Opinie o Ilpea Sp. z o. o. w Twardogóra

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ilpea Sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ilpea Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ilpea Sp. z o. o. w Twardogóra

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Ilpea Sp. z o. o.?

stokrotka

awans co najwyżej przez zagrożenie odejściem, a to i też z wielką łaską 50 do ręki i wracaj do szeregu.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Ilpea Sp. z o. o.?

Janek

Nie pytaj. Tam tylko mają dobrze czopki a jest ich duzo. Jak szanujesz siebie i swoją godność to olej ten zaklad szkoda zdrowia i nerwów a w (usunięte przez administratora) komuś włazić za marne grosze nie warto bo i tak cie nie docenia

Uczciwy

Kto chce tu pracować niech się liczy z tym że zakład ukrywa fakt iż na wydziale guma na własną odpowiedzialność ludzie pracują nie wiedząc przez 15 lat że w powietrzu są związki rakotwórcze niech każdy przemyśli czy warto

Posterunkowy z przystanku
@Uczciwy

Zgadza się. Jak tylko inspekcja pracy opuściła zakład. Pracownik BHP ściągną informacje na ten temat

mała
@Uczciwy

Orientuje się ktoś czy fakt ten że pracownicy nie byli informowani w żaden sposób o występowaniu czynników rakotwórczych, dawkach, jaki maja wpływ na zdrowie itd może być podstawą do rozwiązania umowy w trybie natychmiastowym?

ogrodnik
@mała

Pracuje tu od 7 lat i od samego poczatku mówili o chemii, rakotworczych czynnikach i innych takich. Jak ktoś nie czyta co podpisuje to niech ma żal do siebie. W banku też byscie podpisali w ciemno? Na tablicach tez sa takie informacje.

@ogrodnik

a ja podpisuję co najmniej raz lub dwa razy w roku informację o zapoznaniu z czynnikami szkodliwymi na tym wydziale. może ten co pisze, że nie wiedział , nie czyta co podpisuje. ludzie obudźcie się w tej firmie!!! podejdź do działu bhp i sprawdź czy są Twoje podpisy na liście o zapoznaniu.

operator
@Uczciwy

najbardziej rakotworczym czynnikiem w firmie jest glowny kadrowiec. reszte sie jakos przezyje

mała
@ogrodnik

Informacje były o czynnikach szkodliwych a czynniki rakotwórcze to inna bajka, (proszę zapoznać się z tematem, procedury są całkiem inne niż w przypadku substancji szkodliwych) a jeżeli ktoś twierdzi że przez 7 następnych lat od kiedy zapoznał się z danymi nic się nie zmieniło w wykazie substancji szkodliwych, dane nie są aktualizowane, nie doszły nowe czy są stale na tym samym poziomie to gratuluje

ogrodnik
@mała

Czynniki rakotwórcze są rodzajem czynników szkodliwych. Piszac, ze mowa o tych substancjach byla od poczatki mialem na mysli, ze zostalem poinformowany na pierwszym szkoleniu, ale na kazdym kolejnym jest to powtarzane. polecam podejsc i zapoznac sie wynikami na tablicy. O jakich procedurach mowisz?

Ciekawska
@mała

W razie gdyby ktoś chciał na ten temat coś jednak poczytać proponuję opracowanie Państwowej Inspekcji Pracy ,, Czynniki szkodliwe - badania i pomiary" dostępny online na oficjalnej domenie PIP.

Pracowałem rok w tej firmie i mam jakze "mile" wspomnienia :-) Te kłęby smierdzacego dymu unoszace sie pod dachem.. moja kariera skonczyla sie gdy lapaly mnie dusznosci a z mojego gardla i nosa wydobywala sie krwista flegma. Poszedlem do skorumpowanego, zakladowego lekarza, opowiedzialem o dolegliwosciach a ten ignorant dal mi do zrozumienia, ze mam bujna wyobraznie. Poszedlem do innego, niezwiazanego z firma lekarza, dowiedzial sie o dolegliwosciach i zapytal gdzie pracuje, nastepnie powiedzial, ze jak nie chce umrzec na raka i zalezy mi na moim zdrowiu to mam sie zwolnic. Nie polecam.

