Opinie o Animex K4 Sp. z o.o. w Kutno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Animex K4 Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Animex K4 Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Animex K4 Sp. z o.o. w Kutno

Seba

Jakby kto chciał zmienić tyrkę w Polsce na lepsze warunki w Niemczech to podrzucam kontakt : 731-763-580. Dzwońcie si się dogadujcie.

Pini

Jak kto się pyta .jaka jest atmosfera to można zatrudnić sie w pini.przeciez to nic nie kosztuje.w pini nie było dobrze i nie będzie.pracowalem przez 3 lata od samego początku.nigdy więcej.

olx 2713

Chyba was (usunięte przez administratora) jak jest tak fajnie to se (usunięte przez administratora) jedzcie i róbta to se ku zobaczyta olx

Iwo

Jaka atmosfera w firmie? Czy warto teraz starać się o robotę?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Pini Polonia? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Byly

Mączka przejął władzę po piątkowym strajku w pini myśli ze uratuje meat-pros przed wyrzuceniem ....a tu szykują się kolejne strajki ....meat-pros na bruk!!!!!!!!Tak będzie brzmiało hasło strajkujących

@Byly

Mączka nie jest niczemu winien ,jedyną osobą odpowiedzialną za ten bałagan jest (usunięte przez administratora) który broniąc sie podkłada nastepna ofiare ,żeby odwrócić uwage od siebie samego Własciciel Meat -pros dawno powinien przejrzeć na oczy i zrobić z nim porządek.Wszyscy widzą co sie dzieje tylko nie on, a w/w pan wciska mu bzdury i manipuluje ludzmi.Powinniście go na taczkach wywieść z zakładu, razem z jego kumplami.Wtedy będziecie mieć spokój i kase na czas.

@Antek

Antek....Mączka nie jest niczemu winien ? Haha on też jest dobry ludziom wciska kity ...brygadzista mówi by też oklamywali ludzi ...nadal twierdzisz że jest ok??? Bo ja nie sądzę. ..tylko próbuje odeprzeć jakie kolwiek podejrzenia od siebie....taki jest z niego rudy lis

@Byly

Nie mówie że jest bez winy . Jednak , to nie on jest odpowiedzialny za tą sytuację,ale osoba blisko właściciela Meat -pros. Właściciel wie tyle ile zostanie mu przekazane przez K ... , najprościej spotkać się z szefem firmy i wyjasnić sprawy które Was bolą.

Antek

Dlaczego skreślacie imię człowieka z meat -prosu który winny jest całej sytuacji w firmie? Wszyscy wiedza o kogo chodzi, mamy nadzieje że szef meat -prosu zrobi wreszcie z nim porzadek.

dick

czyli z kim??

Obecny
@Antek

Szef meat pros nic z nim nie zrobi bo dmuchaja w ta sama trobe ....co obiecał Bąk ludzia po pierwszym strajku??? Że nic się nie zmieni będą stawki tak jak były ....a co się stało po miesiacu? Wprowadzili dniowki a teraz już godzinowki robią co chca

Byly

Strajki w pini firma meat-pros oszukuje ludzi na pieniądze ....dwa strajki w ciągu mc powód za każdym razem ten sam pieniądze

Sługa

Podobno w Pini rwą klepy ręcznie i skórują ręcznie. Co to za zakład chyba jakiś popieprzony na taśmie takie coś!!!!!????? Przecież każdy zakład już uciekł od tego są maszyny. Co tam za kierownik rządzi chyba jakiś imbecyl co nie ma pojęcia o robocie ludzie szok.

Toonies
@Sługa

Ręcznie to trzeba umieć rwac A kowale to płacą jak dzieci Prosta robota jak jeba nie na wszystko jest sposób Ale brak umiejętności zastępuje się obsmarowanie w Internecie że niewolnicy tam pracują Idiotyzm

Józef

Dzisiaj mija 5lat jak odszedlem z tego koszmarnego zakładu a pracowałem w nim 4lata. Wystarczy coś umieć i można robić na miejscu ja zrobiłem uprawnienia na różne maszyny i mam super pracę na miejscu. Pinole odwagi trochę wystarczy ten zakład śnił mi się jeszcze przez 2lata tak pomyślę to był koszmar ale to już dawno za mną Pozdrawiam tych co są skazani na Pini polonia.

Pini

Witam .co piniaki nie macie odwagi napisać posta.jak wam się tyra w pini.Ala napisała prawdę tylko w gębie jesteście mocni.jak wam nie wstyd.powini wam tak dać w (usunięte przez administratora) że powinna wam się woda zagotować na herbatę odważni jesteście tylko na hotelu jak macie wódkę do wypicia

Ala

Witam.jak wam w pini tak zle co czemu cały czas tam robicie.nie macie odwagi coś innego robić.pracowalem tam od samego otwarcia przez 2 lata.zwolnilem się nie żałuję.odwagi piniaki chyba że wam strach nie pozwala odejść.tylko potraficie pisać na portalu jaki ten niedobry okno drugi.nie macie honoru czy odwagi.pozal się Boże specjaliści tylko w gębie jesteście mocni.byly pracownik

On

Jedynymi imbecylami teraz w pini są Ryszard i ten pożal się Panie Boże cały Robert mączka idiota udający ze wie co robi haha oraz majstrowie co wchodzą im w dubska bez poslizgu

Pini

Witam.jak ten kot ma na imię.czasem nie był majstrem w Niemczech w zeven.jak to ten sam to kawał gada.mieszkal w Toruniu ja z nim robiłem jak by był ten sam

Były

Nie Pies.

MOjbbcf

Kot teraz jest majstrem na łopatce.Napisze ktoś

Aleksandra

Moje zdanie jest bardzo negatywne czy pracownicy którzy robią po 12- godz czy to zgodne jest z przepisami BHP zdaje mi się że nie! Bo nawet pracuję i w sobotę i bywa i niedzielę tak nie powinno być to jest wykorzystywanie!

Adam kierownik jeszcze żyje? Czy nie.

Pini

Do ,Marty,to twój chłop nic więcej nie potrafi.ja pracowałem przez 2,5 roku nie polecam tej firmy i pracy.a mam 50 lat i przepisy mięsie pracuje od 1982 roku jak bym miał cofnąć czas to nigdy mięsa

Mój chłop rwie klepy i nie narzeka mówi że bułka z masłem a wy mieczaki płaczeta.

Uważajcie na takiego idiotę Krzysztofa Deseckiego pseudonim pomidor to jest czubezpieczony jakiego nie ma a Meat Pros nic z nim nie robi ta firma to jest jakiś (usunięte przez administratora) a nie zakład pracy takich to tylko omijać z daleka

Zostaw merytoryczną opinię o Animex K4 Sp. z o.o. - Kutno

• Jak się pracuje w Animex K4 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Animex K4 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Animex K4 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Animex K4 Sp. z o.o.