Grupa Mokate

Opinie o Grupa Mokate

Nastki

Jest oferta pracy w biurze obsługi klienta, możecie podpowiedzieć czy warto składać cv, jakie zarobki i atmosfera?

Obiektywny
@Nastki

Niestety zarobki bardzo słabe, a pracy dużo

@Obiektywny

Bardzo słabe? :( Czyli najniższa krajowa? A są chociaż jakieś premie za wyniki w pracy, dodatki? :)

były

Pracowałem kilka lat na stanowisku ph. Było naprawdę ok. Jak robiło się zadania i target można było wyciągnąć fajne pieniądze. Wszystko było do zrobienia. Niestety od momentu kiedy dowiedzieliśmy się że idzie nowa miotła trzeba było uciekać.Obawy się sprawdziły , zasady gry się zmienili i ludzie przestali robić wyśrubowane zadania i przestali zarabiać. Przedstawiciele wiadomo mają prościej , dużo trudniej znaleźć od zaraz pracę na stanowisku kierowniczym. Zatem pierwsi co bystrzejsi pouciekali ph. Potem posypało się lawinowo. Bez (usunięte przez administratora) a zwłaszcza (usunięte przez administratora) to już nie będzie to samo. Tacy ludzie to już na wyginięciu. (usunięte przez administratora) duzo zrobił dla podwyższenia komfortu pracy ale jednocześnie zrobil bardzo duzo dla firmy. Tylko ślepy tego nie zauwazy. Bardzo bardzo szkoda mi , że trzeba było odejść. Firma była super, produkt dawało się sprzedać , wszystko grało. W marketingu tez zmiany? (usunięte przez administratora) bylo super z tobą pracować. Powodzenia w nowym miejscu.

Nadal pracujący
@były

Potwierdzam i też szukam czegoś innego aktualnie bo zwyczajnie nie da się tu normalnie pracować. Błażej, Daniel - szkoda, że Was nie ma

@Nadal pracujący

A jak tam twoje plecy bol dokucza ?

Było fajnie
@były

Wszystko co napisane wyżej to 100% prawda. Nowi Panowie nie szanujący ludzi i ich pracy. Czas stąd uciekać bo dobrze to tu już nigdy nie będzie jeśli oni będą...

Żaba

Chciałbym zobaczyć w programie " Kryptonin szef" i szczerze to za nic mają ludzi ale z czasem im się to zwróci

@Żaba

A co jest złego w traktowaniu ludzi tutaj? Podasz jakieś przykłady takich sytuacji?

Jaka jest umowa w firmie MOKATE Sp. z o.o.? Wiecie, czy jako Magazynier zatrudniają na umowę zlecenie?

Tylko i wyłącznie umowa o pracę.

Joanna

z jakiego powodu nie polecasz firmy ?

Szachmat

praca w systemie 2 zmianowym ranka nocka dzien wolnego znowu ranka nocka dzien wolnego . Praca na mieszalni magazynach itp coraz gorsza coraz wiecej nowych maszyn wiecej zamowien wyplaty w miejscu stoja nie dbaja o pracownikow wgl . 2500miesiecznie wstyd obok firmy maja duzo lepiej . Stazowe 50zl za 5 lat pracy wstyd paczki na swieta wartosc 50zl . 200 zl na konto po odprowadzeniu podatku 130 Kierownik duzo wymaga a ludzi brak . Ogolnie gorszej pracy nie ma . Sama ukraina pracuje ciezko tu znalez polaka

Fred
@Szachmat

U konkurencji wcale nie jest lepiej, powiedział bym więcej, gorzej. Zarobki szału nie robią, zwolnienia, wykorzystywanie ludzi, sprzęt i maszyny pamiętają Polskę powojenną. Daleko nie trzeba szukać, to zaraz za płotem Instanta. (usunięte przez administratora).

Joanna
@Szachmat

A po ile godzin te zmiany ?

2300 wypłata miesieczna

Honorata
@Mała mi

W sensie, że on napisał o 200 za dużo? A już myślałam, że gorzej ta opinia nie może wyglądać. :/ Od kiedy od paczek się podatek odprowadza? Zawsze to było?

Daniel

Witam wszystkich. Widziałem tu trochę komentarzy dotyczących zarobków. Może to wyda się śmieszne ale chciałem zapytać jak wygląda temat odzieży pracowników produkcji. W obecnej firmie, odzież nam zabiera do prania firma zewnętrzna i zwracają czystą. Przy 4 osobach i wąskiej praleczce pranie samemu w domu jest dość problematyczne.

