Grupa Mokate

Opinie o Grupa Mokate

Aktualność
Mokate na targach Gulfood w Dubaju

Targi Gulfood w Dubaju to jedna z największych i najważniejszych imprez branży spożywczej na świecie. W wydarzeniu uczestniczy 5000 wystawców ze 120 krajów. Mokate kolejny raz prezentuje swoje produkty kontrahentom z Bliskiego Wschodu i Azji.

W czterodniowej imprezie uczestniczą międzynarodowe marki, które prezentują najnowsze produkty oraz usługi z zakresu żywności i napojów. Odwiedzający mogą spotkać się z dostawcami, spróbować nowej żywności i poznać najnowsze trendy kulinarne. Ponadto podczas Konferencji Gulfood liderzy branży omówią szeroki wachlarz tematów, od zdrowia publicznego po najnowsze technologie z dziedziny produkcji żywności.

Na targach w Dubaju tradycyjnie już nie zabrakło okazałego stoiska Mokate. Nasza firma prezentuje na nim ciastka, cappuccino, miksy kawowe oraz inne napoje instant, a także szeroką gamę herbat LOYD.

To 25. edycja targów w Dubaju. Organizatorzy spodziewają się frekwencji przekraczającej 100 tys. osób. Gulfood 2020 odbywa się terminie od 16 do 20 lutego.
wojtas

Trochę już w Mokate pracuję i po przyzwyczajeniu się i wdrożeniu uważam, że to całkiem dobra firma do pracy. Oczywiście każdy znajdzie sobie powód by narzekać, ale tak jest... wszędzie? Nie ma firm iealnych natomiast Mokate mogę póki co polecić z czystym sumienie.

@wojtas

Dziękujemy za opinię na temat pracy w MOKATE. Pozdrawiamy!

Aktualność
Mokate na targach ISM w Kolonii

Na największych targach słodyczy i przekąsek na świecie, nie mogło zabraknąć stoiska Mokate. Targi ISM w Kolonii trwają od 2 do 5 lutego.

Targi ISM to największe na świecie targi słodyczy i przekąsek. Około 1600 krajowych i międzynarodowych wystawców zaprezentuje cały asortyment cukierniczy dostępny na całym świecie we wszystkich dziedzinach począwszy od czekolady i słodyczy, pieczywa i przekąsek, po lody i surowe masy. Produkty sezonowe są szczególnym przedmiotem oferty i sprawiają, że targi cukiernicze ISM w Kolonii są niezbędnym barometrem trendów. Towarzyszący program wspierający koncentruje się również na informacyjnych potrzebach przemysłu i handlu z interesującymi kluczowymi tematami.

Tradycyjnie już, na targach ISM swoją bogatą ofertę prezentuje Mokate. Oprócz herbat LOYD i Mokate cappuccino, odwiedzający mogą skosztować naszych ciastek, wafli oraz czekolad do picia.
Stokrotka

Nie narzekam, polecam.

Mariano

Generalnie polecam tę firmę, pracuje się ok, pieniądze się zgadzają

@Mariano

Dziękujemy za opinię na temat pracy w MOKATE, pozdrawiamy!

Jak długo trwa proces awansu w MOKATE Sp. z o.o.?

kaz

Jeżeli jesteś młoda osobą, być może doczekasz.

student

Czy w Mokate jako pakowacz pracują jacyś studenci zaoczni? Jest możliwe pogodzenie studiów z grafikiem?

osobnik
@student

Wyślij im CV - co CI szkodzi spróbować? Albo sobie zadzwoń do kadr, bo tu nigdy nie wiesz czy Ci ktoś prawdę odpisze czy nie

Janek

Czy ktoś orientuje się jak z dojazdem z Rybnika do Mokate Żory lub być może ktoś zaczyna pracę jutro tj 9.01 na godzinę 6:00 i może mnie zabrać z Rybnika?

nieprawda

Nie zauważyłem, żeby ktoś uciekał z Mokate. Jest przeciwnie, wielu szuka tu pracy, jak to zresztą było od zawsze.

@nieprawda

Właśnie że prawda, całe mnóstwo dobrych pracowników uciekło, zostali tylko ci którzy chcą doczekać emerytury albo tacy co zostali z przyzwyczajenia bo boją się zmian, a połowa obsady to Ukraińcy. W Mokate nigdy nie doceniało się starych pracowników i teraz już nie ma nowych ludzi do pracy i gdyby nie Ukraińcy to połowa zakładu by stała

Inwestycje, inwestycje to jedynie słyszymy co roku od zarządu. Niestety są to tylko inwestycje w infrastrukturę. A w tym zakładzie potrzebna jest inwestycja w pracowinka, a tej brak. Nowe maszyny też potrzebuja ludzi do obsługi. (usunięte przez administratora) .

