Opinie o Tekstylowo (Wtórpol) w Skarżysko-kamienna

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy WTÓRPOL. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WTÓRPOL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WTÓRPOL w Skarżysko-kamienna

Pracownica

@Romano Przeniesiona została na Bluzki za niewłaściwe zachowanie w stosunku do przełożonych

Noe

Ile jest teraz na godzinę płatne?

Potencjalny
@Noe

Chyba nadal 19

@Potencjalny

Podobno miały być podwyżki będą na cały sklep czy tylko dla ajenta ??

Dyrektor

Brawa wszyscy klaszaczą :D

Ja....

Już były,od stycznia ,10% na sklep .Jak nie dostałaś tzn że ajentka się nie przyznała i zagarnęła

Aaajentkaaa
@Ja....

Jestem ajentką i nie dostałam podwyżki w styczniu... Czyżby każdy sklep był traktowany inaczej?

Ajent 666
@Aaajentkaaa

Ja też jestem ajentka i też nie dostałam żadnej podwyżki a niby miały być.

@Ja....

Tez pierwsze słyszę o jakich podwyżkach ...

Aga
@Aaajentkaaa

Podwyżki były na pewno

AjentkaAgentka
@Aga

Ja dostałam ale w lutym, nie w styczniu.

Pracowniczka

Czy niedziela handlowa za styczeń była płatna?

Dziś zostały poinformowane 4 osoby, że pracują do końca tygodnia Młode dziewczyny. Muszą zrobić miejsce innym osoba potrzebującym , osoby które zostały przeniesione na inne sorty które pracują krócej niż 3 miesiące Wy będziecie kolejne tak potwierdziły kontrolne . Tu nie ma przyszłości , szukajcie sobie pracy już teraz żebyście nie Płakały jak Ja i inni.

Pracownik Sklepu

ROZMOWA Z KIEROWNIKIEM POTEM Z WAZNIEJSZYM KIEROWNIKIEM

PYTANIE O RODZINE MEZA DZIECI GDZIE PRACOWALAM ZACHWALANIE PRACY OBOWIAZKI ZE MILA ATMOSFERA ZE WOLNE JEZELI ZAJDZIE POTRZEBA NIE MA ZADNEGO PROBLEMU ALE TO FIKCJA WSZYSTKO PRACOWNICE OPOWIADAJA WSZYSTKO JAK JEST NAPRAWDE I DZIEKI IM ZA TO.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Specjalista ochrony środowiska
Boerner Insulation Sp. z o.o.

Pracownica

Znajdź sobie inną kandydatkę , ta Pani nie widzi końca swojego nosa . Nic dziwnego że Cię odrzuca najwidoczniej ma duże wymagania Kilo tapety i botoksu na Twarzy. Niech zrobi miejsce młodym Ukrainkom które chcą pracować i żyć

annamaria

Od powietrza, głodu, ognia i wojny, wybaw nas Panie

Wykorzystywana

Czy kierownictwo mogło by się zainteresować wypłatami obsługi sklepów???Pracujemy wiele więcej niż pół roku temu, za marne grosze.Tak jest od kiedy Ajentki zarządzają kasą.Jest pewna pula pieniędzy na sklep, ale one biorą sobie 3/4 z tego a ochłapy dają pracownikom.To my zapieprzamy na sklepie ,a one stoją przy kasie z nosem w telefonie!Obsługa jest na sklepie 6 razy w tygodniu, a Ajentki zrobiły sobie wolne soboty!A w tygodniu pracują po 6-8 godzin.To jest SKANDAL!!! Czy naprawdę firma ma to w (usunięte przez administratora)

dyskryminacja

jakie to polskie (usunięte przez administratora) nie zmienne Pracownika zatrudniasz na umowę zlecenie, o pracę ew o dzieło względnie B2B a nie na o współpracy handlowej wyjątkowy przykład chamstwa..jak się zwolnisz lub ona Ciebie zgłoś do odpowiedniej instytucji , do tego (usunięte przez administratora).Współraca handlowa oznacza partnerstwo ale do tego trzeba dojrzeć a tutaj jest z tym wyjątkowy problem plus totalny brak kultury...po prostu Jagiełłonia pod Grunwaldem

Xxx

Jaka ma Pani stawkę?

Nie rozumiem
@Wykorzystywana

Nie rozumiem dlaczego ma się tym zająć kierownictwo? Ajent z pracownikiem powinien od razu ustalić stawkę i grafik. Zreszta ajetki maja wolna rękę wiec kierownictwo za bardzo tu nic nie może zrobić

Aaa
@Wykorzystywana

Dlaczego nie pójdziesz i nie porozmawiasz ze swoją ajentką tylko wylewasz swoje smutki tu na grupie... skąd ona może widzieć, ze grafik Ci nie odpowiada ... uważam, tak jak osoba powyżej, iż ajentki maja teraz wolną rękę więc kierownictwo nie ma nic do tego ...

