Grupa Mokate

Opinie o Grupa Mokate

Rys

pracuje sie juz calkiem dlugo no i tak to leci..jak sie chce bo to jakis wydatek czy cos to mozna nadgodziny wyrobic wiec w porzadku nie ma z tym problemow. Dla mnie i mojej rodziny najwazniejsze, ze placa na czas i nie musze sie o to martwc bo w poprzednim zakladzie to czasem mialem takie historie ze szkoda gadac. Sama robota taka sobie, ale nie mam o niej oglnie zlego zdania.

Pammparam
@Rys

Potwierdzam. nie ma problemu z nadgodzinami.. jak potrzeba to mozna spokojnie sobie dorobic i juz

krolik

normalna robota i juz

Dzejkob
@krolik

no kazdy wie co ma robic i nie ma jakis niedomowien

krecio

Widze, ze nie tylko ja tak mysle. Nie mam powodow zeby wcale jakos zle o tej pracy mowic. Nie mialem tu zadnych nieprzyjemnych sytuacji. No praca jak ze snow to nie jest, ale generalnie to spelnia moje podstawowe oczekiwania.

bejbe
@krecio

Produkcja to najlepsze miejsce żeby poznać swoją wartość. Oprócz licznych nieprzyjemności i przykrości, oraz ciężkiego znoju otrzymuje się miesięcznie z dodatkiem nocnym (usunięte przez administratora)zł . Podobno to całkiem niezłe pieniądze, nie wiem? Na weekendy nie ma zapotrzebowania na wszystkich, kiedyś można było dorobić ze 300 zł, ale ostatnio mniej jest pracy na weekend, więcej w tygodniu Podsumowując , wszystko zależy od podstawowych zapotrzebowań.

Kamyk

Bylem na magazynie i to dosc dlugo. To byla jedna z moich pierwszych prac. Na poczatkuu to bylem przestraszony czy w ogole dam sobie rade, ale sie wdrozylem i do przodu. Kasa w takiej robocie jest prawie wszedzie podobna, z kasa mi nie zalegali take o tym na pewno zle nie powiem. Z atmosfera to bywalo roznie, raz lepiej raz gorzej, ale tak patrzac z perspektywy czasu to ludzie byli raczej mili i nie czulem ze ktos mi tam cos zle zyczy czy cos. no siedziec i pachniec to tam sie nie da ale nie mowilbym ze ta praca jest cos nie tak.

@Kamyk

To czmu już tam nie pracujesz?

fidzii

moze przeprowadzka? przeciez roznie ludzie maja

checik

Po prostu znosnie i juz

Gzylu

Praca jak praca generalnie nie jest zle i ja sie nie zawiodlem.

Poki

Nie narzekam na warunki.

Guzik

nie mam jakichs wiekszych obiekcji co do pracy.

:::

Witam. Czy ktoś orientuje się ile +/- zarabia mechanik? Z góry dzięki za informację.

meduzy

Ciezko wszystkim dogodzic, tak to bywa. ja w tej pracy nie czuje sie zle czy jak za kare, atmosfera jest calkiem ok.

Oksyk

Co tam duzo gadac, kazdy ma jakies swoje oczekiwania odnosnie zatrudnienia i ja nie bylem zawiedzony.

loze

szukaja pracownikow moze?

Kaz

Tak. Co chwilę ktoś się zwalnia , kogoś przyjmują

Podaj czasem
@loze

Szukaja. Zależy jakie stanowisko cie interesuje?

loze
@Podaj czasem

na magazyn myslalem.

Pixi
@loze

Patrz co jakis czas na ich strone internetowa, a noz widelec cos zamieszcza

figo

nie oceniam tej pracy zle czy cos

lukiluk

Pracowałem na magazynie chyba z rok. robota monotonna, ale nie jakaas super ciezka. Pamietam, ze potrzebowałem wtedy więcej kasy wiec plus za możliwość pracy w nadgodzinach. Przeprowadzilem się do innego miasta wiec zmienilem prace, ale gdybym został na miejscu to pewnie pracowałbym tam dalej.

Zuzanna

@Neuron, pracujesz na produkcji czy w centrali? Twój komentarz jest dość ogólny i nie mówi zbyt wiele osobom szukającym tutaj opinii o pracodawcy. Możesz powiedzieć co konkretnego masz na myśli pisząc, że sporo rzeczy do poprawy, co według Ciebie jest do poprawy? @tak, potwierdzasz wypowiedź Triforum, jakie według Ciebie zalety można wymienić tego pracodawcy?

tak
@Zuzanna

Zaleta jest wypłata i dodatkowe godziny ze dorobic sobie można

Neuron

Ja powiem tak, naczytałem się tego forum bo ostałem propozycje pracy od firmy. Szczeże mówiąc to patrze na taki opinie z przymróżeniem oka bo wiecie co się pisze o firmach na goworku, a tu opisy są dosyc pozytywne. W każdym razie chciałem się ptrzekonać czy faktycznie jest ok. Moja opinia jest taka po 2 miesiacach pracy: jest (usunięte przez administratora) tzn. nie zrozumcie mnie źle, jest sporo rzeczy do porawy ale jak to zestawiam z moimi poprzednimi zakłądami pracy to nie ma porównania, wyższa klasa w każdym obszarze.

Olek09

Czy mokate daje jakieś premie świąteczne? Czy są wczasy pod gruszą? Lub paczki dla dzieci ?

Kaz
@Olek09

Tylko paczki z tym co mamy w ofercie

katro
@Kaz

Dobra herbata ;)

Triforum

Przerobiłem już swoje w zyciu i w wielu firmachbylem to chyba łatwiej mi sie będzie wypowiedziec na temat Mokate w ktorym robie do teraz. Pracuje w doborowym towarzystwie i pod dobrym kierownictwem. Jest nawet fajna wypłata, nie krece nosem bo dodatkowe godziny mozna sobie zrobic. Jest elastycznie i można sie ze wszystkim dogadać. Serio jest fajnie i warto tu pracowac.

tak
@Triforum

Potwierdzam

Pracownik produkcji ma na start (usunięte przez administratora)brutto. Po 3 mcach (usunięte przez administratora) brutto. Jesli wyjdziesz bez nadgodzin więcej niz (usunięte przez administratora) netto na miesiąc to jestes bogiem. :-) do tego praca w pyle i (usunięte przez administratora) Ciągle mokry i brudny. Sami oceńcie.

Lament
@Piotr

Szczerze, jak dla mnie to brzmi zajebi*cie. Pracuje po 10h przy substancjach rakotwórczych i nie dostaje nawet dodatku za prace w ciężkich warunkach bo każdy chce cie wycackać ile wlezie i w dodatku mam 2000brutto. Jeśli mokate proponuje takie warunki i szuka ludzi to napiszcie tylko gdzie mam wysłąć cv?

Zuzanna

@Triforum, Twoja pozytywna opinia bardzo dobrze świadczy o firmie MOKATE jako pracodawcy. Możesz powiedzieć jakie wymagania trzeba spełnić w praktyce, aby dostać pracę w firmie? Czy obowiązuje okres próbny podczas którego weryfikowane są wymagania stawiane przez pradodawcę? Czy firma oferuje dodatkowe benefity pozapłacowe, pakiet świadczeń socjalnych? Aktualnie nie znalazłam ofert pracy do firmy MOKATE, czy można złożyć aplikację mimo to?

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Mokate - Żory

• Jak się pracuje w Grupa Mokate?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Mokate tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 90.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Mokate?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 6 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Mokate?

Kandydaci do pracy w Grupa Mokate napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Mokate