Steinpol Meble

Rzepin

Opinie o Steinpol Meble

anonim 2010-12-07 14:30
Pozdrawiam osobę, która zrobiła marne paczki w tym roku dla dzieci. ;]
anonim 2011-03-27 21:12
kierownictwo myśli że będziemy ryli za grosze same nakazy i zakazy zero szacunku dla akordowców czasy tną twierdząc że ściemniamy ile jeszcze można znieść tej presji niestety jest coraz gorzej
anonim 2011-09-01 20:54
Witam was wszystkich.Pracuje w zakladzie w Zielonej Gorze i nam tez nie jest do smiechu.Nie ma dnia zeby ktorys pracownik nie zrezygnowal z pracy.Syf i rozpizducha na calego.Ciecie czasow akordowych zaczelo sie od naszego zakladu i lawinowo leca z pozostalymi.A moze by tak zrobic im rowniz lawinowo wstrzymanie produkcji??U nas obecnie by to nic nie dalo bo i tak roboty wogule ale to wogule nie ma.Zapytaci dlaczego?????W Radoszynie zakladzie podleglym pod ZG a ktora produkuje szkielety wprowadzono akord od 1-go wrzesnia (wiecie co to oznacza).Ja proponuje dla wszystkich zakladow produkcyjnych podleglym koncernowi Steinhoff o zaprzestanie produkcji.Zobaczymy co wtedy zrobia te cwaniki z biur.Pozdrawiam.
anonim 2011-09-03 22:43
steinpol to poprostu PGR.Kadra ma za nas jak robotow,kaza nam jebac aby jak najwiecej siedzisk na tablicy a majstrowie premie dostaja!co miesiac zastepcze sa upierdalane ok.10godz.pozdr.wymeczonych.
j 2014-09-26 22:45
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tam a zwłaszcza na zmianie połubiaka alkocholika który wyzywa ludzi a jacuś też dobry gazer
anonim 2014-10-02 00:15
ja mam taki temat do opisania mianowicie czlowiek na godzinowce robi meble za tapicerke. ktora ma akord a majster nic sobie z tego nie robi udaje ze nie widzi.ludzie ja na swoja wyplate musze sam zapierdalac i nie raz spotykam siez krytyka ze strony majstra komu to zglosic bo juz nie wiem pozdrawiam wszystkich ciezko pracujacych
w 2014-11-13 19:42
zgaddzam się połubiak wyzywa ludzi alkoholik i jacuś tez hleję w pracy razem z nim
anonim 2014-12-09 23:19
dno totalne dno!.jak nie ma mebli do obijanie to kontrola lub majster drze ryja .wymagaja zebysmy ryli za marne grosze, meble posiadają chore czasy z nas wiecznie robią glupków .Ja k tak dłuzej bedzie to nikt tam nie bedzie chciał pracować.za te pieniądze.taka prawda!!!!
jaa 2015-01-22 17:59
O jakiej tapicerce mowa i kto taki za nia meble obija?
olek 2015-03-15 14:45
witam
może najwyższy czas abyśmy wszyscy się połączyli bo tak to będzie totalna klapa produkcję przerzucą i będzie jak z witnicą jakbyśmy się wówczas dogadali to dzisiaj nie było by takiej sytuacji
jankes 2015-08-30 10:17
chcę się dowiedzieć czy system pracy jest indywidualny czy grupowy jak płacone jest za soboty i ogólnie czy atmosfera w pracy jest do wytrzymania bo chcę się przyjąć do pracy i troszkę już klepałem meble
anonim 2015-10-30 17:36
Oferty pracy są (były) na stronach intern.
Z waszych wypowiedzi nadal nic nie można wywnioskować.
Proste pytania:czy firma jest w porządku, i jakie są zarobki?
Proszę o proste i treściwe odpowiedzi.
adex 2016-02-15 23:06
witam jak zzamierzacie isc do pracy do stenpolu unikajcie magazynu tkanin i kusztelaka kawał medy i raczka racze myje zneca sie psychicznie nad pracownikami
Szymon 2016-09-15 11:06
Pracowałem tam 3 miesiące ale z powodu prywatnych spraw musiałem wyjechać.

Firma czysta, rzetelna, uczciwa.
Mozna zarobic 4,5 tys (nadgodziny, soboty, wprawa w zawodzie tapicera)
Sa tapicerzy którzy nie wiedza po co są więc zarobią 2tys albo mniej.
Średnia to ok 3 tys - 8h + 2 soboty
Premie za obecność, paczki itd

Czystość w firmie itd. Polecam!
Oczywiscie mozna jezdzic do Niemiec za 4 tys - 1tys za paliwo i wracac autem po 4h dziennie^^
MIKI FIKI 2016-09-24 17:38
Zatrudniłem się do firmy steinpol w wołowie z myślą bo ludzie opowiadali ze duże zarobki a tu 1400 zł na rękę nauczyłem się robić duże komplety ręce bolą a tu taka kasa i stanie w kolejce po pracy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kolejki po pracy i ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] oszukany zakład zwalniam się z tego syfu.
afo 2016-09-25 22:15
może i tak chociaż wszystko zależy od tego czy oferują umowę opracę i jakie dają wynagrodzenie, to branża meblowa wiec nie wiem czy można oczekwiać wysokich zarobków?
Ufi 2016-12-11 08:49
W WOŁÓW STEINPOL dno,wyzysk marne pieniądze
nikt 2016-12-18 17:31
konkrety proszę
Joanna 2017-04-05 10:02
Pracujesz w Steinpol Meble? Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnych warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?
Gy 2017-07-24 13:00
Ta firma. To kolkowuz caly czas malo siedzisk. A zarobki to porazka jak na niemieckom firme
Sławek 2017-07-26 23:02
Jak na Polaka to słabo piszesz po polsku. Ja pracuje w prudniku i z czystym sercem polecam to miejsce. Zawsze się znajdzie ktoś kto marudzi ale jak się chce nic nie robić i kokosy zbijać to trzeba było się uczyć. W prudniku jest miła atmosfera kierownik tapicerni miły i sympatyczny , zero ciśnienia i niepotrzebnych awantur. Jak jest możliwe ro zapraszam do prudnika do mebli. Jeśli nie wyrobisz akordu lepszego niż 2300 brutto to dostajesz około 1700 na rękę. Akordem można ładnie zarobić są osoby które maja powyżej 5000 na rękę.
piotrek 2017-08-07 16:22
ja pracuje w Wołowie zrobili z nas niewolników i wbudowali nowy obóz pracy zarobki 1500-2000 dzisiaj przyjechali nadzorcy do pilnowania murzynów żeby szybciej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie polecam tego obozu stanowczo
Zostaw swoją opinię o Steinpol Meble - Rzepin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Steinpol Meble