Opinie o Express People w Katowice

Międzynarodowa agencja pośrednictwa pracy z 10 letnim doświadczeniem w rekrutacji pracowników produkcji na rynek czeski i słowacki.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Express People w Katowice

Pracownik PE

Najgorsza agencja. (usunięte przez administratora). Dobrze, że organizują transport na święta,który miał być bezpłatny a kosztował ponad 200zł, bo połowa pracowników nie zobaczyła by Polski w święta.

Dominik

Napisałem z początku dobrą opinię, ale po weekendzie tydzień temu całkiem zmieniłem zdanie o ubytowaniu. Warunki były słabe byłem w stanie to przetrwać, bo darmowe, ale kolega za darmo dostał w twarz, ludzie zarzygani spali na korytarzu. Ciekawe na co ten monitoring. Podaję link do zdjęć z ubytovni w Kolinie - nazwa ubytowni Yaselska. Przestrzegam jadących do pracy w Foxconn - Kutna Hora. Praca jest ok, inne ubytownie nie wiem, ale tu macie tą jedną konkretną. Podpisuję się normalnie, nie żadnymi xxx, żeby nie było. (usunięte przez administratora)

@Dominik

Panie Dominiku, czegoś nie rozumiem. Czy to firma SK Expres tak nabrudziła na hotelu? Negatywna opinia powinna się odnosić do osób, które tam zrobiły bałagan. Nie jesteśmy firmą sprzątającą. Wiele razy powtarzałem, że o porządek i atmosferę na hotelu pracownicy dbają sami. My udostępniamy i opłacamy hotele pracownicze, które nie są naszą własnością. Jeżeli komuś nie odpowiadają warunki, może wynająć sobie hotel/mieszkanie/pokój na własny koszt a my wówczas dopłacimy kwotę ustaloną w umowie. Osoby, które w ten sposób się zachowują zostają wyrzucone z hotelu, więc proszę zgłosić tę sytuację koordynatorowi i wskazać osoby, pokoje, w których tego typu sytuacje miały miejsce. Jeżeli Pan, czy ktoś inny nie zgłosi tych pracowników to niestety sytuacje będą się powtarzać i to nie z naszej winy, bo jak mamy reagować na sytuacje, o których nie jesteśmy informowani? Zapraszam do kontaktu z koordynatorem zakwaterowania. Pozdrawiamy Zespół SK Expres

Jasenka

Ja dziękuje za tako prace. W hotelusyf i ubustwo , kaloryfere wogole nie grzejo. Laznia jak za prlu w toalecie kau na ziemi . szczykawki z narkotykami porozwalane w lazience strach wysc na chol by po pysku nie dostac . brak polskiego kordynatora. Babka z biora jak przed wyjazdem mowi ze bedzie do naszej dyspozycji to po wyjezdzie nie odbiera wogole telefon . obiecanki w biorze to tylko bajki . tak bioro bierze ze jechalo 20 osob a 6 musialo wrocic w tym samym dniu bo nie bylo miejsca w hotelu . w pracy zamiast pracowac to sie 12h patrzy. Kordynator nie mowi po polsku . kary za byle (usunięte przez administratora) . zaliczka miala byc po przepracowanym tygodniu niestesty ale nie ma. Po 3 dniach masz 200 kcz gdzie starczy ci na 1 dzirn na chlep ser i sok i co dalej gdyby nie mial swoich pieniedzy to bylo by zle . autobus wypchany ludzmi ze strach by kogos nie podeptac na szczescie zmondrzalem i wyjechalem z tod nikomu nie polecam naprawde to nie so klamstwa a pani zbiora prosze nie zaprzeczac bo nikt tu nie byl i nie widzial jak tu wygloda i co sie dzieje po nocach .

