Grupa Mokate

Opinie o Grupa Mokate

Roman Pniok

Chciałbym pracować w tej firmie jako przedstawiciel handlowy. Ukończyłem w zeszłym roku liceum handlowe i po maturze, aż do dziś zajmuję się sprzedażą ubezpieczeń. Czy z wykształceniem średnim przyjmą mnie w Mokate na przedstawiciela handlowego ?

@Roman Pniok

Jest duża szansa. Na stronie www Mokate znajduje się obecnie jedno ogłoszenie dotyczące przedstawiciela handlowego. Najlepiej aplikować... https://www.mokate.com.pl/kariera,55.html

hans
@Grupa Mokate

Pisze na olx do pani kasi zero kontaktu nie odpisuje wielki minus

@hans

Napisz proszę o co chodzi. Postaram się pomóc.

szukam pracy
@Roman Pniok

i co złożyłeś CV? sam myślle o pracy w tej firmie, opinie są OK, znajomi którzy tam pracują też nie narzekają

@Roman Pniok

ostatnio sporo młodych ludzi zatrudniło się w Mokate, zachęca ich chyba to, że firma ma dobrą promocję na uczelniach na Śląsku i zdobyła chyba jakieś nagrody dla dobrych pracodawców, poza tym to jedyny tak dobry pracodawca w okolicy, moim zdaniem oczywiście

qwert

W mediach widzę same dobre opinie o warunkach pracy i rozwoju firmy, tylko pogratulować. Ja niestety pracuję w firmie, która tylko sie nosi wysoko, ale o pracowników nie dba, a szkoda.Argumenty za podniesieniem płac są typu: jak sie komuś nie podoba itd...A może sukces leży w tym że właścicielem jest kobieta ? Tak trzymać , gratuluję sukcesów i życzę dalszych..

@qwert

Powiem Ci, że chyba masz rację, firma założona przez kobietę i prowadzona przez kobietę - to duży plus.

Żancia

Zwalniają starych przedstawicieli a zatrudniają nowych ciekawe na jak długo,nowi tej pracy już nie wykonają bo nie mają takiej siły przebicia,

Magda
@Żancia

Jeszcze się zdziwisz ha ha

PH
@Magda

Masz taki zapał, że aż wygrzebałaś komentarz z połowy 2017 roku? Super!

Magda
@PH

Jak 3 strony opinii dla ciebie to dużo to gratuluje twojego zapału haha

Pracownik wykwalifikowany

Pytają o nadgodziny - na niektórych działach są, jak ktoś ogarnia temat to nawet dla nowego pracownika, na zapisy, ale często nawet na prośbę. Oprócz stawki są na niektórych działach nagrody miesięczne, na święta paczki i bony (przelew), stażowe, co pół roku premia za brak L4, imprezy integracyjne. Robota jak każda - trzeba ją wykonać i przestrzegać bhp i regulaminu i jest spoko. Kto się stara ten ma więcej. Nikt też nikogo na siłę nie trzyma jeśli się komuś nie podoba, droga wolna ;-) Są dni lżejsze i cięższe, ale suma sumarum - jest dobrze.

d

Witam. Na lubelskie pojawiło się ogłoszenie w sprawie pracy na PH. Może ktoś opisać jak wygląda rekrutacja i czy w ogóle jest sens aplikować?? Opnie widzę o pracodawcy są dobre a co jeśli chodzi o prace na PH

PH
@d

Rekrutacja jak w każdej firmie, która żyje ze sprzedaży, co do samej pracy - nie jest lekko, ale można dobrze zarobić. W sumie to nie jest źle.

Gruby lol

Szukam pracy i widzę tu dużo dobrych opini w takim razie mam takie pytanie czy nadgodziny są też do nowo przyjętych czy tylko do zaufanych kierownika lub brygadzisty

@Gruby lol

Jeżeli nadgodziny są to przydzielany są dla chętnych.

bezrobotny

Szukam pracy w Żorach. Mokate ma tutaj dobre opinie i sporo gwiazdek. Nie wiecie czy szukają pracowników biurowych?

