Opinie o Mag Tec Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Mag Tec Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Mag Tec Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - Odlewnictwo metali miękkich

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mag Tec Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Czy Mag Tec Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

xxx

nie

Izabela Nowy wpis
@xxx

A czemu nie zatrudniają stażystów? Wiesz może?

były pracownik Nowy wpis
@Izabela

Dziewczyno - tam zgliszcza zostały z tej budy i wszystkich pracowników zwolniono. Gdzie ty chcesz staż.

Jak szefostwo w Mag Tec Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Hmm

Nie traktuje....firma to tylko widmo....zostały już tylko ruiny.... brak szacunku..dla byłych pracowników...nawet nie potrafi rozliczyć się finansowo z byłymi pracownikami.... dobrze, że tej firmy już nie ma....nie dbał o pracowników i ich bezpieczeństwo...w sumie po wybuchu szef czyli Otto stwierdził, że najpierw ilości później bezpieczeństwo....... ch...mu du×pe... Mag tec mi się kojarzy i będę wspominał jako firmę która naraziła życie ludzi i (usunięte przez administratora)

Qrjgg Nowy wpis

Nigdy nie traktował ludzi poważnie... Mag tec (usunięte przez administratora) sp. Z.o.o to firma o której możemy mówić w czasie przeszłym nie szanowała ludzi i ich pracy..... Dobrze, że tej żałosnej firmy nie ma pracowałem 6 lat ponad i przyznam iż był to stracony czas.... A temu staremu pajacowi życzę mu by nigdy nie dostał odszkodowania ponieważ już nie narazi ludzi na utratę zdrowia bądź życia i przestanie (usunięte przez administratora) swoich pracowników już byłych i zarazem firmy które świadczyły tej firmie usługi.

Były pracownik Nowy wpis
@Qrjgg

Tu niestety muszę się też podpisać pod tymi słowami. Od razu przypomniał mi się Paweł elektryk który potem został kierownikiem. Tak jak jego wydymał stary to chyba nikogo w tej firmie. Z tego co wiem to teraz ma swoją firmę.

Firmowy

To jest tragedia. Szkoda, że tej śmiesznej załogi nie było podczas tego wybuchu, poziom całej firmy zerowy!!

Hanna
@Firmowy

Nie powinno się życzyć czegoś takiego nikomu moim zdaniem :P Tak swoją drogą, zastanawiam się jako kto się wypowiadasz... Czy jesteś pracownikiem czy jak.. I z jakiego powodu tak oceniasz firmę.

Jaka jest kultura pracy w Mag Tec Sp. z o.o.?

... 1234....

Brak kultury.... traktowany jesteś przedmiotowo.... (usunięte przez administratora).... na dodatek co miesiąc wypłaty są opóźnione....

@... 1234....

To po jakiego grzyba tam siedzisz? Wszyscy wiedzą, nawet ludzie którzy tam nie pracują że ta firma to bankrut. Proste

Ryszard
@... 1234....

Długo tam pracujesz? No i co możesz powiedzieć o atmosferze w pracy, pracownicy dobrze się między sobą dogadują? To zawsze ważny czynnik, więc mam nadzieję że powiesz mi jak to wygląda w Mag Tecu.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Mag Tec Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Zatrudnię pielęgniarkę powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
????

Jak wygląda praca na dziale cnc ?? Chodzi o kwestię finansową!!! I wymagań... I z ciekawości zapytanie czy po tym wybuchu,który odbył się w firmie jest bezpieczne?????? I czy są zgody na produkcję, które tam się odbywają. Jestem zainteresowany pracą ale jak widzę budynek- hala rozwalony bez okien jakaś folia w miejscach okien ...brak bram większa część obiektu wygląda jak ma się zaraz zawalić ...dlatego zapytanie czy jest tam bezpiecznie ????

Agness
@????

