Opinie o Izotechnik w Płock

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Izotechnik. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Izotechnik na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Izotechnik w Płock

Dieduszka

Co wy z tym Wisienką wszyscy macie? Robiłem z tym paprakiem, leser i ciamajda a na dodatek każda spoinę musi oblać ze niby mu się zagrzała. A ty Fafik pewnie tęsknisz bo razem byście tworzyli duet. Towarzystwo wzajemnej adoracji i melepectwa

@Dieduszka

Oblać to my Ciebie możemy wisie.. ka to nasz kolega i na niego czekamy i będziemy czekać bo bez niego nie dajem rady

Kiero

Tofik zamiast wypisywać o swoich tęsknotach to się lepiej weź do roboty bo to Świnoujście niedługo zatonie a ty nadal będziesz e tam kończył ten projekt :)

@Kiero

Nie przejmuj się poradze sobie. To jest moja budowa.

@Kiero

Wisie....a jest mni bardzo potrzebny ..

Budyn
@Tofik

Wisnia jest potrzebny na gwałt Potrzeba kilka wiadomości a on strzela z ucha a on będzie wiedział PS. Tofik ty to chyba z wisnia jesteście dogłębnie zaprzyjaźnieni

@Budyn

Tak oczywiście wis... a to nasz kolega. Sam gumowe ucho jesteś o nigdy nikogo nie pod....... bał. Jest potrzebny do pracy bo to jest fachowiec na dużą skalę.

@Kiero

A będę wypisywał o swoich tęsknotach pisze co czuje i jest mni z tym dobrze.Przedemna jeszcze wiele projektow

@Kiero

Gdzie jest wisienka niech on wraca jest badzo potrzebny

Dominika
@Tofik

Myślisz, że po tylu miesiącach się zjawi?

Tofik

Dlaczego jeszcze tu nie ma naszego kolegi.

O kim mówisz? :P

@Halina

Jak o kim o koledze wisi..ce .Chcę żeby jak najszybciej tu wrócił.

Co Ci tak na nim zależy :D

@Halina

Zależy mni na nim tu się wyszkolił inna firma korzysta z jego wiedzy i umiejętności .Jest to dobry kolega spawacz . Pomógł by mni zrealizować wiele projektów . Bez niego to nie praca powiem krótko jutro na 6 widzę go w pracy jest bardzo potrzebny.

@Tofik

To fajnie mieć takiego kolegę. Pojawił się w końcu? :)

@Halina

Nie on tu nie wróci a szkoda.

Natalia
@Kolega

A czemu nie wróci? Firma nic nie robiła aby go zatrzymać? skoro tak dobry pracownik

@Natalia

Kierownik produkcji chciał żeby został nie zgodził się ale może po 4 latach z chakem jest jakaś szansa

@Natalia

Kierownik produkcji chciał go zatrzymać nie powiodło się ale może po 4 latach z kawałkiem jest jakaś szansa żeby wrócić bo bez niego to nie robota.

@Natalia

Kierownik produkcji próbował go zatrzymać niestety nie powiodło się ale może po ponad 4 latach jest jeszcze jakaś szansa.

@Kolega

Niech wisi...ka wraca po wakacjach widzę go u nas w pracy.

Julia
@Kolega

A co kierownik produkcji może? Ona jest władna np powiększyć pensję czy dac benefity?

Nie polecam, szukają kogoś z wyższym wykształceniem, ze znajomością języka obcego ale za najniższą krajową ... Śmieszne.

@Kandydat

Byłeś u nich na rozmowie czy wnioskujesz to na podstawie ich oferty? Może wiesz o co pytają przy rekrutacji?

Helena
@Kandydat

jakiś konkretny język obcy wymagają?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Izotechnik? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Marycha.

Tak bym chciał żeby wienka wrócił nie ma go już ponad 3 lata pamięć została.

Barbapapa
@Marycha.

można. Sam Prezes albo syn Prezesa Cię przebada i to całkiem prywatnie.

Marycha
@Barbapapa

Uważaj żebyś Ty nie został przebadany bo kfalifikujesz się do tego

Pan
@Barbapapa

Człowieku zmadrzyj co ty tu wypisujesz.

Kolega

Gdzie łon jest ile czasu mamy czekać bez niego to wuj nie robota już natychmiast go tu widzę .

Bogdan

O kim mówisz? Jakiś lider jest na L4 czy co? :D

@Bogdan

Jak o kim o naszym koledze wisien..ce.

Bogdan
@Kolega

I co, bez niego jest gorzej czy sobie żartujecie? :D

@Bogdan

Budyń dzwon do wisienki trzeba dać mu dobra stawe. Niech się zwalnia z tamtej pracy i wraca do nas. Odkond go niema spawanie jest na słabym poziomie. Wiem pracowałem z nim (usunięte przez administratora) lat. Jest to dobry fachowiec a przede wszystkim dobry kolega. Jak wisienka nie wróci, dowiem się gdzie pracuje i pujde. Do niego. Tutaj mu zawsze czegoś zazdrościli to papraki są.(usunięte przez administratora)

Grzegorz (rzeznik)
@Kolega

Pocałujta mnie tam gdzie słonko nie dochodzi.

