Opinie o Stako w Słupsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stako. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stako na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stako w Słupsk

Green

Mylisz się strasznie, jak każdy fizol, jestem nie do ruszenia i nie ma na mnie mocnych.

Green

Milczeć! Nie znacie się a głos zabieracie, będziecie odpowiadać karnie za to.Jutro zgłaszam to Szefowi bo domyślam się kto to pisze.Koniec z tym bezkarnym pisaniem, żarty się skończyły.

czaso-umilacz

potencjalny klient - 2012-07-13 13:00:33 Panowie, [usunięte przez moderatora] ... znacie się tu wszyscy, każdy o każdym wie wszystko ... to pytam się: dlaczego nie załatwicie wszystkich swoich i pracowniczych spraw w PRACY tylko cwaniakujecie w domu przed kompem i spuszczacie swoje żale na forum? jest to żałosne ... czy choć przez chwilę któryś z Was pomyślał trochę szerzej? o promocji marki, produktu o sprzedaży - przecież jak jej nie będzie to ... wypłaty też ja jako klient LPG, po tych wypocinach o jakości i dzielnej pracy na hali wybiorę włoski zbiornik do kolejnej instalacji dziwi mnie też to, że przedstawiciele zakładu pozwalają na te \"utarczki słowne\" już tak długi czas ...hehe ale dobre \\\"potencjalny klient\\\" Szczerze dla mnie jeden zbiornik nie robi roznicy , Pan placi Pan wybiera producenta. O promocje marki jak i produktu odpowiedzialny jest dzial marketingu a nie zwykly fizol, ktory utrzymuje biurowiec. Swoja droga to forum wyrazania opinii o pracodawcach, a nie o dostawcach :P tak wiec zegnam Pana chyba ze jest Pan zwyklym pracownikiem zakladu probujacym wprowadzic zamet.

potencjalny klient

W porządku

ANDRZEJ CO TY KUREWKOOO. Przyjdzie czas na Ciebie dupo lizie. A z innej beczki Andrzejku (usunięte przez administratora) jak byłeś mały to kanapki w szkole Ci zabierali :D BRUDASIE

Green

Dzięki mnie tam jest i mi się należą podziękowania. Jest spoko i nie oczerniajcie go, robi po prostu swoją robotę jak każdy. A tych pyszałków ze spawalni to już podałem gdzie trzeba i mogą się spodziewać niespodzianki. Jeżeli ktoś chce być następny, to zapraszam do wymiany zdań.

obróbka plastyczna

Tak to prawda uwaga na nowego brygadiera.Pamiętajcie jedno. [usunięte przez moderatora] nie na darmo dał mu tę robotę.Likwidowali etat w kontroli i gość miał wylecieć ale jeden układ i został-jaki? wiecie zatem.On był najlepszą alternatywą bo nowy,nierozgarnięty szef garów i sztućców w sumie żadna przyszłość-a tu nagle zamiast na bruk robota złota tylko dobrze ucho nadstawić i strzelić celnie i robota jak bajka.

Dział opinii

gadasz jak potluczony - 2012-07-07 21:36:36 Green - 2012-07-07 17:13:09 Uważam że ludzie jeszcze nie dają z siebie wszystkiego a chętnych na nagrodę i nadgodziny oczywiście nie brakuje.Tych wszystkich cwaniaczków to ja posprawdzam osobiście i zdam relację gdzie trzeba.Mam już ich na oku.Jak zazdroszczą mi moich dochodów i firmy a oczerniają na forum to teraz będą biedni. Zrobię to tak że nie będą wiedzieli nawet kiedy,powodzenia życzę.Panie [usunięte przez moderatora] wez Pan skoncz gadac te glupoty bo jak narazie to z Pana winy jest duzo brakow, dlaczego to juz Pan sobie odpowiedz na to pytanie. Co do kawy wyplaty beda te same bo przeciez sami wiemy ile zbiornikow weszlo na magazyn i jaka jest premia wedlog talebi wiec nikt Wam kasy nie zabierze ze te dwa napoje dziennie. W koncu ktos zamierza Was docenic wprowadzajac amerykanskie zwyczaje , a Wy tylko knujecie spisek :P Zal mi Was. I jak nie masz zamiaru korzystac z klucza do automatu to daj innemu ktory z pewnosci sie ucieszy .......... [usunięte przez moderatora] to nasza IKONA tego zakladu. :P aspiracje to On ma nie małe tylko w glowie pustka.

gadasz jak potluczony

pracownik - 2012-07-06 17:33:37 Nie ma co ukrywać ze za [usunięte przez moderatora] bylo kiepsko, zero perspektyw na podwyzke, traktowanie nas jak smieci itp. Obecnie po zmianie wlasciciela wiecej zarbiam, mam buty na lato, ostatnio 2x dziennie cieply napoj z automatu, zamowien tyle ze tylko sie cieszyc, w koncu znalazla sie odpowiednia osoba to kierowania cala produkcja i nie mam tu na mysli p. [usunięte przez moderatora] , a ze ciezko , ze duszno.....trudno robic trzeba przynajmniej wiem za co robie biorac wyplate. [usunięte przez moderatora] powiem tyle ja nie mam zamiaru brać tej kawy i oddaję ten kluczyk a dlaczego ? bo nie chcę mieć mniejszej wypłaty a jeśli będę chciał wypić sobie kawę to ją zrobię

