Opinie o Saint-Gobain Polska w Warszawa

Saint-Gobain tworzy, produkuje i dystrybuuje materiały i rozwiązania mające ważny wpływ na jakość życia każdego z nas oraz na naszą wspólną przyszłość. Można je znaleźć wszędzie tam gdzie mieszkamy i żyjemy na co dzień np. w budynkach, w środkach transportu, a także w inwestycjach infrastrukturalnych oraz w wielu zastosowaniach przemysłowych. Zapewniają one komfort, wytrzymałość i bezpieczeństwo i stanowią odpowiedź na wyzwania naszych czasów, takie jak ekologiczne budownictwo, oszczędne gospodarowanie zasobami oraz przeciwdziałanie zmianom klimatycznym.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saint-Gobain Polska w Warszawa

Witek

Witam, Czy jest moze tutaj jakiś szczęśliwy posiadacz szyby icecontrol do samochodu? mocno zastanawiam się nad kupnem i szukam jakiejś fachowej opinii.

Michu
@Witek

tak wymienialem na tą szybe po tym jak moja stara mi pękła od uderzenia zapachem do samochodu.. Ja jestem zadowolony, faktycznie szyba szybko sie nagrzewa i odmraża, nie trzeba zadnego skrobania ani nakładania folii, takze duza oszczednosc czasu szczegolnie, ze moje auto zawsze stoi na osiedlowym parkingu

Zdzich
@Michu

O kurde, pękła od uderzenia zapachem? No nieźle...ciężko sobie wyobrazić. Z tymi szybami raczej ci to już nie grozi

Zdzich

no to nieźle.. widocznie jakaś kiepskiej jakości była, ta na pewno nie pęknie, ręczę jako pracownik za nią, pozdrawiam

Michu
@Zdzich

dzięki, chyba się zdecyduje, również pozdrawiam

Jaki dress code obowiązuje w Saint-Gobain Polska?

mango

dress code na magazynie? ciekawe

kamil
@mango

czemu nie :D garnitur zawsze można założyć, na pewno będzie się wygodnie pracowało ;d

mango
@kamil

hehe, no w sumie

Loopa

Macie we firmie kierowców? Coś powiązanego z magazynem żeby materiał rozwozić czy coś w ten deseń?

Iwo

szukam pracy na magazynie. czy jest u was wolny wakat? jakie trzeba spelniac wymagania? i czy praca jest ciezka/ lekka, jak atmosfera i czy duzo ludzi jest na magazynie?

Torx
@Iwo

Nie jest jakaś mega ciężka, nie ma dźwigania, ale sporo dłubaniny przed kompem (raporty i takie tam) Uprawnienia na wózki trzeba mieć, bo głównie na nich się pracuje. Odnośnie przyjęć, nie kojarzę, aby były teraz

Torx
@Torx

A, a ludzi dużo nie ma, bo o to też pytałeś

Iwo
@Torx

okej, dzięki za odpowiedzi w takim razie

Heniek
@Iwo

Podejmujecie współprace z osobami prywatnymi?

Pondy
@Heniek

What? O co pytasz? Bo ciężko zrozumieć

Comme
@Heniek

To chyba bardziej do biura pytanie...

Loko
@Comme

Dokładnie napisz do biura.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Saint-Gobain Polska? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Czy pracownicy Autovera mogą liczyć na premie?

Echo

jest premia kwartalna

Echo
@Echo

to dla fizycznych jak coś, nie wiem jak jest z biurem

juhu
@Echo

biuro roczna

kreska
@juhu

roczna, ale jaka? możesz podpowiedzić?

juhu
@kreska

15% rocznego wynagrodzenia

Podi

Cześć! wybaczcie pytanie jeśli kogoś skłoni do refleksji pytanie ale jaka jest mniej więcej średnia wiekowa w biurze?