@bezrobotny

Zależy o jaką pracę biurową Ci chodzi. Do Mokate w Żorach poszukujemy obecnie specjalisty ds. eksportu, do Mokate w Ustroniu - specjalisty ds. social media i marketingu. Wszystkie oferty pracy znajdziesz na stronie www Mokate w zakładce "Kariera". https://www.mokate.com.pl/kariera,55.html

Aneta

Niedawno sie zatrudnilam na produkcji, jest OK. Kolezanki tez fajne. Mam nadzeje ze popracuje tutaj dluzej

@Aneta

Witamy w zespole Mokate :-)

name

Pracuję tu już jakiś czas i z czystym sumieniem mogę polecić i ze względu na warunki i atmosferę i higienę pracy. Wypłata się zgadza, na czas wszystko, na prawdę spoko miejsce

rabko

zmienialem prace i przenioslem tutaj, na poczatku bylem zaskoczony ale pozytywnie, nowoczesnie jest, mojej poprzedniej byla ruina, w takich warunkach az milo pracowac

praca

Orientujecie się czy nie szukają kogoś do pracy ?

@praca

Obecnie do pracy w Mokate poszukiwani są: Elektryk/ Elektronik utrzymania ruchu (Żory), Social Media & Digital Marketing Manager (Ustroń), Pracownik obsługi mieszalni (Żory), Pracownik magazynowy (Żory), Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu (Żory), Pracownik obsługi linii produkcyjnej (Żory), Specjalista ds. Kontroli Jakości (Żory). Szczegółowe informacje znajdziesz na https://www.mokate.com.pl/kariera,55.html.

praca
@Grupa Mokate

dzięki, będę aplikować:)

@praca

Powodzenia :-)

superstars

4 na 6 gwiazdek chyba mówi samo za siebie

werdi

Widziałem na stronie, że szukają osób. Specjalistów ds. różnych, grafika i na magazyn

Majk

Pensja w porządku, zawsze na czas. Każdemu czasami wypadnie jakiś nieplanowany wydatek zawsze można dorobić dodatkowo na nadgodzinach. Polecam.

Ron

Nie mam raczej zadnych problemow z tym miejscem pracy. Trzymam sie tej roboty i juz.

Mam pytanie związane z pracą na magazynie. Jak wygląda ten system 12 godzinny,czy trzeba pracować w weekendy przy takim systemie czy można dobrowolnie się na weekend zapisać? Ile można wyciągnąć na miesiąc jako nowy pracownik?. Jak ogólnie wygląda dzień pracy?

Sewek

Prosto z mostu. normalna robota i jak nawet gadalem z kumplem z magazynu i porownywalismy to gdzie wczesniej robilismy to oboje mowilismy ze calkiem ok sie tu robi. kazdy wie co do niego nalezy. do tej pory nie mialem zadnych przykrych doswiadczen tutaj.

felo
@Sewek

ja tez juz wychodze z zalozenia ze lepiej siedziec tam gdzie jesy normalnie. wiec tutaj sie zgodze jak najbardziej. Pozdrawiam.

comeback

Wie ktos czy firma przyjmuje do pracy bylych pracownikow? Czy ludzie ktorzy juz kiedys pracowali w Mokate - znaja produkty, rynek i maja doswiadczenie - sa dla firmy wartosciowi?

sdfg
@comeback

Przyjmuje

czy

Wie ktos czy firma przyjmuje do pracy bylych pracownikow? Czy ludzie, ktorzy juz kiedys pracowali w Mokate - znaja ja i maja doswiadczenie - sa dla niej bardziej wartosciowi?

Pietrus

Takie czasy teraz mamy ze czlowiek co chwile zmienia robote a ja moge powiedziec ze siedze w tej robocie bo czuje sie tu stabilnie i mam w miare jasna sytuacje.

witek
@Pietrus

No to na plus. Zadowolenie z roboty to wazna rzecz..

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Mokate - Żory

• Jak się pracuje w Grupa Mokate?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Mokate tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 90.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Mokate?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 6 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Mokate?

Kandydaci do pracy w Grupa Mokate napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Mokate