@Wykorzystywana

Czegoś nie rozumiem Podejmując prace z określona ajentka ustalana jest stawka za która pracuje się I albo nam ona odpowiada ani szukamy innej pracy Jeżeli stanowisko ajentki jest tak atrakcyjne bezstresowe i można zarobić tysiące stojąc tylko za kasa i obsługując telefon proponuje nią zostać

Nikt
@Jula

Tak tylko ajętki obiecują A nie podtrzymują słowa,,zawsze potem zawalają na wtórpol żeby się wybielic ,

Pzdr
@Nikt

Ale co zwalają na Wtorpol? Przecież każda osoba może poprosić numer do biura albo chociaż porozmawiać z kierownikiem. I właśnie przez takie osoby jak ty ajent ma przepracować 200h w miesiącu. Zadowolona? W końcu sobie odpoczniesz obyś miała pensje na godzinę to zaraz Ci się zachce pracować. Pzdr

@Nikt

tylko weź pod uwagę ze jak coś się dzieje na sklepie to ty umywasz rece bo od tego jest ajent. To ajentka dostaje opieprz za wszystko i za pracownice to ajentka ma być na każde zawołanie super bezstresowa praca gdy dzwonią do ciebie z firmy w niedziele albo po 20:00. Tak jak pisała osoba wyżej proponuje zostać ajentka

Nikt
@Pzdr

Nie nie zwolniona pracuje mam się świetnie i lubię tą prace pozdrawiam

@Nikt

Ja mam umowe zlecenie z określona stawka Zawsze wiem ile dostane wypłaty

Wykorzystywana
@Jula

Macie rację,sprobuje swoich sił jako ajentka.Zobacze jak to wszystko wygląda od drugiej strony.Na szczęście jest zapotrzebowanie na Ajentki.

@Wykorzystywana

Czy jak zmieniają ajentkę, pracownicy też muszą odejść?

@Wykorzystywana

Dziewczyno jakie 3/4 wypłaty ? Ty wiesz jakie ajentki biorą na siebie koszty ?! Co Ty myślisz ze ajentki będą robić za free, mamy na sobie zobowiązania wobec firmy i to my za wszystko dosjtajemy ewentualny opieprz. Ty zrobisz swoje i wychodzisz, ajentki sobota czy niedziela nieważne telefon jest trzeba odebrać, wszelkie zmiany mam MY ogarnac, kobiety na rozładunki, mężczyźni do naczepy, nie wyłożysz towaru to Ci (usunięte przez administratora)30 tysięcy kary bo nie wywiązałas się z umowy. Ile jest ajentek które same dokładają do interesu żeby jakoś to szło. Następna sprawa podatków, za każdego pracownika musimy odprowadzać niemałe pieniądze i rwać sobie włosy z głowy jak zrobić żeby było dobrze i zmieścić się w przedziale finansowym, myślisz ze to wszystko będziemy robić za 2500 tysiąca ? Policz kobieto koszty najpierw jakie na nas spadają, a później szerz te swoje mądrości. Zreszta zawsze możesz się zgłosić na ajenta i może jak pojesz tego chleba trochę to zmądrzejesz, tyle w temacie.

Jakie podatki???????????????

@...

Zostań ajentem wtedy się przekonasz jaki jest rzeczywisty koszt tej zabawy w porównaniu do obowiązków. Na VAT dajcie Ci firma, ale na utrzymanie masz 20 tysięcy, pracownicy ZUSY nie zusy do każdych 17 zł (np przy umowie zlecenie )trzeba doliczyć podatek 21% czyli rzeczywisty koszt pracownika wychodzi 21.5 zł .Do tego dochodowka Jescze z naczep i rozładunkow nie na wszystko da znaleźć się faktury, żeby wrzucić to w koszty, a i czasem trzeba coś więcej dorzucić bo firma tez nie szaleje ze stawka za rozładunek naczepy czy rozłożenie towaru na sklep , a towar rozłożony być musi. Tak jak mowie łatwo jest mówić komuś, kto tego nie ugryzł. Sadze, ze na pewno jest tutaj grupa ajentek która wie o czym mowie.