Jan

Witam, chcialem sie dowiedziec cos na temat pracy na stanowisku robotnik magazynowy, czy warto wysylac CV, jak wyglada praca magazyniera, na jakie wynagrodzenie mozna liczyc, i czy osoba nie majaca doswiadczenia na tym stanowisku ma jakies szanse na dostanie sie tam?

@Jan

To stanowisko to wywóz śmieci i porządkowanie terenu wokół zakładu, układanie palet, segregacja śmieci itp.

Bobi

Co firma oferuje na święta: - boze narodzenie - dostajesz paczke kaw i herbat za 30 zl, - wielkanoc - dostajesz zajączka czekoladowego za 4 zl. Stawka taka ze 2100 na miesiąc. (usunięte przez administratora). DRAMAT!!!!

elementarz
@Bobi

Najgorsze jest to, że trzymają cię tam na siłę i przywiązali łańcuchami. Więc musisz narzekać i nic innego zrobić nie możesz... Nie wiem czy człowiek z Twoim intelektom zrozumie ironię ;)

Bobi
@elementarz

Chcieli trzymać na siłe ale sie nie dałem. Widac jestes desperatem bez ambicji robiąc tam. Brawo ty????????????

Maja
@Bobi

Żaden pracodawca nie ma prawa trzymać pracownika - jak to ujęliście - na siłę. No ale może, jeśli chodzi o ten temat, nie wchodźmy w szczegóły. Wiem już, iż postanowiłeś odejść z MOKATE, a ja jestem ciekawa, dlaczego. Czy ma to związek z wysokością zarobków?

j24
@Bobi

Przesada, można zarobić dobre pieniądze, a to podstawa, wolę kasę a nie prezenty...

@Bobi

Nie jest tak źle, jak dobrze pracujesz to i dobrze zarobisz. Na paczki nie patrz, liczy się to, że pieniądze wpływają regularnie na konto.

Miki

Wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma - trawa zawsze bardziej zielona jest za płotem. A prawda jest taka ze Mokate jest bardzo przyzwoitym pracodawca. Trochę brakuje socjalu ale nie samym socjalem człowiek żyje.

Marzena
@Miki

Oczywiście - nie samym socjalem człowiek żyje, ale zawsze jest nieco lepiej, jak on jednak jest, chociaż podstawowy. Teraz już jestem ciekawa, czy MOKATE zapewnia Wam pełne ubezpieczenie. Powiesz, jak to tam z tym jest?

milena

Polecam Mokate - to 3 firma produkcyjna w której pracuję i na pewno jest tutaj najlepiej.

Nie polecam bardzo słabe zarobki lepiej w biedronce na kasie się zarabia niż na produkcji dlatego dziwię się że ludzie nadal tam pracują. Miałem pracować na magazynie (usunięte przez administratora)

Benedykt

(usunięte przez administratora)znów zwalnia mądrych ludzi, których przypadkiem udało im się zrekrutować. Atmosfera pracy jak na dworze(usunięte przez administratora) .... bez komentarza, jedna z najgorszych firm na rynku. (usunięte przez administratora)

@Benedykt

nie każdy musi tu pasować, a tych mądrych ludzi to na siłę zaciągnęli do pracy w Mokate? Widocznie nie byli zbyt mądrzy...

@Benedykt

Przesadzasz, nie jest tak źle, pracuję już dobrych kilkanaście lat i nie narzekam

???
@Benedykt

chodzi ci o dwór, czyli o pole, jak na polu? nie rozumiem

mlody

Witam mam pytanie,czy w Mokate idzie zarobic te 2500 zł na reke chociaż ? i jak wyglądają tam początki,mianowicie czy jest jakas osoba która będzie uczyc tej roboty ? pozdrawiam :)

@mlody

Maksymalnie 2100 zł, więcej bez nadgodzin nie zarobisz. Na jaki byś dział nie trafił, to ktoś Cię będzie uczył, ale zależy czy trafisz na kogoś kto będzie chciał Cię nauczyć, czy będzie to robił no musi.

Mlody
@mlody

@emi a nadgodziny są 100 procent płatne ? Jaki jest system zmianowy z góry dziękuje :)

@Mlody

Nadgodziny są 100 procent, ale ciężko o nie, rzadko można coś dorobić. Na produkcji, mieszalni, mechanicy i wieża obowiązuje system 12 godzinny. Magazyn standardowo, 8 godz. 3 zmiany.

lo
@Emi

Mechanik zarobi coś więcej? I jak wygląda ich praca gdy np. nie ma awarii

@lo

Stawka dla mechanika nowo przyjętego to 17,50 zł, to ok. 2200 zł na miesiąc. Obecnie zostało ich kilku, więc mają po 4-5 maszyn, więc jest co robić. Jak nie ma awarii to zawsze znajdzie się coś do roboty,albo po prostu się stoi i pilnuje maszyny.