olol
@Jasenka

zgadzam się byłem tylko że w Mladzie ,zarobicie mniej niż w Polsce a nerwów

Pp
@Jasenka

Połamałem mózg i oczy czytając tekst napisany z tak rażącymi błędami. Ja bym się na Pana miejscu nie ośmieszał w ogóle i trzymał swoje opinie przy sobie, bo to wstyd na całego.

malaMi_la

Nie rozumiem tego całego bólu czterech liter o kasę z perfum. Byłam, pracowałam na pakowaniu, wypłata na konto była w piątek 19 stycznia. Nikt nie pisze o tym, jakie zaj*biste było zakwaterowanie, za które NIC NIE PŁACILIŚMY. 3 minuty od hotelu (a hotel nie był pracowniczy a normalny, świetny, pokoje 2 + 2 do tego łazienka z wc i prysznicem, opcja sniadań za jakieś drobne pieniądze) był wielki Kaufland, spod którego odjeżdżał autobus do pracy za, który również nic nie płaciliśmy. Okej, spóźnił się raz czy dwa, raz nawet wgl nie przyjechał, ale i tak zapłacili nam za ten dzień! Byliśmy tam na lepszych warunkach niż ci Czesi, ktorzy z nami pracowali. Szkoda, ze nie przedluzyli umów, ale bylismy o tym informowani na samym poczatku. Ja sie nie nastawialam na powrot, bo to roznie bywa, ale inni napalili się jak nie wiem co! To ja sie teraz pytam, czemu chcieliscie wrocic skoro aż tak źle tam bylo?! Narzekacie na spotkania bez tłumaczy - ok, czasem ciezko bylo zrozumiec Andreę, ale co to za problem podejsc i poprosic grzecznie o powtorzenie, o wytlumaczenie lub po prostu zadzwonic do biura i zapytac o co chodzi. Podumowując - źle nie bylo a bylo nawet bardzo dobrze, kasa za grudzien przekroczyla nawet moje oczekiwania i jak bedzie opcja wyjechac w tym roku (bo czasem projekty sie wznawiaja) to pojade bez zastanowienia.

brno
@malaMi_la

Czytałaś swój załącznik nr1 do umowy, w ktorym wypłata miała być do 15tego? Dostałaś ją 19-tego, nie zmartwiło Cię to? ok! Inni jak widzisz z tej samej agencji i miejsca pracy nadal nie mają, więc ciesz się swoim szczęściem ;] jeżeli chodzi o hotel, to my z Brna nie mamy zastrzezeń, ale to nie jest zasługo SK, tylko Notino, jak i również przejazdów darmowych. A o tym, że nie ma pracy przy perfumach po Nowym Roku niektórzy dowiedzieli się w tym samym dniu, w którym mieli jechać i to w dodatku pocztą pantoflową. Jak widzisz, nie u wszystkich jest wszystko ok, jedna agencja, naście przypadków.

@brno

Szanowni Państwo, zakwaterowanie, które oferuje agencja jest organizowane i opłacane przez agencję - nie przez pracodawcę użytkownika. Wszyscy pracownicy zostali poinformowani telefonicznie już 3 stycznia. Niestety, jeżeli ktoś zmienia numer telefonu lub ciągle ma wyłączony i nie odczytuje SMSów to nie mamy możliwości kontaktu.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Aleksandra

A co z tymi co maja dostac przekazy??? Czy to nie jest tak ze kazdy polski pracownik powinien dostac wyplate w jej dniu zgodnie z umową (wedlug tej umowy dokladnie 15.01) ?? A nawet jesli pod koniec miesiaca co pracownik expres people usilnie probuje nam wmowic, to chyba ostatniego grudnia powinna wyjsc!! Caly miesiac bez wyplaty??? to jest chyba niezgodne z prawem!? Oszust oszusta podkreca, jesli do konca tego miesiaca nie dostane wyplaty bede interweniowac.

