Opinie o Steinpol Meble w Rzepin Fabryczna 13

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Steinpol Meble. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Steinpol Meble o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Steinpol Meble w Rzepin Fabryczna 13

Xd

Polecacie ta firme?

Spoko sa te meble

Joanna

@L82, czy do tego czasu udało Ci się uzyskać informacje, na których Ci zależy odnośnie do wynagrodzenia w Steinpol Meble? A może już wziąłeś udział w rekrutacji prowadzonej przez tę firmę i mógłbyś ją krótko zrelacjonować i pozostałe warunki zatrudnienia oferowane przez pracodawcę na rozmowie kwalifikacyjnej? Każda rzetelna i aktualna informacja dotycząca pracy w Steinpol Meble będzie ważna dla innych użytkowników tego forum.

Joanna

@L82, najrzetelniejsze informacje dotyczące wynagrodzenia w Steinpol Meble otrzymasz bezpośrednio wchodząc w kontakt z tą firmą. Rozumiem również że chciałbyś się zatrudnić w niej. Co skłania Cię ku ubieganiu się o zatrudnienie u tego pracodawcy?

@Joanna

Jeżeli ktoś zmienia pracę to oczywiste że szuka większych zarobków. Bo w końcu po to pracujemy. Nie jestem teraz zadowolony że swoich zarobków i to jest mój powód. Na rozmowie zawsze jest wszystko piękne. Dlatego chciałem zasięgnąć informacji od pracowników tej firmy.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Steinpol Meble? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
L82

Czy można się dowiedzieć tak szczerze ile może zarobić tapicer?

Joanna

@Pracownik biurowy, nie jestem pracownikiem Steinpol Meble. Staram się podejmować takie tematy na tym forum, które mogą być ważne i interesujące zarówno dla mnie jak i innych użytkowników tego forum, którzy planują starać się o zatrudnienie w tej firmie.

Joanna

W swoich opiniach poruszacie produkcyjny obszar firmy. Wypowiadacie się z perspektywy np. tapicerów. Rozumiem, że tworzycie trzon Steinpol Meble. Zachęcam jednak do wypowiedzi na tym forum osoby zatrudnione na stanowiskach biurowych u tego pracodawcy. Jak ocenilibyście warunki pracy i atmosferę, która na co dzień towarzyszy Waszym obowiązkom?

Pracownik biurowy
@Joanna

Jak...dobre...hihi.... jak ktos jes niewygodny to go zwalniacie ...bo na jego miejsce przeciez jest tyle chętnych...tak ta "cudowna" firma robi ...co nie pani kadrowa i jej nie wyszkoleni kierownicy którzy boja sie prawdziwych fachowców

Smutny Lolek

Wołów prawie jak (usunięte przez administratora) , zadowoleni ci co mają układy. Wieczne krzyki , wszystko źle. Na obecną chwilę 50 % pracowników z parku i z pod żubra ( kiosk z alkoholem) Przyjmując pracownika , obiecują kokosy . Nie potrafią docenić pracowników mających doświadczenie, znających się na tym co robią. Lecz za to robią brygadzista (stolarni) człowieka który nie potrafi rozróżnić mebla A od mebla B .jedyne co mu dobrze wychodzi to urobek z nosa . Młodzi uciekają, zakład bez perspektyw dla nich . Nie mówiąc już nic o panach przyjeżdżających z Rzepina , chodzą niczym SS.

@Smutny Lolek

Nóż kur.... A gdzie wolność słowa? Usunięte przez administratora ? Toż to cenzura. Jak w PRL-U Dalej w komunistycznym państwie przyszło nam żyć .

