Opinie o Tekstylowo (Wtórpol) w Skarżysko-kamienna

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy WTÓRPOL. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WTÓRPOL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WTÓRPOL w Skarżysko-kamienna

Lukasz

nie polecam pracy w firmie , szybkie tempo pracy przerwa nie płatna zarobki po dniach próbnych to 160zl dzień po odliczeniu zusu i podatkach zostanie tyle co w innych pracach w których jest lżej i jest czas na prace i normalne funkcjonowanie nie w biegu.

Weronika
@Lukasz

Przerwa niepłatna? A długa ona jest?

Leszek

Powinni zamknàç ten gu£ag w (usuniéte przez administratora).

Mk016

Proszę o informację czy wynagrodzenia w tej firmie są systematycznie wypłacane za dany miesiąc?

@Mk016

Do czego można się przyczepić to można , ale jeśli chodzi o wypłaty - przelewy są zawsze na czas

Mk16
@Obserwator ????

Jak wygląda praca ajenta w sklepie? Czy ktoś się wypowie na temat umowy agencyjnej na swojej działalności? Mam możliwość podjęcia pracy jako agent w sklepie i się zastanawiam czy warto? Bardzo dużo złych opinii jest na temat Wtórpol a jak jest na sklepach?

Wanda
@Obserwator ????

No to chociaż tyle, że są na czas, a ile konkretnie one wynoszą?

@Mk16

Ja jestem ajentem sklepu i nie narzekam myślę że taką pensję ciężko by było zarobić na stanowisku kierowniczym w jakimkolwiek innym sklepie ( to jest moja opinia i moje doświadczenia) wszystko zależy też od miasta wiadomo Warszawie może lepsze zarobki , a pracować trzeba wszędzie, no chyba że są firmy miejsca gdzie można ściemniać i dostawać fajne pieniądze, jest czasem ciężko fizycznie , trochę godzin trzeba wyrobić ale wszystko można poukładać fajnie z głową , wszystko zależy jak poprowadzisz tą swoją działalność

@Wanda

To zależy od tego jakie masz koszty, jakiej wielkości masz ZUS mały czy wysoki ale od 5 do 7 tysięcy netto powinno zostać

@Mk16

No a jak wygląda praca w sklepie słuchaj pracujesz tak jak dla siebie, Kasa musi grać na 0 trzeba być punktualny musi być czysto no nie wiem co więcej chcesz wiedzieć, jeśli jesteś uczciwą i pracowitą osobą to nie ma się co bać

Mk16
@Obserwator ????

Jak jest z urlopami na umowie agencyjnej? Bo jeśli firma oferuje 5500 tys netto miesięcznie to czy podczas urlopu otrzymam taką kwotę czy jest pomniejszana? Czy jest odpowiedzialność majątkowa - (usunięte przez administratora)? Z góry dziękuję za odpowiedź ????

@Mk16

Podczas Twojej nieobecności ktoś musi zastąpić Cię w sklepie, więc musisz tej osobie zapłacić, a co za tym idzie zarobisz mniej. A dłuższego urlopu przysługuje Ci tydzień w ciągu roku.

Lolo

Szef to powinien zrobić nalot incognito to by się zdziwił jakie cyrki się tam dzieją...

@Lolo

To co się dzieje na hali to jest szok!!! Szef powinien być na hali cały dzień a najlepiej przed 14 a poza tym za taką charuwe powinniśmy zarabiać 40 zt na godzinę wszyscy wiedzą ile schodzi towaru 38 naczep dajcie więcej najlepiej 50 wtedy będzie super przebrany towar a wy będziecie lepiej krzyczeć na ciężko pracujących ludzi upadających na pysk a zresztą kto się nas pytał czy chcemy pracować 35 minut dłużej bo nikt nie chce nikt Szefie gdzie jesteś!!!