20.50 * wkradł mi się blad

Ajent 2
@Ajent

Jak wyglada u was drogie ajentki sprawa z naczepami??? Czy znalazlyscie może kogoś kto za takie pieniądze wam towar przywiezie,wniesie i wyniesie zwroty? Pytam bo rece opadają mi odmówiło 6 firm i nie mam nikogo do roznoszenia i rozwożenia

@Ajent 2

Tak, znalazłam ochotników w internecie, ale tak jak mówiłam, żeby przyszli trzeba było dołożyć do interesu czyli np. Jak firma daje Ci dana kwotę za rozładunek Ty jeszcze powinnaś urwać z tego tzw. Podatek dochodowy czyli np z 225 np zostaje 185 zł i to powinnaś chłopakom wypłacić, ale ze za takie pieniądze nie chce nikt przychodzić to wypłacam chłopakom tak jakby razem z podatkiem całe 225 wiec teoretycznie jesteś w plecy 40 zł bo ten podatek i tak sobie przelicz 4 rozładunki w miesiącu bądź czasem 5 wychodzi 160- 200 zł na miesiącu bo i tak to w skarbówce musisz odprowadzić bo faktury są na Ciebie, podobnie bywa z rozladunkami, ale przyjdzie Ci jedna z druga na forum i będzie wylewać żale ze ajentki wręcz pływają w pieniądzach i biorą 3/4 wypłaty dla siebie, droga wolna. Do każdej dziewczyny która ma problem z tym, zostańcie ajentami porozmawiajcie z kierownikiem, ze widzicie się na tym stanowisku, a wtedy będziemy prowadzić dyskusje :)

@Aaa

Dokładnie tak, mam dziewczyny ze jeśli potrzebują jakaś zamianę bądź wypada im pilna sprawa wszystko da się pogodzić wiadome, ze nie bedxie to wyglądać tak ze ktoś nie pojawia się w pracy co chwila, nigdzie tak nie ma. Wszystkie pracujemy i mamy wywiązywać się ze swoich obowiązków i sadze ze w wielu sklepach tak to wyglada, ze jest grafik i trzeba się do niego dostosowac bo to się nazywa PRACA, jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził i jeśli decydujemy się PRACOWAĆ to trzeba sobie to wbić do głowy. Pracowałam również wcześniej w innych miejscach i to mi zależało na pracy i to JA miałam się dostosować do tego co odgórnie zostało podyktowane nikt nikogo na sile nie trzyma i wiele rzeczy mi nie pasowało, a pod tym względem w tym momencie firma zrobiła dobry krok, ze mamy możliwość dyspozycji w tym kierunku i w końcu ajent jest ajentem i ma coś do powiedzenia. Jakby każda ajentka miała się pytać o zdanie kto kiedy chce przyjść to byłby jedynie (usunięte przez administratora) Sklep ma działać z wytycznymi wtorpolu a my mamy się z tego wywiązać.

@Pzdr

Kto ma pracować 200 godzin w miesiącu??Ajentka?obsluga? czy obie?

@...

Ajent ma mieć wyrobiona taka normę wobec firmy, a co do pracownika to ajent decyduje o liczbie godzin, ale czy się zgodzisz czy nie to Twoja sprawa

@Ajent

Nie może mieć mniej godzin niz 200?

@...

Musi mieć wypracowane minimum 200 godzin w m-cu Oczywiście może wypracować więcej ????

Monia

Serio????A gdzie to jest napisane?

Krycha
@Monia

Podobno jak kierownictwo jeździ to pyta o godziny pracy Ajentki.Jest to prawda?

Pracowniczka
@Krycha

tak pytają

@Krycha

Nie pytają ...w umowie ajent nie ma zapisane ile godzin ma pracować ..

@Wykorzystywana

Nie masz bladego pojęcia co znaczy być Ajentem i jakie koszty się z tym wiążą..podatki, opłaty pracowników i przedewszystkim sama odpowiedzialność.

@...

Vat i dochodowy widocznie jesteś z grupy ludzi myślących że nie płacą żadnych podatków

@Wykorzystywana

Jeśli jesteś tak zajebistą pracownicą to należy Ci się awans na agenta.. widocznie nikt tego nie zauważył... zawsze możesz zmienić pracę a nie narzekać, z góry miałaś określone wynagrodzenie i warunki pracy...Głupie pisanie może u ciebie ajent stoi i nic nie robi nie oczerniaj innych agentów!!

@Kasia

Umowa to pic na wodę robią co chcą, dla nich najlepiej by było jak byś w ogóle ze sklepu nie wychodził, pracować ponad siły i i tak zawsze coś znajdą.

@Praca

Ale piszesz jako ajent Wtórpolu, czy kto? Mam wrażenie, że piszą tu głównie ajentki, a przecież w ich przypadku firma w ogłoszeniach sporo ujawnia co do warunków pracy: https://www.wtorpol.com.pl/kariera/ Np. podaje widełki wynagrodzenia na działalności. A co z pracownikami sortowni? Ile można zarobić przy sortowaniu odzieży? Może ktoś dałby tu znać.