POWERWORK
@Smutny Lolek

Hmmm, młodzi uciekają bo przeliczyli siły nad zamiary. Tapicerka to ciężki kawałek chleba, jej nauka to od 2-5lat a trzymanie w jednej dłoni smartfona w drugiej zszywacza i chodzenie co kilka minut na fajkę nic dobrego nie wróży. Mamy na hali osoby którym zależy na pracy, angażują się, wykazują inicjatywę i są też wynoszeni na piedestał. Nic nie stoi na przeszkodzie aby Ci którzy tak rzucają tu błotem też dołączyli do tej grupy ale ciężko będzie zrezygnować ze złych przyzwyczajeń. Owszem, teraz nie jest kolorowo ze względu na pogłoski o malwersacjach finansowych. Róbmy swoje,nie słuchajmy prowokatorów którym nie chce się pracować. Mamy super nowoczesną halę i na prawdę niezłe warunki pracy. Reszta przyjdzie w najbliższym czasie. Korzystajmy z wiedzy ludzi doświadczonych w naszym zakładzie nawet tych z Rzepina bo przyjechali nam pomóc. Tak, wiem nie mamy ich zbyt wielu ale Ci co są na kilku działach z pewnością nam pomogą tylko trzeba ich sobą zainteresować. Co do zarobków to nie wiem jakie kto ma wymagania ale 3 z przodu da się osiągnąć bez konszachtów z szefostwem a zdecydowanie więcej za pracujące soboty. Reasumując, jeśli ktoś che nauczyć się zawodu, zdobyć nowe umiejętności za godziwe pieniądze to ten zakład takie warunki daje a co najważniejsze mamy ten zakład na miejscu. Pamiętajmy, że nie ma nic za darmo. Czasami trzeba poświęcić trochę zdrowia, stresu i nawet godności żeby dostać to po co tu przychodzimy.

@POWERWORK

Zdrowia ? Stresu ? Godności? Chyba ci się coś pomyliło. Trzy rzeczy które trzeba szanować , ty uważasz że trzeba je poświęcić. 3 tysiące? A to dobre . Znam realia tej firmy . Takie bajki trzymaj dla cieci i nowych pracowników.

napoleon
@POWERWORK

na jakim dziale pracujesz bo napewno nie jako tapicer tapicer by takich bzdur nie pisał

@napoleon

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Nie wiecie z kim pracujecie.

INGA

Jak Wam tak zle to wbijajcie do Euroline.

Helga
@INGA

Z deszczu pod rynne?? Tam tez jest niezly cyrk..

@Helga

A pracowałaś tam że się wypowiadasz

Helga

Zdziwila bys sie..

@Helga

może i zdziwiła bym się gdy bym kobietą

@lolo

Ja pracuję od 6 lat jako tapicer w Euroline i dzieję się tu coraz gorzej. Pensje coraz mniejsze uzależnione wyłącznie od premii, którą kierownik ustala niewiadomo z czego. Kiedyś na akordzie 3z przodu możnabyło wyciągnąć z 2 sobotami teraz nawet z 4 jest to nie realne. Może tu będzie lepiej??

Abc
@L82

L82 DAWAJ WBIJAJ NA STEINPOL BEDZIESZ MIAŁ NAWET 5 Z PRZODU WSZYSTKO LEŻY W TWOICH RĘKACH.

Pajace kierujący SCS chyba was pogieło ustalając urlopy w czerwcu a gdzie są związki zawodowe żeby wstawić sie za pracownikiem jak Helmuty chcą iść sobie na urlopy w czerwcu to niech spadają nawet w maju.

Abc

Gospodarka sie rozwija - rzekł Morawiecki. Dzięki zakładom, które nie dają ludziom zarobić, a kapitał ucieka za granicę.

Joanna

Proszę, aby dodawane przez Was wpisy dotyczyły wyłącznie warunków pracy lub innych ważnych aspektów współpracy z Steinpol Meble aby były cennym źródłem informacji dla użytkowników chcących zatrudnić się w tej firmie. Ponadto, jeżeli zauważyliście zniknięcie niektórych Waszych komentarzy, to musiały zostać usunięte przez administratora, ponieważ były niezgodne z zapisami regulaminu, z którego treścią możecie się zapoznać klikając w podany przeze mnie link: https://www.gowork.pl/regulamin

DecPol

Ryba psuje się od głowy i może się utopić. Poczytajcie sobie o obecnych gigantycznych problemach finansowych i malwersacjach koncernu Steinhoff Bankrut w Europie. Stołki na szczycie się połamały i czkawką może się to odbić na wszystkich jego dzieciach. Przyszłość oddziałów to wielki znak ??? Banksterzy zadecydują co dalej ze Steinhoffem. Jeszcze nigdy tak niewielu nie ukradlo tak wiele w tym koncernie. Ale tania siła robocza z Republiki bananowej Polski, pewnie tylko zmieni kolor z białego na czarny. (Nazwę logo a bananów będą dawać tyle samo co od lat dają.

