Opinie o GLOBAL COSMED GROUP S.A. w Jawor

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie GLOBAL COSMED GROUP S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GLOBAL COSMED GROUP S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GLOBAL COSMED GROUP S.A. w Jawor

Wczoraj została dodana oferta dla młodszego specjalisty ds. zrównoważonego rozwoju i komunikacji. Komentarzy tutaj od dłuższego czasu nie ma, zwłaszcza dotyczących tego stanowiska. zastanawiają mnie prócz braku podanych widełek dwie kwestie w opisie. W jednej rubryce napisano ze pracuje się stacjonarnie w stałych godzinach pracy a potem, że jest opcja na prace zdalna. to jak w końcu?

adam Nowy wpis

Sprzedają (usunięte przez administratora) chemię, mocno uszkadza organizm, nic tylko pozywać do sądu

Jadzia Nowy wpis

O co wam chodzi z tymi komentarzami, jakoby firma miała się niedługo zamknąć? To jakieś potwierdzone czy tak sobie gadacie? Wiecie, chcialam aplikować na magazyn, czytam na stronie że kobiety mile widziane. No a teraz sama nie wiem, wolałabym jednak na dłużej się zatrudnić. Jeszcze dopytam, wymagają posiadania uprawnień UDT, ale czy jeśli ich nie mam to są w stanie dofinansować taki kurs?

KKK

Dlaczego zabieracie kostkę do Jawora z zakładu że Świętochłowic?

LLL
@KKK

Jak to dlaczego? Firmę zamykają, radzę już szukać pracy,koniec tuż tuż

Kkk Nowy wpis
@LLL

Pewnie taki szybki że do Grudnia to jeszcze pojedzie

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy GLOBAL COSMED GROUP S.A.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku IT Specialist? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Leszno

GLOBAL COSMED GROUP S.A. poszukuje pracownika na stanowisko Magazynier. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem.

Chętny

Słyszałem, że będzie nowe stanowisko pracy na wytwarzanie kostki, czy będą przyjęcia na to stanowisko jako nastawowy? Proszę o odpowiedź czy to prawda, może coś od stycznia?

Beata
@Chętny

Skąd słyszałeś o takim stanowisku? I kiedy ma ono powstać? Od stycznia? Wiesz coś dokładniej?

Bla bla
@Chętny

Tak

Przemysław
@Bla bla

Wiesz może jakie trzeba będzie spełniać wymogi, aby móc aplikować na stanowisko związane z wytwarzaniem kostki? Ciekawi mnie, czy trzeba mieć jakieś doświadczenie.

Az

Witam czy są przyjęcia na produkcję dla kobiet ?

Edyta
@Az

Mnie ciekawi, czy generalnie są obecnie rekrutacje na produkcję i dla kobiet, i dla mężczyzn? I jeśli są, to dajcie znać, ile trwa tutaj proces rekrutacyjny czasowo?

Magdalena

Czy ktoś miał okazje pracować jako operator - lider linii produkcyjnej? Jest ogłoszenie i mam pytanie, w jakiej metodologii się pracuje. Czy muszę być przeszkolona w lean management? Czy nie zwracają na to uwagi?

Edyta

Rekrutują obecnie pracownika na posadę Specjalista/ka ds. obsługi klienta z językiem niemieckim. W benefitach napisali o dofinansowaniu wakacji dla dzieci. I teraz jestem ciekawa, ile tego dofinansowania może być? Jakaś konkretne kwota czy może % od zarobków rodzica?

Agata

Wie ktoś na jakie zarobki można liczyć na stanowisku Magazynier-referent? Bo widziałam że szukają na stronie firmy. Piszą tam coś o systemie zmianowym więc ciekawa jestem ile jest zmian i w jakich godzinach? Będę wdzięczna za informacje :)

Firma dodała nową ofertę pracy na Specjalista Ds. Rozwoju. Czy ktoś o tym słyszał?

Magda

Hej Witku. Jest spoko choć czasami myślę, że nasze szefostwo nie lubi benefitów. Jeśli idzie o dofinansowane obiady pracownicze to zwracam uwagę na firmę Mercedes-Benz z Jawora. Zatrudnieni (wiem to od wujka, który jest tam zatrudniony) zamawiają posiłki przez specjalny panel dotykowy, a firma dopłaca im do każdego posiłku. To chyba najlepszy benefit jaki tam mają. Bo jest dla każdego. Życzę szczęścia w nowej robocie. Magda.