Posterunkowy z przystanku
@Paweł

Zgadza się...

diablica

Napiszę minusy z mojego punktu widzenia: - ciągle psujące się (chyba 100 letnie) maszyny a wymagania są, oj są… - na hali w dni upalne, nie da się wytrzymać, jest tak duszno a dodatkowej przerwy brak - kompletny brak zarządzania, wszystko jest zamiatane pod dywan - zapomnij, że kierownik powie Ci dzień dobry, nawet nie potrafił uścisnąć dłoni na rozmowie w sprawie pracy, samo mówi za siebie jaki to poziom. - co miesiąc są problemy z wypłatami, zawsze coś jest źle naliczone - smród na hali i chemia, którą się wdycha- nie za takie pieniądze - praca monotonna, ciągle ta sama, jedynie stanowisko się zmienia, jak jesteś nowa to zapomnij o lepszej maszynie, trafisz na najgorszego złoma ;) A plusy hmm… - umowa o pracę - darmowy dojazd do pracy, ale dla wybranych - ludzie ok i tyle.

@diablica

Jak sa takoe upaly to mowisz ze zle sie czujesz i wychodzisz jesli tem jest ponad 30stopni.Takie sa przepisy ,chore to jest ze nie ma dodatkowych przerw w pracy.-bo Polacy i Ukraincy to murzyni.Chyba prezes czeka az nastąpi jakis zgon przez te upaly ,co nie życzę,moze jak ktos bedzie mial noz na gardla to się nauczy .Tylko oczywiscie musi dojsc do wypadku ,a potem jest dtapanie po glowce ze nikt nie zapobiegł nie szczesciu .Taksamo bylo z pożarem.Ludzie zle sie czujecie ,macie prawo zatrzymac maszyne ,zglosic to kierownikowi i wyjsc.Co Wy murzyny jestescie ?poczytajcie jakie macie prawa jesli jest tak gorąco ?wiadomo ze nikt dobrze sie nie czuje w takich temperaturach.Rozmawiajcie z kierownikami ,niech ktos zwroci sie do prezesa ze skroceniem czasu pracy ,albo z kilkoma przerwami w ciagu zmiany.Praca to nie wszystko -nikt zdrowia czy zycia Wam nie zwroci

Gumowa patologia rudego Jacusi

Ilpea to nie Caritas usłyszysz w odpowiedzi Marysiu. ILPEATOLOGIA

@diablica

W ciagu ostatnich lat firma zainwestowała 5 mln Euro w nowe maszyny i urzadzenia oraz w nowe hale produkcyjne i pomieszczenia socjalne. Proces rekrutacji prowadzony jest zgodnie ze sztuką i na wysokim pozomie. Firma dba o rozwój kompetencji swoich pracowników, w tym kadry kierowniczej.

Janka
@ILPEA SP. Z.O.O.

Żeby dostać dobra posadę to kobiety muszą przejść specjalna rekrutację z Panem który ma bardzo specyficzne standarty rekrutacji. Szanujące się kobiety odchodzą z firmy albo robią na produkcji. I co ty na to ilpea sp. zoo zaprzeczysz ze tak nie jest jak całą Twardogóra już o tym gada. Nie kompromituj się wypisując takie bzdury robisz z siebie pośmiewisko na tym portalu

Ola

Oszukują jak zawsze po podwyżce a zarabiasz nie wiele więcej trzeba dodać że podwyżki dostali tylko niektórzy (wybrani) idziesz do pracy w sobotę a po przeliczeniu zrobiłeś tyle co przed podwyżka. Mało tego powiedzą ci że w sobotę masz przyjść do pracy i nie chcę słyszeć odmowy

@Ola

Makaron tak zmusza ludzi na drugim zakładzie tak nie ma .

