Grupa Mokate

Opinie o Grupa Mokate

retard

nie ma tak znowu duzo ludzi ktorzy by narzekali na firme wiec chyba tak najgorzej nie jest. moze nie zarabia się pensji marzen ale firma idzie w dobrym kierunku.

bejbe
@retard

cudowne miejsce

Jacek

Na jaką umowę można liczyć na początek?

jokej
@Jacek

z tego co pamiętam to umowę o prace dostajesz od razu.

Bliźni

Solidna praca i solidna firma to na pewno moge powiedziec. Dają umowę o pracę, nie ma problemów z urlopami i pensje sie fajną dostaje.

Tomasz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Kaz
@Tomasz

Tak,jak większości firm w okolicy ????

qwerty

spokojnie mozesz wyslać cv

gumiś

jest jak jest, zawsze może być lepiej. ale w ogólnym rozrachunku firma wychodzi na plus. można trafić na przyjemne i konkretne osoby z którymi idzie sie dogadać. praca całkiem spokojna za uczciwą kasę.

Hej, wie ktos jak to jest z L4 w mokate? Czy są kontrole z mokate w domu ? Jak tak to po jakim czasie. Mial ktos taki przypadek?proszę o rzetelne odpowiedzi. Dziekuje

O8
@Marta

Tak, sprawdzają czy pijesz Mokate w domu ;)

dyskiet

nie jest źle nawet bo pracujes ie jakoś chociaż dużo roboty, ale zarobki sa spoko.

Ggent

Tam każdy może mieć swoje uwagi jakieś ale są w pracy zadowoleni pracownicy. Firma ma potencjał i zatrudnia fajnych, sympatycznych ludzi.

Zuzanna

@stupid boy ,czy zasady panujące w MOKATE są przejrzyste? Czy wykonywane przez Ciebie zadania są zgodne z zawartą umową?Gdybyś dodał jeszcze kilka szczegółów, to pomogą one być może podjąć decyzję osobom, które chcą aplikować na praca@mokate.com.pl.

stupid boy
@Zuzanna

są przejrzyste, wszystko się zgadza. w moim odczuciu jest dobrze.

stupid boy

nie ukrywajmy że to praca fizyczna, nie za biurkiem, więc trzeba się jednak trochę wysilić, żeby pieniążki zarobić. wysilisz sie to dostaniesz. nie ma miejsca dla leni.

włodek

jest teraz może jakaś rekrutacja?????

Fiko
@włodek

Jest na stronie Mokate trochę aktualnych ogłoszeń. Sprawdź sobie.

Maślan

Jako miejsce do pracy mokate jest naprawde w porządku. Wcześniej pracowałem raczej w gorszych miejscach, a tu jest bardzo przyzwoicie. Ludzie są sympatyczni, dobrze się z nimi pracuje, nie ma utarczek czy czegoś. Płaca jest nawet nawet ok, mnei tam odpowiada.

byczek

a skąd Ty możesz wiedzieć, które opinie pisze kadrowa a które nie? co, że jak pozytywne, to nie mógł ich napisać pracownik? ja pracuję parę lat i jestem zadowolony i nie jestem kadrową.

Frycu

W Mokate to normalnie jest. Przychodzisz, pracujesz, wychodzisz, zarabiasz co miesiąc i tyle.

Gośka

Czasami nawet w najlepszej firmie są zawirowania , takie czasy!!

Tiul

Powiem tak, firma jest bezproblemowa. Pracuje się całkiem dobrze. Pensja jest korzystna, wypłacana terminowo, nie ma co marudzić, a i premie się zdarzają. Towarzystwo na zmianie miałem super, świetne chłopaki. Ogólnie jest bardzo dobrze.

Kaz
@Tiul

Skoro jest tak spoko to dlaczego tak wielu się zwalnia?

Tiul
@Kaz

A ja wiem. Różnie w życiu bywa. Może sprawy rodzinne, zdrowotne. Nie każdemu praca musi odpowiadać. A po drugie aż tylu nie odchodzi, żeby robić z tego problem, więc nie ma co siać zamętu.

zabawa w firme
@Kaz

sam sobie odpowiedz na to pytanie. Ile w ciagu roku jest nowych sekretarek albo dyrektorow?(usunięte przez administratora)

acha

kwiatów mi pod nogi nie sypia jak przychodze do pracy ale nie ma też co obrzucać mokate błotem. firma jak firma, jest okej.

Łez

Nie narzekam na Mokate, jest to porządny pracodawca. Daje dużo możliwości. Można sobie dorobić dodatkowo czasem. Kierownictwo też całkiem spoko.

Grolak

w pracy stabilnie, wypłaty są zawsze na czas, więcej do szczęścia nie potrzeba.

@Grolak

Kto chyba już nie te czasy ... przy takiej liczbie możliwości liczy się socjal możliwość rozwoju i oczywiście wysokość podstawy ...

mr.
@anonymous

Każdy ma inne potrzeby i inne priorytety.

Przyszła

Czy ktoś może mi powiedzieć jakie warunki na pH ?

@Przyszła

Warunki są bardzo dobre. Wcześniej w innej firmie pracowałem i było do bani, tutaj jest przyzwoicie, jak chcesz na ph iść.

prxyszla
@ał

a konkrety ??

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Mokate - Żory

• Jak się pracuje w Grupa Mokate?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Mokate tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 90.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Mokate?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 5 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Mokate?

Kandydaci do pracy w Grupa Mokate napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Mokate