Zadowolona
@Pzdr

A niech ajent (usunięte przez administratora) po 200 h i więcej w końcu za cos dostaje te pieniadze i ma stawkę ponad 27 zl Netto na godzinne A pracownik na zleceniowce co wszystko robi 13 zl śmiech na sali

również wykorzystana
@Wykorzystywana

to prawda, ale z tego co widzę, kierownictwo się tym nie interesuje

@Zadowolona

Serio wydaje Ci się że pracownik jest wykorzystywany. Proponuję podjąć pracę jako ajent w tej firmie i możemy porozmawiac. Żenada. Pozdrawiam.

Margaret

Kiedy się zmieni ajent w Opolu lubelskim bo tam się już nie da chodzić ? Baba nie miła, burczy coś pod nosem zamiast normalnie odpowiedzieć !!!! Poza tym raz słyszałam jak mówi że powybijała by te bachory patrząc na dzieci stojące przy zabawkach czy tak się zachowuje normalny kierownik ??

Margaret

No ajent jest chyba jeden na sklepie ?

Roki
@Margaret

Tam jest ta stara ciemne włosy i skwaszona mina ????

Klientka
@Margaret

Haha wcale sie nie dziwię, ja jako klient czesto musze wyjsc ze sklepu nie robiąc zakupow bo nie można wytrzymac przy tych dzieciach. Ganiaja sie, placza sie pod nogami, zrzucaja ubrania, piszcza i wrzeszcza, a mamusie oczywiście nie reaguja

@Klientka

Zgadzam się, niektóre matki w ogóle zero zainteresowania swoimi dziećmi masakra

Agata

Kto mądry tak wycenia? Np. Sweter 50 zł, stary biustonosz 30zł, spodnie używane 70 zł, buty 80 zł a na nich cena, że nowe też kosztowały 80 zł itd...

Miky
@Agata

Tak każą to tak się wycenia od nas to nie zależy tylko od kierownictwa więc proszę się ich pytać my tylko tam pracujemy co każą to robimy

Wycena 3
@Agata

Piszesz bzdury my nie mamy takich cen na monitorze wiec wyssane z palca .Nadgorliwa czy jak ? Czemu piszesz nie prawdę

@Agata

Masz rację, niektóre rzeczy przewyższają swoją wartość ale to jest ich biznes i ich sprawa czy sprzedają po 5 zł czy po 50. Pozdrawiam.

Do ajentek

Dziewczyny ale nas zrobili znowu z tymi wypłatami za grudzień. Znów niedzielę handlowe robimy gratis. I jeszcze próbują nam wcisnąć że płacą nam wigilię choć mamy wolną . Tylko że jakby tego nie liczył to i tak nam wychodzi pełna wypłata nawet bez wigili i Bożego Narodzenia więc albo ja nie umiem liczyć albo oni. Normalnie ludzie na święta dostają premie w postaci dodatkowych pieniędzy w tej firmie działa to odwrotnie. Ręce opadają...

@Do ajentek

To prawda. Znowu na Święta pracujemy więcej i figę dostaniemy. Nie rozumiem dlaczego w tej firmie nie szanuje się w ogóle pracowników. Świat pędzi do przodu, inne firmy zachęcają ludzi premiami na Święta, bonami np. Sodexo, pakietami Multi Sport i wiele innych sposobów. Natomiast Wtórpol tkwi w głębokiej (usunięte przez administratora) Człowiek się nie liczy, liczy się hajs. Gdyby nas wszystkich bardziej docieniano to i biznes szedł by lepiej. A przy okazji nie byłoby tyłu skarg na ajentki i pracownice, które swoje frustracje związane z tą pracą często wyładowują na klientach. A jak u Was utargi w niedziele handlowe? U mnie kiepsko. Więcej firma pewnie za prąd zapłaci w tym dniu niż zarobi.

@Ajent

Dokładnie tak jest, oni nie szanują ludzi którzy dla nich pracują. Dla nich liczy się kasa. Dobrze że nie każą pracować w niedziele, majstry są pozamykane więc nie mają jak otworzyć dyskontów. Za mało pracowników na sklepie i ci ludzie którzy mnie osobiście irytują i wkurzają. Wieśniacy, tepi ludzie którzy nie umieją kulturalnie zachować się na sklepie. Ta firma nigdy nic nie dala ewentualnie może zabrać. Nie mówiąc już o rozladunkach gdzie worki wypchane są na maksa. Podejrzewam że jest tam 50%więcej towaru niż na fakturze....

