Opinie o Magnolia w Lubsko

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Magnolia. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Magnolia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magnolia w Lubsko

Beata Nowy wpis

Cześć, o co chodzi z tą dyspozytywnością w ofercie na pracownika produkcji? znalazła się ona w wymaganiach ale nie do końca wiem do czego się odnosi. O nadgodzinach nie było wzmianki, tu we wpisach też chyba niczego o nich nie widzę. występują?

Ktoś Nowy wpis
@Beata

Zapewne autor miał na myśli pracę w systemie zmianowym. Magnolia pracuje na 3 zmiany

Pracownica Nowy wpis

A ta cała próba zmiany organizacji (usunięte przez administratora) to w ogóle porażka. Pracodawca nie słucha pracowników! A bez nas nie byłoby ich! Dojdzie pewnie do grupowych wypowiedzeń, a bez doświadczonej kadry firma przestanie istnieć

Mistrz Nowy wpis

Czemu ukraina jest lepiej Traktowana od Polaków i czemu polacy muszą chodzi w ubraniach danych przez zakład czyli takich jak powinny być a ukraina moze chodzić w swoich prywatnych chyba że jest kontrol to w tedy dostają takie jakie maja znosić to się w głowie nie mieści zero szacunku ze strony zakładu dla Polaków

Big Boy

Ludzie ten zakład to teraz przedszkole. Brak osoby która by zarządzała żelazną ręką. Tylko kumoterstwo i kolesiostwo. A ludzie na stanowiskach kierowniczych to urwani z przestworzy nie wiedzą co do czego i po co tam są. Mało tego ludzie ze wschodu zostają kierownikami. Na Ukrainie budowlaniec a tu specjalista od czekolady. Bulahahahahah

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Magnolia. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Interesant 888

Witam. Na jakie realne zarobki na rękę można liczyć na start? Czy w związku ze stażem stawka również się zmienia?

@Interesant 888

A jakie stanowisko ciebie interesuje? Bo to też ważna kwestia. Mnie interesują zarobki na magazynie. Ktoś wie ile aktualnie oferują nowym pracownikom? Czy doświadczenie jest brane pod uwagę podczas ustalania stawki?

A może by tak połowę biura zwolnić i tak jest was tam za dużo albo przynajmniej w produkcji pomóc możecie nieroby

Mirosław

Czemu zmieniłaś zdanie? Popracowałaś dłużej i zaczęło ci się w pracy podobać? Nie napisałaś ile płacą? Można dobrze zarobić czy w tym temacie niewiele się zmieniło?

XxxX

Witam czy ktoś mi powie na jakie zarobki można liczyć na magazynie??

Czy Magnolia ma ściśle ustalone godziny pracy?

Zorientowany

3 zmiany: 6-14, 14-22, 22-6 od niedzieli od 22:00 do piątku do 22:00

Czy w Magnolia jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Ktoś

W zależności w które drzwi się "zastuka".

bolek

Zarobki, najniższa krajowa 3 zmiany,warunki pracy, poniżej normy, relikt komuny,kadra zarządzająca ze strony Polskiej, poniżej krytyki, ciągła rotacja pracowników.

Dominika

Hej, hej! Opinie są nieco podzielone więc myślę, że warto byłoby zapytać kogoś kto obecnie pracuje w tej firmie? Jak wyglądają warunki pracy? Czy jest możliwość pracy zmianowej?

Ulka

Firma działa i mogę polecić pracę. Dobra firma i dobry pracodawca!!

piotr
@Ulka

nie kupujcie wyrobów sa niesmaczne oraz robione z najgorszych produktów..kupiłem w Stokrotce ..zdecydowanie nie polecam..pazerność i cwaniactwo panuje wśród zarządu..by sie wstydzili tak i produkt rzucać na rynek..

Anka
@Ulka

O fajnie wiedzieć! Czy mogłabyś opowiedzieć co nieco więcej o tej firmie? Jak długo pracowałaś tam i na jakim stanowisku?

MIĘSOJAD

Kupiłem wafle suche krojone nie po raz pierwszy.Zawsze było tak samo.Po otwarciu opakowania roznosi się zapach nie wafli,a paskudnego oleju.Nie polecam wyrobu-delikatniej tego nie wyrażę.Numer partii ostatniego z trzech zakupionych opakowań-20397.

Oferty Pracy

Sprzedawca/Serwisant Decathlon Magnolia 2015-04-05 Żródło: Gowork.pl Wrocław (dolnośląskie) DECATHLON Polska jest w fazie silnego rozwoju, dlatego potrzebujemy ludzi ambitnych, energicznych i pozytywnie nastawionych, którzy wspólnie z nami będą tworzyć przyszłość firmy.Twoje obowiązki w ramach oferowanego stanowiska:-obsługa klientów,- zapewnienie wysokiej jakości ekspozycji i dostępności produktów,-przyjmowanie i rozkładanie dostawy,- świadczenie usług serwisowych dotyczących rowerów.To jednak dopiero

waldek11
@Oferty Pracy

Nie wiecie gdzie można kupić Magnolię? Pakujemy nasze wafle w opakowaniach dla Biedronki, Tesco, Żabki, Auchon, Carfoura itd.

piotr
@waldek11

(usunięte przez administratora).co oni produkcja ostatnio kupiłem w Stokrotce..nie polecam

klient

HEJ czy magnolia jeszcze istnieje? nie odbieraja telefonow, rozlacza sie autosekretarka

Julita

@Zmiana D entuzjazm Twojego postu sprawia, że magnolia była dla Ciebie dobrym pracodawcą. Mógłbyś go rozwinąć? Co, oprócz atmosfery wpłynęło na pozytywne postrzeganie przez Ciebie tej firmy? Twoja opinia będzie ważna dla wszystkich tych, którzy zastanawiają się nad podjęciem pracy u tego pracodawcy.

Zmiana D

Pracowalem na zmianie D i bylo zajebiscie: p Fajne osoby i wogole git :) pozdrawiam cala zmiane d

kkk

chyba w każdym sklepie nflorystycznym czy ogrodniczym @ dorcia. Ja widuje ich pordukty w wielu meisjcach i m,arketach budowlano - ogrodniczych, typu OBI. Jestem co prawda z województwa mazowieckiego ale na pewno w twoich rejonach też znajdziesz :))))

dorcia

Witam.Po przeczytaniu komentarzy mam mieszane uczucia co do firmy.Mam tylko pytanie gdzie mozna dostac produkty firmy?Jestem z woj.pomorskiego i raz tylko trafilam na produkt firmy.Jednorazowo.Prosze o konkretna informacje.Dziekuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Magnolia - Lubsko

• Jak się pracuje w Magnolia?

Zobacz opinie na temat firmy Magnolia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magnolia?

Magnolia