Grupa Mokate

Opinie o Grupa Mokate

Merry

Tak jak masz napisane przez Marie. To jest podejście firmy. Twierdzi ze praca to rarytas i mamy być wdzięczni za pracę. Otóż praca to 1/3 z 24h dnia i rarytas to może być na obiad a praca to odcinek który nie jest najważniejszy wg mnie. Moze dlatego juz nie pracuje:) Po 2- podejście do aut- masz tez wyzej.... Ktory pracodawca nie placi na czas to nie wiem ale Maria twierdzi jak widac ze zna;) Ogólnie kasa zależy od regionu i tego jak masz klientów przekonanych do siebie. Nie jest najgorzej. Kwestia czego szukasz...

Aneta

WITAM CHCIAŁABYM APLIKOWAĆ NA STANOWISKO PH NA WIELKOPOLSKE(KALISKO-OSTROWSKIE),BO UKAZAŁO SIE OGŁOSZENIE.PROSZĘ O RZETELNE OPINIE JAK WYGLĄDA PRACA PRZEDSTAWICIELA W WASZEJ FIRMIE,JAKA PANUJE ATMOSFERA W PRACY,JACY SĄ LUDZIE,ZAROBKI ITP.DZIĘKUJE

Maria

Przestańcie w końcu narzekać malkontenci,marudziarze i obiboki, do roboty się weźcie i uczciwie pracujcie, ciągle wam cos nie pasuje, piszecie o tym ze firma nic nie daje, lepiej pomyscie bo daje bardzo dużo, Praca to rarytas i do tego stabilna, poza tym stabilne zarobki zawsze płacone na czas,Mokate to świetna firma tylko nie zawsze dobiera sobie odpowiednich ludzi na odpowiednie stanowiska i tu tkwi problem.Ludzia się w głowach przewraca, wszyscy by chcieli auta sluzbowe,bony i paczki na święta i może socjal co miesiąc i jeszcze dużo wypłaty. Przypominam tylko ze samochód służbowy śluzy do pracy a nie do jeżdżenia i wożenia rodziny, to jest mienie firmy i firma powinna zakazać całkowitego korzystania z aut służbowych w weekendy, po za tym nikt tu nikogo nie trzyma i jak ktoś pisze durne komentarze ze jest zle to niech się zwolni i idzie gdzie indziej a nie bez przerwy narzeka, przestańcie ludziska narzekac,bo macie to jak widać we krwi.

ratatuj

A było kiedyś lepiej?

monia
@ratatuj

Było lepiej i może być jeszcze lepiej,Mokate to firma rodzinna a wiadomo ze w rodzinie panuje mila i dobra atmosfera przynajmniej każdy z nas tak to sobie wyobraza,wiec trzeba ta mila atmosferę wdrożyć do odpowiednich działań niech każdy ma uśmiech na twarzy, bo praca powinna powodować radość a nie smutek.

Zuzanna

,. 2017-05-17 18:16 a jak Ty oceniasz Mokate jako pracodawcę? Bardzo cenne będą dla nas merytoryczne opinie, które zawierają zarówno dobre strony pracy w firmie, jak i również te słabe i to co warto jeszcze poprawić. Jeśli możesz to podaj również dział, w którym pracujesz. Często w zależności od zakresu obowiązków warunki zatrudnienia i pracy mogą się znacznie różnić nawet w ramach jednej firmy.

@Zuzanna

Mokate oceniam jako bardzo fajną firmę, Firmę tworzą ludzie wiec pytanie czy niektóre osoby tam pracujące powinny jeszcze pracować. Praca w Mokate to praca dla ludzi z pasją, którzy chcą cos pokazac,osiągnąć i przede wszystkim tworzyć dobra atmosferę we wszystkich działach,szczególnie dział sprzedaży jest bardzo istotny.Osoby,którym nie jest bliskie dobro firmy, powinny już dawno się poddać i po prostu odejść z honorem a nie udawać ze cos robią.Te osoby same powinny wiedzieć ze ich czas minal,jeśli ktoś nie potrafi umiejętnie kierować swoim regionem i jest po prostu slaby, to praca w takiej firmie jak Mokate nie jest dla niego.Pozdrawiam

Zuzanna

@Dorotaa jakie są plusy z pracy w Mokate? Jakie benefity mają zaoferowane pracownicy?

