Opinie o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

„KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem. Zatrudniamy około 1.600 pracowników w całej Polsce, głównie w działach sprzedaży i windykacji. Poszukujemy specjalistów w danej dziedzinie, ale dajemy także szansę młodym osobom, które są na początku swojej kariery zawodowej. Specjalizujemy się w pośredniczeniu przy produktach finansowych takich jak pożyczki, chwilówki, kredyty. W ofercie mamy pożyczki krótko, średnio i długoterminowe: chwilówki, chwilówki z wnioskiem przez internet (chwilówki online), chwilówki z wnioskiem przez telefon (TeleChwilówki), pożyczki online, pożyczki konsolidacyjne, kredyty gotówkowe, kredyty konsolidacyjne. www.kredyty-chwilowki.pl Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. ul. Fabryczna 12 43-100 Tychy tel. 801-800-107 (koszt połączenia wg stawki operatora)

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

Nikogo tu nie ma

Czy ktoś się orientuje może ma jakiś kontakt z syndykiem kiedy będzie wypłacał kasę fundusz ?

Mike
@Nikogo tu nie ma

Jutro będzie płacił

@Mike

Skąd wiadomo że dziś będzie płacił? Ponoć była jakaś informacja, że w ciągu 2 tygodni ma wypłacić pieniądze.

ada
@JJ

dzis jest juz wplyw

kesim

witam, potrzebujemy 5 dawców nerki za rozsądną kwotę 550 000 $ w trybie pilnym. zainteresowana osoba powinna natychmiast skontaktować się z nami. email: drwalterhospital@gmail.com.

zxzvcb
@kesim

(usunięte przez administratora) się łeb pedrylu

Win

To prawda ze była dyrektorka biura w windykacji w skawinie dostała dyscyplinarkę wczoraj??????

Beqa
@Win

Hahaha, jeśli to prawda to najwidoczniej zasłużyła!!!! Bardzo dobrze, przyda się kubeł zimnej wody na odchodne po tym wszystkim co wyprawiała :)

Jurek
@Win

Dyscyplinarkę raczej nie ,bo to był taki chwilówkowy ślizgacz .

Ona
@Jurek

Dostała dyscyplinarke, tylko nikt nie wie za co...

Antek
@Win

Co za bzdura! Z tego co wiem to jeszcze odprawę dostała...

@Win

Ja już wiem dlaczego kierowniczki zabroniły nam kontaktu z nią, aby prawda nie wyszła na jaw, że jej "ulubione" zastępczynie próbowały podłożyć jej świnie na koniec! Pewnie z zazdrości, że od razu dobrą pracę znalazła...

Master

A gdzie tam, po prostu była beznadziejna i cała Skawina o tym huczy, kawał chamskiej baby :)

@Master

Teraz to cała Skawina huczy o czymś innym ????????????

z

szkoda

Doradca Klienta

Bylam na,rozmowie w Zorach I drwiono ze mnie, osoba w blond krotkich wlosach rozmawiala ze mna I spogladala na swoja kolezanke I robila mimy I smiala sie.... zalosne, infantylne zachowanie 20to paro latki.... TRAGEDIA... Pisaly tez lisciki do siebie nawzajem.... brak slow... podziekowalam i wyszłam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
donald

Witam, każdy mam na imię DONALD ANTHONY, możesz przesłać mi e-mailem na adres donaldanthony501@gmail.com tutaj, aby złożyć zeznanie, w jaki sposób otrzymałem pożyczkę od Johna Williamsa za pośrednictwem johnloanfirm2@gmail.com po tym, jak złożyłem kilka wniosków od różnych pożyczkodawców, którzy aby również zeznawać na tym forum, myślałem, że zeznania są prawdziwe i zastosowałem, ale nigdy nie dali mi pożyczki. Dopóki mój znajomy nie przedstawi mi Johna Williamsa, który obiecał mi pomóc i rzeczywiście zrobił to, co obiecał, bez żadnej formy opóźnienie. Nigdy nie sądziłem, że wciąż istnieją wiarygodni pożyczkodawcy, dopóki nie spotkałem dr. Johna Williamsa, który rzeczywiście pomógł mi z pożyczką i zmienił moje przekonania. Nie wiem, czy w jakikolwiek sposób potrzebujesz prawdziwej i pilnej pożyczki, darmowy kontakt z Johnem Williamsem przez e-mail johnloanfirm2@gmail.com

@donald

To forum zaczyna przypominać bur.... Najpierw nie chcący spłacać swoich długów klienci i winiący cały świat za swoje niepowodzenia w życiu, a teraz jakieś KOCZKODANY POŻYCZKOWE.

