logo Synergis

Synergis

Lublin

Opinie o Synergis

anonim 2010-12-21 19:34:20
Witam wszystkich zainteresowanych... Pracowałam w tej firmie 5 miesięcy, oczywiście od samego początku pieniążki miały być nieziemskie i poinformowano mnie ze pierwsza wypłata jak zrealizują się moje umowy... Na 29 umów: 8 zaginęło kurierowi ( wysokiej, szczuplej pupilce szefa Pani [usunięte przez moderatora]) ... po 4 miesiącach dostałam pierwszą wypłatę w wysokości 346 zł czyli nie zwróciło mi się nawet za dojazdy... i za caly ten okres mojej codziennej pracy i zdartego gardła zarobiłam UWAGA 1470zł! NIE POLECAM I OSTRZEGAM NAIWNYCH - takich jaką byłam ja...
lk 2011-04-21 19:58:28
u mnie było podobnie;/..........
anonim 2011-07-16 21:38:33
Wszystko powyżej to prawda. Jeszcze należy podłączyć internet na 10 dni babci, cioci, i wszystkim co się da w rodzinie, żeby nieudolny manager się mógł wykazać bo inaczej go zwolnią. A i po zakończeniu pracy też zaległego wynagrodzenia nie odzyskasz.
myśląca 2011-12-16 00:00:18
pracuję w firmie przeszło pół roku,mam swoje notatki,kurier rozwozi zamowienia-za co ma potrącane za moją zgodą,wszystko dogadane-tylko idioci nie pilnują na bieżąco swoich zamówień.Szczegółowe rozliczenia na żądanie,dostęp do wszystkich potrzebnych informacji-zarobki min.5tys./mies.-a zdarzyło się ponad 10tys.
Trzeba mieć nie pokolei w głowie i być naprawdę niezorganizowanym,żeby [usunięte przez moderatora] zarobić w tej firmie i jeszcze się skarżyć.
Żadnych ograniczeń czasowych,dobrze skonstruowana hierarchia i najwięcej zależy od kompetencji handlowca
W firmie,dla której partneruje Synergis-czyli sławnej TP jest tysiące chętnych na zarobek,wiemy o tym na starcie-jeśli sami nie przypilnujemy w 3-dniowym okresie ochronnym to stado sępów zamówienie podbierze
Branża dla ludzi zorganizowanych i ukierunkowanych-fakt,że start kiepski,ale każdy z nas jakoś zaczynał i są pracownicy nawet od 5 lat,którzy z tego żyją i to na poziomie
Żenada tak się skarżyć i żalić-to obnażanie własnych niekompetencji
Wiadomo-jak w każdej firmie są niedociągnięcia,ale dla chcącego nic trudnego
Wstyd przyznawać się do zamówień na 10 dni-bo to ratunek dla handlowca,a nie szefa (musi wykazać sprzedaż,żeby nie wylecieć).Szef ma i tak stałą pensję,a za takie zamówienia zrezygnowane to i tak premii nie zobaczy
Moja rada-najpierw sprawdź zasady i intencje szefa zanim obwinisz kogoś za swoją nieudolność.
buahahaha 2012-01-19 16:05:16
hehehehe :) chyba jakis pomagier to pisal :D firma dno - poszla $ finansowa wpadla prokuratura ... no i bedzie wypowiedzenie :) pani [usunięte przez moderatora] opuscila tonacy stateczek :) baj baj ! :)
xxx 2012-01-20 18:33:36
O nareszcie bo ta firma to rzeczywiście dno zgodzę się że rozliczenia są prawie na czas dopóki pracuje się bo potem już pieniędzy nie zobaczysz w sumie były manager też chce z czegoś żyć bo na umowie zlecenie wiele nie zarobi chyba że komuś ukradnie lub bezprawnie potrąci....bo rozliczenia widzi tylko on
ulubieniec 2012-02-23 19:26:03
Boże [usunięte przez moderatora] smutek mój jest wielki ze Cie tak [usunięte przez moderatora] (tzn wyrzucili )

Moze chcesz etat Telemarketera :) Home Office Telefon daje firmowy bezpłatnie 2 zł za godzine + kochany przez Ciebie system kominowy.

Wiecej niz 500 zł nie mozesz zarobic :D
j,m 2016-05-21 11:30:50
nie wiem nie pracowałam, ale oferty pracy mają naprawde ciekawe - jak Office Coordinator do Poznania czy Asystent/ka kierownika budowy do Wałbrzycha.
Zostaw swoją opinię o Synergis - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Synergis