Opinie o Stako w Słupsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stako. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stako na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stako w Słupsk

flader

POZDROWIENIA DLA MOJEGO UKOCHANEGO KIEROWNIKA SORRY PASTUCHA \\\\\\\'\\\\\\\' SIWEGO\\\\\\\'\\\\\\\' .MIAŁEŚ [usunięte przez moderatora] ZŁOTY RÓG.......TY WIESZ KTO

Spawam ręcznie (jeden z 5-ciu na zakladzie)

Jeszcze mocniejszy spawacz - 2012-09-06 21:38:52 mocny spawacz - 2012-09-06 20:29:22 w końcu coś sie dzieje i jest wesoło sprawiedliwość górą koniec zabawyPRAWDA !!!!!! Czs oddzielić żiarno od plew . Już dość utrzymywania nierobów .Oddzielić ziarno od plew, czyli nowoczesne metody selekcji pracowników !! ps. Proponuje robic sporo wekow na zime , ida ciezkie czasy a jesc trzeba.

Jeszcze mocniejszy spawacz

mocny spawacz

w końcu coś sie dzieje i jest wesoło sprawiedliwość górą koniec zabawy

W porządku

ANDRZEJ CO TY KUREWKOOO. Przyjdzie czas na Ciebie dupo lizie. A z innej beczki Andrzejku (usunięte przez administratora) jak byłeś mały to kanapki w szkole Ci zabierali :D BRUDASIE

zapierdalacz

może bada sobie trzeźwość :P

zapierdalacz

no tak niestety w polsce jest znajomosci robią swoje ;)

dfhrtjhn

Ciesz się,że dostałeś taką propozycję, bo mogli cię zwolnić bez niej, jak już zostałeś wytypowany i tak by cię zwolnienie nie ominęło a tak masz dodatkową kasę a tak na marginesie żaden kierownik nie zwolni sobie najlepszych pracowników

Wesoły Romek

Czy to normalne że przy wręczaniu wypowiedzenia proponuje się pracownikowi żeby się sam zwolnił to dostanie wypłatę za cały wrzesień ?????? Co na to PIP . Zwalnianym proponuję robić ksera i nagrywać rozmowy i jazda z (usunięte przez administratora) ami ;))))

Mobilizaciaaaa

Witam, jak pewnie zauważyliście w ostatnim czasie zostaly uruchomione zwolnienia z dnia na dzień nie wiadomo na kogo padnie.Panowie nie lodźcie się tym ze ktoś ma słała czy okresowa umowę. Pan Do-ik tu ci się uśmiecha w twarz a za chwile dostajesz wezwanie do kadr i wręczenie wypowiedzenia.Czy ni9e czas by cala załoga się zmobilizowała a nie liczyła na to ze jak ja nie przystanę to może mnie zostawia. Zapewniam zwolnienia są bez skrupułów. A przecież to my jesteśmy napędem tej firmy i dzięki naszej pracy ci co są u źródełka dostają ordery.Bez naszej pracy i oni mogą dostać wypowiedzenia....

Mobilizaciaaaa

Witam, jak pewnie zauważyliście w ostatnim czasie zostaly uruchomione zwolnienia z dnia na dzień nie wiadomo na kogo padnie.Panowie nie lodźcie się tym ze ktoś ma słała czy okresowa umowę. Pan [usunięte przez moderatora] tu ci się uśmiecha w twarz a za chwile dostajesz wezwanie do kadr i wręczenie wypowiedzenia.Czy ni9e czas by cala załoga się zmobilizowała a nie liczyła na to ze jak ja nie przystanę to może mnie zostawia. Zapewniam zwolnienia są bez skrupułów. A przecież to my jesteśmy napędem tej firmy i dzięki naszej pracy ci co są u źródełka dostają ordery.Bez naszej pracy i oni mogą dostać wypowiedzenia....

wojtek

a jeszcze jedna sprawa największego pijaka zrobił brygadzistą spał za maszyną a teraz goni do roboty i jeszcze jedna sprawa poco kupiłeś ten alkomat

reksio

obywatel - 2012-08-30 19:11:27 zaloga - 2012-08-30 18:56:30 skandal na mechanicznym kierownik [usunięte przez moderatora] zwolnił [usunięte przez moderatora] pracownika sumiennego solidnego i pracowitego tylko za to że upomniał się o urlop 2-tygodniwy gdy na innych działach nie było z tym problemu ale u nas jak zwykle albo nie ma urlopu albo wysyła się na siłę jak było w poprzednich latach nie prawda kierowniku ?tylko lizusy mogą pozwolić sobie na wczas latem a pozostali inne pory roku no oczywiście nikt się teraz ni odezwie no bo wiadomo kierownik może zwolnićPanie premierze jak zyc !! ?? U nas rowneiz zwolnili kilku pracownikow solidnych,sumiennych i bezkonfliktowych. Kolego z mechanicznego jak tak ci szkoda tego [usunięte przez moderatora] to zglos sie na jego miejsce bo przeciez sztuka to sztuka, bylo trzeba zwolnic i na niego trafilo jak i na innych.pewnie lepiej zwolnic [usunięte przez moderatora] niż syna [usunięte przez moderatora] prawda ?

