Opinie o Stako w Słupsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stako. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stako na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stako w Słupsk

pracownik Stako

No no i sen o ameryce sie spełni!!!! Naczelny odchodzi i władza w ręce OPERAAACYJNEGO [usunięte przez moderatora] Teraz to nam da wycisk a amerykanie beda go klepac po pleckach!!!! Zmian nam zabraknie i zycia zeby tyrac jak frjezy dla kapitalistów i operacyjego. [usunięte przez moderatora] czas szukac nowej pracy!!!!!!!

Naczelny Kowboj RP

Kowal swojego losu - 2012-05-29 21:55:54 mam juz dosc tej ciaglej presjii i rozkazywania nam. kaza (usunięte przez administratora) c byle tylko zrobic te iles tysiecy. na kazdym kroku to mowia. strasza ze jak nie zrobimy to nas [usunięte przez moderatora] , ciekawe kto wtedy im bedzie robil.Spokojnie ;))) chińczycy , wietnamczycy , czeczeni i inne mongoły tylko czekają na komendę od operacyjnego ;))))) Superspawacz z Trzebielina maszyny skonstruuje i robota z kopyta ruszy. [usunięte przez moderatora] na bagnach za płotem pole ryżowe zorganizuje żeby obniżyć koszty pracy i świat zaleją zbiorniki ze stako. I tak się spełni amerykański sen . Alleluja !!!!!!

Kowal swojego losu

mam juz dosc tej ciaglej presjii i rozkazywania nam. kaza [usunięte przez moderatora] byle tylko zrobic te iles tysiecy. na kazdym kroku to mowia. strasza ze jak nie zrobimy to nas [usunięte przez moderatora] , ciekawe kto wtedy im bedzie robil.

pracownik stako

Niko - 2012-05-28 20:50:37 Prawda to prawda. Teraz pot leci po [usunięte przez moderatora] i dajemy z siebie wszystko a poźniej nas kopna w zada i na bezrobocie. Zycie takie jest. Robimy miliony dostajemy grosze.było trzeba [usunięte przez moderatora] nie pajacować to byś dalej robił [usunięte przez moderatora]

W porządku

ANDRZEJ CO TY KUREWKOOO. Przyjdzie czas na Ciebie dupo lizie. A z innej beczki Andrzejku (usunięte przez administratora) jak byłeś mały to kanapki w szkole Ci zabierali :D BRUDASIE

Niko

Łapa

Bardzo się nie chce. Nic nie robimy tylko [usunięte przez moderatora] tyramy. Lato na dworze, w domu obowiązki a my na 2 zmiany a inni na 3 aby tylko zrobić zbiorniki dla operacyjnego. mamy już dość tej katorgi, nie jestesmy robotami żeby robić, robić, robić, i nawet napić się wody nie możemy bo nie ma czasu. nie zrobie ilości to nie dostane premii a bez premii nie mam po co do domu wracac.

młody

10 - 11 zeta plus premia, dawaj do nas Bezrobotny, zawsze na kromkę chleba i kieliszek czegoś mocniejszego zarobisz.Jak będziesz miał farta to zrobią ciebie brygadzistą albo kierownikiem za 3 miesiące i wtedy zarobisz więcej.Tu jest spoko nie musisz mieć szkoły ani się znać tylko farta mieć trzeba trochę albo jakiegoś znajomka.Pozdro.

bezrobotny

Panowie jakie są zarobki w Stako teraz ? chodzi mi o pracę dla osoby niewykwalifikowanej żaden spawacz czy malarz, jakiś czas temu było ogłoszenie 8,50 brutto plus premia, jak jest teraz ?

Ex-fizyczny/STAKO

TN - 2012-04-26 23:02:18 Mnie się w STAKO podoba i nie rozumiem tych wiecznie narzekających którzy latami pracują w tej firmie. Chyba firma dobrze by wyszła gdyby przed przyjęciem do pracy kazała kandydatom rozwiązywać testy na inteligencję. Nie każdy by chyba je przeszedł pozytywnie. Ale za to zdecydowanie mniej byłoby bubli i na pewno mniej niezdrowej zawiści wśród załogi. Pozdrawiam 2-gą zmianę.Tak jest nie tylko w STAKO , to kwestia kto jest od czego. Dyrekcja jak ma taką możliwość , to zrzuca wygodnie swoje niedociągnięcia na kierownictwo. Kierownictwo chce odreagować naśladując schemat , gnębi wtedy brygadzistów i ostatecznie fizycznych. Więc debil-milczek jest poszukiwany , niech robole żrą się między sobą a góra ma spokój. Jak powiedział pewien socjolog amerykanin polskiego pochodzenia - w polsce po upadku komunizmu , powstało pomieszanie złych nawyków z socjalizmu z XIX wiecznym krwiożerczym kapitalizmem. Normalny pracownik fizyczny, nie da sobie wmówić że niedopatrzenie góry jest jego winą.W żadnym wysokorozwiniętym kraju nie ma takiej psychozy.