Maciek
@donald

Fora się wam pojebały ????

pedrylu weź się lecz

@donald

nikt nie chciał ci dać pożyczki bo pewnie nazywasz się tusk he a tak serio to ty jesteś jakiś porażony

kokos
@anonymous

Pożyczki bierze u dr. Williamsa a leczy się u dr. Oetkera.

Jestem OKOHI PAUL WYDAWNICTWEM KOŚCIOŁA CHRYSTUSA STAN ZJEDNOCZONY AMERYKI. CHCEMY POMÓC TYM, KTÓRYM POTRZEBUJEMY I PROBLEMEM FINANSOWYM, UDZIELając POŻYCZKI OSOBOM, INDYWIDUALNYM, SPÓŁKOM I SPOŁECZEŃSTWEM, KTÓRYM POTRZEBUJE PIENIĄDZE NA CAŁYM ŚWIECIE. ZAPISANE I ZATWIERDZONE POŻYCZKI KOMITET KOŚCIÓŁ, JESTEŚ ZWRACAĆ KREDYT, KTÓRY JEST PRZYZNAWANY W CIĄGU TYLKO 2% KONTAKT Z NASZYM PRZEDSTAWICIELEM EMAIL (desmondelliott@usa.com).

@anonymous

A darmochy czasem nie dają? Fan kredyty chwilówki czy sosnowiec już tam pewnie się zgłosili. Hahaha. A i fajnie jak by nie było windykacji wtedy wolna amerykanka :-)

Lek

JEB... SIĘ W CZOŁO

@czasoumilacz dłuzników

Jak by darmochę dawali to ci nieszczęśliwi i nieudolni życiowo fani wychwalali by tych wszystkich johny łony anthony na każdym forum kwitując symbolicznym Bóg zapłać.

@Lek

Przecież widać że to jakiś nawiedzony sekciarz

Tola

Jest dobra wiadomosc . Syndyk juz jest . Wniosek o upadlosc przeszedl , takze fundusz nam zaplaci zalegle wynagrodzenia oraz odprawy wg umowy . I po co tak wszyscy sie sracie na forum jak i tak wszystko będzie ok . Wyciągacie brudy a wczesniej lizaliscie im (usunięte przez administratora) . Jestescie odwazni to niech kazdy pospisze sie z imienia i nazwiska albo powie wprost oczy . Zarabialiscie fajne poeniadze yo bylo super . Kazdy z was wiedzial ze kiedys sie to skonczy ale co nie ktorzy nie maja rozumu i suedzieli w domu az zasila sie ich konta a jak dostali po 1000 zl to wielki placz i nienawisc do pracodawcy. Niestety taka jest mentalnosc polaka bo jemu sie nalezy i koniec . Zamiast wypisywac bzdury na goWork to lepiej przegladac portale z ogloszeniami o prace . Ogarnijcie die w koncu i badzcie dorosli bo to co tutaj wypisujecie to jest dramat .

windykator
@Tola

jesteś pierdolnięta albo (usunięte przez administratora) z zarządu tyle o tobie mogę napisać

@Tola

Tola, A dlaczego Ty się nie przedstawisz z imienia i nazwiska? idź poszukaj lepiej Bolka i Lolka, może nauczą się prawidłowej gramatyki i interpunkcji itp :) p.s mamy może jeszcze podziękować zarządowi, że zostawili nas na lodzie bez kasy na rachunki? choć piękne wypowiedzenia i obietnice padały? jak masz coś takiego pisać to lepiej nic nie pisz:)

Erf
@Tola

Napisala co wiedziala haha prezesi porshe sie wożą a nam w oczy kłamią, że pieniędzy na wyplaty nie ma? No błagam…

@windykator

(usunięte przez administratora) jesteś ty i reszta windykatorów ,laska ma 100 % racji

@Tola

Już tak nie pierd.... zobaczymy jak będzie. Było fajnie ale i nie dla leni więc firma łaski nie robiła że dobrze płaciła bo zapierd... na zarządu majątki również.

