Opinie o BRENEN POLSKA w Sieradz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BRENEN POLSKA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BRENEN POLSKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRENEN POLSKA w Sieradz

ja palę przez cały czas

Współczesna wersja Barei.

polonista
@ja palę przez cały czas

Bareji - nie Barei - do podstawówki, chyba, że reprezentujesz jego współczesną wersję

Henryk VI

Francja elegancja!!! Jest dobrze. Nikt nie wymaga nie wiadomo czego. Ważne zaangażowanie.

@Henryk VI

Właśnie się zastanawiałem nad złożeniem tu cv, ale szczerze mówiąc bardziej bym się skłaniał, żeby to zrobić, jest sporo pozytywnych opinii, chyba warto spróbować

Kropka
@123

Zdanie wielokrotnie złożone. Są dwie opcje: albo wytrzeźwiej, lub słuchaj ze zrozumieniem. I dokładnie to co usłyszałeś napisz. Na końcu zdania kropka. Kropka.

Bucik
@123

Chyba lepiej nie, ale zapraszają

zdobywamdoświadczenie
@Bucik

Różnie to bywa. Ja akurat też bym polecał, żeby spróbował, a nóż może mu się spodoba ;)

@Henryk VI

Z czym jest dobrze? Firma profesjonalna na poziomie i bez wymagań od pracowników, szef nie patrzy na ręce, kierownik mało robi, handlowcy obiboki, produkcja leserzy i bez wykwalifikowania. Jaki w tym sens? Nic dziwnego, że taki tam bigos, co pewnie przekłada się na zarobki i inne korzyści. Ile ludzi tam pracuje bo z wpisów wychodzi, że jest tam ok kilkadziesiąt pracowników, w końcu firma dobiła do setki bo przy otwarciu tak się deklarowali?

SWÓJ

ja tam tą prace lubie, sam wiem ile czasu szukałem czegoś dobrego i nie jest łatwo, a tu przynajmniej wiem że praca jest pewna a pieniądze mam na czas i nie musze sie martwić

wczasowa

Chciałbym was wszystkich ostrzec. Trzymajcie się z dala od tej firmy i od właściciela. Dobrze wam radzę.

ponczek
@wczasowa

moim zdaniem to dobra firma, nie ma co narzekać na warunki, szef też może się wydawac specyficzny, ale to dobry gość

riko
@wczasowa

ja też całkiem lubię tę pracę. Jak dla mnie to sporo jest świetnych ludzi, a w takim gronie dobrze sie pracuje, nie jest tak cięzko

Byk_306
@wczasowa

Ty wczasowa przed czym nad ostrzegasz? Przed szefem? Dobre. To w porządku facet. Czy komuś patrzy cały czas na ręce, czy wymaga czegoś nadzwyczajnego? Musi przecież pilnować interesu i nie może patrzeć na opieprzaczy. Atmosfera w firmie super, zarobki nie takie złe. Naprawdę nie ma co narzekać. Większość pracowników jest zadowolona. Współpracuje nam się ekstra a to ważne. Atmosfera istotna w pracy.

prac828
@wczasowa

Chyba jednak więcej ludzi lubi tą pracę jak widać, no ja też nie mam na co narzekać bo jak coś trzeba to zawsze można pogadać i jakoś się dogadać także dobrze, że nasz szef jest ogarnięty

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w BRENEN POLSKA rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Przedstawiciel handlowy?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Artur Bińkowski

Widząc z jakim pogardliwym tonem się wypowiadacie o byłych pracownikach, którzy w większości odeszli bo było w firmie bardzo źle, pokazuje tylko że dalej jest jak było i dalej macie ludzi za śmieci.

prowincja

Polska to gdzie jak nie w Europie? Ciekawe czy płaca jest europejska i socjal na poziomie. Ludzie na okolicy mają negatywne opinie, a szczególnie sposób zwalniania ludzi. Przy dobrych zarobkach to i dojazdy nie są problemem, wiec jak piszecie 300 zł na dojazdy to dylemat to z kasą tak sobie.

Wyższy rangą
@prowincja

Mieć 300 zł więcej a nie mieć.... W Sieradzu podobna kasa i ganiają. A tu luzik... Więc nie pisz bredni.