Nie wiem jak wygląda od strony finansowej...ale wiem tylko że produkcja tam się odbywa tzn. Obróbka Cnc i szlifiernia.... warunki są ciężkie ponieważ jak chcesz siku bądź kupę to możesz skorzystać z toalet ale pod warunkiem jak nalejesz wodę do wiadra i spłuczesz po sobie.....brak bieżącej wody....budynek ledwo co stoi...zimno bo ogrzewania nie ma...po wybuchu chodziłam tam robić i podziękowali mi wypowiedzeniem.....gdzie później dowiedziałam się ze zatrudniają ludzi z Ukrainy...a co do tego czy mają zgody to nie wiem....dziwne by było gdyby mieli....firma nie warta uwagi....tl

Iwona
@Agness

Czytałam o wybuchu w Mag Tecu, dwóch ludzi rannych, szok! Zastanawiam się, czy tam było dochodzenie odnośnie warunków BHP w pracy przy magnezie, co ono wykazało. Widziałam też, że szukają teraz operatorów maszyn odlewniczych, ale na delegacje do Niemiec. W Kędzierzynie nowych ludzi nie potrzeba?

No ja
@Agness

Najgorszy zaklad ,w ktorym dane było mi pracowac.przed wybuchem brakowało tam wszystkiego,dosłownie wszystkiego!!!!nawet przysłowiowego papieu (usunięte przez administratora).y.Teraz z tego co wiem nie jest lepiejW 100 procentach zgadzam sie z kolezanką,,firma beznadziejna,z brakiem jakiejkolwiek perspektywy na przyszłość.Podejrzewam ze żadna instytucja nie dała zgody na pracę w obecnych warunkach,no ale dziadek Otto widocznie mysli ze wszystko moze..

Kiler

Kiedy wypłata

Kierownik
@Kiler

W obliczu takiej takiej sytuacji nie wypada nawet pytać o tak banalne sprawy jak wypłata

WX 2567 lo
@Kierownik

Ty kierownik odbycie co mnie obchodzi wasza taka sytuacja macie pracownikow z którymi wiążą Was umowy i czy chcesz czy nie musicie im płacić A że z waszej winy nie możecie zagwarantować im miejsca pracy bo wywaliło fabrykę to nie jest powód zeby ludzie nie upominali sie o kasę więc przestań pisać takie bzdury że wynagrodzenie to banalna sprawa bo posypią się pozwy do sądów.

Paweł K

Firma prężnie się rozwijająca, dająca młodym ludziom szansę na rozwinięcie swoich perspektyw. Jednakże jak to w pracy trzeba się wykazywać oraz sumiennie pracować, nikt nie krzyczy, nikt nie bije :) staraja się o pracownika gdy ten pokaże że jest tego wart. Od 18stu miesięcy dzienny pracownik zakładu :) szczerze polecam do nawiązania współpracy z naszą firmą. 22 latek- lider zmiany. Paweł :)

@Paweł K

Ile zarabia brutto początkujący pracownik z doświadczeniem na stanowisku oczyszczacz odlewów?

Ryryry
@Zainteresowany

Najniższa

KILERR
@Paweł K

PANIE PAWLE W (usunięte przez administratora) WCHODZISZ WSZYSTKIM . SLYSZALEM ZE CIE JUZ WYRZUCILI BO MALO OBCIAGALES STARYM ZGREDOM NAD TOBA!!

Firma firanka
@KILERR

Czesto gesto byly lody za premie i to nie tylko (usunięte przez administratora)na hali bo w kadrach mozna bylo by zrobic pogotowie (usunięte przez administratora)dla obcokrajowcow ktorzy prowadzili ta firme.

Do pawla
@Paweł K

Ale ten gosc klamie ze az szkoda czasu na czytanie jego wypocin nie szczerych firma rozwija nałóg i trzyma (usunięte przez administratora)ktorzy pracuja ale nosem po kiblach a nie na hali

Kaczor

Wczoraj firma wystrzelila prawie w kosmos ale odbudujemy naszą firme.Narazie 4tego prosze nie przychodzić do pracy.wasz kierownik

Tomas Anders
@Kaczor

trzeba było sprzątać na bieżąco

Agass

Mam wątpliwości ????