@Emi

Z tą nauką to nie jest tak źle, większość uczy chętnie i robi to bez przymusu

@Emi

to nie jest tak źle, jak zadbasz o maszynę to masz luz

@mlody

Można spokojnie, z nadgodzinami więcej, zależy co będziesz robił oczywiście

Maja
@pracownik

Super, że tak aktywnie dyskutujecie o pracy w MOKATE. Dzięki Wam dowiedziałam się, jak mniej więcej przedstawia się kwestia związana z wynagrodzeniem i z nadgodzinami. Firma właśnie poszukuje kogoś, kto obejmie stanowisko Specjalisty ds. komunikacji i public relations. Wymagają między innymi doświadczenia na analogicznym lub podobnym stanowisku. Może orientujecie się, jak duże (konkretnie) należy mieć doświadczenie, by mieć szansę w procesie rekrutacji?

spokojnie zarobisz więcej

@Maja

Powinien mieć spore doświadczenie, być odpornym na stres związany z pracą pod presją czasu i umieć komunikawać się z dziennikarzami - w sumie prościzna

zszokowany

stare auta, oplata za prywatny użytek 0,50 gr. brak socjalu, brak opieki medycznej, brak mulisporta co w dzisiejszych czasach jest standardem. pensja bardzo mala, pakiety slabe, bez pomyslu na biznes. kierownicy bez odpowiednich kompetencji. (usunięte przez administratora) Taka zacofana firma, inne firmy fmcg sa 10 lat z przodu.. Nie sa w stanie zatrzymać dobrych pracowników z ambicjami. Ci co siedza latami to z wygody i lenistwa. Taka praca na chwilę, na przeczekanie. Teraz jeszcze lavazza odpada z portfolio więc bedzie slabo bardzo- powodzenia.

@zszokowany

Nikt koledze nie broni iść do innej firmy jak tutaj jest tak źle. Jak masz brak efektów - to brak dobrej płacy, przynajmniej na stanowisku PH. A pomysł na biznes to akurat Mokate ma, prześledź sobie karierę tej firmy w Polsce, popatrz na inwestycje. Z Mokate to akurat możemy być dumni. A co do zarobków - jest bardzo dobrze, no ale wg Ciebie to chyba mam zbyt niskie wymagania i jestem leniwy bo siedzę w Mokate od lat :-)

@zszokowany

To pewnie jakiś były pracownik. Mści się, bo go wywalili.

zszokowany
@XYZ

jeszcze chwile w mokate zostaje ;)

@zszokowany

no tak- były pracownik...

@zszokowany

nie jest tak źle, przesadzasz

@zszokowany

Jest jak @zszkowany pisze. Dla PH ta firma jest zacofana, pakiety słabe (rozliczenia po 3-5 miesiącach) pensja mała, za km prywatne 0,50 gr, brak socjalu, standardy żadne km dołożyli niektórzy jeżdżą po 1,5 - 2 h do pierwszego klienta, plany za wysokie do zrealizowania, zabrali hale = jakaś parodia.

Helo

Witam A zarobki brygadzistów?

młody

Pracuję już jakiś czas w Mokate, uważam, warto tutaj firmę pochwalić - jest bardzo nowoczesna i można się tutaj wiele nauczyć w praktyce - szczególnie w nowym laboratorium i nowym zakładzie. Czasami jest trudno, ale przeczekać i nauczyć się współpracować ze starymi pracownikami. Ludzie tutaj są OK.

@młody

witamy, ostatnio sporo młodych do nas przychodzi, czas na emeryturę?

@pracownik

nikt nikogo przecież nie wyrzuca, starych pracowników raczej się szanuje

@XYZ

Mam przez to rozumieć, że praca w firmie MOKATE należy do prac stabilnych? Chętnie dowiem się, czy bywały sytuacje, że pracodawca potrafił pożegnać się z pracownikiem z dnia na dzień, czy może tego typu sytuacje nigdy nie występowały? Odpowiedź na to pytanie będzie ważną informacją dla osób, które szukają stałego miejsca pracy.

@Andrzej

Praca jest dość stabilna, musisz sobie naprawdę zasłużyć, żeby CIę zwolnili.

@młody

Nowoczesna - fakt, atmosfera w pracy - ok

Teresa
@Stary PH

To super, że pracując w MOKATE można liczyć na przyjazną atmosferę. Nie ulega bowiem wątpliwości fakt, iż zdrowa atmosfera wśród pracowników danej firmy korzystnie wpływa na ich wydajność. A czy macie organizowane co jakiś czas jakieś spotkania czy może wyjazdy integracyjne? Bardzo ciekawi mnie ta kwestia.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Mokate - Żory

• Jak się pracuje w Grupa Mokate?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Mokate tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Mokate?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 5 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Mokate?

Kandydaci do pracy w Grupa Mokate napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Mokate