Opinie o Coreteam Sp. z o.o. w Warszawa

Firma programistyczno-szkoleniowa

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Coreteam Sp. z o.o. w Warszawa

Magda Nowy wpis

Od 3 lat cisza na forum, co jest powodem?

poler Nowy wpis

Witam Was. Myślę , że jak wszędzie tak i tu potrzebne są zmiany na lepsze. Nie chodzi mi o to , że coś jest wyjątkowo źle, po prostu – słyszałem , że można zrobić jeszcze sporo , aby ludziom pracowało się przyjemniej.

tym Nowy wpis

Dystansu proponuję trochę do tego co ludzie piszą w internecie, bo to tylko internet, a przecież jak ktoś jest anonimowy to łatwiej mówi się cokolwiek, bo ma się wrażenie że można sobie na wiele pozwolić,weźcie to trochę pod uwagę i przy opiniach ludzi o core Team ale i przy innych sprawach w necie też .

tytan

skoro tu tyle negatywnych komentarzy to chyba firma ma jakieś problemy...a chyba chodzi o problem z wypłatami dla pracowników tomku. Stronę internetową maja dość ciekawą i fajnie opisaną, nie wiem co się dzieje dokładnie. Chciałbym nawiązać temat dot.rekrutacji. Z jakimi trudnymi pytaniami Wy się spotkaliście? Opowiedzcie mi zebym mogł sie jakos nastawić

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Coreteam Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa

Dział prawny CS - 2012-03-09 22:25:56 Każda osoba lub firma która naruszy & dotyczący złamania wizerunku lub dobrego imienia Spółki, jej pracowników lub osób współpracujących musi liczyć się ze skierowaniem sprawy do Sądu. Poproszono ludzi o opinie a teraz jeszcze dział prawny CS straszy, że za negatywne opinie ludzie będą trafiać do sądu. Prawda jest taka, że pracowałem tam prawie 2 lata, jako jeden z nielicznych przynosiłem zysk dla firmy, a na koniec nazwano mnie oszustem, który nic nie robił, że niby klient był niezadowolony.... tylko ja teraz pracuję u tego klienta, więc czegoś tu nie rozumiem. I gdyby dział prawny CS chciał się ze mną skontaktować, to zapraszam. Niech specjaliści namierzą moje IP ;) a ja wtedy przedstawie im dowody na to co powiedziałem, jakieś tam maile, nawet dokumenty :)

Pawel

Jako były pracownik odradzam. Niekończące się problemy z płatnościami, bardzo mało rozwojowa firma.

Dział prawny CS

nik

co zrobią w sądzie? przeczołgaja cie kilka lat a potem nawet jak ci sad przyzna racje to bedą mieli to gdzieś!! powodzenia w sadzie choć osobiscie odradzam!!!

3n

Jak się odejdzie to przesuwają wypłaty w nieskończoność kłamiąc i strasząc lojalką - zobaczę co zrobią w sądzie.

odradzam. nie płacą wynagrodzenia na czas. szukają oszczędności zatrudniając na umowę o dzieło/zlecenie. nieliczni mają umowę o pracę. wynagrodzenia nieadekwatne do zajmowanego stanowiska. brak organizacji. brak przełożonych, gdy jest jakieś [usunięte przez administratora]. unikanie odpowiedzialności. jeden wielki bałagan.

Odpowiedz dla poje.busa wyżej....

Zuraw? Owczarek to ty? Stary Ci co narzekali przynosili wymierne zyski firmie a takie bezmózgie jełopy jak ty, dzięki temu miały co jeść. 90% ludzi w tej firmie klient po miesiącu wypier.dalał na zbity pysk. Szczegółów podawać nie mam zamiaru :) Firma się prężnie rozwija :) polecam.... Jak spotkacie dyrektora Żurawia pozdrówcie od związku byłych pracowników!!!

Ja już nie pracuje w coreteam od pewnego czasu ale miło wspominam tę firmę. Jak ktoś uczciwie pracował i chcial zarobic to miał takie mozliwości. Pamiętam że były tam również takie osoby które nic nie robiły tylko narzekały na to czy na tamto samemu nic nie dając w zamian co nie pomagalo nikomu...

Oszukany

coreTeam, a obecnie "coreService Polska S.A." jest firmą opartą na kłamstwie i nigdy niezrealizowanych wizjach. zalegają mi z wynagrodzeniem za 3 miesiące. Wykorzystują ludzi i żerują na ich zaufaniu. Nie polecam

DŻEJK

Oferuja bezpłane szkolenia, za które później potrącają z wypłaty. Jeśli nie masz co robić z pieniędzmi o wolnym czasem, zapraszam. Nie licz, że czegoś się tam nauczysz. Szkolenia prowadzą ludzie, którzy nie mają do tego uprawnień oraz wiedzy. Odradzam

Jakiś czas temu byłam na testach, które miały nas sprawdzić.Spośród wielu osób zostało wybranych kilka, z najlepszym wynikiem. Wśród nich byłam również ja.Na początku wydawało się,że wszystko jest w jak najlepszym porządku-dwóch przedstawicieli tej firmy dzwoniło do nas,pisało maile,obiecywało na początku staż, a później być może możliwość pracy dla nich,planowali szkolenia dla nas,raz zaszczycili nas nawet swoją obecnością.Jednakże na tym się skończyło...Tak szybko jak sie pojawili z możliwością pracy, tak samo szybko zniknęli,odpisując jedynie nam na maila, w którym stwierdzili,że na razie nie mają czasu i odezwą się później,Jednak to ,,późnej"nie nastąpiło.Nie wiem co to za firma,że pozwala na takie lekceważenie ludzi.Jest ona niekonsekwentna w swoich czynach(bowiem to oni przyszli do nas z propozycją pracy, a nie my do nich),dlatego nie wiem czy mogę również wierzyć w jej wiarygodność. ostrzegam zatem wszystkich, którzy chcą zdecydować sie na obecność na testach, które są przez nich organizowane-ludzie to tylko gadanie, nie dajcie się oszukać.

Jacek

Słowa kojarzące się z tą firmą to żenująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... mizerna. Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... ludzie w biedzię łączą się i trzymają razem. Od jakiej stawki można negocjować pensję? chyba do jakiej.... Najbardziej w tej firmie podobało mi się: ... to już tam nie pracuję . Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: ... patrz wyżej.

Zostaw merytoryczną opinię o Coreteam Sp. z o.o. - Warszawa

Coreteam Sp. z o.o.