Opinie o Tekstylowo (Wtórpol) w Skarżysko-kamienna

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy WTÓRPOL. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WTÓRPOL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WTÓRPOL w Skarżysko-kamienna

B..

Ktoś chętny do biura na miejsce Wiatraka??

Chetny..
@B..

Nie martw się!!Wiele opisujących tu osób, chciałobyć na tym stanowisku.Jest teraz możliwość wykazać swoje skryte,niedocenione umiejętności.

jarosław
@B..

A dlaczego na P. Wiatraka miejsce, cos się stało? :(

Wiatrak
@jarosław

Dlaczego ktoś usuwa komentaże że jestem operatorem rencznej maszyny sprzontającej?

Ajentka

Biuro siedzi u usuwa szkodliwe dla nich komentarze … o uleczce tez nie ma jak ja hejtuja

C

Jaka jest stawka za wykladke?

Buty

A to jak ta Magda z butów lubi młode towarzystwo to może by zorganizowala sylwestra u siebie dla nas, lokale drogie tak to u niej by się posiedziało Napiło, miejscowka za darmo a ona była by zadowolona, odmłodniała by się a my jakoś zniesiemy siedzenie z nią hahah

Aga
@Buty

Widać że niestac cię na nic skoro chcesz się wprosić na sylwestra do Magdy szukasz darmowej wyżerki i lokalu.A może śpisz w śmietniku i zajadasz resztki z koszy.Poprostu bidę klepiesz i głupoty. Widać że nie masz znajomych a w dzieciństwie nawet pies niechcial się z Tobą bawić dobrze że kiełbasę wieszali Ci na szyji.Zajmij się praca a my mamy już na ciebie OKO mamy.

Ppp
@Buty

Boże ile w was nienawiści , zazdrości , gniewu . Ta to taka ta owaka zacznij od siebie nie osadzaj każdy wie co o kim powiedzieć każdy wie co się u kogo dzieje ,ale u siebie nie widzi nic zajmij się sobą swoją rodziną bo może dzieci mama tata maja problem ,a ty o tym nie wiesz bo siedzisz ślepcami u kogoś innego ,a u siebie masz problemy i nie rozwiązujesz bo się interesujesz sprawami kogoś weź się w garść a jak masz odwagę to przyjdź do odpowiedniej osoby i powiedz co cię trapi chojrak w necie (usunięte przez administratora) w świecie zajmijcie się swoimi rodzinami .

Ddd
@Buty

A co Cię to obchodzi zajmij się swoim (usunięte przez administratora) ta lubi takie towarzystwo ta takie , a ty jakie lubisz bo z tego co czytam to lubisz obgadywać byłaś na rekolekcjach u spowiedzi Czy twoje całe życie to ploty u siebie belki nie widzisz ,a u kogoś drzazgę dostrzegasz Ty durna babo plotkaro ,a widzę że z plotami za pan brat.

@Ddd

Tutaj nie ma normalnych ludzi ,wszyscy są tacy sami ,w tej firmie normalni ludzie nie pracują,zrozumcie to !!

Pracowałam jako ajent. Kasa się zgadza. Praca niewymagająca, nieciężka tylko duużo godzin. Co do minusów: szefostwo nie liczy się z ajentkami, nie słucha naszych opinii i porad a przecież my też chcemy działać dla dobra firmy. I pracując jako ajentka musisz mieć świadomość, że mogą twój sklep zamknąć dosłownie w ciągu kilku godzin (rano dostajesz telefon, że sklep zamykasz za 6 godz i proszę spakować towar)

Pracownik Sklepu

ROZMOWA Z KIEROWNIKIEM POTEM Z WAZNIEJSZYM KIEROWNIKIEM

PYTANIE O RODZINE MEZA DZIECI GDZIE PRACOWALAM ZACHWALANIE PRACY OBOWIAZKI ZE MILA ATMOSFERA ZE WOLNE JEZELI ZAJDZIE POTRZEBA NIE MA ZADNEGO PROBLEMU ALE TO FIKCJA WSZYSTKO PRACOWNICE OPOWIADAJA WSZYSTKO JAK JEST NAPRAWDE I DZIEKI IM ZA TO.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. BHP
Bartoszyce
Corab S.A.
Ola

