Opinie o NTP Group - Work Service w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie NTP Group - Work Service. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NTP Group - Work Service o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - Odlewnictwo metali miękkich

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NTP Group - Work Service w Kędzierzyn-Koźle

Co za koles

Żalosna to była Twoja wypowiedź, ktos Ci powiedział że Ci ludzie dalej pracują? Zachowałeś sie jak jedna z tych wieśniar, ktora obserwuje i obgaduje żeby sie dowartościować :))

XXXX

Boze istna kpina czy wy jestescie normalni od kiedy kupa jest problem w tej firmie ludzie zajmijcie sie powaznymi problemami nie jestesmy w przedszkolu chociaz patrzac na co tu wypisujecie sadze ze niektorzy sa na etapie przedszkolnym badz powinni sie tam wlasnie cofnac

dociekliwy

czy kupa też podlega standardom w Magnie????????? a jak standaryzacja wynagrodzeń bo na szkoleniu 1 a w życiu jak by inaczej

nn

powiedzcie gdzie sens i logika? np: brygada A ma lepsze wyniki od brygady B. więc trzeba zabrać dobrych pracowników z brygady A przenieść do B . Teraz brygada B ma dobre wyniki a brygada A już NIE. czym oni myślą? Władzo zacznij MYŚLEĆ!!!!!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie NTP Group - Work Service? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

przecież nie mieliście ciągłości zatrudnienia trzeba czytać co się podpisuje Mówiłem Pan Roland to twardy zawodnik i jeszcze nigdy nikomu nic nie zapłacił co nie musiał

Byli pracownicy W.S.

Brak wypłaconych odpraw już jest niezgodne z prawem.

Byli pracownicy W.S.

W związku z niewypłaceniem przez firmę NTP Work Service sp. z o.o. (status - aktualnie w likwidacji) należności dotyczących wynagrodzeń jak i odprawy pracowniczej, zostaną podjęte działania prawne oraz zostanie uruchomiona specjalna strona informacyjna z adresem e-mail, pod którym będą przyjmowane zgłoszenia osób poszkodowanych. Jeżeli jesteś/byłeś lub znasz kogoś, kto ma problem z ww. firmą, prosimy o przekazanie powyższej informacji i śledzenie dalszych wpisów, wkrótce wrócimy .

xxx

I na tym by sie skonczylo wiem o tym doskonale ale poczekajmy do tego lutego zobaczymy czy bedzie tak jak mowi Pan Dyrektor B. Bo az mnie to ciekawi zobaczymy jak robi z geby cholewę :)

aaaaaa

no dobra jeszcze w farbę zainwestowali żeby nie było że oszukuje

XXX

Aha tabliczki?? Tylko tabliczki spoko

xxxx

Oby to byla prawda a nie nastepna plotka

BK

dementuje, żadnych złomów nie było wszystko to nowoczesne maszyny z Cirppresu wybudowane między 2009 a 2011 Że firma upada to wiem Że w lutym Roland ją odkupi i pokaże jak należy zarządzać to jest już oczywiste

xxxx

O God jakie maszyny??? Te zlomy ktore potem niby odnawiali zeby cos chodzilo na halach daj spokoj kupowal zlomy za grosze reszte sobie do kieszeni i wam pchal kretacz byl z niego wielki to prawda takie dlugi na robiliscie ze nawet magna ma problem zeby z nich wyjsc. Panie Dyrektorze spojrzmy wprawdzie w oczy ta firma upada i pan bardzo dobrze o tym wie niepotrzebne jest wybielanie pana Rolanda bo wszyscy wiemy jakie przekrety walil jak ta firma upadnie to wlasnie dzieki wam i temu waszemu genialnemu mysleniu.

BK

Prawda jest taka że ci z Magny oszukali biednego Rolanda Oszukali go też niektórzy pracownicy i kilku Prezesów którzy dla siebie grali a nie dla wspólnego dobra Roland miał zarządzać swoją spółką a już nie zarządza Miał dostarczać maszyny do tej spółki a już nie dostarcza Miał dostać pieniądze za innowacyjne wynalazki a nie dostał

bbbbbbbbbbbbbbbbbb

banda niewdzięcznych [usunięte przez moderatora] robote macie dzięki rolandowi i jeden z drugim bedzie sie tu coś wymądrzał na wiosne roland wróci to sie z wami wszystkimi vice wersa rozprawi Roland stworzył i najnaowcześniejszą firmę w Europie Wyudował największą i najbardziej zautomatyzowaną odlewnie na świecie jego pomysły nagrodzono licznymi nagrodami prywatnymi i państwowymi po produkcję z jego firmy w kolejce stały firmy niemiecjie francuskie, angielskie, amerykańskie o polskich nawet nie wspomne Roland zatrudnił tysiące ludzi a co Magna wam dała??????????????????? zwolnienia, redukcje i szkolenia i tabelki

xxxx

I vice versa drogi Bogusławie jak ty nam tak my tobie bez winy nie jestes

BK

ujawnianie tajemnicy firmowej, szczegółów umów, obrażanie obecnych i byłych członków zarządu spotka się z ostrą reakcją ze strony organów egzekwujących prawo w tym kraju. W stosunku do osób które sie nie podporządkują zostanie skierowane doniesienie o popełnieniu przestępstwa i prośba o ściganie z całą surowością prawa

zaniepokojony

Jak to my Rolandowi płacimy za budynki przecież Magna to już kupiła od NTP w lutym zdaje sie

zzzzz

[usunięte przez moderatora] wsioku od samego myslenia Rzym nie powstal tu nalezy dzialac a nie tylko myslec i obrazac bo jakos to juz od dawna nie dziala

xxxx

Zgadzam sie z tym panem ponizej nic wiecej dodawac nie trzeba

Zostaw merytoryczną opinię o NTP Group - Work Service - Kędzierzyn-Koźle

NTP Group - Work Service
2.4/5 Na podstawie 230 ocen.
  • Szkolna 15
    47-225 Kędzierzyn-Koźle