XXXX
@Makaron

Ludzie rzucie im wypowiedzenia to się makaroniarz zesra i da wam podwyzke roboty jest w okolicy dużo nie bójcie się to oni was potrzebują a nie wy ich

Ola

Istna porażka kierowniczki naduzywaja swoich uprawnien po jednych pracownikach sie jeździ drugim sie robi normy. Prawda pani Lidko kiedy pupilki nie maja co dopisać. Nasluchuje się co gadają podpierd...cze i wtedy maja plusy. Nastepna pani Marysia z sali fuzji tylko patrzy aby kogos (usunięte przez administratora) najprzyklad za to ze maszyna jej sie popsula chyba trzeba uświadomić panie ze to jest mobing i jest to karalne

@Ola

Wypowiadając się na forum miej świadomość tego, że powinniśmy raczej unikać tu podawania jakichkolwiek danych personalnych. Z Twoje wypowiedzi wynika, iż Twoim głównym problemem jest osoba jednej z Kierowniczek. Skoro zatem uważasz jej zachowanie za niestosowane, to może warto byłoby udać się bezpośrednio na rozmowę z Dyrektorem Ilpea i przekazać mu tę informację - jak myślisz?

Kici
@Agnieszka

Z jakim Drektorem Ilpei ??Do Luki nikogonie wpuszczają .A jesli napisze się petycję to i tak nic z tym nie robią .

Ilpea sp. Z. O. O.
@Ola

(usunięte przez administratora)Latwo jest obrazac po imieniu inne osoby samemu kryjac sie pod nickiem. (usunięte przez administratora)

@Agnieszka

No niewiem czy osoba jednej z kierowniczek bo wymienione sa dwie a pójście do dyrektora nic nie zmienia bo również nic z tym nie robi tylko odpowiada że nie ma czasu na pierdoly a stanie w budce i palenie papierosow z pracownikami to jego zdaniem nie sa pierdoly. A ty kolezanko masz chyba szerokie plecy ze tak wspaniale sie wypowiadasz o dyrektorze ilpei i ich kierowniczkach oraz brygadzistkach. Porażka

Jacek
@Ola

Obecnie firma Ilpea poszukuje pracownika na stanowisku pracownika produkcyjnego. Oferta wydaje się interesująca, dlatego chciałbym zweryfikować za pośrednictwem tego portalu, czy w Waszej ocenie warto aplikować na to stanowisko? Jakiego wynagrodzenia początkowego można się spodziewać? Z góry dziękuję za każdą odpowiedź na ten temat.

@Ilpea sp. Z. O. O.

Ale sami przyznacie że z makaronem jest coś nie tak .

Anka

Czy ktoś wie jak wygląda praca planera produkcji w Ilpei? Widzę, że ogłoszenie pojawia się któryś raz z rzędu.. Wiadomo, że to niewdzięczna praca, ale czy jest aż tak źle, że jest taka rotacja? Jak to wygląda od wewnątrz?

Sławomir
@Anka

Interesowało Cię jedno ze stanowisk produkcyjnych. Na forum niestety nikt nie odpowiedział na Twoje pytania, dlatego zastanawia mnie, czy mimo braku odpowiedzi zdecydowałaś się aplikować?

Anka
@Sławomir

Nie, nie zdecydowałam się. A pracujesz tam? Możesz coś na ten temat opowiedzieć?

@Anka

Ja Ci powiem szef ma delikatne kuku po zabawkach od kolegów z dzielni

Czy Ilpea Sp. z o. o. organizuje staże dla studentów?

Z

Tak

nnn

- marne 1800 zł wypłaty (dla nowych) - brak premii dla osób, które najbardziej się starają - szkodliwe warunki na hali: smród, hałas - ludzie różni, zależy na jaką zmianę się trafi a jak pracodawca motywuje ludzi do pracy? obiecuje 100% za nadgodziny a po wypłacie okazuje się, że masz policzone 50%, do tego brak socjalu - pracownice Ukraińskie, miały u nas raj na ziemi, włącznie ze spaniem na nockach i opieraniem się o stół przy kawce a Ty Polaku zapierniczaj, to jest normalne podejście do ludzi, którzy ciężko pracują? Odechciewa się wszystkiego...