Zastanawiam się jak można wymyślić tak bezsensowny czas pracy pracujemy do 12,50 Pytam czy nie można pracować do 13,45 tak jak kiedyś było ogarnąć w miare normalnie ten balagan czy szef tego nie widzi co się dzieje . W ogóle po co płacić za nie przepracowane godziny po to tylko by latem to odrabiać czemu nikt nam nie powie prawdy o co tu do cholery chodzi. Niech nam płacą tylko za przepracowane godziny mamy już dość tego kombinatorstwa . I może w końcu ktoś nam powie dlaczego Ukraina ma płacone 100 zł za dni które nie pracujemy przecież my musimy zapłacić ZUS podatek i księgowa. I jak tu żyć porażka

@Ola

Dokładnie. Po cholere płacą za te godziny, których faktycznie nie przerabiamy?Potem będziemy jak ci (usunięte przez administratora)robić w lato. Czy nie można normalnie?

Zuzanna

A tego to nie wiem czy można "normalnie" czy też nie ale tak w sumie to w firmie nie ma kogo kompetentnego o to spytać? jak tu jakieś konsultacje przebiegają gdy ktoś już na poważnie ma jakiś problem?

Czytam komentarz na temat Aśki i śmiać mi się chce no dziewczyny ze spodni trochę to kultury same wchodzilyscie w (usunięte przez administratora) Asi kupując jej drogie prezenty złote łańcuszki bransoletki i zegarki po to tylko aby się utrzymać na spodniach no i oczywiście nie mówiąc o imprezach moim zdaniem wszystkie powinny być wymieniane bo co niektóre za długo już stoją i się panoszą czas na zmiany panie kierowniku!!!!! A poza tym zostawcie Aske w spokoju co sobie nagrabila to jej sprawa

Dokładnie. Za jej dobro to ma. Nie była wredna, nie krzyczała to teraz każdy jej odpłaca.

Ktoś

Mam pytanie dlaczego niektórzy muszą mieć przezroczyste torby a inni noszą jakie chcą. Jeśli wprowadzacie jakieś głupoty to chociaż od wszystkich wymagajcie tego samego A co do wynoszenia rzeczy to wy myślicie ze ludzie w torbach tylko wynoszą popatrzcie na Ukrainę jakie wypchane mają staniki i majtki co niektóre.

@Ktoś

Torby to pół biedy ale teraz to przegięcie podobno Pani Ania na butach zabroniła termosów i pojemników z jedzeniem brać a może w ogóle przestaniemy jeść pić herbatę oczywiście palić tylko będziemy zapieprzac oj chyba coś w końcu wybuchnie czas zgłosić to Szefowi bo wątpię oby to był jego wymysl a po drugie Pani Aniu we Wtorpolu pracują też normalne kulturalne dziewczyny a nie jakieś prostaki na których można się wyżywać więc mam nadzieję że Pan Wojteczek to przeczyta a jak nie to chętnie kogoś wysłucha na hali bądź poza halą bo dłużej tak nie można pracować!!!!!!! Jeszcze nam trzeba zabronić chodzić to toalety .A Ukraina góra i dalej niech kradną ile się da bo im wszystko wolno Brawo wy. A my Polki tylko do roboty!!!! I tak trzymać a zostanie sama Ukraina ????

Praca

W tej pracy to brygadzistka myślą ,że ludzie tam pracujący to są bidokami i nic nie mają ale jak zwykle się mylą .

Na jaką formę wsparcia mogą liczyć kobiety w ciąży w Tekstylowo (Wtórpol)? Czy firma przestrzega ich prawa, które wynikają z Kodeksu pracy?

kkk

Robią co chcą i nie patrzą na nikogo, wszystko w białych rękawiczkach. Tak mają skonstruowane umowy.

Zuzanna

Ano umowa umową... Ale to nie zmienia faktu, że nie musi to wcale determinować ostatecznego podejścia samej firmy do tematu? Ludzie tratowani są zazwyczaj dość anonimowo pod tym względem? Ile osób tak w sumie teraz się zatrudnia i jaka część to właśnie kobiety?

była ajentka

mylisz się, bo to fikcyjne samozatrudnienie. Cechy stosunku pracy: podporządkowanie pracownika kierownictwu pracodawcy, odpłatność wykonywanej pracy praca wykonywana osobiście przez pracownika praca wykonywana w miejscu i czasie wyznaczonym przez pracodawcę Art. 22. [Stosunek pracy] § 1. Przez nawiązanie stosunku pracy pracownik zobowiązuje się do wykonywania pracy określonego rodzaju na rzecz pracodawcy i pod jego kierownictwem oraz w miejscu i czasie wyznaczonym przez pracodawcę, a pracodawca - do zatrudniania pracownika za wynagrodzeniem. § 11. Zatrudnienie w warunkach określonych w § 1 jest zatrudnieniem na podstawie stosunku pracy, bez względu na nazwę zawartej przez strony umowy. § 12. Nie jest dopuszczalne zastąpienie umowy o pracę umową cywilnoprawną przy zachowaniu warunków wykonywania pracy, określonych w § 1.