@anonymous

Jak przepusciles/as kase ktora zarabialas to miej pretensje do samej siebie . W innej firmie jakbys pracowała to myslisz zeby ktos na Ciebie patrzyl ze nie masz za co rachunków oplacic ale skad ty mozesz wiedziec jak zapewne to jest twoja pierwsza praca i nie masz pojecia co to zycie . Dziękuj za to ze moglas pracowac i dostawac pieniadze na czas bo jakbys poszla do innego prywaciarza yo by Cie zwolnil z dnia na dzien i mialby to wszystko gdzies czy masz za co zyc . Postaw sie teraz w roli jak ty bys byla wlascicielem ciekawe jakbys sie zachowala . Takze nie narzekaj tylko szukaj pracy .

@windykator

(usunięte przez administratora) to jestes ty chyba smieszny czlowieku . Przestan sie mazac tylko badz doroslym czlowiekiem

@windykator

Tak tylko mógł napisać windykator, obrażając...

xdcfg
@Tola

Na FB inwestorów administrator PZ stanowczo dementuje likwidacje Nobilesa. Jak Nobiles by się zwinął to mamy nowa aferę Amber Gold. Zarząd jest tego świadomy i że poszli by pewnie za kraty więc ciekawe co się stanie.

@Cebula

ty cebula panu windykatorowi to możesz co najwyżej gałę obrobić

@Tola

Co ty pier.. z tym przepuszczaniem kasy tępa dzido. Gdzie napisałem że nie mam kasy na rachunki ? Napisałem że twój święty obowiązek jako pracodawcy bo mniemam że jesteś kur...z zarządu lub z nim blisko powiązaną było wypłacić w terminie należna kasę a nie wyprowadzać na swoje inne spółeczki bo KNF policzył dni KCH zarządzeniem z 22.07.2017. Wszyscy cie tu podsumowali w burakuwo na usługach zarządu.

@Tola

TOLA TY JESTEŚ Z PRZEDSZKOLA Z TYM SWOIM NAIWNYM PATETYCZNYM PISANIEM W STYLU JEST DOBRA WIADOMOŚĆ HAHAHA. DOBRA WIADOMOŚĆ DLA CIEBIE JEST TAKA ŻE ZA LIZANIE (usunięte przez administratora) ZARZĄDOWI CIEBIE NIE WYSTAWILI DO WIATRU. TAK LEPIEJ NAPISZ GNIDO DWORSKA

Dramat
@Tola

Tja... Wlasciciele jakos ludzmi nie przejmowali tylko windykacje wysylali. A teraz jak sami podobno kasy nie maja to prosza o wyrozumiałość...plz. To bylo zaplanowane na rok z albo lepiej. Wybudowac centrale jako inna firma i wynajmowac K-Ch zeby koszty generowac. Teraz te ystkie nummusy i inne podfirmy poprzepisywane udzialy. To nazywasz tragedia wlascicieli??

@czasoumilacz dłużników

Chciałbyś ,większość z Was była prostakami co wyuczyli się schematu działania i tyle . Owszem było paru prawdziwych windykatorów którzy mieli pojęcie i kulturę osobistą ty akurat do nich nie należysz ,to widać po twoich wpisach .

gaga
@Dramat

Tola jest po prostu poje....na

@Cebula

Ty cebula za wysoko się cenisz ty jesteś zwykła burakuwa pastewna co to gra taką co wyżej sra jak d..e ma a cały czas woziłaś się na plecach zarządu jak ta kaczka po gnoju ????