Piesek
@Daniel

W Mokate podobnie.

Mała mi

Nie polecam tej pracy Człowiek zapiepsza jak biały muzyn Po12 h Wypłata wyglada tak ze 1h płaca 14.19 zł netto weekendy sa płacone 100% jeżeli jest w grafiku to płaca jak za zwykły dzień czyli 14.19zl netto niby sa tez premie świąteczne I jak zaczyna sie prace w poniedziałek na rano to wtorek. Na popołudnie wtedy środa jest wolna i czwartek wtedy na rano i potem piątek na popołudnie Pierwsza zmiana zaczyna sie od6-18 a druga zmiana 18-6 I po 12 godzin stoi lub siedzi w zależności jaka maszyna bez weekendów człowiek zarobi 2300. Buty maja bardzo nie wygodne az sie robią bąble i do tego ból pleców osoby z Ukrainy robią po12 godzin przez 7 dni w tyg Niktore osoby uciekały po tygodniu

Stifi

Jeśli chodzi o pracę to 3x się zastanówcie zarobki kiepskie a pracy dużo a wszysty z góry myślą że załatają dziury Ukraińcami a połowa to nie nadaje się do niczego

Damian Witkowski

Witaj dzień dobry serdecznie to ja pan Damian jestem osobą dla niesłyszących abyś chciałem już chodzić codziennie do pracy firmy mokate Żory kawa lub herbaty produkcji operator pakowanie to interesuje się tak. już oddam ciebie ochrony zostaję CV do Dyrektor Decyzja się pokaz CV i orzeczenia o stopień niepełnosprawnych umiarkowany symbole. Nr telefonu na SMS a tylko napiszę proszę o informacje pozdrawiam wszystkich dziękuję ????

XYZ
@Damian Witkowski

jakiś bełkot

Ph

Witam jak wyglądają warunki pracy na stanowisku pH? Warto aplikować?

Zdegustowany
@Ph

Poczytaj komentarze - praca na przeczekanie ok, nic więcej- na stanowisku PH czy na innym

Paulo

Kochani mam pytanie chciałem podjąć pracę w Mokate proszę o jakieś opinie jak tam jest czytając opinie zdania są podzielone proszę o jakieś konkrety ile zmian jaka umowa zarobki z góry dzięki i czy po złożeniu CV długo się czeka na telefon

Winda Bogusław

Witam. Praca w mokate mogę określić jako pracę (usunięte przez administratora). Wstydźcie się XXI wiek a tu na rodzimej ziemi wykorzystujecie, nasyceni już tak kasa, że zapomnieliście którymi rękoma ta praca została wykonana. Mokate to opcja dla kogoś kto lubi brak szacunku oraz brak rozwoju. Ta firma zatrzymuje twój rozwój uwstecznia Cie do czasów lat 90 kiedy pieniądz miał inna wartość niestety wsyd na cały świat

Lorek
@Winda Bogusław

Potwierdzam. Zero rozwoju. A jak chcesz podwyżkę to jedyna jaką dają to podwyżka obowiązków...

Zdegustowany

Cześć Jeżeli komuś wystarcza mała pensja i nie chce podwyżek ani dodatków, premii, dbania o „starego” pracownika - to śmiało, zapraszam czy na produkcje czy do biura lub na PH. Jesteś cyfrą. Firma niby rodzinna szczyci się zasługami a nie dba o swoje „gniazdo” pracownicze. Ciągle zmieniają się dyrektorzy, zmieniają się koledzy, bo nikt nie wytrzymuje. Albo Ciebie zwolnią, bo na Twoje miejsce jest kolejnych „dziesięciu” nie marudzący, którzy łudzą się, że będzie ok i przychodzą… na trochę. Nie dbają o naprawdę wartościowych ludzi tutaj. Nawet nie próbują zatrzymać. Na chwile praca ok, na przeczekanie. Na rozwój nie polecam tej firmy. Zdegusyowany

Rafi
@Zdegustowany

" kolejnych dziesięciu" chyba Ukraińców :)

@Zdegustowany

Prawda, w biurach same zwolnienia, niezależnie od działu jakim się zajmują. Dobra praca na start, zdobyć doświadczenie - docenienia się nie doczekasz. Podwyżki... nieadekwatne do wzrostu najniższej krajowej. Zrobili myk, wypłacając je jeszcze w starym roku, myśląc chyba, że ludzie się nie zorientują w styczniu, że teraz mają może 50 groszy więcej niż najniższa. Firma dobrze wygląda w CV, nic więcej.