Franczyzobiorca

Piszę posta ponieważ chciała podzielić się swoją historią. Z wtorpolem zaczelam współpracować w 2018 roku, były to ciężkie cztery lata. Mimo że człowiek starał się, był uczciwy to zawsze szukali dziury w cały. Praca była pod ciągła presją, kiedy złapałam się na tym że ciągle patrzę w stronę drzwi czy któryś kierownik nie wchodzi zrozumiałam że jestem już w jakieś dziwnej (usunięte przez administratora), zrozumiałam również że czas na zmiany. Pomimo że nie wspominam źle tego etapu w moim życiu nigdy do niego nie wróciłabym. (usunięte przez administratora)

evelka
@Franczyzobiorca

hehe dobre do zabki juz nikt nie chce isc bo kazdy wie jak tam jest to tu przyszli sobie reklame zrobic haha ale sie usmialam

Francyznobiorca
@evelka

Haha w błędzie jesteś dużym błędzie. Odeszłam z wtorpolu , była to najlepsza decyzja jaką podjęłam. Zabka daje duże możliwości awansu , rozwoju i fajnej kasy. Nie muszę tyrać po 200 g w miesiącu za średnio 7-8 tys tyle ni kiedyś wychodziło. Jeżeli nie pracowałaś to się nie wypowiadaj bo ja mam szczere porównanie i widzę jak jest.

Francyznobiorca
@evelka

Jeszcze jedno jesteś tzw.przedsiębiorcą który działa na umowie ajencyjnej , śmiech na sali. Chyba tylko na papierze , bo pilnują Cie z każdej strony, a najlepsze w tym wszystkim jest ten grafik. Tyrasz jak zwykły pracownik i mają Cie za nic.

Fr.

Każdy sklep ma odrębnego franczyznobiorcę , widocznie źle trafiłaś. U mnie dziewczyny mają umowy pełne o pracę i średnio na rękę 3000-3200 na rękę. A tu niby lepiej zarabiasz? Nie sądzę...

evelka
@Francyznobiorca

Owszem ja nie pracowałam ale znam osoby które pracowały stad wiem jak tam jest cudownie. A Ty skoro pochodzisz z podkarpacia to kto był Twoim kierownikiem zanim odeszłas? Wystarcza inicjały, wtedy możę uwieże ze pracowalas we wtorpolu

@Franczyzobiorca

Moja historia jest podobna również kiedyś pracowałam we wtorpolu , odeszłam. Czy żabka jest dobrą alternatywą nie wiem, ja prowadzę delikatesy centrum i jest ok...Wtorpol uczy życia i zaradności, to napewno..

Była ajentka
@Francyznobiorca

Również odeszłam z wtorpolu i otworzyłam żabkę. Popracujcie sobie trochę to zobaczycie jak życie z firma wyglada. Mało tego,każda powinna pracować na starych warunkach!!! Każda. Teraz kierowniczki wyżej (usunięte przez administratora) niż (usunięte przez administratora) maja. A Pan Jagiello odpuścił i w końcu macie władze ???? (usunięte przez administratora)

@Franczyzobiorca

Jak się można z Tobą skontaktować w sprawie otworzenia żabki ? Tez mam dość już wtorpolu

Była Ajentka
@Ajentka

Szybko. Wystarczy się skontaktować z partnerem ds rekrutacji w danym regionie. Tylko uwaga. Do żabki nie biorą byle kogo i nie jest łatwo się tam dostać,musisz zdac na końcu egzamin ale jesteś do wszystkiego przygotowana w sklepie trenerskim. Jakie województwo jesteś?

Stała klientka.