@nnn

1. Wynagrodzenie dla osób bez kwalifikacji zawodowych wynosi 2500 zł brutto i jest o 400 zł wyższe od minimalnego wynagrodzenia w Polsce. 2. W firmie premiowane są osoby zarowno cechujace się z wysoką wydajnoscía jak i wysokim zaangażowaniem, wzorową obecnościa czy dlugim stażem pracy. 3. Na wszystkich stanowiskach warunki pracy są zgodne z normami bhp i są stale ulepszane. 4. Wszystkie nadgodziny jak i pozostale skladniki wynagrodzenia wyplacane są zgodnie z obowiązującymi przepisami. 5. Firma zapewnie: darmowe dowozy do pracy ( rowniez w soboty), paczki świąteczne, karte Miltisport w 50% finansowane przez firmę, bezzwtotne zapomogi pinięzne i darowizny rzeczowe.

on
@nnn

1800 zł to nauczyciele po studiach tyle nie zarabiają więc nie do końca takie marne.....

Byly pr
@on

Słabe porównanie, akurat Nauczyciele tak słabo nie zarabiają (mam w rodzinie) nie mówiąc już o dodatkach i innych przywilejach, które posiadają. Co do pracy w firmie Ilpea, sama w sobie nie jest zła, wiadomo swoje trzeba zrobić w końcu to praca na produkcji (nie licząc szkodliwych warunków) ale traktowanie pracownika w tej firmie jest żenujące, kompletny brak szacunku do drugiego człowieka, jak i pracy jaką wykonuje, podwyżki dostają w większości Ci co nie powinni. Reasumując można tam popracować góra dwa miesiące, żeby sobie dorobić i szukać pracodawcy, który potrafi docenić.

Jakub
@Byly pr

Wspomniałeś o szkodliwych warunkach na produkcji. Możesz napisać, czy pracodawca zapewnia odpowiednią ochronę zatrudnionym pracownikom tak, aby zminimalizować działanie tych szkodliwych substancji? Pracownicy często ubiegają się o podwyżki wynagrodzenia, czy raczej to pracodawca sam wyznacza, komu taka podwyżka może przysługiwać? Zachęcam do aktywnej dyskusji.

Ilpea sp. Z. O. O.
@Byly pr

Przywileje przywilejami a my rozmawiamy o zarobkach. Nie kazdy moze byc nauczycielem, natomiast praktycznie kazdy moze sprobowac swoich sil na produkcji.

Dominik

Witam, Obecnie jest prowadzona w tej firmie rekrutacja na stanowisko spec. ds logistyki. Czy może ktoś się wypowiedzieć o panujących warunkach i atmosferze pracy w tym zakładzie. Z góry dziękuję

Samuraj

AWARIA BETONIARKI NA BUDOWIE KOMINA ! KRECI SIE ALE NIE MIESZA BETONU . POMÓŻCIE BO JUZ PÓŁTORA ROKU STAWIAJĄ TEN KOMIN :O

Jakub
@Samuraj

Tego typu wypowiedź najlepiej jakbyś skierował bezpośrednio do firmy Ilpea. Myślę, że ustosunkować się do tej wypowiedzi najlepiej mogą przedstawiciele firmy. Ja korzystając z okazji, chciałbym dowiedzieć się, czy wiesz coś na temat pracy w tym miejscu? Wciąż oczekuję na odpowiedź związaną z rzekomo szkodliwymi warunkami pracy, dlatego mam nadzieję, że Ty wiesz coś na ten temat.

Wojtek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może rekrutacje? Jaka umowę proponują na początek? Na jakie zarobki można liczyć?

ReCaptcha

Umowa na okres trzech miesięcy na początek 3500 netto

Qwer0
@Wojtek

Nie polecam się zatrudniać w ilpei . Ludzie z tąd uciekają i nie ma co się dziwić.