Pastor

Wnet znów forum się rozhula, Kierownictwu skoczy gula :) Ludzi wielu wnet zwolnicie? Czy odprawy zapłacicie? Jeśli nie, to trudna rada... Wnet Inspekcja na was siada. Dość robienia z nas jeleni... Nic w tej firmie się nie zmieni! [usunięte przez moderatora]

obywatel

zaloga

byly pracownik

Witam. Przesyłam wiadomośc dla pewnej osoby z biura. Za oskarzenia skierowane pod moim adresem to spotkamy sie w sądzie za zniesławienie. A jesli chodzi o jakośc wykonywanych przez was zbiorników to powstał raport opracowany przez biuro kilka lat temu który dokładnie określa który zbiornik jest zły i poza regulaminem 67!!!!!!!! no i do tego nowe konstrukcje!!!! Wiec jesli bym chciał zamknąc ten (usunięte przez administratora) to jedna wizyta w TDT Gdańsk i po ptakach. Jesli oskarzacie ludzi to nalezy sprawdzic czy to naprawde oni !!!!!! A tak na marginesie to chore ze ktos tworzy dokumenty o nieprawidłowościach jakie mają miejsce w zakładzie i rozdaje kopie pracownikom!!!! Tak sobie mysle ze skoro zostałem oskarzony o pewne rzeczy może czas najwyższy jednak zrobic to o co jestem podejrzany??????????? A tak na przyszłośc to jak cos sie mysli to albo sie nikomu o tym nie mówi albo !!!!!!!! Pajace

margarita

Monerti - 2012-08-13 11:59:50 moby - 2012-08-11 02:05:28 arnold - 2012-08-07 22:01:33 w stako w większości to same [usunięte przez moderatora] pracują,co tylko potrafią narzekać i nic więcej.nauczyli ich tylko jednej pracy przy jednym stanowisku i nic innego.i dzień jak codzień.codziennie to samo.ha ha ha A SWISTAK SIEDZIAŁ I ZAWIJAŁ JE W TE SREBERKA.ha ha ha.a jak by poszli do innej tyry to by płakali.zero wiedzy.pozdro dla wszystkich roboli bez wiedzysam sie do niczego mie nadajesz a my doczekamy czasów gdy same biuro przyjdzie popracować z braku podwyżek i nędzy my polacy potrafimy przeżyć za te pare marnych groszy a biuro da rade??? [usunięte przez moderatora] tak jsak goście na pakowaniu bo im powinnji dać podwyżke gdzie 2 lub 3 osoby poakują po około 1200 zbiorników po minimum 30 kilo jeden a co dopiero na helu gdzie gość musi przechać barkiem od 120 do 200 kilo jakie są wogole nasze prawa pytam gdzie gość od spinania bierze pare zastrzyków dziennie gdy go kręgosłup boli????????????? jest jakaś norma czy co??Wiem kolego co masz na mysli, wiem ze zbiorniki same sie nie zawiesza itp. tez pracuje na produkcji ale naszczescie nie mam potrzeby dzwigac tego badziewia. Pewnie ze sa normy wystarczy zglosic sie do BHPowca. Swoja droga pracownicy ktorzy codziennie przez 8h dzwigaja zbiorniki powinni byc kierowany przez zaklad na okresowe RTG kregoslupa a nie pluc zeby stwierdzic zmiany postawy. Oczywiscie przy takiej pracy wymogiem jest pas krzyrzowo-ledzwiowy a jezeli pracownik dalej nie daje rady czas najwyzszy pomyslec nad zmiana stanowiska a w najgoszej sytuacji zakladu pracy bo przeciez zdrowie najwazniejsze i nikt Wam jego nie zwroci. Tacy pracownicy z helu, malarni ,szcelnosci zaplacza w wieku emerytalnym i pomysla o Stako. Teraz urlop wiec wypoczywac i zbierac sily do ostrej tyry :Ptak.racja.co niektórzy to są naprawdę fachowcami i mam do nich ogromny szacunek.np prawdziwych spawaczy to jest garstka,ale operatorów np.spawania pod topnikiem to jest znacznie więcej.tak też jest na mechanicznym.operatorów obrabiarek CNC jest dużo ale co do WPISYWANIA PROGRAMÓW to mało.a na prasach to 98 % to ludzie z różnej branży wraz ze swoim kierowniczkiem który ma bardzo niską wiedzę.żal naprawdę żal.on to tak naprawdę to się boi własnego cienia.nie ma o czym nawet pisać.

Monerti

moby

arnold

Zostaw merytoryczną opinię o Stako - Słupsk

• Jak się pracuje w Stako?

Zobacz opinie na temat firmy Stako tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stako?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stako?

Kandydaci do pracy w Stako napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stako
1.6/5 Na podstawie 893 ocen.
  • Poznańska 54
    76-200 Słupsk