Opinie o TELMON w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie TELMON. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w TELMON o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TELMON w Łódź

Treomr

(usunięte przez administratora) Zarobki są żałosne(obietnice podczas rozmowy to fikcja) tak naprawdę nie wiem za jaka stawkę pracuje, i nie tylko ja. Kary finansowe to codzienność. Wymagają cudów od konsultantów, a pieniądze są śmieszne. Jednym słowem ODRADZAM, zasnatowcie się 2x, najlepiej 5. (usunięte przez administratora)

Xyz

Nie ma takich słów żeby napisać to, co myślę. Nie polecam. Kary bezpodstawne (usunięte przez administratora)śmiech na sali. Żałosne pieniądze. Jedyny plus to niektórzy pracownicy. Jeżeli ktoś chce ciągle żyć z lękiem czy wyrobi plan i godziny to nie ma problemu.

D.
@Xyz

Potwierdzam

D.

(usunięte przez administratora) najgorsza kierowniczka jaką kiedykolwiek miałem.

ciekawski

Witam, ile obecnie najlepsi sprzedawcy są wstanie zarobić w telmonie ?

Serio
@ciekawski

Deann
@Serio

To chyba ty ???????????? za takie grosze nikt by nie siedział. Chyba ze jestes słabym sprzedawca.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
JatoJa

Hmmm... trafiłam do tej firmy przez przypadek,znalazłam ogłoszenie na olx. Może zacznę od tego,że obiecywali nam cuda na kiju, sprzedaż fajnych rzeczy w projekcie,które naprawdę są dobre i jest zapotrzebowanie. Niestety skończyło się sprzedawaniem ostatniego ówna.. miała być umowa o pracę,była marna zleceniówka... PRACA Z KRETYŃSKIMI KLIENTAMI ZA MARNE 1400 ZL! SMIECH NA SALI! Kierowniczka wymagała wysokich wyników sprzedaży czegoś,czego nawet największy Janusz by za darmo nie wziął! Tragedia. Mój ostatni dzień skończył się tak,że wróciłam do domu i wyłam w poduszkę bo nie zrobiłam normy,miałam to wypominane oraz ludzie do których dzwoniłam traktowali mnie jak ostatniego śmiecia,mimo,że byłam miła i sumienna. To nie jest praca przyszłościowa, to dno dla desperatów. Nigdy więcej. A tak poza tym to kadry itp bardzo spoko ludzie. I to na tyle z pozytywów. Teraz spełniam się w fajnym zawodzie za dobre pieniądze. Pozdrawiam

Ula

Firma ma dobra opinię ale wiadomo, że idealnie nie będzie . Zawsze uważałam, że dobry pracownik nie będzie narzekał na firmę.

syśka

koleżanka poleciła mnie do telmonu, niechętnie podeszłam do sprawy ale pracuję już 4 mc moje stawki nie spadają poniżej 20 zł za godzinę - nie narzekam ani na pracę ani na zespół. a to jakiś bon wpadnie a to premia uważam, że większość komentarzy jet tu lekko nagięta. sporo osób jest tu zatrudnionych jak słyszę po kilka lat i wiadomo, że to może nie dla każdego praca marzeń no ale to co tu jest napisane to jest lekkie przegięcie...

Lolalala

Bezpodstawnie na pewno jej nie dostałaś. Jak sie nie chce robić to się w domu siedzi.

Polalalal
@Lolalala

Haha no napewno, bo moja wina ze klienci rezygnuja. Kierownictwo siedzi, pierdzi w stolki nic nie robi, zeruja tylko na ludziach niestety. A o terminowej wyplacie to mozna pomarzyc :)

Słabe
@Lolalala

Pozdrawiamy dziewczyny z kadr, ktore walcza na forach o dobra opinie Telmonu. Moze warto by bylo ten czas przeznaczyc na terminowe wykonanie przelewow, tak zeby wyplaty docieraly na czas?

Lidia

Czy możesz przytoczyć jakiś konkretny przykład sytuacji w której pracownik otrzymał bezpodstawnie karę? Takie nieuargumentowane stwierdzenie może być odebrane za niewiarygodną insynuację. Dlatego zachęcam do uargumentowania wypowiedzi.

x
@Słabe

Telmon nie szanuje pracownikow a sie dziwi, ze nikt tam pracowac nie chce

Gosia
@Lolalala

Jak się trafi na Pana W..ka to nie dziwne wcale, to mały człowiek z kompleksami, które leczy je w tej żałosnej firmie gnojąc ludzi.