A gdzie są wolne soboty przecież 35 minut dłużej pracujemy miały być i co jak zawsze porażka bo robole przyjdą a potem podatek i zus zapłacą i nic nie zostanie i jak żyć !!!

Po takiej pracy i to wydłużonej powinniśmy mieć wolne soboty. Przecież pracownik jest tak wykończony że i mało wydajny ????

To co tam się dzieje to jakaś porażka! Jak możecie walić tyle towaru, którego No nie da się wybrać za Chiny ludowe, wszystkie sorty są zawalone(delikatnie mówiąc), i śmiecie drzeć się na ludzi którzy pracują ciężko, żeby pracowali jeszcze szybciej.polecam postać obok nas dzień w dzień przez te 8h i zobaczymy. Okey jest to wykonalne, ale po pierwsze zróbcie coś z tym nawiewem, bo albo działa za mocno, albo nie działa w ogóle, a po drugie puszczajcie mniej towaru. Nie zmniejszajcie ilości towaru przy szefie, bo bidny nie wie co tam się dzieje.

Pracownik Sklepu

ROZMOWA Z KIEROWNIKIEM POTEM Z WAZNIEJSZYM KIEROWNIKIEM

PYTANIE O RODZINE MEZA DZIECI GDZIE PRACOWALAM ZACHWALANIE PRACY OBOWIAZKI ZE MILA ATMOSFERA ZE WOLNE JEZELI ZAJDZIE POTRZEBA NIE MA ZADNEGO PROBLEMU ALE TO FIKCJA WSZYSTKO PRACOWNICE OPOWIADAJA WSZYSTKO JAK JEST NAPRAWDE I DZIEKI IM ZA TO.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Specjalista ochrony środowiska
Boerner Insulation Sp. z o.o.
Nikt

Czy ta Monika z tych bluzek to zamknie tą gębę w końcu i weźmie się za robotę... A Patrycja to niech zacznie pilnować pracowników bo robią co chcą. Nikt za nią robić nie będzie

@Nikt

Wszędzie gadają a na bluzkach nie można U nas na drugim cały dzień mogą gadać i nikt nie zwraca na to uwagi

Wanda
@Nikt

Ale po co w sumie taka nieuprzejmość? Przecież to można normalnie napisać :) A czemu Twoim zdaniem trzeba pilnować pracowników? Robią co chcą, czyli nie pracują wcale czy jak?

...
@Wanda

A to nie pilnuje

pracowniczka

Wiadomo coś jak pracujemy w wielką sobote?

Aaaa
@pracowniczka

Moim zdaniem za te dwie niedziele handlowe w kwietniu Wielka Sobota powinna być wolna .

Leszek W.
@Aaaa

No i będzie wolna.Macie na święta prezent ode mnie żeby nie było.

Ww
@Leszek W.

Praca do 14:20? I dwie przerwy dla ludzi palących a co z niepalącymi zenada totalna

Pra
@Ww

Ci co chcą palić to niech się zegarkiem odbijają po co te zmiany

AnnaMaria
@Ww

Ja też uważam, że to przegięcie. Ja palę, ale ku..a też chcę wychodzić normalnie z pracy, potrafię wytrzymać te 5h do przerwy bez papierosa. Litości... Ludzie też mają co robić w domu, chociażby dzieci odebrać z przedszkola, szkoły, załatwić jakieś sprawy urzędowe po pracy czy cokolwiek. Już nie wiedzą co mają wymyślić... Żenada

Wow

Ok

@Pra

No właśnie przez palaczy to mamy teraz pracować dłużej bo 2 przerwy a czy ktoś spytał tych co nie palą chcą dodatkową przerwę????? Nie dość ku.. a że trzeba wstać o 4rano to jeszcze wyjdziesz później. Tak powinno być jak w większości firm że odbijają się zegarkiem jak wychodzą na papierosa Ale przecież musieliby zatrudnić jeszcze że 2 księgowe bo jedna to by nie dala rady policzyć- odjac tych minut na palenie ,zliczyć ile to godzin ile do wynagrodzenia , nie umie prostych działań hahaha

