Opinie o Magnolia w Lubsko

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Magnolia. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Magnolia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magnolia w Lubsko

Spedycja

UWAGA! FIRMA NIE PŁACI PODWYKONAWCOM!

tvht

po co ci informacje - do biur tylko po rodzinie można sie dostać , no chyba ze sie lubi "ciała obce". Ludzie z lubska i okolic juz nie chca pracowac w tym syfie i do pracy ściągneli ukrainców

Oferty Pracy

Sprzedawca Salon Valentini/Samsonite w Magnolia Park 2015-03-02 Żródło: Gowork.pl Wrocław (dolnośląskie) Salon Valentini oferuje szeroki asortyment galanterii skórzanej, bagażu oraz akcesoriów podróżnych. Znajdziecie tu Państwo wiele różnorodnych kolekcji portfeli, teczek i torebek, wykonanych z wysokiej jakości włoskich skór w ciekawej kolorystyce, a także docenione przez podróżników na całym świecie, lekkie i wytrzymałe walizki Samsonite. Marka Samsonite jest niekwestionowanym, światowym liderem w p

kammy

Magnolia to nie tylko wafle, to także np. linia produktów bartek - wafle przekładane kremem, ciastka kornelki, pałeczki waflowe, wafelki mulatek, czy tez rurki waflowe. Jednakże ich produkty są raczej rzadko spotykane w wielkich sieciach handlowych, nie wiecie, gdzie można kupić ich produkty, ale nie hurtowo?

@kammy

Trzeba przyznać, że utrzymują się już około 30 lat. Obawiam się jednak, że przy obecnych decydentach długo mogą nie utrzymać tego stanu rzeczy. Osoby są niesłowne, brak terminowości, wszędzie wydaje się panować chaos organizacyjny. Jak zobaczycie jak wygląda zakład oraz produkcja to będziecie przerażeni, osobiście już tych wafelków nie jadam, przed oczyma mam to co widziałem. Sam jestem ciekaw czy klienci wizytują miejsce produkcji i wiedzą co maja na półkach?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Magnolia. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

ANARCHIA

Magnolia to miejsce gorsze niż Piekło.A za odzywki "jak się nie podoba to proszę się zwolnić" powinno się taką osobę wrzucić między żelazka. A i tak to za mało.Ludzie opary z piecy to koszmar ja się pytam gdzie jest Sanepid!!!. WYZYSK,NIE IDŹ NA CHOROBOWE, NIECH ŻYJE MOBBING.

xyz

temperatura w pracy 13stopni czy to jest normalne ???

Romeo

ludzie takie są czasy żeby pracować (usunięte przez administratora)nam zapewnił demokracje po byku będzie druga Grecja i będzie raz w roku czystka ludzi których się nie lubi kałach i w tedy będzie ok a ci co nie chcą pracować i chodzą do majstrów na kapowanie to niech się sami do roboty weżną bo wielki brat patrzy

robert

Zakład nie rzetelny.Nie można się doprosić o pieniądze.Nie polecam.Dostarczyliśmy do Zakładu cukier pomimo upływu już prawie 21 dni od wymagalności płatności za fakturę dalej nie mamy środków ani konkretnej decyzji kiedy ją otrzymamy.

anonim - 2013-07-08 14:05:05 mam pytanie do pracowników Magnolii czy coś w ogóle zmieniło się na przestrzeni 2-3 lat? jakaś rotacja większa czy może zaczęli zwiększać liczbe zatrudnionych jak wynagrodzenie polepszyło się coś?Tak, polepszyło sie i wzrosło -tyle co najniższa wzrosła to tyle tam zarobisz :D

xxx

Jakie kierownictwo takie rezultaty czyli MARNE!!!!!!!!!!!!!!

