Opinie o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

„KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem. Zatrudniamy około 1.600 pracowników w całej Polsce, głównie w działach sprzedaży i windykacji. Poszukujemy specjalistów w danej dziedzinie, ale dajemy także szansę młodym osobom, które są na początku swojej kariery zawodowej. Specjalizujemy się w pośredniczeniu przy produktach finansowych takich jak pożyczki, chwilówki, kredyty. W ofercie mamy pożyczki krótko, średnio i długoterminowe: chwilówki, chwilówki z wnioskiem przez internet (chwilówki online), chwilówki z wnioskiem przez telefon (TeleChwilówki), pożyczki online, pożyczki konsolidacyjne, kredyty gotówkowe, kredyty konsolidacyjne. www.kredyty-chwilowki.pl Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. ul. Fabryczna 12 43-100 Tychy tel. 801-800-107 (koszt połączenia wg stawki operatora)

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

bilo

A czy w tym przedsięwzięciu czasem nie ,,maczał" PALCA W....OR SI.....NT? bo jeśli tak to ty będziesz musiała zapłacić kare firmie.

OLA

Mam takie pytanie bo dowiedzialam sie ze jestem w ciazy w 3 miesiacy czy przysluguje mi w tej firmie macierzynskie? umowe mam na pelny etat

prawnik
@OLA

to zależy czy ojcem jest dyrektor,czy kierownik,jak dyrektor to przysługuje ci 100%,jak kierownik to tylko 50%.

aaa

Moja opinia na temat firmy. Jak w każdej pracy są plusy i minusy? jak w każdej pracy są osoby na stanowiskach które się do tego nie dają! ALE I TAK NIE ZAMIENIŁ BYM TEJ PRACY NA ŻADNĄ INNĄ!!! (negatywne opinie dodawane są przez zwolnionych pracowników nie uczciwych)

kinga

Chciałam sprostować,że kierownik reklamy w Łomży ,nie jest z Łomży,chyba,że chodzi o kierownika regionalnego,który urzęduje w biurze w Łomży.A tak w ogóle,to wielu niekompetentnych zajmuje różne odpowiedzialne stanowiska,ale nie nam to osądzać,od tego jest Zarząd firmy. Pozdrawiam i Szczęśliwego NOWEGO ROKU życzę wszystkim pracownikom K-CH. :)

lolka
@kinga

każdy zainteresowany wie że ten nieodpowiedzialny kierownik reklamy- (usunięte przez administratora), nie jest z Łomży,ale co on tu wyprawia i jakie spekulacyjne metody stosuje z pewną osobą, wiemy tu wszyscy.

@lolka

lolu: (usunięte przez administratora) jest kierownikiem regionalnym sprzedaży, przedtem był koordynatorem reklamy, nie myl pojęć kierownik sprzedaży a reklamy, to dwie inne osoby. Podejrzewam ze wcale go nie znasz skoro nawet nie wiesz jakie stanowisko obejmuje ale piszesz na jego temat... widze ze ktos tutaj pisze o braku kompetencji i nieodpowiedzialnosci... może wlaśnie za brak tych cech zwolnili Cie z firmy i dlatego opisujesz negatywnie ludzi ktorych nawet nie znasz! Powodzenia

@ciekawe

Komuś zależało by zwrócić uwagę na te osobę,i tak się stało.Myląc zapewne celowo pewne fakty,sprawiła że zrobiło się głośno wokoło (usunięte przez administratora) za waszym pośrednictwem (posty wyjaśniające)-stara metoda.

Doradca Klienta

Bylam na,rozmowie w Zorach I drwiono ze mnie, osoba w blond krotkich wlosach rozmawiala ze mna I spogladala na swoja kolezanke I robila mimy I smiala sie.... zalosne, infantylne zachowanie 20to paro latki.... TRAGEDIA... Pisaly tez lisciki do siebie nawzajem.... brak slow... podziekowalam i wyszłam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
lolka

Zyczę Szczęśliwego Nowego Roku Zarządowi,oraz wszystkim normalnym pracownikom Pośrednictwa Finansowego Kredyty-Chwilówki,oraz życzę jak najmniej tak niekompetentnych i nieodpowiedzialnych pracowników jakim jest (usunięte przez administratora) !.