@Anka

Jasne...teraz to wina palaczy...a jak niepaląca siedzi w toalecie 15 min w telefonie lub przed lustrem to się nic nie dzieje?palący chcą się udławić bo się spieszą...i nie spotkałam się z osobą która byłaby dłużej na fajce niż 4 min z dojściem do stanowiska.pewnie że źle że dłużej musimy pracować ale zegarkiem odbijać powinni się wszyscy,nawet ci co do toalety idą.

@Praca

A Ukraince jak wyjdą na papierosa na 15 minut to jest dobrze?

@Praca

Dlatego powinni się wszyscy zegarkiem odbijać,i kolejki do kibla by nie było...

@Praca

Dodam jeszcze że powinna być osoba (jeśli nie monitoring)która pilnuje cały czas tego odbijania się...

@Praca

No pewnie będziemy odbijać się do łazienki!!! To może załóżmy wszystkie pampersy!! W tej pracy pracują zawistne zazdrosne zachłanne ludzie, kobiety Polki a jedna drugą by zeżarła i utopiła w łyżce wody, tak się szanują kobiety,wstyd,zwłaszcza te gówniary co mają po dwadzieścia parę lat nie mają żadnego szacunku do starszych kobiet.

Pracownica
@Anka

Jaki szacunek w tej firmie kobieto tutaj każdy chce każdemu dogryźć ,dokopać ,obgadać ,ale podlizywać się umieją właśnie te małolaty które nie pracują tylko się śmieją bo i tak kasa się zgadza

@Ww

Masz pretensje do ludzi którzy pala a co powiesz na te lalunie które w ubikacj siedzą 20 minut myją się czeszą i malują. To jest zakład pracy a nie rewia mody .Jak ktoś jest brzydki to tapeta nie pomoż.

K.

Cześć dziewczyny jak tam ile ton miałyście na sklepach dzis? Ich chyba powaliło... nie ma już nawet na czym i gdzie tego wieszac.... to jest nie do przerobienia

Dorota

Witam czy w Chorzowie są przyjęcia do pracy

Dziewczyny czy dostaliście przelewy na sklepie proszę napiszcie

Tak , był we czwartek

Weronika
@Obserwator ????

Tak w środku miesiąca? To wypłata czy jakiś dodatek?

@Weronika

Za pierwszą fv

Nowiutka

Witam. Ile teraz płacą na godzinę na sortowni? Czy wychodzi się na swoje po odliczeniu zusow, podatku i księgowej? Czy wiadomo coś o autobusach, tak jak było przed pandemią? Zastanawiam się nad chwilowym powrotem ale nie wiem czy będzie to opłacalne.

Ajentka

Po czasie mogę dodać opinie. Praca płatna dobrze, co dla wielu ludzi było rekompensata tego co się tam dzieje (w tym dla mnie). Teraz , gdy mam normalna prace , której nie biorę do domu, pracuje 8 h, zero mobingu i spokój psychiczny SZCZERZE żałuje, ze firma Wtorpol stanęła na mojej drodze. Może zarabiam 3 tys na rękę ale zaczęłam żyć… Ale skutki zostały. Leczę się z nerwicy , której nabawiłam się tam przez 4 lata… Sama praca w sobie była ok, lubię kontakt z ludźmi. Ale cała reszta? Teraz wiem, ze żaden z pożal się Boże kierowników nie miał prawa mnie nękać , straszyć i stawiać tak ogromnej presji w taki sposób , ze teraz muszę to normować… Kolejna sprawa. Firma miesięcznie ma potężne utargi, w czasie pandemi NIELEGALNIE I NIEUCZCIWE kilkukrotnie obniżyli faktury , nie liczyli dni jak trzeba /czego skutkiem była strata prawie 1500 zł którego do dnia dzisiejszego nie ujrzałam. Gdyby właściciel zatrudnił ludzi , którzy byliby dla ludzi i szanowali by drugiego może inaczej by to wyglądało. Ale zapewne jest tak, ze zatrudnia kogoś , kto sam bezie go przypominał! NIE POLECAM

Ja....

