Opinie o Lumel SA w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Lumel SA. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lumel SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lumel SA w Zielona Góra

tyryryr

Nie zdziwcie się, jak zastąpią Was Afrykańscy pracownicy.. Sami firmie podpowiadacie kierunek. AP nie są złe, tylko brak świadomości swoich praw. Szanujące się Agencję pozytywnie zmieniają rynek. Niestety jest na tym rynku wielu krętaczy, którym zależy tylko na kasie.

Elegasi

Kierownictwo Lumelu twierdzi , że potencjalni nowi pracownicy ustawiają się kolejkami pod zakładaem i czekają aż zwolnią się miejsca! Jeśli to prawda , to muszę ostrzec przed tym jak się traktuje młodych pracowników! Wyzywanie od najgorszych , zastraszanie , groźby, są na porządku dziennym! Pensja na początku oscyluje w granicy "najniższej krajowej". Ogólnie nie polecam bardzo się zawiodłem !

Silesia

Praca nie jest lekka, kasa słaba. Kierownictwo wyalienowane. Można jednak liczyć na wsparcie starszych doświadczeniem kolegów/koleżanek. Jak ktoś nie ma innej opcji to myślę, że lepiej tu niż nigdzie.

Misiek

moja przygoda skończyła sie tak , że poszedłem na 17 do pracy gdzie mialem byc o 14 , wszedłem do szatni wziąłem wszystkie gówna poszedłem do brygadzisty rzuciłem wszystko i wyszedłem) Tak trza robić jak ktoś cie ma za śmiecia i niewolnika trza po prostu iść w piz...

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Lumel SA? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
łysy

Wole jeździć do Nowej Soli, Nord Napędy, Jost, Voith

Dobry gosc

Stawka brutto cnc 12,5 zł, nie wiem jak to wygląda na haldex'ie. Praca jak każda inna, raz jest lepiej, raz gorzej. Średnio zarobisz 1900zl netto bez nadgodzin, oczywiście wyrabiający się( przynajmniej 90%). Jak na początek to nie jest najgorzej. Mieszkając z rodzicami, albo w akademiku dasz radę odłożyć. Co do nauki obsługi maszyn to bez chęci i dobrych kontaktów z innymi niczego się nie nauczysz, do tego dochodzi czas który wpływa na wyrobienie. Co do sprawy podejścia przełożonych to nigdy Ci nie podziekuja, rotacja jest taka, że nikt nie przywiązuje do CB uwagi. Mamy to we krwi, że narzekamy, taka już natura Polaków. Pozdrawiam

Majlo

Lumel to teraz (usunięte przez administratora) normy takie ze po robocie nie bedziesz miał energii na siłownie. Zapraszamy jak masz nóż na gardle, wiadomo w Zielonej Górze spore bezrobocie i większego wyboru nie ma. Rembajło CNC, min 220 sztuk VW na klate

xyz

12,50 brutto na okresie próbnym

frezer cnc

jakie zarobki operatort cnc?

ali

CHORY ZAKŁAD. WYKORZYSTUJĄ LUDZI, GNOJA NA KAŻDYM KROKU. POŻAL SIĘ BOŻE kierownik TRAKTUJE LUDZI JAK IDIOTÓW I TAK TEŻ SIĘ DO NICH ZWRACA. ZASTANAWIAM SIĘ JAK ZARZĄD FIRMY MÓGŁ WYBRAĆ TAKĄ OSOBĘ NA STANOWISKO kierownika. PRZY JEGO ZARZĄDZANIU I TRAKTOWANIU LUDZI W TYM ZAKŁADZIE W CIĄGU MIESIĄCA PRZEWINIE SIĘ PÓŁ ZIELONEJ. PRZECIEŻ WSZYSCY SĄ OBIBOKAMI I NIEROBAMI, A TAM TRZEBA "FRUWAĆ" ŻEBY WYROBIĆ CHORE NORMY!!!

frezer

Na jakim sterowaniu pracują Operatorzy CNC?

malarz

Szukają nowych (usunięte przez administratora) na operatorów CNC. Kolejne owieczki do wyciskania przez kierownictwo :(

Wykidajło

Pozatrudniajcie wiecej Ukrainców, to za 3 lata bedziecie mieli może 10% Polaków na hali. Do Ukrainców nic nie mam, bo to w porządku ludzie, tak jak my szukający pracy za granicą. Wasz największy błąd to, że nastawiliście się wyłącznie na agencje pracy, a Polak chce być w swoim kraju szanowany a nie zniewolony.

Manchester United F.C. Fan

Owszem można pójść pracować,żadna praca nie hanbi. Kiedyś się można było nauczyć od starszych pracowników. Wiem to na swoim przykładzie. Teraz nie wiem jak jest ? Mieszkasz z Rodzicami ? Jak tak to zbierają kasę z pensji lumelowskiej i szukaj czegoś na Zachodzie. Operator CNC jest w cenie. Można zarobić na Zachodzie. Są kursy w tym zawodzie, można się zainteresować. Polecam. To dobra fucha

Manchester United F.C. Fan

Pracowałem kiedyś w Lumelu na ul.Dąbrowskiego i później w nowym zakładzie, normy były dobre, zapasy zawsze były, pieniądz jaki był taki był. Atmosfera była super. Kiedy przejeli to Hindusi masakra. Zaraz po prywatyzacji rzuciłem papierami, teraz nie żałuje. Byłem w UK, zarobiłem i pracuję jako zawodowy kierowca. Dobra rada: masz okazję kombinuj. Lumelu teraz: to stratą czasu i nerwów.Chyba że ktoś nie ma wyjścia. Pozdrawiam Starą Ekipę z Lumelu. Dawne czasy nie wrócą. Tam jest teraz praca dobra dla Ukraińców. Prawda jest taka że Polak - Polakowi wilkiem. UK tam jest Git. Wracam tam jako TRUCKER

Wolverine

W laboratorium w Lumelu podobno pracuje się na umowe zlecenie za 1600brutto. To jest dopiero produkcja murzynów

MONDI

X lat temu pracował w Lumelu mój ojciec, i był naprawde dumny ze był pracownikiem Lumelu. Dziś ten sam człowiek odradza mi pracę w tej firmie, a paru znajomych popracowało i podziękowało.

MONDI

Pamiętajcie. Każdy 1 pracownik który odszedł z Lumelu, to tak naprawde ZŁE SŁOWO o Lumelu a nie to że pracownik nie potrafił się dostosować. Dodac do tego jeszcze kadre kierowniczą która uprzedmiatawia ludzi i macie pełny obraz sytuacji. Tylko ci na stołkach mają dobrze

Rumcajs

Proste: jesteśmy Chińczykami Europy. W Lumelu mają ludzi gdzieś, trzeba posiedzieć żeby sie poduczyć na CNC i zagranica.

Amber

Mam kilku znajomych, którzy mają własne firmy i zarabiają taką kasę, że się nam nawet nie śni. Jeden z nich powiedział mi zdanie, które przypominam sobie każdego dnia w tej cholernej pracy. "Ciężka praca nie daje ciężkich pieniędzy"

Zostaw merytoryczną opinię o Lumel SA - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Lumel SA?

Zobacz opinie na temat firmy Lumel SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lumel SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lumel SA
2.6/5 Na podstawie 75 ocen.

Lumel SA