Gosia

Straszna firma, nikomu nie polecam. (usunięte przez administratora)i chorzy na władzę, zakompleksieni trenerzy. Uwaga na projekt PZU i Pana W.

Aku-ku

A jak praca w Oddzile Toruńskim? Jaki projekt najlepszy? Jaka płaca? Kierownicy w miarę mili?

Czesia/1298
@Aku-ku

Pracowałam w Toruniu na projekcie bankowym. Nie było źle. Wypłata na czas. Kierownicy - zależy, u kogo będziesz. Znalazłam inną pracę w moim kierunku i dlatego się stamtąd zwolniłam.

Uwaga, oddział Łódzki przy ul. Łąkowej 3/5 to śmiech na sali! W zeszłym tygodniu poszłam tam na rozmowę o pracę, która rozmową kwalifikacyjną W OGÓLE NIE BYŁA. Po prostu przyszłam, przedstawilam się, przyszła rekruterka, opowiedziała o projekcie bankowym na który aplikowałam (sprzedaż kart kredytowych city banku itp), spytała tylko czy jestem zainteresowana i tyle. Co do mojego doświadczenia nie miała żadnych pytań, kompletnie o nic mnie nie pytała, tylko czy chce podjąć współpracę, i na jaką umowę chciałabym pracować (zlecenie czy o pracę). Umowa o pracę jest tam możliwa po 3 miesiecznym zleceniu - to jeszcze ok. Ale kiedy usłyszałam proponowane wynagrodzenie, miałam ochotę zasmiac się jej w twarz i wyjść.(usunięte przez administratora) Aha, i atmosfera jest tam strasznie drętwa, nikt ze sobą nie rozmawia, każdy ma się nawzajem w (usunięte przez administratora)

Klebr

Pracuje tutaj 3 miesiące, co do rekrutacji to prawda. Jestem na innym projekcie, być może taka stawka panuje w City Banku tak samo atmosfera. U mnie na projekcie nie mogę narzekać na atmosferę. Trzeba pilnować swoich godzin itd. Bo czasem się nie zgadzają. Praca raczej ba krótszy dystans. Ja osobiście lyknalem trochę doświadczenia. Opinia trochę wyolbrzymiona. Fakt faktem nie jest to praca marzeń, raczej chwilowa przygoda. Ja osobiście mogę polecić projekt Orange, lecz i tutaj coraz większe wymagania, a pieniądze te same. Kierownictwo tez raczej mocno średnie. Atmosfera na plus, ale raczej nic więcej. Godziny pracy narzucone, częste pretensje o ew. spóźnienia(umowa zlecenie) ogólna ocena to 3,5/10

Joel

Uwaga na projekt Orange !!!! Podczas rezygnacji ze szkolenia strasza , ze nie wyplaca za ten okres wynagrodzenia to bzdura. Panie z kadr stosuja takie praktyki. Do tego norma jest podsluchiwanie rozmow pracownikow w przestrzeniach wspolnych.

@Joel

Przepracowałeś 150h żeby dostać kase za szkolenia ?

@Ema

Nie przepracowalem,bo nie ma takiej koniecznosci. Pracodawca ma obowiazek prowadzic ewidencje pracy i wyplacic za przepracowane godziny. O praktykach w tej firmie mozna poczytac nizej.

@Joel

Rozumiem , ze pieniądze za szkolenia dostałeś mimo nieprzepracowanych 150h?

Tak.

Sma

Przydatna informacja :)

@Sma

Rozumiem ze żadnej kary za zerwanie umowy nie ma ? Po jakim czasie wypłaci Ci pieniądze za szkolenie ? Chciałbym po miesiącu zrezygnować z pracy w tym miejscu

@Ema

Nastepnego miesiaca, 10 -tego dnia , za przepracowane dni z poprzedniego miesiaca.

Joseph
@Joel

A ile łącznie godzin przepracowałeś w telmonie ?