CALA PRAWDA,ŚWIĘTA PRAWDA.

Iwona
@Ajentka

Sama tam pracowałam parę lat i wiem jak było. Byłam już wyczerpana psychicznie ciągłym krzykiem ze strony brygadzistek, ciągle mało i za wolno. Nie jedna osoba mnie tam zna, że pracowałam solidnie. Odeszłam z dumą zostawiając im zegarek i kluczyk do szafki.

Uuuuffff

A co wy myślicie,że będzie lepiej.Będzie jeszcze gorzej i jak zwykle za te waszą harówke będziecie tylko coraz bardziej pomiatani.Odwalamy naprawde ciężką robotę i nie powinno mieć miejsce takie traktowanie,bo odechciewa się wszystkiego nawet za takie stawki jakie są płacone.Szkoda zdrowia psychicznego o fizycznym już nie wspomne.

Marcelina

I gdzie ta wypłata co miała być przed świętami ja się pytam?! Bo chyba ku...a ślepa jestem ????

Pracowniczka

10.04 niedziela handlowa jest płatna?

Ajentka

Pracuje w firmie już prawie 10 miesiecy i jestem zadowolona. Teraz , kiedy skrócili godziny jest w ogóle super! Wiadomo , ze trzeba się narobić , za coś płacą... Jeśli ktoś trzyma się zasad jest super. Z ich strony nigdy nie potykało mnie nic złego. Mam nadzieje , ze tak zostanie. Irytuje mnie tylko fakt, ze trzeba się prosić o wolne , nie ma zamiany dniami. Gdyby nie to...:(

Baba
@Ajentka

To podskakuj z radości. Ha ha ha......

Baba
@Ajentka

Musisz być dobrą znajomą śmietanki towarzyskiej. Co Ci się ten kierat tak podoba.

@Ajentka

Jak zaczniesz pracę u pracodawcy który szanuje pracownika to zobaczysz że wtorpol to praca dla naiwnych

Siła przekonania..
@Baba

Pracujesz twardo i nie ma że boli! Wiesz na co się decydujesz od samego początku! na tkzw. Ciepłe znajomości są metody odpowiednie...Pazury przeważnie są sztuczne na kleju..a jakie potem brzydkie jak odpadną poprzez siłę Rażenia Słowem!

Ajentka na emeryturze
@Ajentka

Pracowałam tam znacznie dłużej niż 10 m-cy, i też byłam zadowolona. Też byłam ajentką, i większych problemów ze współpracą nie było. Współpracowałam z każdym kierownikiem, bez żadnych problemów. Jedyny problem jak nie masz pracownika, nie odbierasz wolnego, spóźnia ci się towar - to wkurza, ale trzeba zagryźć zęby i pracować dalej, wypłata potrafi to zrekompensować. Prace polecam ale nie jest to praca na całe życie, bo trochę masz zjechaną psychikę jak wychodzisz stamtąd.

Olllle
@Ajentka

Powalilo Cie na maxa !!??

@Ajentka

Tak wolne to odwieczny problem, niewolnictwo pod tym kątem, praca ok, pensja super dzięki kierownictwo ok wszystko fajnie szkoda że z wolnym musisz błagać i się ponizac bo chcesz iść do lekarza

chyba mam ciepło w niektórych
@Baba

Pewnie szepty na uszko! i tekst typu teraz pani ta a ta powie wam co macie robić ..ups zgubiłam drogą bransoletkę Nie widział jej kto?

@Ajentka

Gdzie Ci skrócili godziny? Masz chyba specjalne przywileje ????, 210 średnio wychodzi.