anka
@Cebula

ty jesteś dama i wieśniaczka w jednym cebula

REKIN WYJADACZ
@Tola

EJJJJJJ LASKA CO TY WPIERNICZASZ ? BIERZESZ DOPALACZE? JAKĄ TRZEBA BYĆ IDIOTKĄ ŻEBY MIEĆ TAKI POGLĄD NA SYTUACJĘ !!!!PŁACILI NAM ZA DOBRZE WYKONANĄ PRACĘ. ŁASKI NIE ROBILI W CYWILIZOWANYM KRAJU PŁACI SIĘ ZA PRACĘ.NIE UWAŻAM ŻEBY NAM PŁACILI ZA NADTO ZAROBKI NIE BYŁY WYGÓROWANE JAK PISZESZ.ZAROBKI BYŁY NORMALNE JAK WSZĘDZIE WIĘC PROSZĘ NIE WYPISUJ TAKICH HEREZJI NIC NIE ODZYSKAMY (usunięte przez administratora) NAS BEZ MYDŁA KONIEC KROPKA.......

WILK Z WALL STREET
@Tola

TOLA WEŹ UDAJ SIĘ DO DOBREGO SPECJALISTY MASZ PROBLEM Z INTERPRETACJĄ RZECZYWISTOŚCI

@Tola

Naprawdę masz z lekka nie poklei w głowie... Chyba mieszkasz z rodzicami i pensyjkę na rzęsy i paznokcie wydajesz albo botoksik, bo nie wiesz co to jest prawdziwe życie i wydatki. Kobiety w ciąży i na macierzyńskim też mają szukać pracy? Poza tym dlaczego zarząd połakomił się na kasę z ZUSU ? to jest tragedia dla zarządu?

@czasoumilacz dłużników

Chaotyczne te twoje wypociny nie wiadomo o co ci chodzi

@Cebula

Tępa dzida jestes i dlatego nie kumasz????

lolo
@Cebula

jak się ciebie czyta to człowiek płacze jak przy obieraniu cebuli tyle że ze śmiechu :-) pustak jakiś jesteś

@czasoumilacz dłużników

Poziom waszych wpisów sięga dna ,wstyd ,że z takimi prostakami pracowałem.

@Cebula

Wstyd to że ta firma miała takie cioty jak ty w swojej kadrze.

@Cebula

a może to z tobą coś jest nie tak?

@Cebula

ja z tobą prostaku nie pracowałem to nie pochlebiaj sobie

@maciek

A gdzie qwa darmozjadzie pracowałeś tępy.

@Cebula

Darmozjad to cie zrobił i kałem facjatę przyozdobił. Z tobą nie pracowałem wszyscy co pracowali w KCH to zaraz musieli z tobą pracować i znać cie jak jakiegoś krezusa z zarządu wieśmenie ? BURAK!

@maciek

Nie rozumiesz co do ciebie piszę, bo też czym masz to zrozumieć do tego jest potrzebny rozum a u ciebie tej części brak ,tak samo jak kultury.

@Cebula

burako-cebularzu id do podstawówki na naukę czytania ty co każdy z tobą pracował no chyba że każdego podpier... to wtedy pisz odwrotnie że to ty ze wszystkimi pracowałeś wszystkich znasz tylko nikt ciebie nie zna :-) Jak oczekujesz kultury to sam ją zachowaj wieśmenie ze słomą w trepach a nie obrażasz od pierwszego wpisu!!!!!!.

@Cebula

Z tego co tu piszesz o tej kulturze to wnioskuje że jesteś jak ten maminsynek najpierw zacznie a potem mamusiu bo on mnie pobił

@maciek

Brak słów na wadzą głupotę ,skoro jest to forum Kch to chyba jasne ,że chodzi o tą firmę. Znowu się kłania brak tej części co odpowiada za myślenie.

@Cebula

Wadzą to twoje beznadziejne wypowiedzi. :-)Zdecydowanie za szeroko interpretujesz krąg swoich współpracowników skoro każdego będziesz tu postrzegać jako swojego kolegę z pracy gamoniu :-)Bynajmniej ja się z tobą nie utożsamiam.Bo i po co sobie wstyd robić ;-) Inni pewnie myślą podobnie :-) I wcale im się nie dziwię. Cebulowy maminsynku płyń ;-)

@Tola

zapraszam na tą stronę jeżeli ktoś potrzebuje kasy sam z niej korzystałem kredyty poza bankowe luklup6.oferty-kredytowe.pl