Oszukana

Połowa komentarzy nie została opublikowana. Nie ma żadnego dobrego słowa, którym można by obdarować agencję. Łącznie z tym, ze nadal nie ma bonów, zniżka pracownicza-80% nie ma racji bytu. Dziękuję, nie pozdrawiam

Nala

Uciekajcie! Moi bliscy wyjechali wczoraj. Nie dość że brak jakiekolwiek szacunku od samego początku ze strony agencji. (Przyjazd na 9 rano wyjazd o 12). To w Nysie się dowiedzieli że grupa będzie podzielona. Podroz trwa 8 9 godzin a nie 6 jak piszą! Na miejscu w chodzi koordynator do busa i woła sobie z listy wybrane osoby a reszta jedzie dalej. Po przyjeździe sam koordynator powiedział że to co jest na miejscu jest bardzo dalekie od tego co mówią w Katowicach. Zakwaterowanie to najgorszy hotel robotniczy. Nie dość że (usunięte przez administratora) i smród to zimno. Nikt nie mówi że macie zabrać czajnik i garnki bo tego na miejscu tez nie ma!!! UWAGA!! nie macie zagwarantowanej pracy! O tym czy zostaniecie przyjęci dowiecie się na miejscu!! Nikt nie mówi co wtedy! Od samego początku słyszycie tylko że za wszystko są ogromne kary! Uważajcie wyjedziecie żeby zarobić a wrócicie z większymi długami!!!

@Nala

Szanowna Pani, dlaczego Pani wypisuje nieprawdziwe informacje? 1. Każdy projekt, na który są podpisywane umowy, jest umawiany na konkretną godzinę. Jeżeli rekruter mówi, że prosi o obecność na godzinę 10, to jeżeli ktoś przyjdzie wcześniej, nie powinien mieć pretensji do agencji, że czeka. Podpisywanie kompletów dokumentów trwa ok. 2 godziny i jest podzielone na dwie grupy. 2. Nikt nie został rozdzielony w Nysie. Czy Państwo w ogóle słuchają, co mówią nasi specjaliści? W jednym busie może jechać kilka osób na różne projekty, a jeżeli ktoś zapomniał na co aplikował i gdzie jedzie - nic na to nie poradzimy. Polecamy jedynie słuchać i czytać ze zrozumieniem, natomiast wczoraj żaden bus nie był rozdzielany - jestem ciekaw, skąd taka informacja. 3. Transport trwa 6 godzin, ale niestety nie mamy wpływu na warunki pogodowe ani na stan lokalnych dróg. Jak widać spadł w Polsce śnieg a jeżeli kiedykolwiek jechała Pani przez drogę prowadzącą do Republiki Czeskiej od strony Bogatyni, to zapewne Pani wie w jakim stanie tam są drogi. Niestety nasz kierowca nie będzie gnał po 100 km/h, gdzie nie ma takiej możliwości i narażał zdrowie, i życie naszych kandydatów. 4. Informacja o wyposażeniu, które trzeba zabrać podaje rekruter + wysyła SMS. Dodatkowo każdy kandydat otrzymuje naszą wewnętrzną broszurę, w której jest to napisane. Jeżeli mimo tego dalej ktoś czuje się niedoinformowany to bardzo mi przykro. Mogę jedynie uprzejmie prosić, żeby jednak każdy słuchał uważnie i czytał, co otrzymuje (SMS od rekruterów z potwierdzeniem oraz broszurę informacyjną). 5. Praca jest zagwarantowana i nie wiem, skąd takie informacje Pani bierze. Jeżeli rzekomo ktoś z Pani rodziny wyjechał to otrzyma umowę o pracę w środę albo czwartek i rozpocznie pracę następnego dnia po podpisaniu umowy. Nie dopuszczamy do pracy osób bez wywiadu, badań lekarskich i szkolenia BHP, co powinno być oczywiste. Cały ten proces trwa 2-3 dni, w zależności od liczby kandydatów. 6. Kary? Za co kary? Może ma Pani na myśli opłatę za hotel w momencie, gdy pracownik nie przyjdzie do pracy, bo jest pod wpływem alkoholu? Tak, wówczas za taki dzień nie opłacamy hotelu. Może ma Pani na myśli porzucenie pracy oraz zabranie ubrania roboczego wraz z kartą wstępu do fabryki? Tak, jeżeli ktoś ucieknie i nie odda tych rzeczy koordynatorowi to również koszt zostanie mu potrącony. Myślę, że osoba, która przyjechała do Czech do pracy, nie ma czym się martwić. Mam nadzieję, że obszernie wyjaśniłem wszystko. Przypominam, że Państwo podpisują u nas dokumenty, że zgadzają się na przedstawione warunki zatrudnienia. Jak wyżej wspominałem, mają Państwo aż 2 godziny na zapoznanie się z dokumentami, a nasi specjaliści są do dyspozycji w przypadku pytań i wątpliwości. Pozdrawiamy Zespół SK Expres