@anonymous

Nie zawsze tak jet. Jeśli masz dużo wolnego czasu nie masz dzieci to praca dla Ciebie. Nigdzie nie jest super ekstra, tutaj płacą na czas a do wszystkiego można się przyzwyczaić. Nie szukajmy na siłę(usunięte przez administratora) Pozdrawiam.

Zgadzam się.

Praca

Tak masz rację mnie też wtórpol dużo nauczył.Tam się liczą tylko koleżanki brygadzistek jak one chcą wolne to jest ok jak ktoś inny chce absolutnie nie ma mowy o wolnym praca jak praca wszędzie trzeba pracować ale jeden drugiego by w łyżce wody utopił.

@Praca

Urlopy po 2 tygodnie są dla dobrych koleżanek i rodzin brygadzistek,na jednym sorcie są urlopy po 2 tyg a na bluzkach urlopy są tydzień a dla " Pupilkow" 2 tyg. To jest cholernie niesprawiedliwe!!a raczej brygadzistka niesprawiedliwie traktuje człowieka!!! Brak słów

Tak oczywiscie!!
@Anka

Musisz dać w ła÷e.To bedziesz tez mieć urlopik.Gabrys bierze najmniej!

ciekawa

Mam oferte pracy na sklepie w Tarnowie. Kierownik mowi ze praca lekka max 180h w miesiacu, bardyo elastyczny grafik. 7500zl brutto. na reke wychodzi 5500zl netto. Powiedzcie jak ma sie to w rzeczywistosci. Pozdrawiam

Ciekawa
@ciekawa

Możesz coś więcej napisać? Będę wdzięczna

Nono
@ciekawa

Grafik ustalasz sama dla siebie i dla pracownic. Jesteś odpowiedzialny za to by pracownice nic nie kupowały sobie, a jak na kamerach coś się dopatrzą płacisz karę w wysokości 20 tysięcy. Jesteś na dostawach i później na drugi dzień musisz być w pracy. Więc się nie wysypiasz ???? i wszystkie niedoskonałości jakich sobie kierownicy dopatrzą jest na twojej głowie i mogą nawet "krzyczeć". Sprawdzanie stanu kasy co drugi dzień i jeżeli brakuje dopłacasz ze swoich. I przy tych zusach teraźniejszych raczej masz na rękę 4500 niż 5500

Oli
@ciekawa

Szczerze odradzam współpracę z tą firmą

Aa
@ciekawa

Musisz być obowiązkowo na minimum 2 wykładkach w miesiącu (w godzinach nocnych), a później w pracy o 7:30 lub 8:00 (zależy od miasta) przez conajmniej 6 godzin. Natomiast miesięcznie nie można przepracować mniej niż 180 godzin.

Aa
@Nono

Kara to 30 tys.

Oczko
@ciekawa

Stanowczo odradzam. Byłam agentem przez 2lata . Przy niskim ZUSie ok, ale podatek odprowadzasz z całej puli przyznanej na prowadzenie sklepu plus wykladki. Więc sobie policz 17% . Do tego ciągłe naloty że strony tych tzw, ważnych i traktowanie jak śmiecia. Wykladki do pierwszej w nocy. A potem na 8rano do pracy.

pracowniczka
@ciekawa

lekka ???? to będzie pani zdziwiona

Pracowniczka

Czy niedziele handlowe za kwiecień będą płatne?

@Pracowniczka

Myślę że jeśli będzie płatna to jedna. Druga będzie tak jakby,, za" Poniedziałek Wielkanocny.

Pracownica

Szefie skoro pandemii już nie ma to można chyba by było pomyśleć na autobusami dla pracowników jak to było wcześniej

@Pracownica

Teraz to będą pociągi ????????????????

