Steinpol Meble

Rzepin

Opinie o Steinpol Meble

anonim 2010-12-07 14:30:16
Pozdrawiam osobę, która zrobiła marne paczki w tym roku dla dzieci. ;]
anonim 2011-03-27 21:12:14
kierownictwo myśli że będziemy ryli za grosze same nakazy i zakazy zero szacunku dla akordowców czasy tną twierdząc że ściemniamy ile jeszcze można znieść tej presji niestety jest coraz gorzej
anonim 2011-09-01 20:54:59
Witam was wszystkich.Pracuje w zakladzie w Zielonej Gorze i nam tez nie jest do smiechu.Nie ma dnia zeby ktorys pracownik nie zrezygnowal z pracy.Syf i rozpizducha na calego.Ciecie czasow akordowych zaczelo sie od naszego zakladu i lawinowo leca z pozostalymi.A moze by tak zrobic im rowniz lawinowo wstrzymanie produkcji??U nas obecnie by to nic nie dalo bo i tak roboty wogule ale to wogule nie ma.Zapytaci dlaczego?????W Radoszynie zakladzie podleglym pod ZG a ktora produkuje szkielety wprowadzono akord od 1-go wrzesnia (wiecie co to oznacza).Ja proponuje dla wszystkich zakladow produkcyjnych podleglym koncernowi Steinhoff o zaprzestanie produkcji.Zobaczymy co wtedy zrobia te cwaniki z biur.Pozdrawiam.
anonim 2011-09-03 22:43:13
steinpol to poprostu PGR.Kadra ma za nas jak robotow,kaza nam jebac aby jak najwiecej siedzisk na tablicy a majstrowie premie dostaja!co miesiac zastepcze sa upierdalane ok.10godz.pozdr.wymeczonych.
j 2014-09-26 22:45:15
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tam a zwłaszcza na zmianie połubiaka alkocholika który wyzywa ludzi a jacuś też dobry gazer
anonim 2014-10-02 00:15:43
ja mam taki temat do opisania mianowicie czlowiek na godzinowce robi meble za tapicerke. ktora ma akord a majster nic sobie z tego nie robi udaje ze nie widzi.ludzie ja na swoja wyplate musze sam zapierdalac i nie raz spotykam siez krytyka ze strony majstra komu to zglosic bo juz nie wiem pozdrawiam wszystkich ciezko pracujacych
w 2014-11-13 19:42:46
zgaddzam się połubiak wyzywa ludzi alkoholik i jacuś tez hleję w pracy razem z nim
anonim 2014-12-09 23:19:44
dno totalne dno!.jak nie ma mebli do obijanie to kontrola lub majster drze ryja .wymagaja zebysmy ryli za marne grosze, meble posiadają chore czasy z nas wiecznie robią glupków .Ja k tak dłuzej bedzie to nikt tam nie bedzie chciał pracować.za te pieniądze.taka prawda!!!!
jaa 2015-01-22 17:59:34
O jakiej tapicerce mowa i kto taki za nia meble obija?
olek 2015-03-15 14:45:26
witam
może najwyższy czas abyśmy wszyscy się połączyli bo tak to będzie totalna klapa produkcję przerzucą i będzie jak z witnicą jakbyśmy się wówczas dogadali to dzisiaj nie było by takiej sytuacji
jankes 2015-08-30 10:17:12
chcę się dowiedzieć czy system pracy jest indywidualny czy grupowy jak płacone jest za soboty i ogólnie czy atmosfera w pracy jest do wytrzymania bo chcę się przyjąć do pracy i troszkę już klepałem meble
anonim 2015-10-30 17:36:06
Oferty pracy są (były) na stronach intern.
Z waszych wypowiedzi nadal nic nie można wywnioskować.
Proste pytania:czy firma jest w porządku, i jakie są zarobki?
Proszę o proste i treściwe odpowiedzi.
adex 2016-02-15 23:06:05
witam jak zzamierzacie isc do pracy do stenpolu unikajcie magazynu tkanin i kusztelaka kawał medy i raczka racze myje zneca sie psychicznie nad pracownikami
Szymon 2016-09-15 11:06:39
Pracowałem tam 3 miesiące ale z powodu prywatnych spraw musiałem wyjechać.

Firma czysta, rzetelna, uczciwa.
Mozna zarobic 4,5 tys (nadgodziny, soboty, wprawa w zawodzie tapicera)
Sa tapicerzy którzy nie wiedza po co są więc zarobią 2tys albo mniej.
Średnia to ok 3 tys - 8h + 2 soboty
Premie za obecność, paczki itd

Czystość w firmie itd. Polecam!
Oczywiscie mozna jezdzic do Niemiec za 4 tys - 1tys za paliwo i wracac autem po 4h dziennie^^
MIKI FIKI 2016-09-24 17:38:03
Zatrudniłem się do firmy steinpol w wołowie z myślą bo ludzie opowiadali ze duże zarobki a tu 1400 zł na rękę nauczyłem się robić duże komplety ręce bolą a tu taka kasa i stanie w kolejce po pracy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kolejki po pracy i ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] oszukany zakład zwalniam się z tego syfu.
afo 2016-09-25 22:15:56
może i tak chociaż wszystko zależy od tego czy oferują umowę opracę i jakie dają wynagrodzenie, to branża meblowa wiec nie wiem czy można oczekwiać wysokich zarobków?
Zostaw swoją opinię o Steinpol Meble - Rzepin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Steinpol Meble