@Cebula

Cebulaku ale ty jesteś ciota

Fan kredytów-chwilówek
@czasoumilacz dłużników

czasoumilacz Ty jakiś poje..ny jesteś. chłopie zajmij się swoim nędznym życiem a nie pisanien anomimowo bluzgów. I nie odpisuj Ciulu szkoda czasu

@Fan kredytów-chwilówek

Goń się z tego forum mutancie popromienny. Długi swoje spłacać haha. A nie tu włazisz i szukasz ch.. do d...Szkoda czasu uchylać się od spłaty i chować przez panem windykatorem co się dojeżdżał jak szczura kanalizacyjnego :-) Jak tam twoje długi pospłacałeś chociaż 10 % tego co tam masz ? :-)

@Fan kredytów-chwilówek

bluzgi to ci mogę pisać nie anonimowo a ze swojego nicku (usunięte przez administratora)

@czasoumilacz dłużników

Wie ktoś czy osoby które były na wypowiedzeniu do 31 marca otrzymają jakieś pieniądze jeszcze w kwietniu ?

Ben
@JJ

Teoretycznie syndyk ma czas do miesiąca, ale podobno nie mamy co przyzwyczajać do tego terminu

@Ben

Czyli dziś kasy nie będzie. Ja myślę że wypłaca nam jedną wypłatę i na tym się skończy.

Krzysztof

Zapraszamy do kontaktu byłych pracowników Kredytów-Chwilówek Szukamy Doradców Kredytowych do biur w całej Polsce. Stabilne warunki zatrudnienia, Wyślij swoje CV już dziś - rekrutacja@taniepozyczki24.pl

@Krzysztof

To nie gazeta z działem ogłoszeń drobnych. Chcesz dać prace a nie stać cie na opłacenie ogłoszenia na GoWork ? Od samego początku dziadostwo kręcisz. To już wiadomo że jesteś pracodawca z wężem w kieszeni co to frajerów do biało-murzyństwa szuka.

@Krzysztof

Paczcie jakie hieny chcą uszczknąć coś dla siebie z dawnej kadry KCH. Tylko na prawdziwe ogłoszenie nie maja kasy to włażą tu i kombinują po kosztach.

Cezar

Poszukuje pracowników chwilówek z Pruszkowa i Warszawy do pracy w biurze pośrednictwa finansowego i chwilówki w Pruszkowie i Warszawie. Pełen etat, atrakcyjne wynagrodzenie - zainteresowanych proszę o kontakt 508555710, biuro@goldcash.pl

@Cezar

to nie portal reklamowy swoja stronę opłać a nie jeździsz na plecach innych.

Zatrudnimy w Lublińcu Firma z branży pośrednictwa finansowego poszukuje pracownika do nowego biura w Lublińcu. Poszukujemy osób na stanowisko Doradcy klienta. Wymagamy: - silnej motywacji - zapału do pracy i całkowitego zaangażowania - łatwości w nawiązywaniu relacji z klientem - dyspozycyjności od poniedziałku do piątku (godz.9.00-17.00) - chęci samodoskonalenia i nauki produktów Oferujemy: - umowę o pracę - stałą podstawę + premie - dla najlepszych sprzedawców bonusy - szkolenia - prace w miłej atmosferze Prosimy o wysyłanie CV ze zdjęciem na: s.ostrowska@simplemoney.pl Skontaktujemy się w wybranymi osobami.

jadwiga

jagoda5x.oferty-kredytowe.pl polecam kredyt

@jadwiga

Weronika

@czasoumilacz dłużników, @maciek, @anonymous, @WILK Z WALL STREET przypominam, że jest to forum publiczne. Udzielając się na forum akceptujemy postanowienia regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin Zgodnie z regulaminem należy odnosić się do siebie wzajemnie z szacunkiem. Wszystkie wpisy łamiące regulamin będą usuwane przez administratora. Zatem zapoznajcie się z regulaminem forum. Jeśli ktoś coś może napisać odnośnie pracy w Pośrednictwie Finansowym „KREDYTY-Chwilówki” to zachęcam. Wszelkie merytoryczne komentarze są bardzo przydatne.

WILK Z WALL STREET
@Weronika

BUAAAAAAAAHHEEEEEHHAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHEEEEEEEEEEEH....Dobrze Ci radzę nie bierz już tego wiecej,to Ci krzywde robi!

