Opinie o P.H.U. Lider Service w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie P.H.U. Lider Service. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie P.H.U. Lider Service o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. Lider Service w Szczecin

Dawid Nowy wpis

Firma rozwojowa czy stoi się w miejscu ?

susełek Nowy wpis
@Dawid

firmy nie ma, a susełek pseudo szefek to psychopata, manipulator

Tomek888 Nowy wpis

Uwaga!!! Pan Suska to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Długów ma na dobry milion zł. Jest chorym psychicznie człowiekiem ma rozdwojenie jaźni. Okrada swoich pracowników i wyzywa się nad nimi. Nikt już nie chce z nim współpracowac.

Maciek Nowy wpis

A jakieś premie czy coś ? Są?

Sandra Susłow

Kiedyś razem ze starym Suską oszukiwaliśmy ludzie. Zainteresowanym wszystko opowiem .

Brzeziński
@Sandra Susłow

Na jakiej podstawie podszywa się Pan imieniem i nazwiskiem pod moją klientkę? Proszę udostępnić swój numer telefonu. Skontaktujemy się z Panem

logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
zbc

@Sandra Susłow dziwna sprawa, coś się wierzyć nie chce, że tak otwarcie o tym piszesz. A to czemu zerwałaś już z nim tę 'współpracę'?

Brzeziński
@zbc

Ktoś kto ma interes podszywa się pod moją klientkę Pan Suska po swoich dwóch małżonkach zdążył mieć kolejne trzy firmy na tzw. słupy Pan Suska obecnie jest w firmie Wielo-Spaw

Niepolecam

Malo powiedziane.Jesli chce kto kolwiek byc wyzwanym bo nie mowi i nie robi jak ten Pan chce to prosze wspolpracowac z tym Panem.Wszyscy sa winni tylko nie Pan ktory tak naprawde jedyne co potrafi to obiecywac gruszki na wierzbie i klamac na poczekajac opowiadajac historie ktore chce sie uslyszec lec absolutnie nie maja odzwierciedlenia w rzeczywistosci.

ONA
@Niepolecam

Dzień dobry. Czy mogłabym prosić Pana numer, żeby z Panem porozmawiać o Panu Susce?

Edyta

@Pawel czy mógłbyś uargumentować swoją opinię na temat pracodawcy? Te informacje pomogą osobom, które aktualnie poszukują pracy.

Pawel

Nie polecam a ten śmierdzący szef to burak jakich mało oszust i sciemniacz

Pawel

Nie polecam a ten śmierdzący szef to burak jakich mało oszust i sciemniacz

kaja

musisz poszukac na jakis stronach z ofertami pracy lub bezposrednio u nich sie dowiedziec

nie polecam!

on_73

Ci co byli idiotami i trzymają się Behra, to są i będą idiotami. Ja pracuję z Suską 10 lat i będę pracował. Mam 13 euro netto.

suska
@on_73

Może i osioł, bo rzeczywiście karmiłem darmozjada przez 5 lat. Wziąłem go jako tłumacza gdy miał zadłużony dom i samochód. W tej chwili przywłaszczając pieniądze spółki, ale w sumie juz nie chodzi o pieniadze spółki. Ale to co miesięcznie brał, mógł dołożyć pracownikom. Dla tej osoby liczyło się nowe porsche, dom z basenem, zamiast dołozyć do stawki pracownikom. I rzeczywiście masz rację, byłem wielkim osłem, że wcześniej nie zareagowałem. Co do wyprzedazy w sklepach. Produkcja rękawic bramkarskich to moja pasja. Ubieram w nie nie tylko bramkarzy z polskiej ekstraklasy ale też i bramkarzy za granicą. A wyprzedaż kolekcji jest rzeczą naturalną. Wyprzedaje się stary towar, pojedynczy, a zamawia się nowe, pełne kolekcje. Gdybyś nie miał tylu samu klepek co Pan B. to byś zrozumiał. Życzę sukcesów.

Pracownik suski i behra były

Czy ty ośle widzisz co wypisujesz??!! Szukasz ludzi na jakieś wyjazdy do japonii i chile a sam sklepy z ciuchami sportowymi likwidójesz i robisz wyprzedarze bo bez behra nie masz jusz na nic kasy. Jeszcze troche i prokuratura z zusem cię skonczą. Szlifierka w łapkę i na starość bendziesz tyrał, jak cie ktoś przyjmie wogle. Te wpisy nie robi behr ani jego ludzie tylko oszukani przez behra i suske byli jusz na szczęście pracownicy.

on57

SŁUCHAJCIE NO BAŁWANY!!! FIRMA SIPAS TECH ZMIENIŁA SIEDZIBĘ I MA SIĘ DOBRZE!!!! Jutro wyjeżdzam do Chile, jestem w kontakcie z grupą osób, która tam jest. Z ich relacji wiem, że warunki zamieszkania są super a warunki pracy też świetne. Nikt z osób, które tam wyjechały jeszcze nie wraca. Wszyscy są bardzo zadowoleni!! A Ty durniu co dwóch tygodniach ponoć wróciłeś, to napisz z której firmy pojechałes, bo jeśli pojechałes tylko na finał Copa America, to napewno wróciłeś bo słońce wypaliło Tobie rozum. A to co piszesz, są to zwykłe pomówienia!! Baw się swoimi klockami!! a innym klocków nie zabieraj!!! Wszystkim polecam kontrakt w Chile. Jak narazie jest ok

Suska

Panowie, jest praca w Chile a te wpisy robi Behr i jego pracownicy. Firma Sipas przeniosła się na swojego lokalu w spokojnej dzielnicy Pogodno. Pracuje tam już 19 pracowników. To My wywaliliśmy Berhra jest winien firmie ponad 150 tyś euro. Mogę zainteresowanym pokazać pisma z Prokuratury itp ktoś na dodatek myli firmy Leader Szczecin to firma mieszcząca się na Wojska polskiego, nigdy nie wykładaliśmy towaru, nigdy nie malowaliśmy nigdy nie byliśmy poza Nimcami teraz tylko Chile.

Chile

Sipas Tech, czy Lider Service czy Lider Sandra Susłow to jedna i ta sama kupa tego nierozgarnientego oszusta suski. nic dziwnego że Behr go zostawił. zgrywał panisko tyle czasu, wycieczki, zakupki ze swojom latawicom, a teraz go nawet z biura na kolumba wyrzucili. I nie ma żadnej pracy w Chile Japonii i w niemczech. tak ''inteligentny'' jest suska.

PRACOWNIK

nie ma zadnej pracy w CHILE po 2 tyg zjechałem

Tak do Chile wyjazd w tym tygodniu.. ''burdys'' a niech piszą sobie co chcą, jak bym miał tak czytać to bym nigdzie nie wyjechał bo nie tylko ta firma ale wiele firm ma opinie takie ze szkoda gadać. Jak przeszukałem w internecie to w tym roku też firma sipas tech wysyłali do Chile.

budrys

tak ktoś leci do chile a co za problemy sa kolego? pisza tu ze problemy z pieniędzmi,czy to prawda?

Czy ktoś jedzie do Chile z firmy sipas tech? Lub był w Chile? xxx skąd wieści ze firma sipas tech upadła? sprawdzałem i jakoś jest jeszcze.

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. Lider Service - Szczecin

• Jak się pracuje w P.H.U. Lider Service?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U. Lider Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.H.U. Lider Service?

Kandydaci do pracy w P.H.U. Lider Service napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.H.U. Lider Service