Opinie o Stako w Słupsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stako. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stako na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stako w Słupsk

imorrel

INŻYNIER - 2012-04-14 15:12:01 [usunięte przez moderatora] ja cie lubie i szanuje ale sa granice!!!!! Za dużo ludzia zabierasz a mało dajesz. W końcu ludzie cie powiozą. Dzieki nam masz tak dobrze płatną prace ale szanuj ją bo jak z nami bedziesz zle zył to AMERYKA POWIE BYŁO MIŁO ALE SIE SKOŃCZYŁO. ZEGNAJJJJ...... [usunięte przez moderatora] Jezeli dalej bedziecie [usunięte przez moderatora] nas tak traktowac w niedlugim czasie na spawalni rusza zwolnienia. Ciekawe jak sobie poradzicie z zamowieniami bez 20 spawaczy ? Przeciez swiat nie konczy sie tylko na tym zakladzie :P

HAHAHAHA

Panie technologu kandydacie niech pan uważa bo zatrudnisz sie jako technolog a możeśz wylądowac przy maszynie na produkcji

INŻYNIER

Gwidon

Nowy - 2012-04-12 23:02:35 Człek w fartu (usunięte przez administratora) . - 2012-04-11 21:25:50 Nowy - 2012-04-10 22:32:39 Witajcie ja trochę z innej beczki,mam pytanie.Czy warto się zatrudnić jako technolog w firmie, bo różne opinie czytam tutaj na forum. Mam mieć rozmowę kwalifikacyjną za kilka dni, o co pytać i czego można się spodziewać na tym stanowisku? Nie ukrywam że mam trochę obawy bo firma jest duża i różnie o niej mówią na mieście. Jak współpracownicy na tym stanowisku?Może tak parę słów ogólnie, byłbym wdzięczny za okazaną pomoc. Pozdrawiam.Człowieku chcesz miec spokojnie przespane noce, to nie skladaj zadnych papierow do tej firmy. W technologicznym taki [usunięte przez moderatora] ze idzie sie tylko zalamac nerwowo. Wykup sobie tabletki na uspokojenie. Chlopie szkoda twojego zdrowia lepiej skladaj papiery do Staro sielskiego w Bierkowie. Duzo lepsze warunki placowe i przynajmniej mozesz sie dogadac z ludzmi a tu tylko doly Ci beda kopac zebys polecial. No ale zawsze wybor nalezy do ciebie. Powodzonka i duzo zdrowia.Ale ja pytam naprawdę bo firma jest duża i interesuje się tym naprawdę. W przyszłym tygodniu mam rozmowę kwalifikacyjną. Można potem awansować? Na co można liczyć? Pozdrawiam. [usunięte przez moderatora] jeszcze nie zatrudniony a juz o awansie pisze :P Zapewne kolejny karierowicz [usunięte przez moderatora] Pytasz na co mozna liczyc to odpowiadam: mozesz liczyc na to ze dlugo tu nie popracujesz z takim podejsciem. Ogarnij produkcje a dopiero po 5 latach pomysl o awansie.

W porządku

ANDRZEJ CO TY KUREWKOOO. Przyjdzie czas na Ciebie dupo lizie. A z innej beczki Andrzejku (usunięte przez administratora) jak byłeś mały to kanapki w szkole Ci zabierali :D BRUDASIE

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
:-)

marzysz o awansie technologu :-) pierw poznaj strukturę produkcji od podstaw :-) jeśli chcesz być kucharzem pierw lądujesz na zmywak :-)