@Wyższy rangą

Podobno robi wielką różnice. Podobno u Was pracownicy produkcji wykonują prace ogrodnicze i gospodarcze oraz mycie aut jak na myjni. Więc czym zachęcacie ludzi, którzy są gotowi do solidnej i sumiennej pracy. Z komentarzy wychodzi, w zakładzie gdzie pracuje garstka ludzi są same lenie i nieroby oraz kombinatorzy i cwaniaki. Tam gdzie ganiają (raczej wymagają) to też zapłacą, a w Waszej firmie luzik i sielanka, więc poco dobrze płacić, przecież to prowincja.

@prowincja

Chciałbyś tyle zarabiać co w Visto to ci żal, bo podpisujesz się w pośredniaku raz na miesiąc albo zarabiasz marne grosze przy betoniarze. Prawda boli. Weź się w garść i nie wiem zamętu głupimi wpisami bezpodstawnymi. U nas nie ma niezadowolonych pracowników. Pozdrawiam zazdrośników.

Heniek i 65 kilometr
@Super09

W visto może i tak ale nikt tam nie pracuje. Nie ma takiej firmy.

@Heniek i 65 kilometr

Weź się za robotę. A nie czepiaj się szczegółów nt. Nazwy Visto. Zwolnili cię to uszanuj, sam jesteś winny sobie......LESEROWALEŚ!!!!

Artur Binkowski
@Super09

Jeżeli wszystkich fajnych ludzi którzy odeszli, bo w firmie działo się źle nazywacie leserami to tylko świadczy o tym ze nic się dalej nie zmieniło.

polecam
@Artur Binkowski

Jak przeczytaz to wszyscy pisza o tych których zwolnili za leserowanie. sam nikt nie odszedł tylko zwolnili leni. ja polecam visto

@polecam

Sam nikt nie odszedł? Hahahaha Dobre, serio. Strasznie mnie rozbawiłeś! (usunięte przez administratora)

mądry 007
@Artur Bińkowski

Polska to wolny kraj.Każdy pracuję gdzie chce. Beka to jest z ciebie, bo każdy pracownik u nas wie kto ty i dlaczego tak piszesz. Wracaj do gumiaków jak ci tak dobrze. My jesteśmy zadowoleni z pracy. Coraz więcej ludzi chce pracować w Visto. Kasa ładna i na miejscu to są chętni. A ciebie nikt nie żałuję. Mamy bekę z twoich głupich wpisów.......

@mądry 007

Przyszłość jest w nas

Faktycznie w Visto kiedyś pracowali różni ludzie i różnie się angażowali. Teraz robią ludzie odpowiedni. Nie słuchajcie negatywnych opinii, które piszą góra 3 osoby w koło co nie za bardzo im się chciało. W Brenen jak w każdej firmie prywatnej trzeba się starać a nie opieprzać.

policja
@Przyszłość jest w nas

To jest twoja prywatna opinia czy firmy Brenen?

barto
@Przyszłość jest w nas

No ale ja myśle podobnie. Kurcze no nie jest to praca gdzie można mieć na wszystko wyebane. Jak ktoś robi co do niego należy to nie ma problemu

nick

bez szału, ale nie ma też na co narzekać jakoś bardzo, ale myślę, że pracy bym nie zmienił

Błażeju wejdź do mnie

Serio lekka i dobra praca? Jak musisz rozlać z 800l lakieru do 25kg wiaderek? A nic nie śmierdzi ? A zimą ciepło jest na hali? A jakieś bonusy macie? A trawę fajnie się kosi? A woda latem smaczna ? A kawę po południu idzie już zrobić? A nowi pracownicy dostają juz ubrania robocze?(usunięte przez administratora) A auta obowiązkowo myjecie? A olej wymieniacie ? A lexus dobrze chodzi? A dobry socjal jest? A delegacje płacicie ? W takim razie super robota! Polecam jak bonie dydy!

@Błażeju wejdź do mnie

Nikt nie rozlewa ręcznie . To maszyna robi. U nas technika najwyższa w powiecie. Obaj szefowie b. dobrze rządzą. Ps. Lexus podobno chodzi super. Ogarnij się. Weź się czymś zajmij.