TN

Rocco

Tak dla rozlużnienia atmosfery - zapytajcie znanego pracownika magazynu - w jakiej akcji brał udział w Wietnamie w czasie wojny ...bambusowa chatka na palach w morzu ...nie był to kościół

obywatel

[usunięte przez moderatora] Panowie w tym zakładzie [usunięte przez moderatora] traktują jak szmaciarza totalne dno swoją godność i honor zostawiasz za bramą ODRADZAM PRACY W TYM ZAKŁADZIE

Naczelny gej

Pastor - 2012-04-19 18:25:22 spawacz - 2012-04-19 17:48:32 tak jak napisał jeden z kolegów kto cię technologu zatrudni w Stako ? jak zobaczą że siedzisz na forum to cię psami poszczują jak miniesz bramę firmy :-) a po zatym chodzą pogłoski iż góra che od adima wykupić adresy ip użytkowników tych co piszą na forum moja rada zmieniajcie ip bo w padniecie Kolego, uświadamim cię: nie istnieje takie pojęcie jak: "wykupić IP". Musi być nakaz prokuratury lub sądu. W przeciwnym wypadku administarator strony podlega karze za naruszenie danych osobowych. Proszę, nie wypisuj takich bzdur.Już kiedyś pisałem ale powturzę . Na neta trzeba wprowadzić pozwolenie jak na broń . Kryteria : Brak dostępu do internetu z IQ poniżej 50 pkt. "Zalad wykupi IP " Ło matko , z kim ja muszę pracować ;((((( A jak już zakład moje IP wykupi to niech mnie zakład [usunięte przez moderatora] cmoknie . Alleluja !!!!

spawacz

Pastor

KS-1 W4 - 2012-04-18 22:58:54 Jak to co ma technolog do ludzi przecież chodzi o technologa zywienia bo ma być stołówka garmażerka na terenie zakładu , pracujecie i nic nie wiecie firma szuka też szefa kuchni czterech kucharzy i dwie osoby do pomocy zmywak i wydawka posiłki mają byc gotowane specjalnie dobrane kalorycznie do pracowników pracujących na działach ...a zimą grochówka z kiełbasą ;)

KS-1 W4

Pastor

Jaką \"karierę\"? Nie zrobi kariery, bo jeśli faktycznie jest kandydatem do pracy w tej \"wykletej\" firmie, to nikt go nie zatrudni, jeśli szuka opini na forum. Ktoś was podpuszcza, a wy łykacie jak leszcze. Już jeden chciał zostać szefem produkcjii. A poza tym co technolog ma do ludzi? [usunięte przez moderatora]

Gwidon - 2012-04-13 18:17:57 Nowy - 2012-04-12 23:02:35 Człek w fartu (usunięte przez administratora) . - 2012-04-11 21:25:50 Nowy - 2012-04-10 22:32:39 Witajcie ja trochę z innej beczki,mam pytanie.Czy warto się zatrudnić jako technolog w firmie, bo różne opinie czytam tutaj na forum. Mam mieć rozmowę kwalifikacyjną za kilka dni, o co pytać i czego można się spodziewać na tym stanowisku? Nie ukrywam że mam trochę obawy bo firma jest duża i różnie o niej mówią na mieście. Jak współpracownicy na tym stanowisku?Może tak parę słów ogólnie, byłbym wdzięczny za okazaną pomoc. Pozdrawiam.Człowieku chcesz miec spokojnie przespane noce, to nie skladaj zadnych papierow do tej firmy. W technologicznym taki [usunięte przez moderatora] ze idzie sie tylko zalamac nerwowo. Wykup sobie tabletki na uspokojenie. Chlopie szkoda twojego zdrowia lepiej skladaj papiery do Staro sielskiego w Bierkowie. Duzo lepsze warunki placowe i przynajmniej mozesz sie dogadac z ludzmi a tu tylko doly Ci beda kopac zebys polecial. No ale zawsze wybor nalezy do ciebie. Powodzonka i duzo zdrowia.Ale ja pytam naprawdę bo firma jest duża i interesuje się tym naprawdę. W przyszłym tygodniu mam rozmowę kwalifikacyjną. Można potem awansować? Na co można liczyć? Pozdrawiam. [usunięte przez moderatora] l jeszcze nie zatrudniony a juz o awansie pisze :P Zapewne kolejny karierowicz [usunięte przez moderatora] Pytasz na co mozna liczyc to odpowiadam: mozesz liczyc na to ze dlugo tu nie popracujesz z takim podejsciem. Ogarnij produkcje a dopiero po 5 latach pomysl o awansie.N [usunięte przez moderatora] Jeżeli większość załogi ma takie zachowanie we krwi to potrzeba wam poganiaczy do roboty tylko.Ja się przyjmę do tej roboty ale spytam przy okazji skąd biorą takich prostych ludzi, z pod słupskich lasów? Teraz wiem jak was traktować i rozumiem tych, na których tak narzekacie. Z wami nie można inaczej. Dziękuję za lekcję która dużo mi dała.

imorrel

INŻYNIER - 2012-04-14 15:12:01 [usunięte przez moderatora] ja cie lubie i szanuje ale sa granice!!!!! Za dużo ludzia zabierasz a mało dajesz. W końcu ludzie cie powiozą. Dzieki nam masz tak dobrze płatną prace ale szanuj ją bo jak z nami bedziesz zle zył to AMERYKA POWIE BYŁO MIŁO ALE SIE SKOŃCZYŁO. ZEGNAJJJJ...... [usunięte przez moderatora] Jezeli dalej bedziecie [usunięte przez moderatora] nas tak traktowac w niedlugim czasie na spawalni rusza zwolnienia. Ciekawe jak sobie poradzicie z zamowieniami bez 20 spawaczy ? Przeciez swiat nie konczy sie tylko na tym zakladzie :P

Zostaw merytoryczną opinię o Stako - Słupsk

• Jak się pracuje w Stako?

Zobacz opinie na temat firmy Stako tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stako?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stako?

Kandydaci do pracy w Stako napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stako
1.6/5 Na podstawie 893 ocen.
  • Poznańska 54
    76-200 Słupsk