Ktoś
@Praca

Zgadzam się, co do worków. Wory są mega ciężkie i nie wierzę że jest tam tyle kg ile podano na fakturze.

Rybnik
@Do ajentek

Porażka życiowa firma? Jaka ? Nie szanującą ludzi tylko pretensie o wszystko . Niedzielę handlowe robimy za free szokkkk gdzie tak postępują z ludźmi zwykła biedronka proponuję lepsze warunki niż ta firma a Pan Kamil ??? Hahahha pionek jakich mało gra w szachy czy w chińczyka ja się pytam? :-) to jest pytanie co dziewczyny heheh pracuje bo muszę ale jak długo jeszcze to nie wiem

Daria

Zgadzam się!!!

Pr

Który Pan Kamil?

Pr
@Rybnik

Ja poważnie pytam, który Pan Kamil bo z tego co wiem w firmie jest więcej niż 1. Są nawet tacy, którzy mają nazwiska na tą samą literę.

@Rybnik

Zwolnij się. Tyle firm czeka tylko na Ciebie, na co czekasz, marnujesz się w ten firmie. Zastanów się i się zwolnij!!!!

Sajgonka

Ł.Zięba powinieneś oddać swoją funkcję kierowniczą Gabrysiowi bo Ty się do niczego w tej firmie nie nadajesz!Porażka!!Dziękujemy Gabryś za tą podwyżkę co nam obiecałeś!

Sajgonka
@Sajgonka

Chodzi po tym zakładzie tak jakby w pory narobił..!!

Spodnie

Czy to prawda że od stycznia wraca Asia na spodnie? Fajnie by było

@Spodnie

Lepiej by było gdyby ona w ogóle już nie wracała !!

Dari...
@Spodnie

Oj tak nie dajcie się zwieść. Aśka to okropna manipulatorka. Manipuluje zarówno pracownikami jak i brygadzistkami żeby tylko nikt o niej źle nie myślał. Kłamie w żywe oczy. Kiedy wy wszyscy to w końcu zauważycie?

Spodnie 12€
@Dari...

Asia wróci i będzie na spodniach bo Gosia odchodzi chyba widać ze czas rozwiązania się zbliża Kasiu a ty odpoczywaj w domu daj Asi spokój

Spodnie
@Spodnie 12€

Oj chyba wyobraźnia tutaj kogoś za bardzo ponosi haha

Loool

Co to za nowy koleś jeździ po sklepach i udaje kierowniczka? Ja rozumiem kopiowac wiatraka, ale on to już przesadza. Trzeba mieć też własny styl -.-

Aaaaa

Czy dostał ktoś przelew ?

@Aaaaa

Czy jakaś ajentka dostała przelew ?

pracownica

Niedziela handlowa za styczen jest platna?

Pracownica

Czy w styczniu będzie płatna niedziela handlowa

@Pracownica

Tak w styczniu to wszystkie niedziele i soboty nawet te które nie będą pracujące i teraz na godzinę ma być nie 34.10 tylko 55 zł także do roboty ????????????????????

Zniesmaczona
@Praca

A to nie da się odpowiedzieć normalnie ? Na wejściu trzeba być chamskim?

Karmel

Co się stało?

Kors

Bywa tak już dawno

Do Alicji jesteś super odpowiednia osoba na danym stanowisku po dzisiejszym dniu gratulacje !!! Kobieta konkretna opanowana zachowała zimną krew ratując Dime proszę z niej brać przykład a nie tylko stać i patrzeć brawo pani Alu !!!

T..

A to co ona takiego robiła bo nie widziałem?

pracownica

Też Ali dużo zawdzięczam jesteś naprawdę super kobietą mało takich osób na zakładzie ty rozumiesz drugiego człowieka jak nikt inny

Chyba tylko umie się drzeć

Potencjalny

Witam, jakie opinie o pracy na sklepie w Rzeszowie, Sedziszowie Małopolskim, Dębicy oraz Przemyślu?

Ciekawa

Ja jestem ciekawa,czy za to zostawanie po godzinach będą nam placić...czy nic nie dostaniemy i jawnie będą nas okradać?

Ciekawa
@Ciekawa

Codziennie do 14:30 za darmo

Zostaw merytoryczną opinię o WTÓRPOL - Skarżysko-kamienna

• Jak się pracuje w WTÓRPOL?

Zobacz opinie na temat firmy WTÓRPOL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 366.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WTÓRPOL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 315, z czego 55 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 184 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WTÓRPOL?

Kandydaci do pracy w WTÓRPOL napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WTÓRPOL