Elektryk
@Super09

A jaka maszyna dozuje pigmenty? Która maszyna podstawia wiadra pod pigmenty? Dzięki za odpowiedz!

mądry 007
@Elektryk

Pewnie najlepiej się położyć i brać kasę. Każdy by tak chciał. Jaja se robicie.

Wyższy rangą

A robole pozostaną robiłami i nierobami!!!!

Byczek

Ekstra robota. Kasa ładna. Na produkcji robota lekka, kierownik nie gania, bo sam się nie narobi. Francja elegancja. Polecam!!!

ambitny

Jestem zadowolony z pracy. Kasa na czas , wszystko na umowie. Od września były spore podwyżki ok. 25 %. Gra i buczy.

Damian
@ambitny

Czy w związku z tym, że jesteś zadowolony z pracy, mógłbyś napisać kilka słów o benefitach do wynagrodzenia? Czy pracodawca oferuje premie lub inne dodatki do pensji? Jaka według Ciebie jest atmosfera w pracy w firmie Visto? Masz dobre relacje ze współpracownikami i przełożonym? Masz jakieś informacje na temat aktualnych rekrutacji? Jeśli pracodawca szuka pracowników napisz na jakie stanowiska?

Turban

O tej firmie nie ma już co pisać klapa i tyle jak się komuś podoba to niech pracuje, ja bym tego błędu drugi raz nie popełnił.

Lakier123

Robota na miejscu a to ważne dojazd do Sieradza to koszt ze 300 zł. A tu w Visto kasa nie taka zła i do domu blisko. Szef ma zmysł do biznesu to firma idzie do przodu.

obiektywny

Firma o standardzie europejskim, polecam

Weber

A ja jestem niezadowolony. Praktycznie nikt nie pisze złośliwie tylko tak jak było i jest. Mimo zaangażowania, niektórzy i tak tego nie widzą. Nie polecam.

Małomiasteczkowy

Jestem zadowolony z pracy. Niektórzy piszą złośliwie, bo w pracy potrzebne jest zaangażowanie a u nie których z tym ciężko.

Heniek i zepsuty disolver

Oj tak Luki uwielbia swoją robotę i i ma odpowiedz na każdy temat.(usunięte przez administratora)geniusz normalnie. Tak, tak. Luki to nasz chłop.

Heniek i zimno w zimie
@Heniek i zepsuty disolver

Lukiego to mało znam ale przed lukim to był taki prawdziwek co kochał swoją prace i pana H. Mówię wam, aż miło było popatrzeć. Pozdrawiam firmę.

Warta góra

W Visto pracuję się super. Negatywne opinie piszę kilku leserów co nie szanowało roboty a teraz wypisują w kółko bzdury. Na produkcji nikt nikogo nie goni, szef nie patrzy na ręce. Robota ma być zrobiona i wszystko. To nie akord. Zarobki są jak na Wartę dobre. Polecam!

Puzon
@Warta góra

I takich mułków potrzeba w heniowej firemce brawo kolego, czekamy na więcej i trzymamy kciuki oby tak falej staraj się, dobra robota????

Kaczor
@Warta góra

To koment młodego w jego stylu ze starym przez pół dnia pisali

heniek i aceton
@Kaczor

Dokładnie. Chyba nikt nie ma wątpliwości. haha

Zuzanna

@Puciopucio, na forum Gowork nie wolno wypowiadać się w obraźliwej formie, ani używać niekulturalnych słów. Pisząc opinię w tym tonie łamiesz postanowienia regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin Wpisy z nim niezgodne mogą zostać usunięte. Jeśli jesteś pracownikiem firmy i mógłbyś napisać o niej merytoryczną i obiektywną opinię to zachęcam Cię, żebyś to zrobił. Pojawiło się ogłoszenie o pracę na stanowisko przedstawiciel handlowy w różnych lokalizacjach. Pracodawca oferuje bardzo dobre warunki finansowe, samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o BRENEN POLSKA - Sieradz

• Jak się pracuje w BRENEN POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy BRENEN POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BRENEN POLSKA?

BRENEN POLSKA
3.4/5 Na podstawie 208 ocen.

BRENEN POLSKA