alemnietowkurwilo

stakowicz - 2012-07-06 20:16:27 Chłopaki uważajcie na nowego brygadziste z dzialu plastycznego to tzw. \"agent tomek\" czyli na prosty jezyk [usunięte przez moderatora] dyrektorka wszystkich obseruje i sprzedaje dyrektorkowi co sie dzieje na hali [usunięte przez moderatora] juz zagniezdzil sie na prasach ? Co jemu nie pasowalo u emerytow ?? no chyba ze co trzeba to nagral i zdal sprawozdanie...heheh Przytocze tu mądre polskie przysłowie : \\\\\\\\\\\\\\\"nie wychylaj się przed szereg,bo spuszczą Ci łomot\\\\\\\\\\\\\\\"

stakowicz

Nie ma co ukrywać ze za [usunięte przez moderatora] bylo kiepsko, zero perspektyw na podwyzke, traktowanie nas jak smieci itp. Obecnie po zmianie wlasciciela wiecej zarbiam, mam buty na lato, ostatnio 2x dziennie cieply napoj z automatu, zamowien tyle ze tylko sie cieszyc, w koncu znalazla sie odpowiednia osoba to kierowania cala produkcja i nie mam tu na mysli p. [usunięte przez moderatora] a ze ciezko , ze duszno.....trudno robic trzeba przynajmniej wiem za co robie biorac wyplate.

Green

Każda praca jest dla mnie ważna bo ZUS za mnie płacą i ja już drugi raz nie muszę.Kawkę lubię i będę chodził,obojętnie czy się to [usunięte przez moderatora] podoba czy nie. [usunięte przez moderatora] ma robić a pan pić kawę.

Jamal

spawacz:-) - 2012-06-18 16:26:38 green - 2012-06-17 22:28:43 Nieroby myśleliście że pieniążki za darmo dostaniecie?Ja w kontroli karku nadstawiam za was wszystkich a wy robić nie chcecie?Podwyżki dostaliście, premia jest i jeszcze jakieś burzawki macie? Do roboty, nikt za was robić nie będzie. Na szczęście jest już pomysł obniżki premii za źle wykonane prace spawalnicze i będę z moimi kolegami prosił operacyjnego aby wszedł on w życie. W końcu damy wam popalić nieroby. [usunięte przez moderatora] może sam się weźmiesz do roboty i przyrządy posprawdzasz czy nie mają wad w wymiarach a potem szukaj ludzkich pomyłek Green wez sie do roboty ,solidnej roboty bo jak narazie tylko kawka i kawka jak nie u gory to w magazynie [usunięte przez moderatora] . Zdecyduj sie ktora praca dla Ciebie jest wazniejsza w stako czy raczej prywata bo jak narazie w kontroli sie nie przykladasz. Poczekaj poczekaj narazie w biurowcu robia porzadku kadrowe , przyjdzie czas na zielonych z kontroli.... powodzenia Green

spawacz:-)

green - 2012-06-17 22:28:43 Nieroby myśleliście że pieniążki za darmo dostaniecie?Ja w kontroli karku nadstawiam za was wszystkich a wy robić nie chcecie?Podwyżki dostaliście, premia jest i jeszcze jakieś burzawki macie? Do roboty, nikt za was robić nie będzie. Na szczęście jest już pomysł obniżki premii za źle wykonane prace spawalnicze i będę z moimi kolegami prosił operacyjnego aby wszedł on w życie. W końcu damy wam popalić nieroby.wiesz co [usunięte przez moderatora] może sam się weźmiesz do roboty i przyrządy posprawdzasz czy nie mają wad w wymiarach a potem szukaj ludzkich pomyłek

Naczelny gej ;))))

green - 2012-06-17 22:28:43 Nieroby myśleliście że pieniążki za darmo dostaniecie?Ja w kontroli karku nadstawiam za was wszystkich a wy robić nie chcecie?Podwyżki dostaliście, premia jest i jeszcze jakieś burzawki macie? Do roboty, nikt za was robić nie będzie. Na szczęście jest już pomysł obniżki premii za źle wykonane prace spawalnicze i będę z moimi kolegami prosił operacyjnego aby wszedł on w życie. W końcu damy wam popalić nieroby. [usunięte przez moderatora] Dla was ameryka się skończyła ;)))) Jak już [usunięte przez moderatora] skończy produkcję ustawiać to za was się weżmie . a jak się patrzy na wasze kompetencje to stawiam że wielu was nie zostanie. Bo po co trzymać dziesięciu gamoni jak można dwóch mądrych. Produkcja trzyma kciuki żeby nikt za darmo nie brał pieniążków. A jak to prawda że wampir odchodzi to już się [usunięte przez moderatora] pakować możecie . ALLELUJA ;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

green

Pastor

...i zieloną kartę też... Wazeliniarze, kierownicy [usunięte przez moderatora] pseudobrygadziści oraz inni [usunięte przez moderatora] , pnący się poszczebelkach kariery, plecach pracowników, po trupach, nie bacząc na to co ludzie o nich myślą.. Ale uwaga, mogą trafić na spróchniały szczebel, a może ktoś im go podpiłuje i pierduuuut. Wysoko jesteś - nisko upadniesz i nikt ci ręki nie poda. Pamiętaj. AMEN!!!

Sprawiedliwy

oglądaliści kiedyś taki film o dwóch takich co ukradli księzyc!!!!! to wam cos powiem - to był pikuś !!!!!!!! W Stako kręcą lepszy film Flip i Flap!!!!! [usunięte przez moderatora] Jak jeszcze nakręcą kilka odcinków to dostaną amerykanskiego OSKARA!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Stako - Słupsk

• Jak się pracuje w Stako?

Zobacz opinie na temat firmy Stako tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stako?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stako?

Kandydaci do pracy w Stako napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stako
1.6/5 Na podstawie 893 ocen.
  • Poznańska 54
    76-200 Słupsk