@lolka

kierownik czy koordynator? to ma znaczenie... wiesz wogóle o kim piszesz?

kierownik

Banda nierobow z ulotkarzi na czele, ze wy macie czelnosc cokolwiek pisac. Zwolnilem juz w tej firmie duzo ludzi i nie mam wyrzutow sumienia. Z tego co wiem moi pracownicy nie narzekaja. Ci wart jest czlowiwk ktory nie potrafi eozdawac ulotek, do jakiej pracy sie nadaje?

obserwatorka
@kierownik

Czy moge sie dowiedziec od szanownej dyrekcji chwilówek dlaczego mój post został usuniety dotyczacy kierownika analfabety,który swoim wpisem sie kompletnie skompromitował,analfabeta kierownikiem hehe gratuluje obsady kierowniczych stanowisk,nic dziwnego ze normalni ludzie uciekają z tej firmy jak najdalej,a jesli juz zostają to chyba tylko dlatego ze niestety pracy brak i bierze sie wszystko co wpada w ręce...Panie Kierowniku na tym forum pokazał pan swoją klase śmiechu warte,proponuje zeby juz tfu kierownik od siedmiu boleści nic juz nie pisał i nie kompromitował bardziej siebie i firme która zatrudnia najwyrazniej po gimnazjum ,albo biorą z pierwszej łapanki ......Szanowna Dyrekcjo naprawde jestem pod wrażeniem rekrutacją takich niedouków

mila

najlepsza obrona to ucieczka.

ciechanów

potwierdzam że kiero reklamy niejaki łukasz ,kompletnie nie ma pojęcia o reklamie,dlaczego wy takich obiboków trzymacie w tak fajnej firmie?

lola
@ciechanów

ten gość nie ma pojęcia co się dzieje wokoło jego osoby a co mówiąc w firmie,ale chyba komuś się podoba skoro tu pracuje,znam tego pana i n igdy bym nie chciała pracować pod jego skrzydłami pa pa pa.

ŁUKASZ
@lola

Wiesz co,ja kiedyś pracowałem z takim osobnikiem,poniekąd nie był kierownikiem,lecz pracownikiem reklamy-dochodząc do konsensusu i z tego co wiem nadal pracuje w Płońsku i ma imię (usunięte przez administratora) i stwierdzam kategorycznie, nie ubliżając nikomu ,iż owy (usunięte przez administratora) do pracy w Pośrednictwie Finansowym ,kompletnie się nie NADAJE!,lecz jego dziewczyna jest kierowniczką biura w Płońsku i to zapewne skutkuje jego poparciem wobec jak że szanowanej Pani dyrektor,lecz mam nadzieję iż kiedyś ktoś oceni jego tajemnicze rozwiązania na terenie.(chodzi o ilość ulotkarzy na danym terenie!)

@lola

figo

kierownik reklamy z łomży to debil-zwolnij się człowieku bo do tej roboty się nie nadajesz!

W.....

Nie wiem jak w Łomży,ale we Włocławku porażka,szczególnie na Chopina.

dtyufioh{"O:

a co słychać w Łomży i Ciechanowie ?

ona

Witam. Ostrzegam was przed braniem pożyczki w kredyty chwilówki. Moja mama ma przez nich problemy, dzwonią do niej z groźbami karalnymi, w dodatku grożą jej że spowodują że zwolnią ją z pracy, że naślą na nią delikwentów którzy wywleką ją z firmy i zrobią jej krzywdę, teraz w dodatku żądają zamiast 500zł, 15000zł. (usunięte przez administratora) Uważajcie! Nie wiem jak ja się pozbieram z matką po tym, ale idziemy zgłosić na policję.

ona
@ona

przepraszam ,ale to nie te forum,ten powyższy post nie dotyczy Pośrednictwa Finansowego Kredyty Chwilówki,pomyliłam się ,to nie ta firma-PRZEPRASZAM...(inna firma ma bardzo podobną nazwę).

@ona

to się najpierw zastanów co piszesz i gdzie

szarik

podobno mają zabrac nam auta,a reklame mamy roznosic pieszo -kazdy we własnym miescie,a za dojazd komunikacją mają zwracac kase(usunięte przez administratora)

onnn

a co z bonami dla ulotkarzy?

ulotka
@onnn

nie ma i nie bedzie,podobno mamy sie cieszyc ze mamy troche roboty 2 razy w tyg.

nghjkj

hej nie mówcie ze zwalniają nierobów i leserów,bo w takim razie na bruk pojdzie jako pierwszy zarząd,i reszta z faBRYKAntów, kto te firme bedzie stawiał na nogi? no chyba nie ulotkarz?-a moze?,jak zwykle!

pomocy!!!

