Egen S.A.

Lublin

Opinie o Egen S.A.

Patryk 2009-12-08 14:40:50
A jakie są zarobki w tej firmie na stanowisku specjalisty do spraw sprzedaży bo jestem bardzo ciekawy?Nie zamierzam tam pracować ale wiele nie dobrego słyszałem o tej firmie.Ja pracuje jako PH może pieniądze nie są oszołamiające lecz atmosfera i cała reszta rewelacja
Designer 2015-09-22 10:28:01
Piękne łazienki projektują , szkoda że takie drogie
Siwa 2015-10-22 13:40:20
Polecam gorąco szczególnie projekt.Panią Katarzynę Darłak-Szczerepa z EGEN Lublin.Z trudnej małej i kłopotliwej łazienki,zrobiła piękny projekt,funkcjonalny z charakterem.Była bardzo pomocna w doborze armatury,dodatków itp.Jeśli mi pozwoli to go upublicznię.Cena no cóż...!dostałam dobry rabat na poszczególne elementy wyposażenia.W koncu remont łazienki nie robi się co roku!Pochwalić należy także kontakt z innymi pracownikami tej firmy.Chcesz mieć piękną,profesjonalną i funkcjonalną łazienkę to gorąco polecam.
Wika 2015-12-02 19:10:12
Munia dają od razu umowę o pracę zazwyczaj pierwsza jest na 3 miesiące, jak się sprawdzisz dają umowę o prace na 2 lata
Michal 2016-03-15 14:17:47
Co Wy ćpiecie, że tak chwalicie ten egen? Dajcie troche
many 2016-04-14 10:08:59
Trudno dzisiaj o dobrą pracę .Najlepiej być w jakimkolwiek zawodzie ale specjalistą .Ja cenę sobie spokój i stabilność i jak widzę że kolesie w innych firmach zmieniają 6 firm w ciągu 5 miesięcy to nie dziwię się że nie są specjalistami .No chyba ze od zmian
Han 2016-06-23 21:50:45
Polecajcie dalej :)
Many 2016-07-27 10:28:14
Jeśli ktoś chce pracować to spoko ale dla kilkumiesięcznych ślizgaczy raczej pośredniak
refgt 2016-08-31 21:03:50
oj to prawda dla przestawicieli handlowuch ofert pracy jest na prawde sporo ale mnie zainteresowla oferta na stanowisko koordyantora do spraw sieci handlowych a mianowicie do należy dokładnie do takich obowiazkow ? czytałem cos w ogloszneiu jednak ciekwe jak jest
Zostaw swoją opinię o Egen S.A. - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Egen S.A.