Opinie o Makro Cash & Carry Polska w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Makro Cash & Carry Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Makro Cash & Carry Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Makro Cash & Carry Polska w Zielona Góra

blondi

Witam Nie wiem o jakim Arku piszesz Bo jezeli o tym ktory byl w Bielsku to chyba niekoniecznie.U nas byl wredny nieludzki.Zniszczyl hale I ludzi w niej pracujacych.Zwalnial dobrych pracownikow a chetnych do pracy Nie ma

przedst

wiadomo cos?

przedstawiciel

hej. czy może ktoś powiedzieć coś więcej na temat pracy jako młodszy przedstawiciel w makro? i co oznacza 3 miesięczny program przygotowujący Cię do roli Przedstawiciela Handlowego MAKRO?

Perioza
@przedstawiciel

Mlodszy nie mlodszy to jednak tylko z nazwy.Co do szkolenia to jedziesz do Wawy i masz szkolenia ze sprzedazy .Bardzo fajne te szkolenia nawet sie mi podobaly

Pexi
@przedstawiciel

Mam pytanie do moich kolegow z makro po fachu(przedstawiciel handlowy), ile macie podstawy brutto??staz minimum rok.Pytam bo nie wiem czy moja wyplata to duzo

johuma

Jestem bardzo zadowolona z pracy w Makro. Jestem zatrudniona przez Agencję Pracy InCPraca.pl i bardzo mi to odpowiada. Fajna, luźna atmosfera, obowiązki podzielone i zorganizowany czas pracy. Zarobki też niczego sobie, zawsze na czas. Dla młodej osoby takiej jak ja bardzo ważny jest elastyczny grafik, mogę dobierać sobie dni i godziny jakie mi odpowiadają. Polecam !! :)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Makro Cash & Carry Polska spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zielona Góra
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Zielona Góra
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Hendryk

Jaki znowu pakiet socjalny ???? W Zielonej Gorze właśnie obcieli część pakietu socjalnego.

NN

Faktycznie sytuacja bardzo niestabilna w zielonej, zwalniają cały czas kierowników. Ciągła rotacja pracowników. Ciężko wytrzymać przy takiej presji. Dyrektora nie zmieniają, firma tnie koszty i wszyscy dyrektorzy są degradowani na kierowników. Jedyny plus to pakiet socjalny.

Andy

Podobno ma być zmiana dyra w zielonej. Dość niestabilna sytuacja od jakiegoś czasu

Jaś
@Andy

To w którym makro ty pracujesz bo ja z premia ma 2300 brutto

ziomek

Ja pracuję jako picker w dziale dostaw i tyle mam podstawy bez dodatków na nocki. Ze wszystkim wychodzi koło 3000 brutto (+/- 30zł)

anita

ile wynosi dodatek za godzine pracy w nocy??

W11
@anita

2,43 brutto

Aspen

My też szalejemy za panem dyrektorem. A już jak przechodzi obok mnie swoim wolnym krokiem to normalnie ciary.

Rychu

Mało wymagającą pracę to mają Panie z Aspen. A odnośnie zarobków to przy małym wyrzeczeniu (z rodziny i znajomych) można naprawdę fajnie podnieść sobie zarobki biorąc serwisy i nadgodziny. Polecam.

Janta

A mnie się w Makro bardzo podoba. Zarobki - bajka, luźna atmosfera w pracy, dogodne godziny a przede wszystkim wspaniali i życzliwi ludzie zawsze chętni służyć pomocą i dobrym słowem. Szczególnie kadra kierownicza świeci przykładem, można powiedzieć: odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach. Wszyscy bardzo profesjonlani i świetnie znający się na rzeczy. Od niedawna mamy w Zielonej Górze nowego dyrektora ! Nooo, "Człowiek dusza" można powiedziec, nie dość, że znakomity fachowiec to jeszcze bardzo ale to bardzo atrakcyjny facet. Połowa hali za nim sika. Pozdrówka ode mnie i od reszty dziewczyn Arku ! Tak trzymaj. Ostatnio zabrali nam stołówkę pracowniczą ale uważam, że to dobre posunięcie. Od tego przepysznego, urozmaiconego jedzonka zaczynałam mieć oponkę a wolałabym jednak wyglądać atrakcyjnie dla dyr... Arka. Jednym słowem firma BOMBA. Zapraszam jeśli zależy wam na stabilnej i ciekawej, pełnej wyzwań pracy.

marek

Faktycznie, Makro Cash & Carry to znana sieć handlowa, jak dla mnie porównywalna jakością do selgross'a, zwłaszcza, że tutaj chyba tez konieczne jest posiadanie karty, żeby zrobić zakupy. Ja szukam pracy jako kasjer, czy przy wykładaniu towaru, nie wiecie może jak z warunkami w makro? Czy to aby nie jest praca za minimalna krajową?

makro gdansk
@marek

Po uwzglednieniu premii ok 2550 brutto

poszukiwacz

witam, zostałem zaproszony na rozmowę o pracę do makro jako przedstawiciel handlowy ds sieci lokalnych, jaką kasę można krzyknąć na tym stanowisku i ile można zarobić z premiami?