Agnieszka
@Magda

To jest wpis powielany na wielu profilach różnych firm. Pracownica GCG nie zachwalałaby komuś innej firmy tylko dlatego, że tam jeść dają. Tak że naprawdę warto sobie darować.

Robert
@Magda

Szanowna Pani Magdo. Zainteresowała mnie Państwa dyskusja i czuję chęć sprostowania kilku informacji. Firma Mercedes-Benz, której nazwę Pani przytacza używa do organizacji posiłków pracowniczych systemu SmartLunch. Dlaczego włączam się w dyskusję? Bo wdrażałem ten system. Wiele firm, zarówno małych jak i dużych motywuje swoich pracowników poprzez dostawy smacznych posiłków. Pozdrawiam Robert

Pytam bo nie wiem

A co tam za zmiany w Globalu?

Sztefan
@Pytam bo nie wiem

Teraz to już jest korporacja na miarę największych korporacji i najwincy zarabia się ????

Magdalena

Liczyłam, że z forum o Global będzie można wyczytać trochę więcej szczegółów na temat tego, co oferuje ten pracodawca zatrudnionym przez siebie pracownikom. Na start jest umowa o pracę? Jeśli znacie firmę i możecie coś opowiedzieć o warunkach, to jestem bardzo ciekawa. Będę czekać na jakieś komentarze od was, pozdrawiam.

An Anka

Na kogo trzeba uważać by nie podpaść Dyrektorowi.?

Maja

Dlaczego w wątku ostatnio taka cisza? Obecnie pojawił się jeden nowy wpis i to w formie pytania a poprzednie zostały dodane już parę lat temu. Co jest tego powodem? Nie wiem czy tu po prostu nie zaglądacie czy może nie macie żadnych zastrzeżeń i dlatego się nie odzywacie. Proszę o jakieś informacje.

An Anka

Witam jakie zarobki jako nowy Kierownik ?

marek

Lepsze stanwoisko bedzie na przedstawiciela handlowego, produkty są ich raczej znane i wiekszosc sklepów czy marketów zaopatruje sie w srodki czystosci wiec tu ze sprzedaża raczej nie bedzie porblemu. i premie będą.

osik

Witam. Chcę się dostać do pracy w Pollenie.Proszę o świeże informacje np. ile wyciąga się miesięcznie,czy praca na płynach jest ciężka, czy czuć bardzo chemią,jaka atmosfera itp. Prawdopodobnie teraz powstała tam nowa linia produkcyjna. Nie wiem czy to prawda i czy praca nadaje się dla kobiet -piszcie co wiecie.

marek.B :)

Nie wiem jak to się ma w pollenie teraz bo nie pracuję od kilku lat ale pracowałem kilka ładnych lat jako operator kostki WC IZO , kąpielowej Apart, linii mydła.. i wypowiem się że miło wspominam atmoswerę w pracy , ciężko nie było trzeba było pomyśleć by coś nie zepsuć..jak to w pracy raz dzień zleciał spoko raz nerwowo.. ale praca z mistrzami czy kierownictwem była na tyle dobra że można było się dogadać i najlepsze było to że samemu podejmowało się często decyzje...Gdybym miał wrócić ze Szkocji kiedyś i zamieszkać znów do Jawora.. pewnie bym złożyć tam podanie chociaż wiem że zmieniło się dużo i w kadrze i w maszynach ale to nie jest żadem problem :)

karek

@elwit, witaj, faktycznie długość stażu robi wrazenie, widac, że musi byc Ci bardzo dobrze w Global Pollena. Jednak mam kilka pytań, pracujesz na umowie o prace na czas nieokreślony? W ogóle polecasz pracę w jakim dziale, bo pewnie są lepsze działy od innych. Co takiego jest tak super, że polecasz, bowiem nie napisałeś/aś żadnych argumentów.

karek

elwir

ja tam pracuje 9 lat i zakład jest zaje..fajny

Zostaw merytoryczną opinię o GLOBAL COSMED GROUP S.A. - Jawor

• Jak się pracuje w GLOBAL COSMED GROUP S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy GLOBAL COSMED GROUP S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GLOBAL COSMED GROUP S.A.?

GLOBAL COSMED GROUP S.A.
3.7/5 Na podstawie 76 ocen.
  • Wielkopolska 3
    26-600 Jawor