Dzień dobry. Czytam te komentarze i mam mieszane uczucia.Jestem wierną klientką od lat i kupuję w sklepie w Nowym Targu.Pamiętam juz parę ajentek ale z to co widzę teraz nie pasuje mi do wizerunku firmy z tych wpisów.Ajentka ktora jest przychodzi sobie regularnie 8:30 do pracy.Nie dej Boże że uda jej się otwierać sklep to jest to 8 lub 8:15. Przychodzę w różnych porach bo mam do pracy na rano i na popołudnie.W piątek gdy jest blondynka sklep wygląda w południe jak pobijowisko ale przy drugiej pani jest pukładany.Mam wrażenie że tam jednemu wolno więcej niż innemu.Nie wspominajac o opowieściach pani blondynki o swoich dzieciach i wychodzeniu bardzo często na zaplecze z telefonem. Tak samo dziewczyny gonią gdzie tylko mogą i są naprawdę pomocne i bardzo miłe a jedna mam wrażenie żyje w swoim świecie i ma zdecydowanie w nosie co się dzieje wokoło ale podobno jest ulubienicą pani blondynki to chyba naprawdę jednym wolno więcej niż innym. Z tego co się orientuję to kierowniczki mają jakiegoś szefa nad sobą i on tego nie widzi?

Emil

Nie oficjalnie dochodzą nas słuchy ze Ukraińcy przechodzą na działalności i maja płacić za mieszalnia, to chyba pora się pożegnać, ale nie macie się co matrwić w Ukrainie tez jest sporo roboty ;)

Pppp

No te 50 zł na osobę to strasznie dużo mają płacić co miesiąc

Zuuu
@Emil

Tak mieli, ale za dużo zaczęło się buntować i mają dostać umowy... Także tego...

jkl
@Pppp

W Warszawie Ukraincy placa za lozko 500 zl to dlaczego tu maja placic 50 zl. Napewno z tat nie uciekna to takie ich gadanie i straszenie

@Emil

Bardzo dobrze, niech płacą za wszystko , my też musimy płacić duże zusy, duże podatki , a po opłaceniu wszystkich rachunków nawet pół wypłaty nie zostaje. Dlatego ludzie uciekają, znajdują prace na umowę gdzie jest urlop, premia , wysługa za lata pracy, bo we Wtórpolu ci co długo pracują muszą płacić największe zusy . Osoby długo pracujące w zakładzie powinny mieć więcej na godzinę niż nowi .

Czesław
@Kaśka

Serio tu nie ma urlopów i dodatków do pensji podstawowej? Bo jedni piszą tak a drudzy jeszcze inaczej. Z Twojego poziomu, jak to wygląda i czy jest szansa awansować po jakimś czasie?

Obserwator
@Czesław

Urlop jest tylko bezpłatny. A co do pensji to kiedy ma jednakowo na godzinę i to jest najbardziej niesprawiedliwe bo na przykład jak jest podwyżka to osoby, które pracują krótko dostają tyle samo co osoby pracujące kilkanaście lat. Tak nie powinno być bo osoby długo pracuję czują się pokrzywdzone.

@Obserwator

A czy te osoby, które pracują dłużej mają możliwość awansu? Czy te podwyżki to często są?

Taa
@Ilona

Jak masz znajomosci to moze i awans dostaniesz

Uu

Właśnie że nie pozwalają pracować na działalności, tylko umowa zlecenia

taka Prawda

Tutaj lepiej są traktowani Ukraińcy jak Polacy , robota ciężka i brudna , zarobki 2300 - 2600 netto

@taka Prawda

Te zarobki to za miesiac pracy czy za tydzień? Słyszałam, ze we Wtorpolu niezle sie zarabia..Praca ciezka jest, ale ponoc wypłaty godziwe...Mozecie cos wiecej o tym napisac??

Odp
@Zainteresowana

Po wszystkich opłatach tyle zostanie to zarobek miesięczny a nie tygodniowy pozdrawiam

@Zainteresowana

Zarobisz 6600 zapłacisz zus +podatek Zostanie Ci 3600 ,bez ubezpieczenia ,urlop tylko tydzień, poniżanie pracowników przez kierowniczki i brygadzistki ,totalny (usunięte przez administratora) na hali . Pracują tam ludzie którzy nic innego nie potrafią robić w życiu

Odp

Tu nie ma urlopu tylko dzień wolny od pracy nawet teraz nie ma 6 tylko ledwo 4

@Odp

Tak urlop bezpłatny, jesteś na działalności a o twoim urlopie decyduje kierowniczka,jeszcze nie znasz dnia ani godziny kiedy Cie wyrzucą z pracy bo kierowniczce może nie spodobać się twój usmiech haha

@Anka

Wszyscy tutaj są na działalności? Jest może możliwość innej umowy? Trochę boje się tych zawirowań z podatkami, pomagają w tym jakoś?

