Grupa Mokate

Opinie o Grupa Mokate

Rr

Cześć jak praca na magazynie i wózki widłowe chciałbym jakieś konkretne info

Fila

Ja uważam ze praca o kasa ok i ludzie także jak nie pozwolisz sobie niektórym wejść na głowę a z brygadzista nie zadzierasz i robisz yo co do Ciebie należy :-)

Piękna384

Czy może ktoś się podzielić opinią na temat pracy w Dziale Marketingu? Jaka atmosfera pracy, ludzie, zarobki? Czy liczy się zaangażowanie czy tylko cyferki? Czy jest jakaś możliwość rozwoju? Pozdrawiam.

Serdecznie polecam

Zostałem zwolniony po 3ech latach za przewinienia kolegi ze zmiany. Głównym powodem było to że nie polubił mnie kierownik i ciągle szukał do czego się przyczepić.

Czy MOKATE Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Halo

Nie wiem, ale bardzo ciekawi mnie czemu twój komentarz dostał negatywne oceny.

Witam, czy jest szansa na jakieś sensowne zarobki na stanowisku elektryk/elektronik utrzymania ruchu? Mam tu na myśli przynajmniej te 6tyś brutto(4300netto)?

Byłem

Witam Wszystkich Nie miałem okazji pracować w firmie MOKATE, dlatego podzielę się z wami tylko moimi odczuciami co do rozmowy kwalifikacyjnej. Telefonicznie zostałem zaproszony na rozmowę - stanowisko kierownicze. Wstawiam się na umówiony dzień w wyznaczonym miejscu. Fabryka jak fabryka - część biurowa i część produkcyjna. Zostałem przyjęty przez Dyrektora jednego z pionów i to on też odbył zemną całość rozmowy. Pytania typowe: czym się Pan zajmuje, co Pana interesuje + stricte techniczne wymagane na tym stanowisku. Rozmowa w moim odczuciu jak najbardziej na + (wszystkie warunki spełnione przez moją osobę + doświadczenie). Pytanie końcowe - do kiedy mogę się spodziewać odpowiedzi czy moja kandydatura została pozytywnie rozpatrzona? Odp: do 2 tyg damy znać, jednak dalej drążę temat: Czy mam rozumieć, że jeśli w ciągu 2 tyg się Państwo nie odezwą to się nie zakwalifikowałem? NIE - na pewno się odezwiemy. I tak czekałbym do dziś, tylko miałem nr do firmy i z ciekawości zadzwoniłem - usłyszałem z wielką łaską informację, że się nie dostałem - nie mam żalu, że się nie dostałem - być może byli lepsi, ale jeśli ktoś mi się zarzeka, że na pewno da mi znać do 2 tyg jaki jest wynik, a później tego nie robi nazywam jednoznacznie - BRAK PROFESJONALIZMU. Dziękuję.

@Byłem

Dziękujemy za obszerny opis sytuacji i wyrażenie opinii na temat procesu rekrutacji w naszej firmie. Przykro nam z powodu zaistniałej sytuacji. Dokładamy wszelkich starań, aby osoby biorące udział w rekrutacji w MOKATE otrzymywały informację zwrotną o wyniku procesu i cały czas pracujemy nad doskonaleniem procesów, by takie sytuacje nie miały miejsca. Dlatego dziękujemy za Pana komentarz. Pozdrawiamy!

tojajestem
@Byłem

czy chodził o o stanowisko biurowe czy stan. w częsci produkcyjnejj??rekrutacja?dzieęki

Arbeitfrei

Dzień dobry. Co możecie napisać o pracy na produkcji, jakie są wasze opinie? Czy firma planuje przyjęcia na dział produkcji w najbliższym czasie? Pozdrawiam.

Trox

Wypłata w terminie. Dobrowolne nadgodziny. Dodatek stażowy, bony, nagrody, Multisport. Praca lekka. Jakoś ludzie mówią że się zwolnią, a dalej tu siedzą, niektórzy wracają - mówi samo za siebie. Jesteś leniem i cwaniakiem - wszędzie będzie Ci źle. Normalnie pracujesz i wszystko jest spoko. Bez powodu nie zwalniają. Tak jest w każdej szanującej się firmie. Zostań właścicielem i udowodnij że będziesz zatrudniać leni, nierobów i cwaniaków. Polecam dla zdecydowanych którzy potrafią wypełniać swoje obowiązki.

Asia

Czy praca na pakowaniu jest ciężka? Jak wygląda?

Darotx

Witam. Mam pytanie jak to jest z Mokate Polska firma Polscy Właściciele zwalniają pracowników z Polski a zatrudnia się na ich miejsce Ukraińców.

@technolog

Dzień dobry. Chciałbym się dowiedzieć więcej na temat pracy w dziale technologii, np. Atmosfera., wymagania, ludzie, szefostwo, wdrożenie na stanowisko itp. Jak wygląda temat znajomości języka angielskiego - konieczny na mega wysokim poziomie?

Witam wszystkich. Moze ktos powiedziec jak ksztaltuja sie zarobki na stanowisku Mechanik / Operator linii produkcyjnej. Jak wygladaja mozliwosci awansu oraz rozwoju pracowniczego? Z gory dziekuje za odpowiedz.

bono

A ja mam pytanie - czym spowodowane są zwolnienia w administracji w Mokate? Interesowała mnie ta firma (chciałem aplikować na ofertę pracy Dyrektor IT), ale zrobiłem mały wywiad i dowiedziałem się , że kilka głów poleciało, zwłaszcza kierowników w ostatnich tygodniach. I nie wiem co o tym myśleć. Ktos coś?