@Bogdan

Bez niego praca nie ma smaku nie ma go już blisko 4 lata.Tak bym chcial żeby wrócił .Czekamy na niego .Już ma być od poniedziałku

Tak
@Tofik

Będzie po majowym .Jest potrzebny.To nasz kolega.

@Tak

To fajnie nie mogę się już doczekać.

A jak wygląda praca na sekretariacie? Czy często zmieniają tam panie? Odnoszę wrażenie, że co i rusz zatrudniają kogoś innego ale proszę poprawcie mnie jeśli się mylę. Jakie jest wynagrodzenie na stanowisku sekretarki w tej firmie, najniższa krajowa?

Tofik

Jest Wielkanoc a naszego kolegi wisienki niewidac już 3 lata bez niego to lipa .Tak bym chciał żeby po Świętach . Tu robił zwolnił się 3 lata temu i słuch zaginął ,jest potrzebny.Bez niego nie robota .Powiem krótko we wtorek widzę go tu na robocie .

@Tofik

Za 2 tygodnie będzie następna Wielkanoc trzeba dzwonić prosić może wróci bez niego to lipa to nie robota tylko wegetacja. Że ten budyń nie zdołał go zatrzymać. Powiedział wisien..a kategorycznie NIE!!! Ale może po 4 latach jest może jakaś szansa budyń trzeba próbować tak bym chciał żeby wrócił. J trząsł spawaniem jak dawniej. Głogów zbiornik to były czasy pokazał tam klasę. Ten cały dymek może się schować przy nim że swoimi umiejętnościami. Jedynie maszynę wisin.. e mógł by nosić.

@Kolega

To prawda tak było czekamy z utęsknieniem.

Grzegorz (rzeznik)
@Tofik

Wisin to nie kotlet. Pracuje w innej firmie i dobrze się ma.

To już 4 Wielkanoc bez naszego kolegi

Rak
@Kolega

Tak to prawda to fachowiec daje radę i nie wraca pomimo lat .Jest rozgarnięty i ma honor .To nie jest ciepły kluch tylko facet z jajami .

Karol

Witam czy wypłaty sa na czas czy sa opóźnienia?

Kto
@Karol

Jeszcze ci odetną za składki zdrowotne zusu daj se spokój z tą firmą człowieku

Helena
@Kto

No ale to normalne że się opłaca składki zdrowotne .. no chyba że ktoś nie chce być ubezpieczony??

Kolega

Piszesz o irci i łysym to prawda.Nie dali sobie rady ale nie tylko oni takich jest wiecej

Kto

Budyń ty chamie patrzysz w kamery a sam nic nie robisz izotechnik ciągnij się razem z tym budyniem pały chodzace walcie się az wstyd mówić komuś że tam się pracuje (usunięte przez administratora)

Kolega

Gdzie jest wisienka!!!.10 stycznia miałem życzenie żeby był.

Monterro

Ej słuchajcie a pracuje tam jeszcze w KJ ten mały, milmetr, pieniążek Jańciu wodnik? Jego to chyba śmierć na odbiorach zastanie a Frydrysiak będzie mógł go dopiero zabrać po odbiorach UDT. Nie ma to jak Kaziu i jego funfle - Związek Kombatantów kontroli jakości. Widać że wiatr odnowy i odświeżającą bryza do tego działu nie dociera.

Majster
@Monterro

Ej, jak nie ma??? A ten młody co działa z tym ex-żołnierzem to co? Jeszcze chwila i przejmą stery i wtedy będzie dopiero dyscyplina i Kontrola rodem z Afganistanu????????

Wisi...a niech wraca .Czekam na niego .NATYCHMIAST!!!

Klaus

Odradzam, ludzi mają za nic. Wyzywają, drą gemby. Zero szacunku do pracownika. Wszędzie byle nie tam.

Rak
@Klaus

Prawda popieram

@Klaus

Dziś nie było naszego kolegi w pracy mówię oczywiście o wisi.....ce . Piwem krótko 10 stycznia 2022roku.Widze go w pracy na 6 rano natychmiast .Jest potrzebny .

Kolega

Tak bym chciał zeby po Świętach. Wrócił nasz kolega wisie..a.Z nim praca ma smak. Będzie on to będzie szła robota.

Tak bym chciał żeby nasz kolega już wrócił wisie....bez niego kwitniem

Mały Aniołek

Ludzie wspaniali, brygadziści sprytni, kierownicy obrotni. kiedy trzeba pyskaci.

Tofik

Nie ma wisien.... bez niego nie robota .Trudno zwalniam sie stad nie moge patrzec na to wszystko . BEZ wisi..... praca stacila smak- TOFIK.

Tofik

Tak bym chcial zeby wisie...... tu robil bez niego praca stracila smak-natychmiast go tu widze jest potrzebny .

Zostaw merytoryczną opinię o Izotechnik - Płock

• Jak się pracuje w Izotechnik?

Zobacz opinie na temat firmy Izotechnik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Izotechnik?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 42 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Izotechnik
2.2/5 Na podstawie 246 ocen.
  • Witolda Zglenickiego 44E
    09-411 Płock