Maks
@Pracownica

I co jeszcze chcecie za darmo ??? Cały dzień zamiast pracować to tylko śmiechy gadanie latanie na papierosa co pół godziny najpierw wejście się za pracę

Anka

Moniko z 2 sortu, przestań lamentować i straszyć ludzi historiami wyssanymi z palca. Ostatnie wpisy są spowodowane tym że chodzisz po taśmie i mówisz że szykują się zwolnienia. Jak się nie opamiętasz to będzie wojna we wtórpolu.

@Anka

Hmm ileż to hejty na Monikę..pracowałam kiedyś na 2 u Moniki i Beaty i wiem że jak człowiek się zajmie robota to i brygadzista nic się nie przyczepi,myślę że napisała to osoba która zamiast wczuć się w pracę swoją wczuwa się w brygadzistę,zadzacych wszyscy pracujących niewiele,nawet jeśli coś mówi to napewno ma informacje z potwierdzonego źródła.pozdrawiam Monikę.

@Anka

Anka przestań robić bajki ,Monika na taśmie nic takiego nie mówi , druga kontrolna z drugiego sortu tak mówi do swoich koleżanek z drugiego sortu Monika jest uczciwą kontrolną, prezencików nie bierze o pracowników

Ewelina
@Anka

Uważasz że warto poruszać takie kwestie na forum? Skoro już chcesz się wypowiedzieć to napisz coś o pracy w firmie. Jak zarobki, umowa? :-)

AnnaMaria
@Ewelina

Jaka umowa? Umowa to tylko dla Ukrainy. Polacy muszą mieć swoją działalność gospodarczą. Zarobki były by super gdyby nie zabijały Nas te Zusy i podatki. A praca? Hmm...jak to ująć delikatnie... Brak szacunku do pracowników, no chyba, że jesteś z elity,ciągła presja itp.itd. I nawet nie potrafią powiedzieć odpowiednio wcześniej, że jest wolne czy coś. Ciągłe pospieszanie, mimo, że dajesz z siebie wszystko, a niektórzy mają to totalnie w d...ie,bo przecież nie mogą,, naszym braciom"uwagi zwrócić, a nawet jak zwrócą uwagę to tamci mają ich w d...pie. To tak totalnie w skrócie...

Marlena

Moniko z Bluzek rusz Du.e i zageszczaj ruchy , przenieśli cię to ruszaj się a nie oglądasz się na innych chłopów .

Wy to jesteście dobre...Jedna na drugą jedzie a wszystkie robić to samo i jedziecie na jednym wózku. ..

Wtajemniczony

Masz niską samoocenę skoro piszesz na siebie komentarze,że niby jesteś piękna z zajebistą du..ą!!weź się dziewczynko za robote bo zawieszasz się na godz a towar Ci leci i nawet go nie odciągniesz bo po co???najlepiej pisać i obrażać kogoś bo każdy wie,że to jesteś ty Moniko ale pamiętaj Karma do ciebie wróci ze zdwojoną siłą!! Nie będe się zniżać do twojego niskiego poziomu!!!i mam nadzieję,że z tb zrobią porządek bo gdzie nie pójdziesz robisz (usunięte przez administratora)

Yyy
@Wtajemniczony

Ależ Ci Monika na odcisk nadepnęła.... Zazdrość tak bardzo boli , prawda? :)

1wtf praca
@Wtajemniczony

Czemu kogoś oczerniasz masz odwagę pisać na kogoś to się podpisz powinna być całkowita wymiana sortu bluzki na dziecko albo spodnie dziecko na kurtki i etc etc ciekawe co wy na to (usunięte przez administratora) pracownice które odnajdą się wszędzie

Zostaw merytoryczną opinię o WTÓRPOL - Skarżysko-kamienna

• Jak się pracuje w WTÓRPOL?

Zobacz opinie na temat firmy WTÓRPOL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 366.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WTÓRPOL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 315, z czego 55 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 184 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WTÓRPOL?

Kandydaci do pracy w WTÓRPOL napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WTÓRPOL