Magpek wałek
@Kaczor

Ciekawi nas czy ty kierowniku masz wystarczajaco pieniedzy by ja odbudowywac.Bo najpierw trzeba zaplacic za grudzien pracownika pozniej bawic sie w boba budowniczego po wystrzeleniu tego przewalu.Karma wraca.Pssss

Magpek Wałek
@Agass

Pewnie o swoje pieniadze

Do szanownego kierownika Pss..
@Kaczor

Kadra kierownicza uklady ukladziki i mysla ze nikt nic nie wie z otta firmy jego polskie pieski zrobily sobie prywatna firme cpunow alkoholikow nie robow konfidentow czestych donosicieli ty sie zastanow lepiej kaczor czy ci nikt nie dupczy na boku tej ksiegowej twojej jakis obco krajowiec nad toba to czesto nie jest warte tych pieniedzy.Pssss

Tomas Anders

Otto postawi następną odlewnię. Jestem ciekawy w ilu odlewniach zobaczę ten mieszalnik gazów. Na razie widziałem go w 4

Stachul

I na tym się mogą kończyć pytania o zarobki itp. bo wczoraj doszło do wybuchu i firma przestaje działać.

Igor

@kaczor hej! Dostałeś już swoje wynagrodzenie?

Rozczarowany

Proszę moderatora strony o nie kasowanie postów. Skasowaliście już mnóstwo postów! Czy to robicie na życzenie firmy MagTec? Dlaczego?

Rozczarowany

Przewoźnicy!!! (usunięte przez administratora) Przestrzegam firmy transportowe oraz spedycyjne która jeżdżą bądź chcą jeździć dla tej firmy. Jeżeli nie chcecie utopić pieniędzy to nie podejmujcie współpracy z firmą MagTec. (usunięte przez administratora)

Kaczor

Firma nie godna uwagi jeszcze za luty wynagrodzenia nie otrzymalem

Kaczor

No nie bardzo 1000 zł to dla Ciebie wypłata chyba na waciki A gdzie reszta co Ty za mnie dostales

dzban
@Kaczor

jak nie pracowałeś cały miesiąc to czego się spodziewasz.

Może nowy

Jak wygląda praca na CNC czy jest trudna czy naciska się tylko 'start stop,

były
@Może nowy

Praca tak naprawde to tylko start stop. Męczący jest ten pseudokierownik cnc. Mysli że sie zna(usunięte przez administratora)

Nie warta uwagi firma, wypłaty są nieterminowo wypłacane. Atmosfera jak na obozie, każdy każdego kabluje.

(usunięte przez administratora)Tego że nie zostały wprowadzone podwyżki dla wszystkich pracowników tego oczywiście nikt nie zaznaczy! ile firm po podwyżce najniższej krajowej tak zrobiło? Co niektórzy tutaj są tylko zawistni i na (usunięte przez administratora) próbują przekazać nieprawdziwe informację aby oczernić firmę. Porozmawiajcie z ludźmi którzy tu pracują! a nie opierajcie się na opiniach ludzi którzy zostali zwolnieni bo zniknęli na dwa tygodnie i nie dawali znaku życia i jeszcze mieli pretensje że stracili pracę!