Witam jestem klejeniem firmy z okolic Płońska, nie wiem gdzie mam się zgłosić z tym problemem, więc przez wyszukiwarkę trafiłam tutaj, Mianowice mój problem polega na tym ze ostatnio odwiedził mnie windykator firmy Kredyty-Chwilówki. Rozumiem że to jest ich praca i wina leży po mojej stronie ponieważ zaniedbałam sprawę ponieważ nie wpłaciłam raty chwilówki ale to nie daje Panu z windykacji praw takich ze wjeżdża mi na podwórko z głośna muzyką, ora mi podwórko swoim samochodem i praktycznie wtargnął mi do domu i rzada zapłaty, ja rozumiem ze to jego praca , ale ludzie tak nie może być nawet komorni zachowuje się kulturalniej. Pan oznajmił mi ze nie zapłaciłam raty że on tak musi bo tak został wyszkolony, Ludzie kogo wy zatrudniacie ręce całe a tatuażach i na dodatek zaczol mi gorzic ze jak nie spłacę to powiedział że mi ciągnik zabierze. Wiec proszę o odpowiedz na pyt czy ten Pan może to zrobić i czy jest na to jakieś prawo lub do kogo mogę zadzwonić żeby tą sprawę wyjaśnić. Proszę o odpowie

sasa
@pomocy!!!

Prosze zadzwonic na 801 800 107 i złożyć skargę,lub poszukać w numerów tel,lub osób kompetentnych w umowie którą pani posiada,lub na stronach gredan tychy.

pomocy
@sasa

Dziękuję bardzo za odpowiedz na moją prośbę, teraz już wiem do kogo mam się kierować.

kiki
@pomocy!!!

najlepiej dzwoń na policję a nie do chwilówek w Tychach

bony

bony na święta zostały wypłacone 29.11 więc wielki szacun dla firmy że cos takiego istnieje i taka duza suma:) pzrd kch

juZ za moment

a bony będą na święta? Wie ktoś coś na ten temat

reklama

ekstra,no to ładnie,a puzniej sie reklame obwinia za negatywne opinie,a tu we własnym gniazdku judasz.

haha

nie tylko,ostatnio rozmawiałam z k.....,m..........,i dziewczyny z biurowca na fabrycznej też ostro jadą na wszystkich-bo tak prawde powiedziawszy to kto zna najlepiej sytuacje w firmie -tylko K A D R Y !!!

kasiabasiakasia
@haha

niestety wcale nie mam dobrego zdania o firmie.. jest napisane że firma ma dużo syfu za sobą, natomiast uważam że większość wypisujących tu opinii to ludzie którzy nagle stracili prace w firmie w przełomie czerwca/sierpnia. i tak jest. każdy narzeka na firmę, ja pracuje na centrali więc wiem co słyszę. ktoś kto nie jest dyrektorem lub wyżej postawioną osobę narzeka. więc nie (usunięte przez administratora) mi tu że jestem jakąś osobą zarządzającą ;) P.S co do zadatku na święta! Firma pokazała sie z dobrej strony od dłuższego czasu

kasiabasiakasia
@haha

niestety wcale nie mam dobrego zdania o firmie.. jest napisane że firma ma dużo syfu za sobą, natomiast uważam że większość wypisujących tu opinii to ludzie którzy nagle stracili prace w firmie w przełomie czerwca/sierpnia. i tak jest. każdy narzeka na firmę, ja pracuje na centrali więc wiem co słyszę. ktoś kto nie jest dyrektorem lub wyżej postawioną osobę narzeka. więc nie (usunięte przez administratora)mi tu że jestem jakąś osobą zarządzającą ;) P.S co do zadatku na święta! Firma pokazała sie z dobrej strony od dłuższego czasu

Reklama
@kasiabasiakasia

oryginalna mobilna reklama była od początku firmy i dlatego tak rozkwitła każda inna reklama będzie o wiele droższa i nie skuteczna tyle w temacie jak oglądasz reklamę w tv lub słuchasz w radiu reklamy znaczy się że jesteś z marketingu albo kontroli bo to ich powinni [usunięte przez moderatora] na zbity [usunięte przez moderatora] i dać te pieniądze ulotkarzom bo to oni ciągnęli tą firmę przez te 13 lat ...

Zostaw merytoryczną opinię o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 12 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.