Grupa Mokate

Opinie o Grupa Mokate

olka

pilnie potrzebuję pracy,proszę podpowiedzoieć jak się załapać do roboty?

olka

czy są aktualnie przyjęcia do mokate na żory?

prawdomówny

do aaaa: widać że nie znasz podstawowych pojeć rynku pracy. Do umowy sieciowej należy też "umowa o pracę zawarta na czas określony (umowa czasowa), ze względu na –; w opinii związków – brak stabilizacji zawodowej i pewności zatrudnienia, co dotyczy zwłaszcza umów zawartych na bardzo długi okres, np. 10" do Mokate pasuje idealnie umowy śmieciowe w 90% pracowników

Haha
@prawdomówny

Nie masz pojecia o czym piszesz żadna umowa nie gwarantuje "stabilizacji zawodowej i pewności zatrudnienia". Podsumowując wszystkie umowy o prace wg twojej opini są śmieciowe. Powodzenia

kris
@prawdomówny

To za krótko pracujesz żeby znać całą prawdę,uwierz mi że sam miałem umowę zlecenie.

MARKI

MOKATE NIECHCE SŁYSZEC NIGDY O TEJ FIRMIE PRACOWAŁEM W USTRONIU I NIKOMU NIE RADZE SIE TAM ZATRUDNIAĆ TRAGEDIA

aleksa90hnEa

szukam pracy moze wiecie czy przymuja? prosze o informacje

prawdomówny

W supermarkecie jak zrobisz nadgodziny w sobote lub niedzielę też tyle dostaniesz lub więcej. Podkreślam te soboty to nadgodziny,a w normalnym systemie pracy wychodzi najniższa krajowa, jak brakuje do tej najniższej dadzą premie dodatkową czasem ta premia to 2; 3 zł

aaaaa

Nie przesadzajcie, takie mamy czasy że większość zakładów płaci najniższą krajową, w supermarkecie zarobisz więcej? A tutaj przy dwóch sobotach te 1500 dostaniesz.

załamana

Czy ktoś mi powie jaka jest stawka godzinowa najniższa w polsce? skoro na umowach w mokate jest 5,25 zł/godz (+100 % premi )ale zus odprowadza składki za te 5,25 .Czy te umowy waszym zdaniem nie są śmieciowe?

aaaa

co wy tu za głupoty wypisujecie. Owszem nie polecam mokate, bo to jeden wielki (usunięte przez administratora), ale nigdy nie było tam umów smieciowych. Pracuję na produkcji przeszło 10 lat. Najpierw dostajesz umowę na okres próbny, potem na 3 lata, a potem na stałe. Nigdy nie było umów zlecenie !!!

prawdomówny

zależy na jaki dział sie dostaniesz. Wieża i mechanicy spoko, reszta umowy śmieciowe. Osoba niewykwalifikowana 1500 netto. Stawki masz xxx*100% premii. Socjal- paczki na świeta o watości 70zł maks. W weekendy nadgodziny i wieza robi. Niechodzisz na nadgodziny jesteś wróg

śledczy

Jaki procent załogi pracuje na umowy o pracy, a jaki na umowy śmieciowe? Ile może zarobić osoba niewykwalifikowana w tym zakładzie. Czy są jakieś premie i socjal? Czy zakład pracuje również w weekendy? Bardzo proszę o rzetelne odpowiedzi czy faktycznie jest tak źle jak fama niesie.

Witam, jeżeli chodzi o przyjęcia do pracy - są, czasami, ostatnio były dla prac. umysłowych, należy złożyć CV do kadr w Żorach i Ustroniu (namiary na www.mokate.com.pl) i czekać na kontakt, kadrowe, z tego co wiem najpierw szukają w CV, które już u nich leżą, jeżeli nic nie znajdą - ogłoszenia pojawiają się w internecie. Jak pisałem, przyjęcia są czasami - rzadko, wbrew temu co tutaj się pisze o Mokate, ludzie z firmy nie odchodzą, szanują sobie pracę.

elewinka

mam pytanko,czy są przyjęcia?szukam pracy

obóz

odpuście sobie szkoda nerwów czasu i pieniędzy byłem/byłam 4 lata i nie wrócę

wieża

nie wiem czy te glupoty same kobiety z produkcji pisza? praca w mokate jest jak najbardZiej ok, wiadomo z kasa szalu nie ma ale to chyba jak wszedzie w tego typu firmach. Jak ktos ma checi robic to da sobie rade. a i nie wiem jak osoba wyżej pracujac tam mogla nie widziec mydla skoro dozowniku sa w kazdym pomieszczeniu po kilka .. wiadomo ludzie pracujacy wyzej czasami sie czepiaja ale trzeba na nich laci zajmowac sie swoja robota;p

mokatyń

anty-mokate było by super zrobić tak jak mówisz tyle że jest taki mały problem nazywa się (usunięte przez administratora) takich nie przekonasz do takich rzeczy

arek

Wiecie co naprawdę mnie to przeraża. Jak w takim zakładzie może nie być mydła do rąk. Wogóle jak w jakiekolwiek firmie może nie być mydła do rąk

marek

Ja to chciałem się zapytać jak to stanowisko wygląda a czy złożę papiery to jeszcze dużo do pomyślenia mam

marek

A co możecie napisać na temat stanowiska Specjalisty ds. Logistyki i Transportu? Bo na stronie to za wiele nie jest powiedziane

?

taki ktoś - 2013-09-04 21:44:33 Wiadomość dla anonima. Tak dla Twojej informacji, to ogłoszenie nadal jest aktualne czysto teoretycznie, formalnie. W kadrach grzecznie przyjmą Twoje wypociny w postaci CV i Listu motywacyjnego, łaskawie włożą je do teczuszki i zostanie ono tam dłuuuuuuuuuuuugi czas i taki z tego pożytek. Ogłoszenie musi być na stronie przez określony czas żeby wyglądało na OK. Ale tak naprawdę ktoś już się cieszy że będzie miał ciepłe krzesełko, komputerek, biurko i wiele innych rzeczy. Czasem przejdzie się na magazyn, ale rzadko bo po co. A tak dla informacji wszystkich w Mokate nie ma logistyki, to się tylko tak nazywa, ale to czysta ściema.Dokładnie. Na logistyce (usunięte przez administratora)bierze tylko swoich znajomych, którzy czasami nie mają nawet pojęcia o logistyce, np. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Mokate - Żory

• Jak się pracuje w Grupa Mokate?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Mokate tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Mokate?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 5 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Mokate?

Kandydaci do pracy w Grupa Mokate napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Mokate