Opinie o Izotechnik w Płock

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Izotechnik. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Izotechnik na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Izotechnik w Płock

Tofik

Niech wisienka wraca na Czechy pojedzie-Tofik!!!

Tofik

Jrek smakoszu dlaczego pozwoliles żeby się wisienka zwolnil z Izo teraz robi karierę w innym zakładzie . A bez niego tutaj to nie robota.Ma natychmiast wracać ,skończyłem .

@Tofik

Panowie co wy chcecie odemnie co ja mogę ,ja nic nie moge bo ja pionek jestem.Dajta mni spokój .

Rak

A Wisieńka nie wróci tak samo jak ja

Tofik

Jrek gdzie jest wisienka bez niego to nie robota- niech on natychmiast wraca. - Tofik!!!

Jaki jest wkład kierownictwa Izotechnik w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Pracujący

Wkład jest żaden.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Izotechnik? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Irek

Kurka wodna Łódź podwodna .Mialem życzenie żeby wisienka od kwietnia stawił się w robocie . A tu ani widu ani swidu . A bez niego to nie robota.

Jrek

Od kwietnia wisienka będzie w izo. Skończyłem!!!

@Jrek

Jrek kwiecień pojutrze ostygnij.On tu nigdy nie wróci

Tofik

Działalność do domu.A gdzie jest wisienka do wuja Wacława .Niech on wraca bo bez niego to nie robota !!!- Tofik.

tolek

Panowie interesuje mnie czy dymcia ,w dalszym ciagu smakuje pod baranami.No wiecie co ???

Tak
@tolek

Bez zmian to jest prawdziwy smakosz.

Tofik

wisienka zwolnil sie juz prawie 2 lata temu.Niech Marcin wraca natychmiast do izo.Na Slowacje pojedzie,bez niego jak pisalem wczesniej to nie robota!!!(usunięte przez administratora) Tofik

Irek
@Tofik

Dzwoniłem nie chce gadać nie wróci. Tofik musimy działać bez wisienki. Wiem bez niego to nie robota ale co zrobić.

dzbanek
@Irek

Ludzie gadają że wisienka to był kabel i trzymał palec w odpowiednim miejscu.

Rak

Mieszkam niedaleko wisienki i też pracowałem z nim no może 10 lat temu i co mogę powiedzieć jest to dobry kolega. Znam go prywatnie to nie jest jakiś kabel.

@dzbanek

Słuchaj ludzi to będziesz w zimę w trampkach chodził wisienka to dobry kolega. Dużo wiedział robił kupe lat. Ale napewno nie kablowal

Ciekawy

Podobno z powodu korona wirusa jest nakaz noszenia maseczek przeciwpyłowych... Z czego pracownicy z wynajmu i na działalności za taką maseczkę będą mieli potrącane z wypłaty 25zl za sztukę. A jak wiadomo w tych warunkach pracy taka maseczka wystarczy na jeden dzień Czy to prawda?

Biuro IZO

Witam. Panowie piszecie takie (usunięte przez administratora) aby tylko oczernić nie winnych ludzi, zastanawiam się dlaczego. Jestem białym kaskiem i chce powiedzieć że Ircia pije pod baranami czy Babka pije, jest to nie prawdą. Poczytajmy te wpisy i zastanówmy się kto to pisze, kto chciałby zatrudnić pseudo spawacza Wiśnie a dlaczego jest dużo wpisów że Wiśnia wracaj. No przecież to sam Wiśenka te wpisy robi i loguje się jako inny użytkownik. Czytałem wpis na temat Babki tylko że Wiśnia nie wiedział że Babki nie było w pracy, Babka był na chorobowym. I na koniec poprawie się to nie Panowie piszą tylko zazdrosny Wiśenka że nikt go niechęcę do pracy. Wiśenka – Pozdrawiam.

@Biuro IZO

A nie wiem czego by mnial wiśnia zazdrościć z tego co wiem to pracuje już prawie 2 lata w innej firmie i żadnej innej pracy nie szuka. A więc pomyliłeś się biały kasku. Ja również pozdrawiam wisienka z całego serca.

@Biuro IZO

Co ty tu wypisujesz za informację niech wisienka wraca natychmiast bez niego to nie robota!!!!!

@Biuro IZO

Słuchaj koński ogonie. Komuś się nudzi to wypisuje brednie, napewno nie wisienka .Pracuje już prawie 2 lata w innej firmie przy domu za ładne wynagrodzenie . Jest dobrym spawaczem i też na tym stanowisku pracuje nie przerwanie od wielu lat. A przede wszystkim jest to dobry kolega .Ja często do wisienki dzwonię ,ostatnio jak dzwoniłem tydzień temu to powiedział ze o Izo to już zapomniał tak ze odwal się raz na zawsze od kolegi wisienki akurat jemu to lata i powiewa ze ktoś tam pije pod baranami . Tak ze powtarzam jeszcze raz odwal się biały kasku od kolegi wisienki.

Tofik

Niech wisienka wraca na Słowacje pojedzie bez niego to nie robota!!! Tofik.

Tofik

Niech wisienka wraca natychmiast bez niego to nierobota

Panowie interesuje mnie ,ten stary odgrzewany kotlet to jeszcze robi?

Tolek
@Piotr

Robi a gdzie on pójdzie.

kiedy ruszy robota mam dość tego urlopu

Spawacz

No dobra wszyscy piszą o tym Irciy. A czemu nie piszecie o Babce Wóju przecież oni są gorszym (usunięte przez administratora) Od pozostałych

Niech wisienka wraca - na Słowacje pojedzie. Tofik

Jutro poniedzialek widze wisienke na 6 w robocie bo bez niego to lipa -Tofik

Jrek

Wisienka zwalniaj się z tamtej roboty i wracaj bez Ciebie to nie robota.

@Jrek

Pędź wrotki ogonie.

Tofik

A wisienka nie wraca i pewnie nie wróci a bez niego jednak nie robota. Tofik

Grzegorz
@Tofik

Wisienka nie wroci nigdy tak samo pewnie jak ja.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Izotechnik - Płock

• Jak się pracuje w Izotechnik?

Zobacz opinie na temat firmy Izotechnik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Izotechnik?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 42 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Izotechnik
2.2/5 Na podstawie 247 ocen.
  • Witolda Zglenickiego 44E
    09-411 Płock