Lola

Witam zamierzam starać się o posadę ajentki w firmie,czy są jakieś wady umowy która mam ewentualnie podpiąć z firmą?na co zwrócić uwagę?

Kamaa
@Lola

Wada jest taka że loteria na ile trafisz do pracy ???? pracowałam rok i nagle bez niczego zostałam zwolniona przyjechał kierownik i dał wypowiedzenie, nie tylko ja z innych sklepów też... Więc nie warto rezygnować z pracy stałej dla tego cyrku ! Nie polecam !

marylane
@Kamaa

A w którym że sklepów tak było? Czy pracowałas na etacie czy na działalności?

Edyta

Cześć, Wtórpol wystawił jakiś czas temu ogłoszenie na Kierownika Rejonu. Można poznać szczegóły, jaki rejon obejmuje dokładnie to stanowisko? Może ktoś pracował tam i może w sumie opowiedzieć, co i jak.

byla ajentka
@Edyta

Na regionalnych tylko chłopy. I trzeba być chamem, bo Ci co byli ludzcy i wporządku pracowali może z miesiąć.

koko
@byla ajentka

Ludzcy i empatyczni kierownicy albo zostają wyjebani albo sami się zwalniają :D jesteś chamem = jesteś kierownikiem wedle zasad tej firmy

byla ajentka

nic nie przestrzegają, podpisując umowę stajesz się (usunięte przez administratora)

obserwator
@byla ajentka

nie muszą niczego przestrzegać. kodeks pracy i działalność gospodarcza, z prawnego punktu widzenia, nie mają ze sobą związku.

@obserwator

to wszyscy pracują na b2b że nie muszą przestrzegać czy o co chodzi? Nie bardzo rozumiem twój komentarz

Ajent RS
@obserwator

Panie Kamilu pan nie pisze głupot „pirzama” To cyt. tylko pan poczyta trochę bo pan chyba w tej firmie z ulicy czyli łapanki się pan dostał

obserwator
@Ilona

Tekstylowo to sieć sklepów a tam Wtórpol zatrudnia jedynie na b2b.

Kaśka

Kobiety jak myślicie o ciąży dziecku to idzcie do pracy na umowę o prace gdziekolwiek, będziecie mieć macierzyński wychowawczy a potem jak chcecie charowac to pracujcie we wtorpolu

Obserwator ????

Święta prawda

aa
@obserwator

Tekstylowo to marka wtorpolu i maja sklepy. Sklepy i zaopatrzenie jest ich. B2b jest tylko, żeby ajentki nie miały urlopów i żadnych innych przywilejów pracowniczych. Otrzymują miesięczne wynagrodzenie niezależne od dochodow sklepu. Umowa jest ze wtorpolem. Wiec teksylowo i wtorpol to jedno.

...
@aa

No nie będziecie mieć żadnych przywilejów. Wielce urlop az tydzien na rok który itak odbębnicie potem w innym terminie. Nie możecie zachorować, mieć dziecka tylko najlepiej zamieszkać w sklepie i odbierać telefony nawet w dniu wolnym. Taka polityka tej pięknej firmy. Na szczęście już mnie tam nie ma.

hala1

wiatrak ty pało, naucz się w końcu pisać. ale jak to mawia pradawne przysłowie: najbardziej szefa zadowala, ten kto dobrze(usunięte przez administratora)

Nono
@hala1

Haha dobrze! Burak jeden z tego wiatraka. Tyle się zna na kierownictwie co murarz na pisarstwie

Uuuu
@Nono

Hahaha bo tak jest udaję że się na wszystkim zna A tak naprawdę to nic nie wie robi wszysto żeby utrzymać się ale już nie długo ....

Cały Ślask za Wiatrakiem
@hala1

Widzę że mamy do czynienia z mistrzem ortografii który wie że zdanie zaczynamy z dużej litery ( a już na pewno nazwisko) a po kropce wypadało by też ją zastosować. Firma poszukuje kierownika więc musisz się zgłosić ale co do CV które napiszesz lepiej daj komuś do sprawdzenia bo wątpię że wypadniesz lepiej. Pajacyk z hala 1 żeby nie powiedzieć Pajac

Ssss
@hala1

Widzę, ze Cię nie stać na to aby stanąć z nim twarzą w twarz i mu swoje uwagi wygarnąć... Ale no jak to się mówi: „kozak w necie, (usunięte przez administratora) w świecie”.

