Opinie o Tekstylowo (Wtórpol) w Skarżysko-kamienna

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy WTÓRPOL. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WTÓRPOL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WTÓRPOL w Skarżysko-kamienna

Sajgonka

Firma jak najbardziej polecam.!!44 zl ma godzine kierownictwo miłe i uprzejme dla pracowników.Szef wyrozumiały dla pracowników.Są podwyżki płac reguralne!.Polecam!!

Ty

Co się dzieje na tych bluzkach .... Nowa brygadzistka zniszczy i psychicznie i fizycznie wszystkich drze się jak nikt inny w zakładzie mobbing normalnie. Nie da się pracować

Marika
@Ty

Od nadmiaru pieniędzy w 4literach się poprzewracało. A gdzie tam nie masz (usunięte przez administratora)? Się wycwanili, bo wszyscy są na własnej działalności i na dobrą sprawę nie masz gdzie tego zgłosić. Tam kazdy się drze jak opętany, ale robić to nie ma komu. Jakby tak każda z brygadzistek nauczyła pracowników na każdym sorcie, jak według niej, powinno się pracować to by nie było krzyków, ale skoro wolą się wysługiwać innymi pracownikami na taśmie,żeby nauczyć,, nową " osobę wszystkiego to robi się bałagan, delikatnie mówiąc, bo tam kazdy pracuje inaczej i po swojemu.

trag

Współczuje wszystkim pracownikom... Niektóre osoby z tej firmy są tak nie słowne,ludzie boją się Pana J jak by był nie wiadomo kim.. Praca na działalności niby jesteś sam sobie szefem ale dzień pracy to 10godz często po 12 Kontrola co godzine a zmiany planów co 5 min tragedia

Luśka

Witam, chciałabym nawiązać kontakt z kimś ze Śląska bądź małopolski aby dowiedzieć się więcej na temat samej współpracy z ta firmą jak i doświadczeniami. Pozdrawiam serdecznie

Pracownik Sklepu

ROZMOWA Z KIEROWNIKIEM POTEM Z WAZNIEJSZYM KIEROWNIKIEM

PYTANIE O RODZINE MEZA DZIECI GDZIE PRACOWALAM ZACHWALANIE PRACY OBOWIAZKI ZE MILA ATMOSFERA ZE WOLNE JEZELI ZAJDZIE POTRZEBA NIE MA ZADNEGO PROBLEMU ALE TO FIKCJA WSZYSTKO PRACOWNICE OPOWIADAJA WSZYSTKO JAK JEST NAPRAWDE I DZIEKI IM ZA TO.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. BHP
Bartoszyce
Corab S.A.
Pracownica

Kiedy będą wypłaty? 10 to sobota takze pasowałoby mieć te wypłaty wcześniej ;)

Mody

w Środę przed bożym ciałem wszystko jest po 7 zł?

pracownicq
@Mody

tak

Anna.turosz

Witam . Czy wszystkie Panie pracujące w Waszych sklepach sobie pozwalają aby obrażać klientów czy zwracają uwagę klientom że ktoś się wypowiedział słusznie na temat jego pomyłki czy zachowania ? Spotkała mnie bardzo niemiła sytuacja na zakupach w sklepie w Lesku . Ajentka pomyliła się i chciała mnie oszukać na zakupach. Przy kasie sprawdzałam z P. Kierowniczką zakupy i wyszła ewidentna jej wina to rzucała hasłami w moją stronę i potrafiła mi zwrócić uwagę " proszę nie pozwalać sobie czy Pani przegina " bo ktoś zwrócił jej uwagę... Przepraszam bardzo ale jak masz problem żeby się przyznać do błędu to zmień pracę.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu WTÓRPOL?

Zuzanna

A jeśli ktoś miałby opisywać takie nieco bardziej konwencjonalne ścieżki kariery? Poważnie mnie to ciekawi. Po jakim czasie pracy można ewentualnie myśleć o awansie? I jak wtedy konkretnie warunki pracy sie zmieniają? Jaki zakres obowiązków na stanowisku brygadzisty i jakie warunki finansowe im towarzyszą?

Maliqu

Dzień dobry Chciałbym się dowiedzieć dlaczego firma ciagle szuka kierowników koordynatorów na sklepy. Bo z tego co zrozumiałem dają dość wysokie wynagrodzenie i nie wiem czy ze względu na duża rotacje te ogłoszenia czy na rozwój sieci . Chciałbym zmienić dotychczasowa prace ale nie wiem czy iść w ta stronę. Bardzo proszę o przedstawienie faktów .

była ajentka

Nie wiem co chcecie od Pana KJ ale to człowiek ze swoimi zasadami i wedle nich postępuje. Najgorzej jak ktoś spotkał na swojej drodze rzekomego kierownika Wiatraka, który nic nie wiedział a się mądrzył i wysyłał małpki na grupie z bykami ortograficznymi, a na koniec jak nie wiedział co powiedzieć to wysyłał emotki kupy na grupie na (usunięte przez administratora) W dodatku to żadnym kierownikiem nie był, a tylko kazał tak na siebie mówić, takie ma wybujane EGO.