po co jest nasza "naj naj naj naj" magazynierka [usunięte przez moderatora] chodzi nic nie robi ciagle potrzebuje kogos do pomocy skoro nie radzi sobie sama to moze przenieść ja na produkcje .... bo ile mozna sluchac POMOZ MI ZROBIC TO ... ... ... TA PANI NIC NIE JEST WSTANIE SAMA ZROBIC I WYSŁUGUJE SIE INNYMI a tak ponadto jestem ciekaw ile nasz marketing przez rok pozyskuje nowych odbiorców

UroczaMłoda

Ja jedynie mogę napisac tak : pracowałam tam od 04.09.2011 r do wczoraj. Nie da rady tam wytrzymać psychicznie. [usunięte przez moderatora]Pieniedzy nigdy nie bylo na czas... nawet na swięta nie było pieniedzy.. najgorszy czas w moim zyciu, Praca w magnoli ! ..

xxx

Ludzie ludziom zgotowali ten los, takie jest społeczeństwo i nic na to się nie poradzi. [usunięte przez moderatora] Jak by zależało im aby wzmocnić produkcję i podreperować maszyny było by całkiem inaczej. A tutaj jak wiadomo jest jak jest. Zawsze pieniądze są najważniejsze nie dobro ludzi. Zawsze można szukać innej pracy ,która zadowoli człowieka. Pozdrawiam.

uczennica

Pracowałam 3 lata temu na wakcje na zmianie pani [usunięte przez moderatora] i nie opowiadaj głupot że kogos posieją. Zmiana jak każda inna są lepsi i gorsi ludzie a do samej majstrowej nie mam zatrzeżeń konsekwentna, sprawiedliwa babka i to mi sie w niej podobało nie było żadnych kar czy coś podobnego miała kogoś [usunięte przez moderatora] i nie robiła żadnych wyjątków i dalej było okej. A co do pań kolezanek to ich mi jest żal jak ktoś tu wyżej napisał żeby sie pokazać przed [usunięte przez moderatora] upodlą człowieka żal i jeszcze raz żal.

była studentka

na zmianie d tam was posieją i pani z lini przy ścianie co karze innym dziewczynom wywozić palety swojej [usunięte przez moderatora] co do niej należy żeby ją odciążyć karzdy to widzi żalllll. polecam dorobić miesiąc dwa nie dłużej tak jak ja.

ggg
@była studentka

była studentko - Każdy pisze się przez "ż" , a nie przez "rz",musiałaś być marna z ortografii,a co do Magnolii to taki moloch kolczasty ,jak cię złapie w swoje szpony to wyciśnie tylko skórka z ciebie zostanie.Ale cóż jak się nie ma co się lubi to .....się lubi co się ma,a na lubskim rynku pracy już niewiele jest do polubienia.

Gosc

Dajcie spokój zmiana [usunięte przez moderatora] , najgorsza zmiana syf, brud. Najmniejsza wydajnosc , najwięcej łomu produkuje. Potem wrzucają go do wafli jak popadnie, Tak jak przyjeżdzają na audyty to wszystko super bo kombinują i [usunięte przez moderatora] a jak nikt nie widzi to walą łom do wszystkich wafli. Więcej łomu niż surowców. Jak kiedyś kogoś otrują to może ktoś sie tym zainteresuje ale już bedzie za późno.

lonia

bezwątpienia zmiana C. [usunięte przez moderatora]

wakacyjna

Zdecydowanie ,,C'' na innych nie byłam :xd

Ona

Witam wszystkich. Właśnie skończyłam szkołę i przyjmuję się do pracy do magnolii tylko czekam na badania. Jaką zmiane wybrać? Na której zmianie jest lepiej pod jakimś względem?możecie jakomś polecić? pzdr

taka jedna

wiecie juz pewnie ze od czerwca robimy na 3 zmiany niewiem jak zniose tydzien nocek. zmiane C czyli [usunięte przez moderatora]rozwalaja ponoc maja byc zwolnienia bogresu co wy na to...>

Zostaw merytoryczną opinię o Magnolia - Lubsko

• Jak się pracuje w Magnolia?

Zobacz opinie na temat firmy Magnolia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magnolia?

Magnolia