@hala1

Ja to tu tylko zostawię a każdy niech zinterpretuje jak chce: „Kiedy ktoś nie może manipulować Tobą, manipuluje innymi, aby źle o Tobie myśleli” Pozdrawiam wszystkich

@Nono

W tej pracy nie ma ludzi którzy potrafią napisać coś bez błędów, kierowniczki i brygadzistki to pracowały wcześniej w polu i potrafią tylko drzeć gęby jak na konie wioooooooo !!!!! Panie wiooooo!!!

Maliwa

Pozdrawiam wszystkich kabli na zakladzie karma wraca

@Maliwa

Tam już karma okrążyła wszystkich dlatego wszyscy będą kablować na wszystkich hahahaha (usunięte przez administratora)

Gilu
@Maliwa

Dziekuje za pozdrowienia.Nadmnieniam że Kowalik też donosi.

Mati1#
@Maliwa

Do nie których wolno wraca więc nie rozumieją a nieroby znowu w pracy ale dobrze że na pierwszym to Lipa odpocznie

Zainteresowana

Witam. Widziałam na stronie ogłoszenie że szukają kogoś na sortowanie ubrań. Na stronie jest napisane że praca jest od 6:00 do 14:00. Czy ktoś z was pracuje na sortowniku ubrani mógłby mi powiedzieć coś więcej. Chodzi mi głównie o stawkę, czy są nadgodziny, pracujące soboty i tak dalej. Z góry dziękuję za informację i pozdrawiam.

Zuuu
@Zainteresowana

Praca jest od 5:45-14:20. Zakładasz swoją działalność. Zawsze możesz przyjść i spróbować swoich sił, bo te będą Ci potrzebne. To nie jest lekka praca.

Gabryś
@Zuuu

Jeśli dbasz o swoje zdrowie to nie ryzykuj.

@Zuuu

Ok, a co ze składkami itp.?

Gabryś bierze najmniej!

@Zainteresowana

Jak będziesz na sortowaniu to odechce Ci się nadgodzin i pracujących sobót, kręgosłup stracisz i psychikę, kierowniczki i brygadzistki zero szacunku do człowieka raczej do Polek bo Ukraina to wystarczy ze paluszka skaleczy i już każą im odpocząć. Jedynie na wycenie jest odpoczynek. Sortowanie powinno wiecej zarabiac niż wycena żeby było stać na lekarzy

Sss
@Anka

Ale piszesz bzdury że odpoczynek na wycenie stań na wycenie i zrób dużo worków. Powinni być brani osoby które jeszcze nie wyceniali.

Taaa
@Sss

Zgadzam się, a na taśmę osoby z wyceny

@Taaa

Hahaha, w życiu byście się nie zamieniły z wyceny na sortowanie,tylko tak piszecie. Ale powinna być zamiana Wszystkie z wyceny na sortowanie a z sortowania na wycenę

@Gabryś

Prawda !!!

Miśka
@Kaśka

Zgadzam się taśma powinna wejść na wycenę i zobaczyć jak to jest a wycena na taśmę tylko wszyscy bez wyjątku...a dziewczyny na układaniu to są nie do ruszenia??na zwrotach cały czas i te same osoby zostają niech tez idą i zobaczą jak to jest bo nie którzy to tam korzenie zapuściły może kierowniczki zwrócili by uwagę jak panie pracują

Ciekawa

Karolina tatus i mamusia cala rodzinka robotna tatus po 10x w kiblu na dzien papieroski pali bo sie nudzi pod bluzkami mamusia tez sie dobrze rusza a karolina to dalej mysli ze to wycena tylko na drugim (: Cyrk prosze panstwa

Magda

A ta Karolinka z wyceny przeszła na drugi sort i co ??? Wciąży jest ?Może chora ? Czy ma układy z brygadzistkami ze stoi i nic nie robi, brygadzistki nawet nie zwrócą jej uwagi ,weźcie ją do biura bo My na sorcie stare baby (usunięte przez administratora) i nie mamy ochoty pracować za księżniczkę

Zostaw merytoryczną opinię o WTÓRPOL - Skarżysko-kamienna

• Jak się pracuje w WTÓRPOL?

Zobacz opinie na temat firmy WTÓRPOL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 366.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WTÓRPOL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 315, z czego 55 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 184 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WTÓRPOL?

Kandydaci do pracy w WTÓRPOL napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WTÓRPOL