Obecna Ajentka
@była ajentka

Tak masz rację Pan Krzysztof ma swoje zasady których się trzyma od lat zniszczyć i zgnoić każdego z koordynatorów a na końcu ich zwolnić. Wcześniej był Wiatrak który nic nie wiedział a teraz jest Ulka która kompletnie nic nie wie. Podsumowując Wiatrak miał emotikony na grupie a Ula ma w głowie.

Zuzanna

co to znaczny, że za mała puszczają? piszesz, że jeszcze bardziej. jest więcej towaru do obsługi teraz tak nagle? z jakich przyczyn i jak konkretnie wyglądają te zmiany? co ludzie dalej wobec tego robią?

Mati

W Cieszynie co niektóre kasjerki miny mają jakby pracowały za karę tam. Obsługa nie miła jest. Na ziemi pełno wieszaków, (usunięte przez administratora)

@Mati

Masz rację, śmieci na podłodze, ciuchy pomieszane damskie z męskimi i jeszcze obsługa sfochowana.

@Marta

na podłodze? z czego to wynika, że tak miałoby być akurat tam w punkcie? piszesz, że obsługa sfochowana a nie przypadkiem przerobiona czy coś? ile tam osób jest na zmianę? nie trzeba kolejnej?

Martin

Nie polecam współpracy w tej firmie. Kierownik główny P. Jagielo to totalny (usunięte przez administratora), świadomie z premedytacją działa na złość osobom z którymi współpracuje. Firma ma opóźnienia w dokonywaniu wypłat. Panie na sklepach (Ajentki) są wyrzucane ze sklepów za nic, w myśl zasady że pracowników trzeba zmieniać. W firmie panuje ogólny chaos i dezinformacja. Wszystko kręci się wokół jednego starszego Pana który w zależności od swojego nastroju robi ludziom mniej lub bardziej na złość. Jeśli sądzisz że ktoś pochwali Cie za cokolwiek w tej pracy to się mylisz. Co byś nie zrobił/nie zrobiła to jest źle. Omijać szerokim łukiem. Były kierownik regionalny.

Agent
@Martin

Zgadzam się w 100% z panem , w tej firmie pracuje się tylko po to żeby zarobić pieniądze a nawet źle napisane z tą firmą bo każdy z nas jest na własnej działalności, (usunięte przez administratora)

pracownica sklepu

Czy jako ze teraz ajent musi byc zawsze na zmianie to wplacac pieniadze tez tylko on moze?

@pracownica sklepu

od kiedy to weszło, że jego obecność jest konieczna? i przede wszystkim z jakich konkretnie przyczyn? co ma docelowo wykonać w tym czasie?

MrBasia

Czemu pani brygadzistka z butów tak dużo wynosi ? Ostatnio myślałam że ledwo wyrobi się do samochodu tak zapierniczała ???????? Nikt tego nie widzi ? Szef tego nie kontroluje ? Przecież już dawno by ją wywalili jak to robią z innymi. A do pracy to nie wiem gdzie ona się nadaje bo najprędzej to chyba tylko do robienia loda ????????

Dlaczego nikt nie reaguje na to, co się dzieje na sklepach?

Loczek

Co trzeba zrobić żeby zostać portierem w tej firmie??

@Loczek

Ty nie wiesz? Jak byłeś w firmie to duze rzeczy znikało bez śladu. Co niektórzy do tej pory to praktykują

Loczek

Gilu zapomniałeś już jak to robiłeś!Smakowało!?

Kaja

Witam, ile teraz płacą za godzinę przy sortowaniu?

SylVio

Ukraińska dyktatura Polak jest gorzej traktowany niż upadliniec i to za 2300 netto , praca ciężka , nieprzyjazne warunki i (usunięte przez administratora) dookoła

Anka
@SylVio

Tak,prawda!!! A Ukrainki nie patrzą co i jak sortują tylko machają rękami żeby było widać że pracują , chcą pokazać że lepiej i wyżej "machają " rękami jak Polki

@Anka

Mogę prosić o wyjaśnienie tego machania rękami? Co to wnosi w wynik jakiejś efektywności, to tutaj tylko wzrokowo się to ocenia?

Zuuu
@Anka

Żeby tak polki patrzyły co i jak sortują. Bez przesady. Nie trzeba oglądać dokładnie każdej rzeczy po kolei, bo pracując tam jakiś czas już biorąc daną rzecz do ręki wiesz co to jest bez oglądania.

@Zuuu

Czyli praca z czasem staje się mechaniczna? Szybko da radę to opanować w razie czego? I co z ewentualnym sprawdzaniem poziomu efektywności / jakości pracy? Są kontrole?