Neroni
@Podi

Nie sądzę, żeby ktoś tu średnią wyliczał :P

x
@Podi

Oficjalnie czy nie? Oficjalnie po 20. nieoficjalnie powiedzmy 35.

szpaku

cześć, czy pracujecie na nocki?

cesar
@szpaku

Nie

Julita
@cesar

Zdaje się, że to powinno być powodem do zadowolenia. Powiedzcie, czy możliwe są w Saint-Gobain Polska nadgodziny oraz czy warunki pracy są satysfakcjonujące?

Lelek
@szpaku

a w jakich godzinach w takim razie?

Manny
@Lelek

Gdzieś ktoś niżej pisał, że 8-16/11-19

Lelek
@Manny

a faktycznie, dzięki

@cesar

O, to zarąbiście, nie lubiłem nocek :D

@Manny

Cześć, powiecie mi w jakich godzinach pracuje biuro?

bolo
@Ania

8-16 lub 9-17

@bolo

Dzięki bolo :)

Guliwer

Jak wygląda praca na magazynie? Pod względem warunków, atmosfery itd.

nicko
@Guliwer

calkiem spoko

@nicko

Jesteś w stanie napisać coś więcej? Chciałbym zweryfikować, jak wygląda stawka początkowo dla nowo zatrudnionej osoby. Mam nadzieję, że rozwiniesz swoją wypowiedź na tyle, aby stała się bardziej merytoryczna.

nicko
@Maciej

wole nie pisać o stawkach publicznie

@Maciej

wygląda na to, że płonne twe nadzieje, bo @nicko nie chce współpracować ;)

@genio

A mógłbyś ze swojej perspektywy opisać jak oceniasz pracę w tej firmie? Warto złożyć swoje CV biorąc pod uwagę wynagrodzenie i umowę jaką proponuje się pracownikowi na start?

@Maciej

myślę, że warto, ale to zależy od człowieka, czego oczekuje itd. nie ma jakiejś ciężkiej harówy, typu dźwiganie, ale sporo pracy z komputerem, wiec trzeba też w tym się orientować, no i uprawnienia na wózki trzeba mieć a umowa najpierw próbna na 3 miesiace, potem o prace

@genio

Dzięki, że odpowiedziałeś. Jeśli chodzi o uprawnienia na wózki widłowe, to czy jest możliwość zrobienia ich już podczas zatrudnienia na koszt pracodawcy?

@Maciej

jest w wymaganiach dla kandydatów, więc trzeba mieć już zanim podejmiesz pracę

Czy pracownicy Saint-Gobain Polska chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

nakls

chętnie, nie chętnie, bo ja wiem, ciężko się komukolwiek wypowiadać za cały ogół SG...

Handlowy

Cały rok już prawie minął ( 3 kwartały) i bez integracji wspólnej... Jak się z kolega z pracy na bronksa wieczór umówisz - to masz integracje, na maxa,, jedno drugiemu wypowie co jak...i zostanie między wami Jedyna integracja to kawa/herbata i kanapka o 10 w czasie pracy na przerwie... .

XO

Może ktoś przybliżyć jakie macie warunki pracy/ benefity?

nik
@XO

warunki pracy bardzo w porządku,a co do benefitów to całkiem sporo tego, multisport, opieka medyczna, grusza i inne takie

XO

"inne takie" czyli co?

nik
@XO

jeszcze paczki świąteczne, kursy angielskiego, zniżki, dofinansowanie kateringu. coś pewnie i tak pominąłem

Zofia
@nik

To całkiem ciekawe benefity. A jak oceniasz możliwość rozwoju w firmie Saint-Gobain Polska? Czy w firmie organizowane są szkolenia dla pracowników? Jaka jest szansa na otrzymanie awansu?

Roland

Nawet tego sporo ;o

Karol

Na ile zmian praca i w jakich godzinach? Prosze o odpowiedz

patek
@Karol

Rozumiem, że chodzi o magazyn?

@patek

Tak

LolPop

zależy od stanowiska 8-16 albo 11-19

@LolPop

Dziękuję

LolPop
@Karol

spoko, jak będziesz miał jeszcze jakieś pytania, to pisz

tonyy

Czym tak wlasciwie sie zajmujecie?

dxd
@tonyy

wygooglaj sobie

M.a.s.h
@dxd

Pomocny ziomek jesteś, nie ma co ;)

Kylo
@M.a.s.h

a co, ma nawet najprostsze info na tacy podawać? Coś co można znaleźć samemu w 2 sekundy?