hary poter

Zaraza - 2012-04-12 13:36:29 Cała produkcja to [usunięte przez moderatora] żadnej reakcji na ogłoszenie dotyczące odrabiania w dwie soboty wolnego w maju wolnego które jest to było nie było z winy zakładu zarządu nie na wniosek prośbe pracownika dla czego mamy mieć zabierane z nadgodzin za wolne które ustanawia sobie zarząd , ludzie gdzie wasz honor , jest robota ja moge spokojnie pracować mi wolne nie potrzebne czemu mam na siłe siedziec w domu bo zarząd chce takich jak jest pewnie jeszcze paru więc niech zarząd zrobi jedną zmiane na działach miedzy 1 maja i 3 maja i wekendami tak było by lepiej albo niech wstawią ludziom zaległe urlopy kto ma jak zależy zarządowi na długim wolnym , to jest rozbój w biały dzień zabierać ludziom z nadgodzin za wolne było nie było wolne z winy firmy panowie obudzcie się zaczynaja nas traktowac jak chińczyków co w pekinie składają noteboki i ipody po 60 godzin tygodniowo za 200$ na miesiąc [usunięte przez moderatora] .pewnie za nadgodziny dał by s sobie oglić na sucho to i tamto.wolne chcemy w maju!!!!!!!!!!a ty [usunięte przez moderatora] idź rano na obchód i puszki zbieraj.będzie dobrze bo dużo ludzi ma wolne i dużo browarów bedzie piło.także do roboty ha haa ha ha

Zaraza

Człek w fartuchu.

H

a ja mam wylane na zwiazki po co mi to mam dobra prace siedze sobie tabliczki prostuje itp czasem sobota wpadnie mam 1 zmiane i jest git takiej firmy to ze swieca szukac pozdrawiam kolegow

bonzo

Zastanow sie chlopie jakie urlopy skoro zaklad pracowal w Wielka Sobote. Najwyrazniej opoznienia w zamowieniach spore dlatego takie zagrywki robia wiedzac ze biedny pracowik produkcyjny nie odrzuci mozliwosci zarobienia wiekszej wyplaty. Nawet zauwaz ze bedziemy odpracowywac 30 kwietnia i 2 maja w dwie soboty tak jak powiedzial na zebraniu dyspozycyjny. Z tego wynika ze urlopy wogole nie sa w planie.

Jak to nikt nie brał do końca tygodnia urlopu ? co z urlopami wypoczynkowami zaległymi ? co z planowaniem urlopu? gdzie są nasze prawa?

Pastor

TP1W - 2012-04-07 16:45:07 Z okazji Swiąt Wielkanocnych dużo radości, której moc przesłoni troski codzienności. Miłej atmosfery oraz mokrego dyngusa :) ps. tylko w poniedzialek nie tankowac, bo nocke zaczynacie juz o 22.00 :P W świeta do pracy , ciekawie sie dzieje.Dobra, udało mnie wam się mnie [usunięte przez moderatora] kobiety, w Realu, w Słupsku, miały na tyle jaj, żeby założyć związki zawodowe, a wy [usunięte przez moderatora] potraficie tylko narzekać, płakać na forum i gadać między sobą. [usunięte przez moderatora] Zorganizujcie sie w końcu, cioty!!!, [usunięte przez moderatora] o!!Nie róbcie tego dla siebie, zróbcie to dla wasych dzieci i żon. Ja jestem dumny z tego, że mój ojciec stał za bramą zakładu i zanosiłem mu obiad, jako 10 letnie dziecko. Bądźmy godni naszych ojców. [usunięte przez moderatora] AMEN!!! Alleluja, Chwalmy Pana. Koniec kazania....

TP1W

bober

[usunięte przez moderatora] Widać że gościowi nerwy już puszczają więc nasza taktyka się sprawdza . Więc panowie aby taak dallej. Róbmy swoje . róbmy swoje . Tępo spacerowe . TADEK wróć!!!!!! ;)))) A te kanapki to ci wybaczamy już ;)))) Alleluja [usunięte przez moderatora] Gosciu sie na niczym nie zna , tylko wiecznie przytakuje zero swojego zdania na konkretny temat. Tak na marginesie czy w te dni do odpracowania (x2 soboty) bedzie rowniez cale biuro czy przypadkiem oni pojda na urlopik?

