Opinie o Egen S.A. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Egen S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Egen S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Egen S.A. w Lublin

Jacek

Tak na serio to coraz lepiej to widzę . Gigantyczna przemiana na plus

Patriot

Było ciężko ale teraz magazyn debessssssssssssst .

Krystyna
@Patriot

Czemu taki debest?Xd Doprecyzujesz to? ;p

Mandarynka

Niemiły rekruter. Zadaje pytania z czego pani żyje? Spóźnia się na spotkanie ponad 30 minut. Oferuje okres próbny bez umowy. Nie dzieki.

Krystyna
@Mandarynka

No to moje pierwsze pytanie brzmi z czego żyjesz?XD Masakra, a te okresy próbne bez umowy to chyba nielegalne co nie? :/

Monia

W biurze kiedyś było straszne zamieszanie ale teraz po liftingu całkiem fajna atmosfera .

Kierownik Salonu

Spóźnienie, czekałem 20 min az ktoś łaskawie mnie przyjmie. Sama rozmowa beznadziejna. Nakierowana raczej na zasadzie - do odstrzału, nie mam czasu.

Prowadziłem wiele rekrutacji, na wielu byłem. Ta była dla mnie słaba. Podważanie kompetencji, brak informacji zwrotnej pomimo tego że miała być. Polecam zainwestować w HR.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wiktoria

Egen szuka kandydatów na kilka stanowisk, jest praca dla magazyniera, projektanta, kierownika e-commerce, ale też dla doradcy klienta: https://www.egen.pl/firma/kariera/sprzedawca-doradca-klienta Piszą tu, że oferują "atrakcyjne wynagradzanie, adekwatne do wyników pracy". @Jerry, może zdradzisz, co wg Ciebie znaczy niskie zarobki? Ile taki doradca ma w miesiąc?

Kuba

Witam chciałbym się dowiedzieć jak teraz jest w firmie Eden? Zarobki, atmosfera

Jerry
@Kuba

Zarobki niskie. Ciężka praca

Margo
@Kuba

Również podłączam się do pytania. Komentarze nie napawają optymizmem przed podjęciem pracy w tej firmie.

Kulet

Profesjonalna obsługa klienta przy wyborze oraz własnym projekcie. Świetny korek ścienny, który doskonale się prezentuje

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Egen S.A. dla potencjalnych kandydatów? Na Praca.gov.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Krawiec.

Miro968

W tym roku hajs podwyższyli . Ja po półtorej roku wyciągam ponad trójkę na rękę zaczynałem od dwójki. Daję radę .

Irena
@Miro968

Ooo brzmi to zachęcająco. Co jaki czas w Egenie zdarzają się takie podwyżki? :) Trzeba się o nie jakoś ubiegać czy liczy się staż pracy?

Andy1982

Bardzo miła obsługa.przez sprzedawcę a potem przez samego kierownika.bardzo dużo poświęcono mi czasu chociaż nie bardzo wiedziałem sam czego szukam.pozdrawiam

Kasa

Zarobki niezłe ale obiadki tylko dla magów w biurze tylko herbatka

Mniam

Obiady coraz lepsze ale jak dla mnie chińskie żarcie jest lepsze .

Miki
@Mniam

A jak zarobki?

Eliza

Pytanie do dziewczyn które pracowały w tej firmie... czy ciężko, jakie obowiązki itd :)

Wojtek

Oczekują biegłego angielskiego ?

Tom

Rotacja ogromna, płaca niska. Ciężkie paczki w dużej ilości do złożenia. Nie polecam tej firmy. Wyzysk.

Czarek

Wyjechałem po kilku latach pracy za chlebem do Irlandii i z tej odległości mogę polecić firmę tym którzy chcą pracować i nie drinkują . Tym co chcą grać karty w czasie zmiany niech idą na budowę autostrady lepiej się ukryć . Jak oni to datują : Pietro 26.10.2019 17:40

cayenne

Kilka lat temu miałem wątpliwą przyjemność pracować w tej firmie niecały rok. Niestety dłużej nie dało rady. Pracownicy choć w większości dość mocno zastraszeni - byli ok. Ten furiat na górze oraz jego prawa ręka mieli oczywiście kilku zakonspirowanych kretów na dole ale po miesiącu każdy już kumał who is who

Ko

Prezes (usunięte przez administratora) firma zatrudnia co 5 dni na zlecenie ciężka praca 30ton do przerzucenia codziennie za najnisza uciekać nie polecam nikomu chora firma

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Egen S.A.?

była

Nie ma awansów bo i nie ma wyższych stanowisk. Jesteś zatrudniony na konkretne stanowisko i dalej nic.

Daria

@Obecny pracownik fajne info, a wiesz może czy firma obecnie poszukuje nowych pracowników?

Megi
@Daria

Ta firma chyba zawsze kogoś poszukuje.. a skoro ogłoszenia wiszą na każdym portalu, i ciągle na te same stanowiska to raczej nie ma tam czego szukać. Jeśli pracodawca jest w porządku, to ludzie trzymają się posady i starają się żeby tylko zostać, a jak nie to po prostu uciekają i stąd ciągła rotacja :)

noon

Jak w corpo tabelka musi być ale ogólnie OK

Zostaw merytoryczną opinię o Egen S.A. - Lublin

• Jak się pracuje w Egen S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Egen S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Egen S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 6 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Egen S.A.?

Kandydaci do pracy w Egen S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Egen S.A.