John
@tonyy

Specjalnie dla ciebie skopiowałem ze strony: Dystrybutor szyb samochodowych marki Sekurit na rynku wtórnym oraz produktów pokrewnych, takich jak: uszczelki, narzędzia, kleje, akcesoria a także folie przyciemniające do szyb oraz wycieraczki. Proszę.

Antoni
@John

John biorąc pod uwagę że wydajesz się być dobrze zorientowany, czy mógłbyś powiedzieć na którym dziale i czy w ogóle taki dział macie, na którym pracują kobiety?

John
@Antoni

Ja tylko skopiowałem tekst ze strony, skąd założenie, że jestem zorientowany :P

Młody

Podobno można się u was załapać na jakiś staż? Jak to wygląda? Warto?

Dalia
@Młody

na pracuj.pl jest trochę stażowych ogłoszeń, to sobie przejrzyj:)

@Dalia

Faktycznie, w takim razie przenoszę się tam w poszukiwaniu informacji i nie zawracam wam głowy ;) Tylko jeszcze pytanie o warunki, jeżeli ktoś staż odbywał - dobrze jest? Czy raczej będę na zasadzie "przynieś podaj pozamiataj"? Bo tego się trochę boję, nasłuchałem się o wykorzystywaniu stażystów...

Jan
@Młody

Ja od siebie chciałbym dodać jeszcze pytanie o możliwość zatrudnienia na stałe po odbyciu stażu, który opisujecie. Proszę o odpowiedź, czy pracodawca potrafi zaangażowanemu stażyście po ukończeniu stażu zaproponować pełne zatrudnienie? Ciekawi mnie to, dlatego liczę na uzyskanie informacji.

bebo
@Młody

O to się nie martw, od robienia kawki nie będziesz

@bebo

Super, taką mam nadzieję :)

iapko
@Jan

Jan, jest taka szansa, jeśli obie strony są zadowolone ze współpracy to można przejść na etat.

Jan
@iapko

To fajnie, że istnieje taka możliwość. Dziękuję za odpowiedź. Ciekawi mnie, czy po przejściu na etat możemy liczyć od razu na atrakcyjne warunki zatrudnienia, czy mimo wszystko należy przepracować okres próbny, na podstawie którego pracodawca w dalszym ciągu będzie weryfikował naszą przydatność?

iapko
@Jan

Przyznam szczerze, że tego już nie pamiętam, ale wydaje mi się, że pierwsza opcja

Henryk

chcę skorzystać z autovershopu, ale jakoś nie orientuję się w tym w ogóle, ktoś może powiedzieć co i jak

Wing
@Henryk

skontaktuj się z obsługą klienta najlepiej, tam mają instrukcje

Kwart

Mam pytanie dotyczące "połączenia" między spółkami Sekurit i Autover. Czy wy jakoś współpracujecie ze sobą?

Zofia
@Kwart

Szyby samochodowe produkowane przez Saint- Gobain dzielą się m.in na Autover i Sekurit, są to oddzielni dostawcy. Więcej informacji możesz znaleźć na ich stronie: https://www.saint-gobain-autover.pl/node/133. Czy są na forum osoby, które wiedzą coś na temat pracy w Saint-Gobain Polska?

Wujek SAM

-bez komenarza, umiesz liczyć licz na siebie(usunięte przez administratora)

Łukasz

Chciałbym ściągnąć appkę Sensor Repair ale zanim chciałbym oglądnąć film na stronie, tymczasem pusty prostokąt się wyświetla. Też tak macie czy to kwestia mojego sprzętu?

Mr.
@Łukasz

coś jest chyba nie tak, bo u mnie to samo

Zyzo
@Łukasz

A co, bez filmiku nie ściągniesz??

Yyy
@Zyzo

Bo moze to nie to nie film instruktazowy jak sciagnac tylko info jak dziala apka i po co ona w ogole jest?