@Wojtek

3/4zalogi od 2003 sie zwolniło.Starych pracownikow z dlugoletnim starzem jest garstka.Z tego co zauwazylem kolejni ludzie beda sie zwalniac ..Nie polecam

Waldi
@ReCaptcha

Jakie 3500 netto..kto to widzial..chyba ze biuro..Poco wprowadzacie ludzi w blad..jedna wyplata byla wyzsza ale tylko dlatego ze bylismy na urlopie.a tak dostajemy 2100 2200..pracujac na 3 zmiany i w takich warunkach to nie sa kokosy..

Onys
@ReCaptcha

Ciekawe (usunięte przez administratora) chyba przez te 3 miesiące

@Marysia

Nie ma w tym nic złego że ludzie zmieniaja pracę, zwłaszcza że w okolicy podaż pracy jest wysoka. Na miejsca tych, co odchodzą, przychodzą nowe osoby - również z innych firm. Generalnie firma zapewnia stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

@ILPEA SP. Z.O.O.

Widac jak przychodzą nowi pracownicy.Co Ty piszesz za pierdy !!!lludzie z wysokimi kwalifikacjami odchodzą ,o czym to swiadczy ? mechanicy ,kierownicy czy kontrolerzy .A przyjezdzaja Ukraincy .Boze co za bzury .Kuz kazdy robil w Ilpea ,siegaliscie. po ludzi z okolic Milicza i bawet dowozy były ,ale i z stamtąd ludzie sie już wykruszyli.Nie dlugo to juz sami ukraincy beda robic.

@Marysia

Rotacja jest naturalnym zjawiskiem w każdej firmie, państwowej czy prywatnej, niezależnie od warunków pracy i płacy oraz stopnia posiadanych kwalifikacji przez pracowników. ILPEA sp. o.o. w odróżnieniu od wielu innych firm produkcyjnych gwarantuje stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, terminowo wypłacane wynagrodzenie.

@Waldi

Wynagrodzenie każdorazowo ustalane jest indywidualnie w zależności od posiadanych kwalifikacji, stażu pracy, zaangażowania czy frekwencji i systemu zmianowego. Firma na bieżąco monitoruje poziom wynagrodzeń w regionie i dostosowuje się do praktyk rynkowych., proponują c wynagrodzenie, nawet dla osób bez kwalifikacji zawodowych, znacznie powyżej minimalnego wynagrodzenia.

Leszek
@ILPEA SP. Z.O.O.

Może warto przeanalizować dla czego ludzie się zwalniają....... Zła atmosfera, brak szacunku dla pracowników, stołówka i szatnia jak za gierka, ciągle sfochana pani Milena, zimą przeciągu więc ludzie chorują, latem ukrop. Myślę że gdyby szefostwo przejrzało komentarz e i wyciągnęło wnioski, zwalniając co któregoś kierownika, zmienić podejście do ludzi, to nie byłoby tyle zwolnień pracowników. Co do maszyn to nie rozumiem dla czego pracownik płaci za to że maszyna się psuje. W przyjaznej atmosferze nawet za taką lichą pensje ludzie by pracowali.

Witold
@Leszek

Mógłbyś napisać nieco więcej informacji o tym, że pracownik ponosi jakieś koszty związane z tym, że maszyna ulegnie awarii? Tego typu zapis formułowany jest w trakcie podpisywania umowy o pracę? Pracownik ma dokładny wgląd, jakiego rzędu są to kary? Proszę o sprecyzowanie informacji na ten temat.

@ILPEA SP. Z.O.O.

Zdecydowaną większość spośród pracowników firmy stanowią osoby z bardzo dużym stażem pracy i wysokimi kwalifikacjami. Dla pracowników z takimi kwalifikacjami firma zapewnia umowę na czas nieokreślony i dodatki do wynagrodzenia.