Zainteresowana

Kiedy syndyk przeleje kasę za wynagrodzenia i odprawy? Ktoś coś wie?

Yti

W grudniu popołudniu :)

Dawid
@Zainteresowana

Myślę, że jakieś 2-3 miesiące.

Syndyk ma 30 dni na przekazanie list wypłat NFP

GFP

kieras
@Zainteresowana

Syndyk ma 30 dni na przekazanie list wypłat do NFP , czyli do 19.04. NFP ma miesiąc na wypłatę. Mówimy tu o pieniądzach zaległych do dnia upadłości t.j do 19.03. Natomiast kasę za wypowiedzenie i odprawę dostaniesz po zakończeniu wypowiedzenia tj. przykładowo masz wypowiedzenie do 31.04 więc dodajesz miesiąc czasu aż Syndyk złoży listy do NFP i kolejny miesiąc na wypłatę z NFP.

Zulu
@kieras

mam nadzieje ze zaden pracownik nie dostanie pieniedzy nie wstyd wam pracowac w firmie ktora naciaga przedewszystkim starszych ludzi dajac in pozyczki a puzniej dobijajac oprocentowaniem a w koncu na wykancza ich nerwowo swinie i tyle mam tez nadzieje ze te wszystkie firmy beda pozamykane raz na zawsze a tak w nawiasie jak czytam te komentarze to moge tylko powiedziec ze ludzie w tej firmie maja wysoka kulture i slownictwo wiecie co wescie sie moze za wydobywanie wegla ha ha powodzonka .

@Zulu

A ja mam nadzieje że jak kolejny raz pożyczysz i nie będziesz chciał oddać to zanim zaczniesz tu rzygać windykacja z tych wszystkich firm będzie cię tak dojeżdżać jak wyliniałą szkapę. Kolejny się znalazł co to będzie teraz się żalił jacy to ludzie byli biedni wszyscy klienci chwilówek zostali wykończeni nerwowo bo nie oddawali. A jak taki gamoń jak ty pożyczał z myślą nieoddania zachowywał się jak (usunięte przez administratora) pospolity to potem on biedny nie winien a chwilówki parabanki licha itp. Gamoniu weź się lecz u lepszego lekarza i bujaj z tego forum bo to miejsce dla byłych pracowników a nie dla takich ofiar losu co to go naciągnęli, wcisnęli mu i on nie chciał a do chwilówki to trafił przypadkiem bo na mieście zabłądził i od razu 5 koła drapnął a do oddawania to go nie było. bo on ofiara losu jemu się wszystko z tego tytułu za darmo należy, jego na postronku ciągali i na łańcuchu też ,on nawet nie chciał ale mu na siłę wcisnęli. Takich ciot jak ty już tu było kilku i zawsze tylko z siebie robili pośmiewisko nieporadna życiowo ofiaro losu. Jesteś tylko kolejnym szczekającym kundlem. Poczytaj sobie wypowiedzi "sosnowiec". I weź się za robotę a nie napożyczasz nie chcesz oddawać apotem ujadasz.

@Zulu

zulu gula nadzieja matką głupich więc w twoim przypadku się to sprawdza na 100% :-)

anka
@Zulu

Po co tu wchodzisz i czytasz jak nie byłes pracownikiem KCH. Co ty możesz wiedzieć o tym czego dotyczy to forum. A jak chcesz prowadzić ranking niezadowolonych klientów to załóż własne.

Dave
@Zulu

Byk na byku byka pogania!!! Kup sobie słownik ortograficzny a nie bierzesz się za pisanie głupot!!! Twój wpis świadczy, że jesteś amebą umysłową...