Wkurzony

Bo to święta prawda

Lorek
@Zdegustowany

Od kiedy p. prezes oddała władzę młodszemu pokoleniu, z firmy odchodzą starzy pracownicy lub są zwalniani. I z tego co wiem to dotyczy nie tylko "fizycznych" ale podobno tych na biurowcu również. Przeczekalnia jednym słowem, przyjść na 3 miesiące szukając międzyczasie lepszej oferty

Damian Witkowski

Dzień dobry serdecznie to ja pan Damian Witkowski jestem osobą dla niesłyszących tłumacz migowy pomoc wykład pani Monika folwczany . A był tutaj już oddam ci ochrony zostaję CV i orzeczenia o stopień niepełnosprawnych umiarkowany. Proszę o informacje pozdrów serdecznie za dziękuję ????

@Damian Witkowski

100% prawdy

Damian Witkowski

Dzień dobry serdecznie to ja pan jestem osobą dla niesłyszących chciałem chodzić do pracy firmy mokate Żory pakowanie . To interesuje się praca firmy mokate Żory. Tłumacz migowy pani Monika folwczany to powodzenia pozdrów ????

Witam wszystkich. Chcialbym sie dowiedziec jak komfort pracy (bo to dla mnie wazne) w marketingu? Bede chyba chcial zglosic swoja kandydature. Dziekuje za odp

Srokate
@Nowy

Nowy, nie polceam. Państwo w państwie. Dr szef wspomina cos o rodzinie fachowcow. Nieporozumienie

Agata
@Srokate

Ale wybacz, to, że szef podkreśla rodzinne korzenie firmy, jaki to jest argument na NIE? Skoro nie polecasz, to chyba na jakichś poważniejszych podstawach formułujesz swoje sądy - np. zarobki, brak socjalu, nadmiar obowiązków?

DJ
@Nowy

To co usłyszałem na rozmowie na inne stanowisko na temat pracowników marketingu od dyrektora i prezesa, to współczuję pracy w tym dziale

Agata
@DJ

Dyrektor i prezes firmy na rozmowie kwalifikacyjnej mówili Ci złe rzeczy o pracownikach marketingu? Nie, po prostu poziom wpisów tutaj przekracza już świstaka ze srebrnym papierkiem.

Ghost14

Witam pracuje na wiezy juz 5 lat bez nadgodzin niecale 2500 tak jak ktos policzy sobie minus paliwo oplaty za dom itp jedzenie zostaje tyle ze nie da sie zyc na swieta grosze niecale 200 zl social karta multi sport .. za ktora i tak doplacasz sporo i tyle najwiekszy minus brak doceniania pracownikow dlugoletnich za takie pieniadze mozna zaczynac ale nie pracowac tyle lat ja mysle o odejsciu

Tekamo

Ogólnie nie polecam pracy W MOKATE. Pracy przybywa maszyn coraz więcej praca staje się coraz cięższa i zero szacunku dla pracownika. Zyski firmy stale rosną pensje pracowników już niestety nie. Socjal bardzo ubogi karta multisport i ubezpieczenie grupowe za co sami płacimy miesięczne składki. Wczasy pod grusza-brak. No sory pracownicy zostali zastraszeni i musieli zrezygnować sami z tego świadczenia tylko pracownicy mają dostęp do tego świadczenia. A święta rzuca paczkę z produktami Mokate, nie ma co liczyć na jakąś premie świąteczną boże Narodzenie 100zl Wielkanoc 200 hahaha obłęd firmy wokół Mokate całkiem inaczej podchodzą do pracownika. Ja już jestem na wypowiedzeniu po przepracowaniu 3 lat Myślałem że się coś zmieni ale niestety nie. 2.5tysiaca na miesiąc to ja mam opłat i jak tu żyć z tej pracy jeśli ktoś jest sam to lipa. Ogólnie nie polecam

Ph
@Tekamo

Bo tak jest

tak
@Tekamo

Prawdziwie opisuje warunki w Mokate

Luk35

W mokate zarobki to żenada po podwyżkach zarabiamy tyle co przed nimi bardziej doswiaczonych pracowników traktują jak nowych a jak ma się coś do powiedzenia to twierdzą że.............. więc się zastanówcie jak chcecie przyjść do tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Mokate - Żory

• Jak się pracuje w Grupa Mokate?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Mokate tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Mokate?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 5 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Mokate?

Kandydaci do pracy w Grupa Mokate napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Mokate