Zadowolona

Rewelacja

tom123
@Zadowolona

Czy możesz udzielić wiecej informacji? gdzie pani pracowała , co robiła, warunki mieszkaniowe itp ?

Zadowolona

Zapraszam na maila wielopoziomowy@gmail.com

tomek

napisałem na maila

tomek

jedzie ktos 22.01. do pilzna ???

elzbieta1974

witam pracowalam z chlopakiem w miejscowosci kutna hora w foxconn ludzie nie jest tak zle jak piszecie jesli ktos chce pracowac to pracuje piszecie ze wyplaty nie na czas to klamstwo pracowalismy tam trzy miesiace i nie zdarzylo sie zeby sie z wyplata spoznili a co warunkow zakwatrowania mieszkalismy na poczatku w kolinie w praktiku warunki w porzadku potem w kutnej horze na sefirtowych sadach tez bylo okej potem na mieszkaniu firmowym ludzie nie szukajcie problemu w sk express popatrzcie na siebie jak pracujecie i jak chodzicie do pracy

Nie popieram
@elzbieta1974

Wybaczy Pani, ale wypowiadają się w sprawie warunków (usunięte przez administratora)które pracowały. Trafiła Pani na dobre warunki i brak oszustwo, gratuluję, nam jednak się nie udało, więc mamy prawo się wypowiedzieć.

Witam, wyjeżdża ktoś do Pilzna w poniedzialek tj. 22.1.2018r. ?

pracowałem w(usunięte przez administratora)a wypłaty nie ma

@anonymous

Szanowny Panie, odpowiedź co do wynagrodzenia została wielokrotnie udzielona. Zapraszam do zapoznania się z naszymi wypowiedziami. Jeżeli jeszcze jakieś są wątpliwości to codziennie od 8 do 16 czekamy na Państwa w biurze. Pozdrawiamy Zespół SK Expres

tak ja pracowałem przy perfumach

Dominik

pracuję od tygodnia w Kutnej Horze i nie narzekam. ktoś chce coś wiedzieć to piszcie na maila: dominikherszt@gmail.com

rabarbarowa

Witam, Czy są tutaj jakieś osoby z pracy w Brnie przy perfumach z SK Expres? Jakieś opinie?

mala3333
@rabarbarowa

Witam czy wyjechała pani na te perfumy,jak taj jest i jakie zarobki,mam jechać w środę