*że zostały wprowadzone podwyżki- sorry pomyłka

Dziwne, żeby pracownicy zarabiali poniżej najniższej, to trzeba było podnieść wynagrodzenia. Zdecydowanie zgadzam się, że firma nie warta uwagi, cały zespół, który rozkręcał tę firmę zwolnił się, bo nie widział już żadnych perspektyw. Teraz zatrudniają jakichś kierowników z łapanki, z drugiej ręki, byleby dziurę zapełnić. Jeżeli ktoś chce odwalać pańszczyznę, ok, to firma dla niego, ale jeżeli ma ambicje i chce się rozwijać, stanowczo odradzam. (usunięte przez administratora)

Tyry

Z tego co się oriętuję to podwyżki były dla wszystkich a nie tylko dla najmniej zarabiających

Bogdan

Jak to zwolnili kogoś za to, że był dobry? Przybliżysz o co chodzi?

guciu

A ja się tam cieszę że nie pracuje już w tej firmie:-)mam inne zajęcie i z bananem na twarzy witam nowy dzień:-) i tego samego życzę wam moi drodzy:-)

Pozytywny

Mądrzy w gębie a w oczy nie potrafią powiedzieć cwaniaczki najeźdżać co stracili za głupotę

.....
@Pozytywny

Ci co plują jadem zostali zwolnieni z tej firmy to tylko za picie,ćpanie i w kulki granie. I jest to normalne w każdej szanującej się firmie.

Xxx
@.....

Dokładnie, ukrócili trochę, bo porządek chcą zrobić w tym (usunięte przez administratora) i już się burzą.. Ja uważam że wszystko idzie ku dobremu, ale czas pokaże..

@Pozytywny

Twój wpis jest trochę mało konkretny. Obrażanie osób z Mag Tec na forum też jest średnio w porządku. Możesz napisać, co nie odpowiada Ci w tej firmie?

......
@Elżbieta

Może źle zrozumiałaś autora - jemu chyba chodzi o to że osoby które zostały zwolnione np. za pijaństwo,miały tutaj spokojną pracę. Nikt ich nie gonił ani nie wymagał niczego za bardzo. Byle robisz co do ciebie należy a masz święty spokój. To nie - musieli odstawiać cyrki.

Uwaga nie płacom na czas

@Michał

Jest pan pracownikiem ? Czy osoba która chciała tam pracować? Bo mam inne zdanie i nie przypominam sobie żadnego Michała

Elżbieta

@Pracownik Ile wynosi pensja w Mag Tec Sp. z o.o. ? Jest ona zależna od stanowiska i posiadanego doświadczenia? Czy każdy otrzymuje taką sama kwotę na starcie? Z góry dziękuję.

ktos
@Elżbieta

bardziej od stanowiska, prawie każdy ma to samo

@ktos

Dzięki za informację. A osoby bez żadnego doświadczenia w pracy mogą tam liczyć na zatrudnienie? Jeśli wiesz, czy mają oferty dla takich osób, to daj proszę znać.

Pracownik2
@Michał

Istna bzdura,kłamstwo i oszczerstwo. Pieniądze są zawsze na czas a nawet dzień lub dwa przed 10-tym.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Mag Tec Sp. z o.o.?

Arkdes

Podejście słabe..... gonią ludzi....obóz.... pewne grono zrobiło sobie z czyjeś firmy swoją prywatną firemke..... a jak pracujesz na dole A masz bliską znajomość z osobą z biura która zajmuję się zatrudnieniem nowych pracowników to masz dobrze nic nie robisz tylko mydlisz oczy właścicielowi i innym no i pilnujesz niczym (usunięte przez administratora) w obozie...

@Arkdes

Coś w tym jest ....z tego co słyszałem to prawie cała kadra odchodzi....Nie mają pieniędzy na rozwój....więc że jest dynamicznie rozwijającą to wielka ściema. Teraz podobno jest nowy kierownik który nie umie mówić po polsku... A niby polska firma....no i najważniejsze jeśli chcesz urlop to zapomnij 2 tygodnie wcześniej musisz zgłosić....ps.uważajcie na tego co nic nie robi mały śniady paker.

Zostaw merytoryczną opinię o Mag Tec Sp. z o.o. - Kędzierzyn-Koźle

• Jak się pracuje w Mag Tec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mag Tec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mag Tec Sp. z o.o.?

Mag Tec Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Szkolna 17
    47-225 Kędzierzyn-Koźle