Ona
@Zuuu

Nie każda rzecz jest taka sama mogą mieć dziurki lub dziury sowak zepsuty rozerwana brudna oto. Bo dla Ukrainy wszystko jedno jaki towar rzucają bo oni to lenie i nieroby. Chcieli by lerzec i pieniądze brać niech mieszkania posprzątają syfiarze

Jako Ajentka mogę powiedzieć że nie polecam .Zero organizacji jak ma się 5 osób decyzyjnych zawsze jest bałagan... Niby zarobki dobre ale nie pozwolę się tak traktować przez chamowó dlatego odeszłam...

@Kasia

napiszesz coś więcej w tym temacie? przede wszystkim co skłoniło Cię do skorzystania z tej oferty tak wstępnie, same zarobki? jak długo więc udało się to prowadzić i ten brak organizacji z czego wynikał? jak powinno docelowo to wyglądać a jak wyszło ostatecznie?

Zainteresowana

Witam, chciałam zapytać jak wygląda praca na wykładaniu towaru. Ogólnie wiele nie idzie się dowiedzieć, jak godzinowo wychodzi i jakie pieniążki? Czy stawką pomiędzy sklepami się różni, czy jest stała?

Jagoda
@Zainteresowana

Ponoć jest 0,30gr za kg...najpierw zrzucasz towar, pakujesz, szybko rozwieszasz swój przydział...na końcu sprzątasz-zamiatasz. Średnio 120zl za nockę, jak wolno robisz albo jest letni towar to wychodzi mniej niż 20zl za godzinę -porażka.

Mati
@Zainteresowana

Stawka bez szału jak za nockę od lat niezmienna 30groszy za kg. Ok 120zl w zależności czy jest przydział czy nie i robi się za osoby wolniejsze i dłużej. Choć jeśli chodzi o kg podobno na workach kg są mniejsze np 45 kg a w rzeczywistości worek ma 50 do 70 kg

@Mati

W rzeczywistości ajentka mówi, że są 3tony, na które dostaje 900zl bo jest 0,30gr za kg. A następnie ma 6 dziewczyn, każda dostaje po 400kg za 120zl. Cały towar zostaje rozwieszony. Pytanie co z rzekomymi 600kg i 180zl ?!

Ajentka
@AgA

Oooo matko jak nie wiesz to się nie wypowiadaj … przecież sam sie towar nie wyłożył … zacznij robić szybciej na tych wykładkach to będziesz mieć więcej

@Ajentka

Czytaj ze zrozumieniem i płać jak należy. Skoro są np 3tony i dziewczyny robią rzekome 2400 za kwotę w/w w komentarzu a cały towar jest wywieszony to znaczy, że dziewczyny robią więcej a płacisz mniej.

Agentka
@AgA

Nie jest też tak do końca teraz sobie te 900 zł policz razy 12% podatku dochodowego które od tej kwoty trzeba oddać do US i i nagle z 900 zł zostaje ci niecałe 800 a jeszcze tak dla poprawki to ajent przecież pracuje z wykładającymi towar więc przepraszam bardzo czy robi za darmo?? Wiem że fajnie się liczy cudze pieniądze

Wykładki
@AgA

A wystawiasz ajentce fakture na zarobione pieniądze?

Ajent
@Agentka

12% podatku plus 9% do zusu . Bo przecież jak nie masz papierka od dziewczyn za wykładki to jest to uznane jako twój dochód. Masz rację najlepiej się liczy cudze pieniądze ale jak powiesz na wykladce żeby ci wystawiały papier że biorą kasę to absolutnie bo one będą musiały podatek zapłacić .

@Agentka

To mówcie, że stawka jest niższa! To, że zatrudniasz dziewczyny na czarno nie oznacza, że możesz je (usunięte przez administratora) Poza tym stawka jest 0,30gr za wywieszone kg to dlaczego nie płacicie za zrzucanie,pakowanie starego asortymentu oraz za sprzątanie?

Ajentka
@AgA

Widzę że dalej nie rozumiesz . My nie zatrudniamy dziewczyn na czarno bo chcemy tylko dziewczyny chcą robić na czarno. Więc ktoś musi zapłacić ten podatek za te dziewczyny . Wystaw fakture za zarobione pieniądze i dostaniesz pełna kwotę, jaki masz problem ?? A czemu nie płacimy za zrzucanie i sprzątanie ? Bo to jest wliczone w tą stawkę ( i nie jest to mój wymysł tylko firma to ustaliła). Nie wiedziałeś o tym podejmując pracę na wykładce ?

Zostaw merytoryczną opinię o WTÓRPOL - Skarżysko-kamienna

• Jak się pracuje w WTÓRPOL?

Zobacz opinie na temat firmy WTÓRPOL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 366.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WTÓRPOL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 315, z czego 55 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 184 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WTÓRPOL?

Kandydaci do pracy w WTÓRPOL napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WTÓRPOL