@Zuzanna

Niestety zadnych

Słyszałam że Grzesiek z wielkopolski sie zwolnił.szkoda chłopaka zawsze można było na niego liczyć,jego charakter,doświadczenie,charyzma,nieustępliwość,nie moge w to uwierzyć on kochał tą firmę zawsze mówił o niej w samych superlatywach,bardzo lubił swoją kierowniczkę,była jego mentorem podobno potrafiła pracować na maxa,szkoda mi chłopaka bo mam sklep i wiem że taką dobrą dusze to już rzadkość spotkać.chłopak zawsze potrafił mnie przekonać. ..

Nicoletta

Moze.ktos się orientuje ile zarabiają w kontroli jakości??

Zainteresowana pracą

Witam. Widzę że obecnie firma poszukuje kogoś na stanowisko specjalisty ds. zakupów. Czy ktoś może się wypowiedzieć jak wygląda praca w tym dziale, w szczególności sprawy związane ze stresem, jest duża presja czasu itp? Będę bardzo wdzięczna za wszelkie pomocne komentarze.

Aleks
@Zainteresowana pracą

To jest b. stresogenne stanowisko. Wszystko trzeba załatwiać na ostatni moment. Bardzo dużo pracy. Ale jak jest ktoś dobrze zorganizowany to da radę. ile płacą to nie wiem.

Zainteresowana pracą
@Aleks

Bardzo dziękuję za odpowiedź.

luk

firma mokate to lipa zarobki beznadzieja wymagania kosmiczne podwyzki smieszne(usunięte przez administratora)

ziola

jak wyglądają zarobki w mokate? i jaka panuje atmosfera?

Zbyszek

Zastanawia mnie fakt,który nastąpił o podziale działów DDT I DKK.Czy to przemyślane i mądre posuniecie,bo ja uważam ze nie.Zarzad powinien się temu bliżej przyjrzeć bo ten dyrektor wszystko porozwala co było poukładane przez tyle lat i jakoś funkcjonowało. Kazda zmiana powinna być robiona z głową i korzyścią dla firmy,natomiast tutaj widać totalny chaos.I jeszcze jeden aspekt chciałbym poruszyć skoro dwa działy zostały spięte w jeden to nie powinno to wyglądać tak ze dawne DKK zabiera teren i sklepy tym co pracowali na detalu,tylko SZUKA SOBIE SKLEPÓW NOWYCH NA DANYM TERENIE,NAJPROŚCIEJ Szanowni Państwo zabrać komuś kto ma już coś wypracowane i iść na łatwiznę,Nie tedy droga. Dziekuje.

miki
@Zbyszek

żenada ph mokate stoją pod sklepami aby odbić gpsa ,zamówienia spisują z hurtowni a kasa bardzo ok

tomek

z tych ofert to powiem Wam, że jest ta jako główny księgowy, a w obowiazkach jest np. prawidłowe i terminowe prowadzenie pełnej księgowości oraz nadzór nad zgodnością rozliczeń podatkowych jednej ze spółek grupy no i nadzór merytoryczny i organizacyjny w dziale księgowości,

Werker

A Maryjan to samozwanczy strażnik moralności?

Marian

Pokaż mi jeden, który został usunięty, no chyba nie możesz. Ja tutaj czuwam, sprawdzam oferty Mokate i jakoś wszystko w miarę gra, nie gorzej niż gdziekolwiek.

miki

Ja również widzaiałem ogłsozenie, aplikowałem jednak zastanwiam się czy nie jest za poxno bo juz wczesniej to ogłsozenie widziałem ale w biurze zawsze lżej niż na produkcji, w biurze jedna zmiana i mi to pasuje

onat

@Kawosz ja znam obecnego pracownika z Mokate i nigdy nie użył takiego sformułowania ;) Sam mi polecał pracę, więc będę aplikował na stanowisko głównego księgowego.

poikjhgv

czytałam że w Mokate można zarobic naprawde rozsądne pieniądze - to super informacja. mPOza tym są przewidziane premie jak wyrobisz plan, to też uczciwe rozwiązanie. A teraz właśnie szukają przedstawiciela handlowego do województwa wielkopolskiego.

tyr

grzesiek, to prawda - na rynku są w czołówce. Wydaje mi się jednak, że warunki zatrudnienia jakie proponują nie są do końca odpowiednie. Podstawa powinna być minimum 15% większa.

grzesiek

To fakt, nie szukają, ale rekrutacja zatrzymała się całkowicie. Mokate chyba w końcu zatrudniło odpowiednie osoby. Firma z wieloletnią tradycją, i z dobrym podejściem do pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Mokate - Żory

• Jak się pracuje w Grupa Mokate?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Mokate tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 90.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Mokate?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 5 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Mokate?

Kandydaci do pracy w Grupa Mokate napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Mokate