@bono

Oszczędności... tu jak w wiekszosci firm patrza na cyferki a nie na ludzi. Proste. Ale jak chcesz to aplikuj - sporo osob nie narzeka na te robote

Jakie zmiany są w firmie ?

Pracownica

Jaka jest zmianowość?

Pojawiła się oferta na starszego przedstawiciela handlowego. Czy ktoś wie jakie to stanowisko? Jakie zarobki- podstawa i premia? Jakie auto?

Wieloletni
@Paweł

Na strasznego PH? Na jaki teren?

Souflay

Za (usunięte przez administratora)? Szkoda mojego czasu

Szymon
@Souflay

Może jest to stawka tylko początkowa? Właśnie chciałem zweryfikować, czy będąc osobą zatrudnioną w firmie MOKATE można z upływem czasu otrzymać bardziej atrakcyjną stawkę wynagrodzenia. Mam nadzieję, że ktoś z forumowiczów odpowie, czy taka opcja istnieje.

zainteresowany
@Souflay

a praca na magazynie? ktos cos moze napisac? jakie stawki i jakie warunki pracy?

Gabriela
@zainteresowany

Nie wiem nic o stawkach na magazynie w MOKATE. Słyszałam jedynie, że firma na pewno oferuje: umowę o pracę, pracę pełną wyzwań oraz pakiet szkoleń. To już dosyć preferencyjne warunki - nie uważasz?

@Souflay

coś ci sie pomyliło, można zarobic wiecej

@Szymon

to jest jak najbardziej stawka początkowa, jak się postarasz, to zarobisz o wiele więcej

Mmmmm
@zainteresowany

Stawka na umowie próbnej 16 zł później 17 zł brutto... Premia miesięczna w zależności kto co jak pracuje... nadgodziny czasem się znajdą

Mariusz
@Mmmmm

Często zdarzają się sytuacje, że pracownik musi zostać dłużej w pracy, aby dokończyć powierzone przez pracodawcę obowiązki? Chciałbym ustalić, czy w momencie, gdy zostajemy dłużej również, możemy liczyć na wynagrodzenie bądź możliwość odbioru tych godzin w inne dni.

???
@Szymon

początkowa, później można zarabiać więcej

Mmmmm
@Mariusz

Witam jak zostaje się dłużej w pracy to jest płacone jako nadgodziny.... Ale nie musisz zostawać twój wybór jak nie dokonczysz swojej pracy to przychodzi następna zmiana i skonczy za Ciebie...

abc
@Szymon

To jest stawka początkowa, jak będziesz OK, to dostaniesz więcej.

@Mmmmm

a na nadgodzinach można sporo zarobić

były
@Szymon

Nie bardzo, taka opcja nie istnieje, nie ma czegoś takiego jak podwyżka np. z nową umową, podwyżka jest wtedy kiedy podnoszą minimalną i to są sprawy groszowe . W zeszłym roku podnieśli po 1,40 na godzinę, bo ludzie się bardzo zwalniali, więc z pensji (usunięte przez administratora)podnieśli do (usunięte przez administratora)netto. Taka sytuacja miała miejsce pierwszy raz od 10 lat.

@Szymon

Nie, nie istnieje. Po 10 latach pracy masz stawkę porównywalną do nowo przyjętej osoby, różnica ok. 0,50 zł. Dlatego tak wiele osób się stamtąd zwalnia, z powodu braku szacunku dla starych pracowników.

@Gabriela

(usunięte przez administratora) Podwyżki są (usunięte przez administratora) na koniec roku, (usunięte przez administratora). Ale praca na magazynie nie jest zła, jest prosta i ciekawa, a z nadgodzinami można przyzwoicie zarobić.

Darotx33
@Mmmmm

Chłopie jaka premia co ty za brednie wypisujesz

Ktr
@Gabriela

2100 na reke. Okolo 14 zl na godzine.

Greg
@aaa

Skoro pare groszy uwazasz za sporo to brawo

S G

Pracowałem na odbiorze produkcji. Zostałem ciepło przyjęty. I zdrowo kopnięty w D by szybko pracować :D Niezły zakręt. Ale jak jest fajna ekipa to aż przyjemnie :) Musiałem zrezygnować ze względów zdrowotnych :/ Pozdrawiam ekipy ;) Terminator by powiedział "i'll be back" :D

@S G

Dziękujemy za pozytywną opinię na temat atmosfery pracy w MOKATE. Życzymy powrotu do zdrowia oraz powodzenia na dalszej drodze zawodowej.

Alus

Witam, na oficjalnej stronie firmy, w zakładce kariera, są dostępne oferty pracy "Mechanik". Jak wygląda praca mechanika i czy faktycznie są przyjęcia, ciężko się dostać? Pozdrawiam!

@Alus

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy w MOKATE. Szczegółowych informacji na temat pracy na danym stanowisku udzielamy wybranym kandydatom w procesie rekrutacji. Zachęcamy do aplikowania. Pozdrawiamy!

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Mokate - Żory

• Jak się pracuje w Grupa Mokate?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Mokate tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Mokate?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 5 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Mokate?

Kandydaci do pracy w Grupa Mokate napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Mokate