiech.

Dariusz
@koper

Przez agencję ok 15 brutto na początek, po 3 miesiącach, 16, ja po kilku latach mam 17 żal, jak pokażesz że można robić to wykorzystują ile się da, a po wypłacie nie widać.

Sylwia
@Dariusz

A powiedzcie jeszcze, na jaki rodzaj umowy można liczyć w firmie Stako - pracodawca oferuje od razu stabilną umowę o pracę, czy dopiero po okresie próbnym? Myślę, że jest to - zaraz po zarobkach - najistotniejszy aspekt zatrudnienia dla potencjalnych kandydatów, dlatego warto poruszyć go na forum. I jak prezentuje się grafik pracy - istnieje tu system zmianowy, czy wszyscy pracują w jednej porze dnia?

Portowa
@Sylwia

Trudno powiedzieć ale zależy tu chyba najbardziej od dosw jakie posiadasz bo często ludzie zieloni dostają umowę agencyjną ci z dosw na jakiejś maszynie raczej dostają odrazu umowę na stako. Ci agencyjni też mogą przejść po czasie na ich umowę ale to wszystko zależy od tego jak sobie radzisz jak widzą w tobie osobę która wniesie sporo do firmy to nawet po miesiącu max po 3 a ci którzy słabiej sobie radzą musza poczekać sporo na taką umowę.

@Dariusz

A przez jaką agencję zatrudniają? Randstad jak w Scani?

Jakie są stawki dla spawacza z doświadczeniem pracy w firmie zagranicznej za granicą staż 8 lat jaki jest system wynagradzania jakie są bonusy ? socjal , czy mozna wyciągnąc na czysto 4 tysiące? czy są dofinansowania , pozyczki mieszkaniowe , opieka medyczna

PZU
@anonymous

Jak w Sony

Dariusz
@anonymous

Nie jednego mieliśmy z doświadczeniem i nie dawał rady, 4 raczej nie zobaczysz, na 3 zmiany z sobotą, teraz chyba 20 zł brutto na start, socjalu tyle co nic, na dzień dzisiejszy dużo osób szuka czegoś innego.

Asia

dzień dobry, a jak wyglada system zmian w Stako?

@Asia

system zmian wygląda tak ludzie często się zmieniają tam gdzie jest ciężka robota

Tede
@Asia

3 zmiany

Dominika

@anonymous Jakiś już czas minął od Twojego pytania. Szkoda, że nikt Ci nie odpowiedział, jednak chciałabym spytać, czy finalnie zdecydowałeś się aplikować do firmy Stako? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę, jeśli tak? Co na niej zostało Ci zaproponowane? Będę Ci wdzięczna za te informacje.

komandos

Uwaga wracam

Półtora Komandosa.
@komandos

Spoko , kobiety przyjmują więc wal razem z Tatianą :)

Antek

Słyszałem że kobiety przyjęli. Co one tam robią?

Abc
@Antek

Na malarnie sciemniaja

Bacha
@Abc

A inne działy? Co one robią? A może tylko podrywaja chłopów?

Może przyszły prcownik

Mam zapytanie jakie są warunki pracy w stako chodzi mi o kasę soboty i o socjal

Dominika

@Szary człowiek, a może mógłbyś powiedzieć coś więcej o pracy w Stako? Jakie są Twoje doświadczenia z tą firmą? Jak oceniasz atmosferę pracy? Czy warto aplikować?

Zostaw merytoryczną opinię o Stako - Słupsk

• Jak się pracuje w Stako?

Zobacz opinie na temat firmy Stako tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stako?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stako?

Kandydaci do pracy w Stako napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stako
1.6/5 Na podstawie 893 ocen.
  • Poznańska 54
    76-200 Słupsk