Ben
@Zulu

Kolega widzę, że wymienił znajomość języka polskiego na kulturę osobistą. Fajnie się brało i wydawało pieniążki co? A potem płacz, że dług rośnie. Pozdro i całusy dla rodziny

lolo
@Zulu

Hahaha ale jadowity kretyn :-) Twój jad jest niczym małego pajączka w kiblu którego widzisz co rano jak siedzisz na kolpie cieniasie :-)

Pracujacekiedyskultura
@Zulu

Proponuję poczytać słownik, na taką wylewną wypowiedź trzeba się nieźle napracować.... Porażka. To forum jest dla pracowników, nie dotyczy wylewania żenujących żali osób, które "nabrały ile wlezie a potem ratunkuuu" jak trwoga to do Boga

Praca dla Doradcy Klienta

Praca dla Doradcy Klienta z okolic Nysy - umowa o pracę (stałe wynagrodzenie + premia) - samochód służbowy - laptop - telefon Zainteresowane osoby proszę o kontakt 517-099-123

zwolniony

Pracowałem w tej firmie 8 lat. Jak wszyscy wiemy 19.03 została ogłoszona w sądzie upadłość firmy.Nie chce mi się rozwijać tematu dlaczego tak się stało,mam swoją teorię ale zostawię to dla siebie.. Od tego czasu na tym forum pojawiło się może 4-5 komentarzy i informacje dla tych,co nie wiedzą jak sytuacja będzie wyglądała w przyszłości dla zwolnionych,czego,gdzie,kiedy,od kogo,ile i czy w ogóle spodziewać się pieniędzy...od syndyka,od funduszu itp.Sam osobiście szukałem informacji,bo jestem w sytuacji w jakiej stanęło prawie 1500 osób.Pytałem w Pip,Zus,Gfśs,u prawników itp.Ludzie...nie wprowadziliście tutaj nic konstruktywnego w rozmowę,nie pomogliście nikomu,ba nawet sami sobie utrudniacie!Jedyne co potraficie to się kłócić i wylewać jad jeden na drugiego...Czytając te wpisy uświadamiam się w przekonaniu że większość z was to buraki które brały kasę i tylko wam się wydawało że robicie coś pożytecznego dla tej firmy...Jeden drugiemu kłody podkładał pod nogi,oczerniał i kapował żeby się przypucować przed przełożonym a teraz robi to samo na forum..Żal mi was!Na imprezach firmowych dało się być normalnym człowiekiem...A teraz?Żenua i 2 metry mułu...Powodzenia mimo wszystko dla normalnych i buraków-cebulaków...

asdfg
@zwolniony

Może podzielisz się z nami swoja opinią na temat upadku tej firmy? Nie wiem na jaką pomoc liczyłeś z tego forum jak każdy z nas tak samo chodził pisał maile i dzwonił po tych samych instytucjach. Mam wrażenie że ty nadal jesteś pro firma co oszukała swoją największa wartość.

@zwolniony

Nooo firma też zrobiła coś pożytecznego dla nas pracowników zostawionych na lodzie wyślizgała nas bez mydła a teraz my mamy jej za to dziękować? Buraków cebulaków jest tu dużo ale najpierw trzeba wczytać się o co chodzi bo są tacy co tu ferment sieją a są tacy co normalnie nie rozumieją jak człowiek kulturalny co się do niech pisze. Czasem trzeba rzecz dosadnie ująć.

C.E.B.U.L.A.

Witam wszystkich na chwile obecną nie liczcie na wypłatę zaległych środków od syndyka,narazie trwa spis rzeczy na sprzedaż( nawet warsztacik v12) sie nie ostanie jaka szkoda a generał floty był taki pewny siebie.

mirek
@C.E.B.U.L.A.

Generał złotowłosy zapomniałeś dodać .

rumak
@mirek

Jaki on tam złotowłosy. Trzeba nazwać rzecz po imieniu. Rudy!

Biuro

Ogłosili upadłość nobilesa? Ktoś coś wie? Czy czekają?

MALY.M

ZOBACZYCIE KASE JAK SWINIA NIEBO

MALY.M

W SUMIE JA TEZ HAHAHA

ogłosili że głupia jesteś

Znawca
@Biuro

Jaką upadłość Nobilesa, jak to jest spółka cywilna inteligencie...

@MALY.M

To czego się cieszysz jak głupi do sera? Skoro i ciebie maja wydymać? W domu wszyscy zdrowi ?

Kredyt OK

Praca dla Doradcy klienta w firmie Kredyt OK w Chrzanowie. Zainteresowane osoby proszę o kontakt j.kulej@capitalservice.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 12 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.