@Witold

Pracownik nie ponosi żadnych kosztów i kar związanych z awarią!!! Niby czemu miałyby ponosić skoro awarie które się zdarzają nie są z winy pracownika? Proszę samemu sprawdzić jakie zapisy mogą być umieszczone zgodnie z przepisami w umowie o pracę - to nie będzie musiał Pan pytać na forum. Czy informacje są wystarczająco precyzyjne?

on
@Leszek

Za taką a nie inną atmosferę w pracy odpowiedzialni są głównie sami pracownicy. Mniej zawiści, zazdrości, obgadywania a będzie lepiej dla wszystkich.

Kry@

O Ilpea mozna by było tutaj książkę napisać.. Ogólnie ? Nie polecam najgorszemu wrogowi pracy w tej firmie. System trzyzmianowy,pracy na głowie od groma. Kasa bardzo słabiutka jak na tyle obowiązków,atmosfera,ludzie,kierownictwo-katastrofa. Szkoda czasu,nerwów,energii i zdrowia. To tyle co " moge " powiedzieć.

@Kry@

System 3 zmianowy jest podstawowym system czasu pracy w wielu, jak nie w większości firm produkcyjnych o podobnej wielkości. Większość pracowników pozytywnie ocenia atmosferę panującą w firmie i obciążenie pracą.

Asdfgh@aa
@ILPEA SP. Z.O.O.

Ciekawe,którzy pracownicy tak uważają,ze jest dobra atmosfera i praca ? Chyba jedynie te lizusy i podpieprzacze co premie za to maja i najlepsze maszyny :-) Większość ludzi na przymus tam jeszcze pracuje,byle do emerytury dni odliczaja... :-) Oczywiscie kierownicy,technicy czy młodzi czy starsi do emerytury tam tez posiedzą ,nieroby,bo gdzie im będzie lepiej...lajcik maja. Uciąć im pensje i dać podwyżki ludziom ,ktorzy na to zasługują. Nie polecam tam pracy.

assda

Czy w firmie planowane są podwyżki oraz czy działają związki zawodowe?

Ryszard
@assda

Jesteś zainteresowany praca w firmie? Na jakie stanowisko będziesz aplikować? Niestety nic nie wiem o podwyżkach, natomiast znalazłem ogłoszenia o pracę na stanowiska: konserwator form wtryskowych, pracownik działu utrzymania ruchu, pracownik produkcyjny. Czy ktoś z obecnych pracowników mógłby napisać o dodatkach do wynagrodzenia w postaci premii lub pakietu socjalnego? Jaka jest atmosfera w firmie? To ważny aspekt pracy brany pod uwagę przy podejmowaniu zatrudnienia.

Kadry
@Ryszard

Brak socjalu Atmosfera podminowana Wyscig szczurów

@Ryszard

Czy po okresie próbnym jest lepsza umowa i podwyżka? Permie są co miesiąc?

sdsdsasd
@Nowy

Ogólnie nie polecam. Wypłaty jedne z niższych w okolicy, praca na hali w złych warunkach.

@Nowy

Po umowie na okres próbny następuje umowa na czas określony, zwykle na okres 1 roku. Wzrost wynagrodzenia uzależniony jest od posiadanych kwalifikacji.

@Kadry

Firma zapewnia paczki swiąteczne, bezplatne dowozy do pracy, wspiera pracownikow w cieżkiej sytuacji życiowej i materialnej. Ponadto od niedawna dofinansowuje karty sportowe.

Agnieszka

@Qwee mógłbyś napisać coś więcej? Piszesz, że zarobki są coraz gorsze, czy w perspektywie były planowane jakieś podwyżki? Jak wyglądały relacje z przełożonymi, jaka panowała atmosfera w firmie? Takie dłuższe opisy miejsca pracy są niezwykle cenne dla osób odwiedzających ten wątek.

Qwee
@Agnieszka

Trzeba pójść tam do pracy i samemu sie przekonać . Pozdrawiam.

