Expo Trade Polska

Toruń

Opinie o Expo Trade Polska

Selena 2015-03-02 16:15:13
Firma EXPOTRADE jest zupełnie niewiarygodną firmą. Namawia na udział w targach, w których sama nie bierze udziału, bo Iwonkę ( właścicielka ) na to nie stać, tylko wysyła ulotki na ogólnie dostępne stanowiska agencji rządowych albo samorządowych i za to bierze pieniądze od oszukanych firm.
Jako pracodawca nie zatrudnia ludzi - to typowa praca na czarno.
Joanna 2015-07-22 12:54:11
Firma oszust! Organizuje pseudo spotkania biznesowe , z których nic nie wynika. Frajerzy, którzy dają się złapać na wyjazdy zagraniczne nic z tego nie mają, wydaja tylko kasę i to wszystko. Zwykle na takie spotkania za granicą przychodzą trzy, czasem cztery osoby, często zupełnie przypadkowe, jakby z łapanki, bo te niby "rozmowy biznesowe" organizują na siłę osoby, które nie mają o tym pojęcia najczęściej koleżanki i koledzy pani Iwony. Zapytajcie te firmy, które wyjechały na "negocjacje biznesowe". Śmiech i żenada. Wykaz nabitych w butelkę firm znajdziecie na stronie internetowej ExpoTrade. Uwaga dla potencjalnych pracowników - firma ta oszukuje i nie zatrudnia legalnie.
Zostaw swoją opinię o Expo Trade Polska - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Expo Trade Polska