Kryszardzik
@mala3333

Wyplata miala byc zawsze 15 dowiadujemy sie po przepracowanym listopadzie ze wyplata bd 22 grudnia czyli ostatni dzien pracy ! A wyplata z grudnia 30 stycznia ! Mialy byc 15 wiec to pierwszy temat . 2 wczesniej bylo powiedziane ze 15 bedzie polowa wyplaty a nastepna czesc w styczniu takze 15 wiec w trakcie zmieniaja sie zasady . ! Mozna sie wiec spodziewac ze zmarnowalem poltorej miesiaca odpowiedzialnej i dosc ciezkiej pracy ! . Hotel jest jak narbardziej wporzadku ale to nie istotne bo nie przyjechalismy tutaj na wakacje . Bardzo zle traktuja ludzi jezeli chodzi o umawianie sie i wzajemny szacunek . Wymagaja duzo w zamian pracownicy nie dostaja wyplaty ? . 3 sprawa tez istotna ... sami musimy sobie zalatwic konto w czeskim banku bez koordynatora ! Po czym okazuje sie ze konto wcale nie bd uzyteczne a naprawde duzo chodzenia i zalatwiania. Ubezpoeczenie obiecane chorobowe nie istnieje. Dziewczyny tna rece i musza potem czekac na autobus. Duzo by pisac ale szkoda sie pluc wiec na koncu sprawa Norm (oczekiwan pracodawcy od pracownika ) 125 paczek na godzine przy czym zeby to osiagnac po 1 trzeba miec szczescoe calyczas po 2 trzba dac z siebie wszystko .... itak dalej i tak dalej reasumujac . Ruchaja ludzi bez mydla Amen

Pickerka
@Kryszardzik

Ja sie cieszę ze zrezygnowałam w ostatnim momencie w Czechach.(usunięte przez administratora)

@Kryszardzik

Dzień dobry, koordynatora nie można porównać do opiekuna w przedszkolu, który wszędzie bierze swoich podopiecznych za rączkę i prowadzi. Każdy ma obowiązek we własnym zakresie założyć konto w Czechach, jednak na miejscu są osoby, które mogą pomóc. Każdy pracownik jest ubezpieczony w VZP i nawet tłumacz w razie potrzeby udawał się z potrzebującymi do VZP, aby załatwić dokumenty ubezpieczenia. Podejrzewam, że Pan, który się wypowiada albo nie przepracował listopada lub nie przychodził na regularne spotkania organizowane przez Panią Koordynator, ponieważ wówczas dostałby informację odnośnie norm - głównie bonusu, mimo niespełniania norm. Polecam w takim razie udać się do koordynatora i poprosić (grzecznie i uprzejmie) o taką informację, bo to właśnie Pani Koordynator załatwiła dodatkowe premie. Podejrzewam, gdyby Pan posiadał wszystkie informacje ze spotkań (na których nie był) to nie miałby z niczym problemu. Pozdrawiamy Zespół SK Expres

.jgshrjvk
@Express People

Z czeskimi kontami bankowymi bardziej chodzi o to, ze przez telefon Express People mowi, ze to ONI zakladaja nam te konta bankowe, a po przyjezdzie okazuje sie cos innego i jednak kazdy sam musi sobie wykombinowac konto.

@.jgshrjvk

Szanowny Panie, gwarantuję, że nikt Panu nie mówił, że to Panu konto ktoś zakłada, bo to jest niemożliwe. Nasi pracownicy mają wieloletnie (min. 2 letnie) doświadczenie w obszarze HR oraz znają przepisy prawa pracy (i nie tylko) w Polsce, Czechach i na Słowacji. Nikt nie weźmie za Pana dowodu osobistego i nie podpisze się pod umową o konto. Proszę nie wprowadzać naszych kandydatów w błąd.

MARCIN SZEWCZYK
@Express People

O jakiej znajomości prawa Pani mówi. Ja pracowałem przez waszą agencję w Skodzie i to było jakieś nieporozumienie. 17. 11.2016 roku zostałem zatrudniony a 17.12.2016 zostałem zwolniony. Po czym znów zostałem zatrudniony 02-01-2017 do Skody w Kwasinach. Czy to aby na pewno legalne i zgodne z jakimś prawem pracy czy innym. Dokumenty z mojego zwolnienia otrzymałem 10-01-2017 i podpisałem z ta datą pani koordynator Małgorzacie Tomaszewskiej. Do dziś nie otrzymałem również ostatniego paska wypłaty za kwiecień 2017 roku. Więc zanim napiszecie rzeczy które są niezbyt prawdziwe delikatnie mówiąc proszę sprawdzić Fakty.

