Opinie o Makro Cash & Carry Polska w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Makro Cash & Carry Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Makro Cash & Carry Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Makro Cash & Carry Polska w Zielona Góra

przyszły pracownik

Makro Zielona Góra przed swietami Bozego Narodzenia 2012 roku zoorganizowalo rozmowy kwalifikacyjne.Zadania które zadali podczas rozmowy trwały 4 h. o czym nikogo nie informowali.Poinformowali wszystkich ze dadza znac o pozytywnym jak i negatywnym wyniku rozmowy.Minęły 2 tygodnie i nic wbtej kwestii nie wiadomo, choć obiecali odpowiedź w 2 dni.

ika

Boga w to nie mieszajcie ;), podziękujcie lepiej skutecznemu menagerowi i waszemu dyrkowi. brawo za odwagę i determinację :)

ktoś

cuda się zdarzają, kasy są już wolne bez kochanej cudo kierowniczki, dzieki Boże za wysłuchanie naszych próśb

artur

Jedno trzeba przyznać pieniądze są zawsze w każdej sytuacji na koncie i to jeszcze przed 10-tym co się bardzo chwali

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Makro Cash & Carry Polska spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zielona Góra
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Klienta (marki Śnieżka)
OEX S.A.

Moi drodzy śmieszy mnie to że jakiś czas temu nasze cudowne kierownictwo pojechało do spa za wyniki sprzedazy a ja nie widziałem premii od x czasu i już nie zobaczę. Poniżanie, trzeba pracować mimo choroby, premii nie ma i nie będzie bo żeby osiągnąć procent sprzedaży trzeba chyba wrzucać klientom (którzy mają prawa nas i nasze koleżanki wyzywać, ostatnio koleżanka usłyszała od klienta że jest [usunięte przez administratora], oczywiście nikt z tym nic nie zrobił bo klient to pan i władca) towar do wózków. Jednym słowem jakbym mógł to bym uciekł i zabrał ze sobą wszystkich stamtąd, niech sobie nasze super kierownictwo radzi bez nas przecież jesteśmy tylko szarymi pracownikami. Pracuję tam trzy lata i z roku na rok mam mniej siana. Powinno być inaczej prawda? Państwo chyba powinno zadbać o to żeby pracodawca nie traktował tak obywateli?

:-))

czasy otwarcia hali były super :-)

beata

czy uwas też będą redukcje? białystok szykuje do zwolnienia ok 10 kasjereki parę innych osób.

popieram czasy otwarcia sklepu na pewno juz nie wróca a było super:)

byly logistyk

Pracowalem w Makro jak otwierali sklep,piekne czasy:) kto wie ocb ten kumaty :)

ktoś

skoro wszędzie było tak cudownie, to czemu tam już nie pracujesz? Jeśli jesteś taki boski, to na pewno coś równie boskiego sobie znajdziesz. powodzenia na nowej drodze zawodowej

a może po prostu byłeś kiepskim pracownikiem, takim co to mu się wszystko należy tylko za to, że w ogóle jest? praca jak każda inna, każdy musi zrobić swoje i tyle, a kasa, no cóż jak wszędzie, polska-krajowa

radek

witam was i proszę o opinie zostałem zaproszony na rozmowe do makro w zg, na stanowisko "konsultant ds. kontaktów z klientami". czego mogę się spodziewać na tej rozmowie, co możecie powiedzieć o tym stanowisku?

xxx

Makro ZG jedna z bardziej żenujących i beznadziejnych firm w jakich pracowałem. Zarobki są beznadziejne i z miesiąca na miesiąc coraz gorsze. Premii pracownicy nie widzieli od 3 mc. i z tego co już wiadomi nie zobaczą na pewno przez 2 następne a nawet jeżeli by była to i tak rewelki z kasą nie ma. Makro stać jedynie na jakieś szkolenia Hacapp i innego rodzaju pierdoły podnoszące jakość firmy ale nie kwapi się na podwyższenie pensji pracownika od którego dużo zależy jaka będzie jakość obsługi.90% pracowników szuka innej pracy i ma po prostu już dosyć dokładania coraz więcej obowiązków za beznadziejne pieniądze.

As

O [usunięte przez administratora] już legendy po makro krążą. Na szczęście już tam nie pracuję. Brak profesjonalizmu, niewielu z umiejętnościami interpersonalnymi, dyrektorka hali otoczona pochlebcami, stwarzanie wyimaginowanych problemów, [usunięte przez administratora]Dostałam propozycję pracy na najlepszym dziale- tzn najlepiej płatnym- i myślałam że wyśmieję ich w twarz. 1200 zł za marznięcie 6 godz przy chłodniach... Beznadzieja. Pocieszono mnie, że przysługuje mi zupka regeneracyjna. To ciekawe kogo oni chcą zwabić takimi luksusami, (usunięte przez administratora) W makro zielona góra pracują (usunięte przez administratora) , cała reszta ucieka jak tylko może.

robol

słyszałam straszne opinie o dziale kas w zielonej,ale jednak poszłam tam na rozmowe w sprawie pracy i niestety potwierdzam tam jest kara pracowac;na stojaco przez całą zmiane,kolejki,dzwiganie,a i płaca nienajlepsza,godziny pracy tez pożal się boże no i ogólnie kicha. takze wole byc bez pracy, niejestem desperatką.

makro Zielona Góra-MASAKRA obiecywali tyle a co macie NIC!!!.dział kas (usunięte przez administratora)pani o wysokiej samo-ocenie ale to tylko ona tak myśli że jest mądra.wprowadza(usunięte przez administratora)na kasach po przez poniżanie pracowników,robienie z nich idiotów i wmawianie że nie mają żadnej wartości.A ONA ZA TO JEST NAJ...NAJ...NAJ...!!!;-).a co do innych działów sądzę że mają lepiej ale też narzekają.nie tak to sobie wyobrażaliśmy!!!pozdrowienia i podziw dla tych co jeszcze muszą znosić panią (usunięte przez administratora) kas ja już nie muszę(przyjdzie kiedyś i na nią czas-koniec kariery w makro albo (usunięte przez administratora)

felka

nie polecam pracy w makro w dziale kas pracowalam tam przez trzy lata kasjerzy traktowani sa jaknajgorsi robole,pani (usunięte przez administratora)tego działu jest nie do zniesienia mysli ze jestjakims (usunięte przez administratora)ludzi ciagle grozi zwolnieniami jest poprostu (usunięte przez administratora) ni da sie z nia pracowac.Ludzie jak chcecie tam isc do pracy to tylko nie na kasy jest tam masakra:(((

Zostaw merytoryczną opinię o Makro Cash & Carry Polska - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Makro Cash & Carry Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Makro Cash & Carry Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Makro Cash & Carry Polska