Qwee

Nie polecam pracy w tej firmie. Szkoda ZDROWIA i czasu. Zarobki coraz gorsze i w zaden sposób nie motywują do pracy. Ludzie się zwalniają i beda zwalniać. Bez pozdrowień

Agnieszka

Pracuje sama zbieranina z Twardogóry i okolic kierowników nawet robią po podstawówce ???? a kierowniczki na gmach i kontroli chamskie i bezszczelne poniżaja ludzi jak mogą a same po podstawówce albo po zawodowej kierownicy bez wykształcenia co to za zakład iditow spamel nie weźmie to weźmie ilpea ????

Gruba
@Agnieszka

Nikt juz nie czyta takich pierdów. Agnieszka śmieszna jesteś. Wszyscy są mocni w gębie a nikt się nie potrafi odezwać, jak chcialam aby zrobić strajk to sie baliscie. Teraz pracuje w boszu i jest gorzej niz w ilpeji

Ktos
@Agnieszka

Agnieszka nie uwlaczaj godnosci innym praciwnikom tylko dlatego ze maja niskie wyksztalcenie. To ze wsrod kierownikow sa pracownicy z nizszym wyksztalcenien tylko dobrze swiadczy o firmie ze nie dyskryminuje ludzi z tego powodu a docenia ich zaangazowanie i kwalifikacje.

Hania
@Ktos

Zgadza się ze to dobrze że bierze się ludzi z firmy ze stanowisk fizycznych na kierownicze.Tylko to że ktos zna się na maszynach został kierownikiem .To moim zdaniem powinnien ksztalcic się dalej .Wstyd czasami jak ktos na kierowniczyn stanowisku nie zna jezyka i nie ma minimum.sredniego wyksztalcenia .I do tego hamski wobec ludzi.Wstyd jesli osoba na maszynie ma wyzsze wyklsztalcenie a pani kierownik typu Ela podstawowe .No badzmy obiektywni przez te 14 lat to juz powina jakiegos jezyka sie nauczyc ,chociaz podstaw.Na litosc Boską audyci przyjezdzają nie wstyd takich kierownikow???Po tylu latach pracy ,na takim stanowisku pewne isoby nic sie nie nauczyly ani nie dokształciły

@Agnieszka

Jeśli chodzi o kierowników zmian i brygadzistki to wszyscy są mili, chyba krótko pracujesz lub pracowałaś

Agnieszka

@diablica widzę, że dobrze znasz firmę Ilpea, wypowiedzi takie, jak Twoja są bardzo cenne dla osób odwiedzających ten wątek. Jednocześnie chciałabym zachęcić obecnych lub byłych pracowników tej firmy, aby opisali swoje uczucia związane z tą pracą. Potencjalni kandydaci na pewno docenią takie szczere opinie.

Warunki pracy straszne ,ludzie traktowani jak tania siła robocza ,brak porozumienia biura z pracownikami.Ludzie traktowani jak zło konieczne i istoty nie myślące zmieniają ubezpieczenia kiedy chcą bez porozumienia z pracownikami bo po co?Zła organizacja pracy na stanowiskach kierowniczych osoby z ulicy bez wykształcenia,nie potrafiący rozmawiać a co dopiero kierować.Odeszło sporo dobrych pracowników tylko z powodu kiepskiego zarządzania i braku kwalifikacji kierowników na hali .Brak szkoleń i możliwości rozwoju pensja malejąca z miesiąca na miesiąc.

Operator
@pracownik

Bzdura ja dostałam 2700 i wydaje mi się że jest ok za pracę na jednej maszynie a ciepło jest wszedzie. Mysle ze jak ci mało płacą to się zwolnij i idź gdzie indziej.

Zostaw merytoryczną opinię o Ilpea Sp. z o. o. - Twardogóra

• Jak się pracuje w Ilpea Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ilpea Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ilpea Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ilpea Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Ilpea Sp. z o. o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ilpea Sp. z o. o.
2.6/5 Na podstawie 262 ocen.

Ilpea Sp. z o. o.