Świetlik

Witam. Byłem w TELMON na rozmowę kwalifikacjną. Co do warunków - całe miejsce wygląda jak kołchoz, (usunięte przez administratora). Ludzie przy komputerach jak roboty z pustką w oczach. Pani mi wciskała kity typu 3000 netto na rękę i próbowała zachęcić do pracy jakimiś nagrodami, elastyczne godziny, ustalanie grafiku co wydało mi się dziwne samo w sobie. Miałem przyjść w następnym tygodniu na szkolenie, obiecali że wyślą informacje co do godziny (przecież sami nie wiedzą nawet). Próbowałem się dodzwonić kilkukrotnie i nic. Nie dostałem żadnej informacji. Zadzwonił ktoś w dniu szkolenia z pretensjami czemu się na nim nie pojawiłem... hmm... też mnie to zastanawia... Nie polecam nikomu. Omijać szerokim łukiem.

Graczyk

Przekładanie projektów, nie szanowanie pracownika, pretensje o przerwę itd. To codzienność. Dla nich liczą się tylko wyniki (bez szkolenia) a nie trwało ono 1h. Unikać szerokim łukiem !

Irek

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto aplikować?

Maestro
@Irek

Jak chcesz mieć (usunięte przez administratora) i rośnie głowy to aplikuj praca dla osób o mocnych nerwach

Lidia

@Mia Tematem tego forum są opinie dotyczące pracy w firmie TELMON oraz tego jakim firma jest pracodawcą. Jeżeli nie masz do napisania nic co mogłoby być pomocne dla innych osób, może lepiej odpuścić niż pisać komentarze obrażające innych. Może jest tu na forum obecny ktoś z pracowników kto mógłby przybliżyć nam sytuację w firmie?

blabla

Znowu problemy z terminową wypłatą. Otrzymaliście przelew za maj? Jest 11, ludzie mają rachunki do opłacenia...

Kaja
@blabla

Jak pan i pani dyrektor wille sobie buduja to sa ważniejsze sprawy niz wyplaty dla pracownikow. ☺

Kayah

Hm, pracowałam tam jakieś 3msc w zeszłym roku. I muszę przyznać, że to porażka. Dopóki bylam na zleceniu to dało się zyc. I miałam spoko projekt. Potem, za wyniki na tym projekcie i dobre gadane, zabrali mnie na inny projekt. Obiecywali, że poza (słabą) podstawa z umowy o pracę, sa duze premie itd. Szkoda, że to pic na wodę fotomontaż. Wymagali wyników, których nie dało się zrobić na tym projekcie. Doskonale o tym wiedzieli dlatego wspominali o premiach w celu zachęty mając świadomość, że i tak żadnych dodatkowych pieniędzy nie dostaniemy. Straszenie karami za odejście z pracy. Jeden dzień nieobecności, o której informujesz, i juz milion telefonów, zeby stawić się do pracy, bo tak. Do tego zarobki takie, że nie idzie utrzymać się od wypłaty do wypłaty a ile nerwów napsutych przez potencjalnych klientów.... Nawet porządnej bazy kontaktów nie potrafią zorganizować, ale sprzedaż musi być choćbys żyły z siebie wypruł! Zdecydowanie nie polecam tej firmy, choćby na okres przejściowy. Chyba, że ktoś lubi jak sie go o wszystko czepia i wymaga cudów, nie dając warunków do zrealizowania jakichkolwiek założeń.

Mia
@Kayah

Pewnie jesteś maksymalnie opóźniona to i nie sprzedawałas ????????????

Lidia

@Kayah a na jakiej podstawie zawsze była przyznawana premia w firmie TELMON? Nie daje się jej na podstawie osiągniętych wyników? @Były pracownik dlaczego tak uważasz? Twoja opinia bez konstruktywnego wyjaśnienia nie wiele mówi innym użytkownikom forum i nie jest dla nich wiarygodna. Mógłbyś rozwinąć?

Justyna

Pracując trzy miesiące nie można ocenić firmy. Może trzeba lepiej pracować i będzie dobrze?

Kayah
@Justyna

Może trzeba najpierw zadbać o warunki do realizacji założeń, a dopiero wymagać wyników? Było nas ok 8 osób na tym projekcie i jakoś nikt nie dostał premii. Hm, wszyscy źle pracują? Nie sądzę.

Zostaw merytoryczną opinię o TELMON - Łódź

• Jak się pracuje w TELMON?

Zobacz opinie na temat firmy TELMON tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TELMON?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 4 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TELMON?

Kandydaci do pracy w TELMON napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TELMON