@MARCIN SZEWCZYK

Szanowny Panie, proszę zapoznać się z KP Czeskiej Republiki i później zapraszam do biura do Katowic, wówczas możemy porozmawiać. Przypominam, że pracował Pan w Czechach, nie w Polsce i był zatrudniony przez czeską agencję, nie polską. Firma SK Expres jest tylko pośrednikiem NIE pracodawcą. Firmę Express People obowiązuje czeskie prawo pracy a firmę SK Expres polskie prawo pracy, a wobec pracowników delegowanych KPC. Pozdrawiamy Zespół SK EXPRES

s
@Express People

jakie polskie prawo pracy? jak wasze umowy to dzieło! nic nie warte świstki papieru,w Czechach są drugie umowy tylko po czesku i tylko do wglądu bez podanej stawki i godzin pracy,potem agentura tam wpisuje sobie śmieszne kwoty i 12 h pracy przez 6 dni i wypłaty są po 10 tyś kc bo w Czeskim prawie do 10 tys kc nie opłaca się nic,tylko podatek,powyżej 10 tys musi być już pełne ubezpieczenie ze składkami.

Ten
@Express People

Jak to koordynator załatwia dodatkowe premie??? Co to za przekręt!!!! Premia należy się pracownikowi od pracodawcy,czyli firmy w której się pracuje!!! A nie od jakichś koordynatorów,co za oszuści,blee sami gubicie się w swoich kłamstwach,druga sprawa koordynator jest tam jak (usunięte przez administratora) od sran...ma być na każde zawołanie,bo za to bierze wypłatę,a nie jak u was z wielką łaską!!!

ona
@Express People

haha 2 lata doświadczenia to bardzo dużo ;)

@Ten

Szanowny "TEN", proszę o dokładnie przeczytanie naszych wypowiedzi - ze zrozumieniem. Temat jest wyczerpany. Pozdrawiamy SK Expres

@.jgshrjvk

Ja wyjeżdżam w poniedziałek i wyraźnie mi powiedziano, że Koordynator jedynie mówi nam gdzie najlepiej założyć konto, które potem zakładamy sami. Myślę, że nie jest to problem.

TEN
@Express People

Widzę że jak się prawdę o Was napisze to temat się wyczerpuje,no takiej odpowiedzi się spodziewałem:) dziwię się tym ludziom którzy czytają te opinie i dalej chcą z Wami wyjechać,przecież 90% opinii to negatywy,nikt by tak nie oczerniaj żadnego pracodawcy gdyby był uczciwy.Temat wyczerpany...

DOMINIKm
@Dominik

hej tez mam jechac w poniedzialek

DOMINIKm
@Dominik

jedzie ktos w poniedzialek do kutna hora??

Kam8l
@DOMINIKm

Ja jadę w poniedziałek

Krzysztof K.

Panie w biurze mówią zupełnie inne kwoty niż są na umowach. Mówią ile maksymalnie można zarobić a to jest nie realne do wyrobienia!!!! Ludzie zastanówcie się czy warto za takie same pieniądze wyjeżdżać do obskurnych pokoi w których nie chcą spać osoby które przyjeżdżają z biura w polsce. Jest tam smród, polacy to przeważnie kryminaliści, osoby z zadłużeniami których w pl nie przyjmą, bo wolą chlać. Picie jest na porządku dziennym. Szczerze nie polecam. Zostałem okłamany. Wysłałem Państwową Inspekcję Pracy ale im nic nie zrobicie. Trzeba by to załatwić w Czechach no ale "głupi polaczek" nie wie gdzie co załatwić a nerwów na to nie mam. Serdecznie nie pozdrawiam

Radek z kvasin

Witam nagralem rozliczenie telefonem..zenada.. Podspodem bedzie drugi filmik z warunkami w kvasinah i okolicy (usunięte przez administratora)

@Radek z kvasin

wrzuciłeś piłkarskich rekordzistów...