Zyzo
@Yyy

No ta, ale bez filmiku już apki nie ogarniesz? 0% zaradności czy jak?

Yuan

Przepraszam najmocniej za zawracanie głowy ale przepatrzyłem linki i nie jestem w stanie się w nich połapać. Szaleństwo jakieś. Aleksander wydajesz się być najbardziej zorientowany pomógłbyś mi namierzyć jakąś ofertę do Autovera?

Pedro
@Yuan

chrzanic oferty ;p ja tam po prostu sie przejde tylko pytanie czy warto sie w ogole starac?

kanio
@Pedro

Czemu nie, mysle, ze warto a jakie masz w ogole wątpliwości?

Beata
@kanio

Całkowicie się z Tobą zgadzam - zawsze warto jest spróbować. Później może się właśnie okazać, iż ta decyzja była bardzo dobra. Ale chciałabym już skupić się na Twojej osobie. Wnioskuję, że możesz być pracownikiem firmy Saint-Gobain Polska, dlatego może zechcesz odpowiedzieć mi na jedno pytanie. Słyszałam przypadkiem, iż ponoć wszystkim pracownikom oferują tam tzw. program zakupu akcji pracowniczych. Co to dokładnie oznacza? Możesz mi wyjaśnić?

Yuan

znajomy kiedyś polecił mi tu robotę, teraz jestem w trakcie poszukiwań i stwierdziłem, że wpadnę, żeby trochę podpytać. wie ktoś coś o jakiś wolnych etatach? gdzie najlepiej szukać ogłoszeń? dzieki z góry

Aleksander
@Yuan

Zależy jakie stanowisko Cię interesuje. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/saint-gobain-w-polsce,27192/oferty-pracy jest sporo ogłoszeń rekrutacyjnych oraz program płatnych staży dla osób uczących się lub absolwentów. Pracodawca oferuje sporo benefitów takich jak: premia świąteczna, stołówka pracownicza z dofinansowaniem, szkolenia finansowane przez pracodawcę, nagrody za innowacyjność. Jednak wszystkiego dowiesz się po złożeniu CV od osób rekrutujących. Napisz jeśli się zdecydujesz.

noick
@Aleksander

Pracując jakoś stołowki z dofinansowaniem nie mam!! Nikt mi obiadków i śniadań nie funduje.. a po 8 zł jestem w stanie dopłacać jak w innych firmach....

@Aleksander

tylko właśnie tam są wszystkie firmy Saint Gobain, a mi zależy na Autoverze. Orientujesz się może?

kixx
@noick

to komentarz moderatora, nie ma się co do niego przywiązywać

pzdr
@kixx

ale w tej kwestii nie gada od czapy tylko faktycznie są jakieś oferty z podpisanym miastem w tym linku co podaje

ajaks
@Yuan

najlepiej jak wejdziesz sobie na oficjalna polska strone SG i tam w zakladce kariera masz wyszczegolnione oferty miasta i firmy wiec tak zobacz

@ajaks

tak też zrobię, dzięki

Edek
@Aleksander

Dofinansowanie do jedzenia jest ale niewysokie, bo pracownik i tak musi swoje zapłacić, szkolenia raczej dla wybranych, ja nie byłem.

Hej, może mi ktoś coś powiedzieć o atmosferze na produkcji?

Aleksander
@Zainteresowany

Jesteś zainteresowany zatrudnieniem na produkcji? Obecnie pracodawca szuka pracownika obsługi linii produkcyjnej i mistrza produkcji. Praca jest w systemie czterobrygadowym. Jeśli chodzi o atmosferę, to z wcześniejszych wypowiedzi wynika, że jest raczej koleżeńska. Daj znać jeżeli zdecydujesz się na rozmowę kwalifikacyjną i napisz jak Ci poszło.

Dzięki Aleksander :)

Zostaw merytoryczną opinię o Saint-Gobain Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Saint-Gobain Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Saint-Gobain Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Saint-Gobain Polska?

Saint-Gobain Polska