Bandi
@poszukiwacz

daj sobie spokoj, bedziesz musial sie uzerac z jednym takim debilem czyli C.Z poszukaj sobie innej pracy jak nie masz cisnienia a jak masz to idz na przetrwanie. Max na poczatku ok 3000 brutto podstawy ale to musisz i tak negocjowac bo na 3miechy daja zazwyczaj 2500pln. Jedyny plus to godziny pracy 8-16.

xxx

Nie polecam tej firmy, chodzi o prace w hali 1, niby wszystko OK, ale nie do końca, jeden drugiego utopiłby w łyżce wody za garść srebrników, sporo konfidentów... Ciągłe krytykowanie wykonywanej pracy, kiepska atmosfera, nie mówiąc już u braku kompetencji ze strony managierów, czy koordynatorów, standard to: zlecanie wykonania prac bezsensownych. Częste zmiany keirowników stoisk, hali. typowe przejawy cebulactwa - zawiść, zazdrość, chamstwo i góralska muzyka, do tego marna kasa i brak możliwosci awansu i jakiegokolwiek rozwoju, szkolenia, które oferuje firma to parodia szkoleń, To też jedyne chyba miejsce w ktorym koordynatorem moze zostac cebulak bez matury i zarabiać wiecej niz osoba dobrze wykształcona w innej firmie na teorytecznie lepszym stanowisku - jaja dosłownie jaja Plusem jest to, że przynajmniej posmiać się mozna z niektórych Kierowników stoisk, trzęsących się ciągle o własną posadę, bu ah ha ha - i tak was zwolnią za brak kompetencji! Kwestia czasu

Atomsfery do pracy w Makro już nie ma. W ciągu ostatniego roku zostało zwolnionych ludzi z łącznym stażem ponad 50 lat. Żeby było śmiesznie ludzie masowo szukają pracę poza Makro i sami przynoszą wypowiedzenia. Czy tego nikt nie widzi, że ludzie z kilku/kilkunastoletnim stażem są zwalniani, lub sami odchodzą, a w ich miejsce zatrudnia się nowych, którzy swoją pracę wykonują o wiele gorzej? To już dawno przestało być śmieszne, nie mylę się mówiąc, że menadżer hali doprowadzi ją do ruiny, bo już chyba za późno na ratunek. Ludzie, którzy stanowili jej trzon i jeszcze jakoś trzymali odeszli.

Sergio

Najwieksza niedorajda I zyciowym nieudacznikiem jest pan (usunięte przez administratora),Majacy Wylew plynu mozgowo rdzeniowego do kregoslupa gdzie utworzyl sie duzy Zator haha gosc generalnie nadaje sie na sezonowe obieranie cebuli ewentualnie szparagi wchodza w gre.. Takze czesiu glowa do gory.. Bedzie dobrze take care;)

długa

Już bez przesady z tym baniem się przyjścia do pracy!!!!(usunięte przez administratora)

ela

Nie pracuje już [usunięte przez administratora] natomiast jest ktos gorszy, bo obejmuje swoim zasiegiem cala hale. Mowa tu o [usunięte przez administratora] ktory faworyzuje niektorych pracownikow (kobiety),dla niektorych jest podly oraz uwaza sie za wszechwiedzacego. Nikt go tam nie lubi i ludzie maja nadzieje ze nie wroci juz z polrocznego szkolenia. Atmosfera od pazdziernika jest duzo lepsza, nikt juz nie boi sie przychodzic do pracy, bo [usunięte przez administratora]wyjechal, choc smrod po nim pozostal w postaci nieslusznie zwolnionego kierownika.

maskotka

mam pytanie, ile trwa urlop pracownika makro? mam dziecko i nie wiem, czy warto zatrudniać się w makro, skoro zarobki i warunki pracy są jak opisane w postach powyżej. z góry dziękuję za odp.

Zostaw merytoryczną opinię o Makro Cash & Carry Polska - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Makro Cash & Carry Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Makro Cash & Carry Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Makro Cash & Carry Polska