Dupsko

Polecam wszystkim żeby składali podania na stanowiska kierowników majstrow btygadzistow jak im inne stanowiska nie odpowiadają na pewno będzie im lżej

N666

Dla N667 nie prawda boli ale najpierw trzeba znaleźć d dowody a potem osadzac kogoś to jest zasada, a boli mnie twoja głupota pewnie jesteś z Wolowa i to też boli ze jesteś zalosny

Zaszczuty pracownik

O/ Prudnik to jedna "Wielka Mafia" kierownik zakladu i kadrowa robia z ludźmi co chca i jak chca .Niewygodnych sie pozbywają. Do tego kierownicy działów... jedna klika ...a to ze kilka osob zarobi kilka zl wiecej jak to pisze ponizej Slawek(kazdy z Prudnika wie ze to pan kierownik) to pracujacy tam wiedza dlaczego tak jest... Mlody pracownik dostaje najgorszy syf do produkcji a na dodatek a kierownik zachowuje sie jak w prywatnej piaskownicy ... Atmosefera fatalna ... Praca tam to porażka, jeden drugiemu jakby mógł to by ....ludzie którzy znają sie na robocie sa zagrozeniem dla kierownikow szczegolnie tych bez wykształcenia i kompetencji . Trzeba być desperatem zeby tam dac sie zaszczuc...

johny walker
@Zaszczuty pracownik

kolego w Wołowie jest taki (usunięte przez administratora) jeszcze takiego nie widziałeś 1480 zł na rękę tylko klejarze zarabiają po wyżej 4000 zł jaszcz do tego kierownik im płaci za każdą sobotę co klejom 100 zł własnej kieszeni a reszta jest nikim tylko klejarze są w oczku kierownika a po za tym reszta jest dno (usunięte przez administratora) nie polecam nikomu uciekać z daleka omijać

Wściekła
@johny walker

Popieram :) z nikim się nie liczą ich motto nie ma ludzi nie zastapionych ciekawe kto potem będzie pracował jak tam tyle ludzi się przewija i każdy odchodzi

@Wściekła

zgadzam się koleżanko w Wołowie zarabiają łaziory i ca szwalni co (usunięte przez administratora) wpinają reszta jest dno

Kuna
@anonymous

Syn kierownika w wołowie nic nierobiąc zarabia o koło 5000 zł

@Kuna

to nie prawda że syn kierownika nic nie umie .on wie jak się napić w pracy i nie być złapanym

@lolo

Słyszałem że i z tym już są problemy

paweł

dziękujemy dla całego kierownictwa firmy steinpol za wspaniale podwyyżki ,teraz to będziemy mieli chęć do pracy

@paweł

Zapomniałeś dodać, podwyżki obowiązków.

lolo

ja też nie rozumiem ludzi narzekają a uporczywie pracują w tym zakładzie

@lolo

Może nie mają innego wyjścia? Jedni z racji wieku , ciężko znaleźć im pracę. Inni bo muszą utrzymać rodzinę. Tacy ludzie narzekają, zaciskaja zęby i pracują dalej .

N666

Ludzie czy wy macie coś pot kopułą za takie oszczrstwa jest sprawa karna, żałośni jestescie

@N666

Oszczerstwa ? To sama prawda . Nikt z poza murów tego nie pisze.

N667

PRAWDA W OCZY KUJE

Zostaw merytoryczną opinię o Steinpol Meble - Rzepin

• Jak się pracuje w Steinpol Meble?

Zobacz opinie na temat firmy Steinpol Meble tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Steinpol Meble?

Steinpol Meble