Moro

Po wypowiedziach można wywnioskować jakiego pokroju ludzi zatruduniają (wykształcenie podstawowe niepełne), a później się dziwią, że im bzdury wypisują. ???? Nie, dziękuję ????

sprawdzony3
@Moro

agentura avi w mlada boleslav to jedna wielka bzdura zadymy na hotelach kasa jak w polsce libacje melanze i policja na karku

Pan x

Byłem tam 3 miesiące od wrzwśnia oszustwo na oszustwie wypłaty coraz miejsze odradzam

Dominik

Widzę, że opinie są różne. Jeśli chodzi o hotel to wypasu nie wymagam, zwłaszcza, że jest darmowy. Jadę 8 stycznia do Kutnej Hory do pracy w Foxcon. Jest tu ktoś jeszcze kto jedzie w tym terminie? Pozdrawiam.

ck
@Dominik

Siemka ja z kolego jade chodz po przeczytaniu tych opini nie wiem czy mam ochote jechac

Ziomuś
@Dominik

ja jade (usunięte przez administratora)

@ck

wydaje mi się, że te opinie są podkolorowane. jakby faktycznie tak było to ta agencja dawno by była zamknięta. z resztą dużo opinii jest sprzed paru lat. ja jadę, nie jest to duży koszt, także warto spróbować. najgorsze to, że muszę z Gdyni do Katowic się dostać, ale już mam wszystko ustalone :).

@Ziomuś

to widzimy się w poniedziałek rano przed biurem :). pod poprzednim postem o podkolorowanych opiniach zapomniałem się podpisać. ktoś jeszcze? jutro jeszcze Pani z biura ma dzwonić potwierdzić, także potwierdzam i idę jutro zrobić zakupy, a w niedzielę w nocy ruszam do Katowic :).

Marcin Szewczyk
@anonymous

Jeśli chciałbyś poznać moja opinię na temat tej agencji i to nie ze słychu to napisz pod adres marcinszewczyk720@gmail.com lub na fb marcin szewczyk.

@Marcin Szewczyk

napisałem na fejsie

s
@Dominik

Jak szybko wyjedziesz tak szybko wrócisz,te nory co oni oferują nawet nie można nazwać hotelem,raczej coś w rodzaju pijackich melin.

on
@anonymous

Jak będziesz na miejscu to sam się przekonasz czy opinie są podkoloryzowane,a Agencji nie zamkną bo oni nie załatwiaja żadnej pracy,tylko pośrednicza w załatwianiu pracy dla innej czeskiej agentury,to w Polsce sa praktycznie bezkarni,druga sprawa że każdy oszukany woli wrócić do Pl i dać sobie spokój z oszustami niż ciągać się latami po sadach o parę złotych

@s

tak czy siak pojadę. a z czasem wynająć pokój na własną rękę to nie problem. czego wymagać od hoteli pracowniczych. w poniedziałek napiszę co i jak, jak dojadę na miejsce.

Mody
@Dominik

Hey dominik kiedy jedziesz ja jade w poniedzialek o 9 .

ja.
@Dominik

Tam nawet nie zarobisz na ten pokój ;),ale optymista z Ciebie,ci ludzie nie maja skrupułów kłamią w żywe oczy aby tylko przyciągnąć chętnych,oni i tak mają zapłacone czy ty tam porobisz miesiąc,dzień,godzinę :)

@Mody

ja też. koło 8:30 będę przed biurem.

Zostaw merytoryczną opinię o Express People - Katowice

• Jak się pracuje w Express People?

Zobacz opinie na temat firmy Express People tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Express People?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 16 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Express People?

Kandydaci do pracy w Express People napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Express People