Don Kichot z Manczy

[usunięte przez moderatora] Widać że gościowi nerwy już puszczają więc nasza taktyka się sprawdza . Więc panowie aby taak dallej. Róbmy swoje . róbmy swoje . Tępo spacerowe . [usunięte przez moderatora] ;)))) A te kanapki to ci wybaczamy już ;)))) Alleluja

Naczelny Gej

Spawalnik - 2012-04-01 12:19:02 Żadnych związków zawodowych, weźmy się po prostu za wydają i uczciwą pracę! Firma musi być na plusie i żadne związki zawodowe za nas tego nie załatwią. Taki jest rachunek ekonomiczny niestety. Jest dużo roboty to i premia będzie przez długi czas. Są soboty więc nie jest źle i nie ma co narzekać. A komu się nie chce pracować niech szuka innej firmy ze związkami. Tutaj nam związków nie potrzeba bo nie mam zamiaru płacić 50 pln składki co m-c. Ja chcę spokojnie pracować i zarabiać a ci co tak tęsknią za związkami to jakieś obiboki i cwaniaczki którym się marzy nic nie robienie, jest dużo takich. Nudzą się w pracy i kombinują. Spawalnia rulez!Nie przewidziałeś tylko jednego że ile byśmy nie zrobili to i tak będzie mało.;)))) Pracuję tu już trochę i wiem że choćbyś się [usunięte przez moderatora] to i tak dobrego słowa nie usłyszysz zawsze tylko mało , mało i mało A jak zachorujesz to kopa [usunięte przez moderatora] dostaniesz w nagrodę. Właścićiel łaskę robi że dień dobry odpowie. Jak firma na stratach tyle lat jedzie to za co te wszyskie hale i maszyny kupili. Może wujek z ameryki zasponsorował ;)))) Więc jak głupi jesteś to oraj ja już kilku takich "ambitnych" w stako widziałem . Teraz zmądrzeli ale zdrowia już im nikt nie odda. [usunięte przez moderatora]

Spawalnik

pracownik :-)

pracownik :-) - 2012-03-30 08:57:51 Observer - 2012-03-28 17:55:34 i (usunięte przez administratora) ehiPanowie nie oburzajcie się to pisał jakiś [usunięte przez moderatora] który chce zasiać nie zgodę w szeregach tego na pewno nie pisał kierownik czy też dyrektor ponieważ gdyby miał to zrobić to by nie pisał tego na forum tylko by to zrobił a poza tym widzieliście co zrobili? podnieśli progi i dlatego potrzebne są w Stako związki zawodowe czy znajdzie się ktoś odważny z umową na stałe aby założyć związek ? i jeszcze jedno żaden Amerykanin nie będzie pluł nam w twarz !!!!!!!!Związek zawodowy – organizacja społeczna zrzeszająca na zasadzie dobrowolności ludzi pracy najemnej. Podstawowym zadaniem związków zawodowych jest obrona interesów pracowników i działanie na rzecz poprawy ich sytuacji ekonomicznej i społecznej. Związki próbują więc przeciwdziałać zwolnieniom, kontrolują przestrzeganie kodeksu pracy przez pracodawców, zabiegają o wyższe pensje i lepsze warunki pracy dla pracowników. Często prowadzą również działalność samopomocową (np. fundusze strajkowe), edukacyjną (np. kursy przekwalifikowujące) i oświatową (np. kampanie informacyjne o prawach przysługujących pracownikom). Związki zawodowe nie muszą się kierować dobrem firmy, w której pracują przez co czasem firma z powodu negatywnych działań może upaść lub ponieść dotkliwe straty zarówno finansowe ale też wizerunkowe. podnieśli nam progi ok jak będą związki to my zażądamy podwyżki deski klozetowe :-) mydło w płynie ( napełniane co dzień !!!!!!! ) powrotu zasłon na stanowiskach spawalniczych ( łamanie przepisów BHP ) i wynegocjujemy próg który nam zarzucili aby był bez zmian do końca roku my damy radę a oni muszą a jeśli nie zostaną spełnione postulaty to będzie tygodniowy strajk włoski a co jak Worthington się dowie że firma przynosi straty ? dyrektorek wyleci szybciej niż go zatrudnili . Nie ma odważnego do założenia związków to ja to zrobię i w końcu może będzie jakaś wycieczka zakładowa :-) w końcu to nasza firma

Zostaw merytoryczną opinię o Stako - Słupsk

• Jak się pracuje w Stako?

Zobacz opinie na temat firmy Stako tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stako?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stako?

Kandydaci do pracy w Stako napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stako
1.6/5 Na podstawie 893 ocen.
  • Poznańska 54
    76-200 Słupsk