Opinie o NTP Group - Work Service w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie NTP Group - Work Service. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NTP Group - Work Service o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - Odlewnictwo metali miękkich

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NTP Group - Work Service w Kędzierzyn-Koźle

stary wyga

co wy Magnatorzy tu za brednie wypisujecie Jak byli ludzie którym zależało, którzy się starali i po nocach nie spali to co na bruk wylecieli bo tak taniej, bo taka kultura korporacji fachowców zastąpić nowymi nez doświadczenia ale i tańszymi ludzmi. Jeden gostek tak się przejmował, że zawału dostał Tu nie ma się co gorączkować recepta na to żeby było lepiej jest prosta jak budowa cepa - zakończyć niedochodowe rolandowe projekty na których zarobić się nie da - jeśli to (usunięte przez administratora) jest waszą własnością należy zainwestować w porządny NOWY sprzęt a nie w kolejny bezpiecznik i stycznik do szafy - pozyskać normalne projekty - zacząć szanować ludzi - szanować i motywować Każda ryba psuje się od głowy Tutaj towarzystwo kierowniczków którzy boją się własnej inicjatywy jest o zgrozo b duże. Wystarczy na tego łysego małego z obróbki popatrzeć Karzą mu zwolnić zwolni i to doświadczonych ludzi Każą mu przyjąć przyjmie tańszych stażystów Gdzie w tym sens i gdzie logika Jak człowieka się do danych z tabelki porównuje Była stara hala obróbka Części odlewniczych po kosztach do oporu i co zwolnić sprzedać, zaorać to teraz są konsekwencje takiej decyzji, co raz dłuższe przestoje brak zaopatrzenia w podstawowe części zamienne Na prawdę Panowie Menagerowie recepta na uzdrowienie tej firmy to 5 punktów a piąty to taki, że były Przees Bogusław musi odejść Tyle Bez obrażania kogokolwiek Jestem świadomy, że skoro się staram i na czymś się znam przyjdzie czas zwolnienia i na mnie a na moje miejsce przyjdzie jakiś stażysta na umowę o dzieło i dalej będzie zdziwienie Czemu on te detale wypuścił skoro miały pory

xxx

po co pisac kaizeny skoro one tak szczerze powiedziawszy nie wiele wnosza wezcie sie w koncu za ludzi przez ktorych zwroty przychodza bo nie potrafia patrzec na detale i jeden z drugim przychodzi po to zeby odbimac te osiem godzin i w nosie maja to ze moga zly detal puscic. Laza po hali plotkuja zamiast robic nie wyciagacie zadnych konsekwencji za reklamacje ktore przychodza ewidentnie z winy operatorow

terminator

Oj przyjdzie czas na przykrecenie śruby.... za duzo wolnego macie skoro takie głupoty wypisujecie na forum zamiast się czyms konkretnym zająć. jeczycie i jęczycie...... moze by sie który wykazał ???? jakiś KaiZen zrobił, efektywność poprawił co???? braków pełno a tu tylko szambo się wylewa. jeżeli wpisy pochodza od pracowników którym zależy nie tylko na pensji od dzwona do dzwona to nie ma sensu ich nawet czytac. Jeżeli chcecie cos poprawić, usprawnic to mamy spotkania na których mozna słowo powiedziec a nie moorde cicho trzymać. ale nie...... najlepiej mieć wieśniacko-komunistyczno-roszczeniowy stosunek i tylko brac i narzekać. Prosze zając się kierowaniem i naprawą firmy a kto inny bedzie stał z boku i recenzował.

fffjahat

młodociany - 2012-11-05 21:28:20 ludzie gdzie ja przcuje kierownik z innej bajki się urwał lider coś o jakiś wykonach na okrągło gada a mi nawet nikt szkolenia nie zrobił tylko do roboty bo sztuki się liczą kolo z jakosci o jakiś wadach i klasyfikacji mi chrzani a ja nie wiem co robie, za co i jakie mam perspektywysie nie podoba to drzwi zamknij z drugiej strony [usunięte przez moderatora] na twoje miejsce jest z 20 chętnych co nie będą takich pierdół pisać

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie NTP Group - Work Service? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
młodociany

xxxxxxxx

Wez skoncz smieszny jestes nie strasz prokuratorem bo sam wsioku jeden obrazliwych slow uzywasz i uwazaj zeby tobie sie prokurator za (usunięte przez administratora) e nie wzial za te twoje przekrety i pamietaj nas jest wiecej jak ludzie bunt podniosa to zostaniesz sam jeden ciekawe co wtedy zrobisz sam bedziesz [usunięte przez moderatora] na maszynach

młodociany

przeciez to jest portal o pracy a nie o jakiś wzajemnych waśniach. mam pytanie jestem młodociany na stażu w Magnie Jak taka (usunięte przez administratora) ka z kadr gadała to miałem w Magnie robić Teraz w jakimś Ramstadzie robie ale do magny chodze nie kumam o co tu biega i kiedy umowy na stałe dają bo z tymi śmieciowymi za 1000 zeta to śmiech na sali

aaaaaa

(usunięte przez administratora) wan do tego co kto wyprowadził i ile kto ma na koncie jk ma to jest efekt jego ciężkiej pracy po wiele godzin dziennie spółka działała zgodnie z obowiązującym prawem wszystkie działania i zarobkowanie było zgodne z prawem i biada każdemu kto twierdzi ze było inaczej to niektórzy członkowie zarządu działali nieuczciwie ale Pan Rolanz zawsze był uczciwy i kazdemu wypłacił co mu się należało więc morda w kubeł bando motło (usunięte przez administratora) i za robote sie wezcie bo coś nawet na pensje zarobić nie potraficie banda cwaniaków. a za obrazliwe wpisy przed prokuratorem sie bedziecie tłumaczyc wszyscy ci co piszą i ci co czytają

jhgf

To wasz przyszły dyrektor generalny A [usunięte przez moderatora] i radziłbym z szacunkiem do nie5656go. To dobry organizator, fachowiec a przy tym umie negocjować jak mało kto. On więcej za mniej do tej spółki załatwia. W nim nadzieja. On z Was wydusi dobrą robotę, normę i jakość

obserwator

za mało to masz oleju w głowie.Zobaczymy jak Magnatorzy wdrożą nowe projekty.Jak narazie to cwaniakują i nic nie robią.

yyyy

jakos nie widze tego tlumu zejdz na ziemie i zacznij realnie myslec chyba ze chesz zebz ta firma faktzcznie upadla

xxxxxx

spoko jest na 1 miejsce w Magnie 20 chętnych nawet na sam staż

zzzz

skoro chcecie ciec i pozbywac sie ludzi to sami stancie i robcie odlewajcie obrabiajcie ciekawe czy wasze detale beda idealne i bez skazy wyjdzie was to taniej porobcie troche to wtedy pogadamy chetnie by sie popatrzylo jak [usunięte przez moderatora] na maszynach za najnizsza stawke za 800 zl mieisecznie

xxx

ja nawet powiem, że są oni gotowi pracować za stawki niższe niż stara kadra NTP. Docelowo spółka i tak będzie zatrudniała tylko stażystów tak żeby nie ponosić kosztów wynagrodzenia bo za stażystów płaci urząd pracy więc argument ze braknie rąk do pracy mnie rozwala normalnie Jest kryzys halo więc koszty pracy lecą na łeb na szyję dla partaczy z kędzierzyna nawet 800 to za dużo

kreator dobrej roboty

spoko spoko za bramą stoi całe stado chętnych

zzzz

w koncu zabraknie wam rak do pracy i ciekawe czy wtedy ci tak bedzie do smie (usunięte przez administratora) :)

No nareszcie :)))

Paweł K

Odwagi i wiary Roland w lutym przejmuje całość od Magny Galwanikę już przejoł

lalus

a co powiecie o s[usunięte przez moderatora] brygadziscie od kobiet

daro

jak to który? ten [usunięte przez moderatora]co jednch faworyzuje a drugimi gardzi

Zostaw merytoryczną opinię o NTP Group - Work Service - Kędzierzyn-Koźle

NTP Group - Work Service
2.4/5 Na podstawie 230 ocen.
  • Szkolna 15
    47-225 Kędzierzyn-Koźle